4,7



Na základě 30 hodnocení
GiDeli Diatomaceous earth 20 kg - Čistý prášek z diatomaceous earth proti roztočům ptáků
1 199,99 Kč
60,00 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
7h 33m 36s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Agrarzone Mobilní kurník „The Egg Palace“ z plastu404,84 Kč/1kg
24 128,63 Kč
Prodejce: Agrarzone

Další informace o reklamě
Škubačka Škubačka Škubačka peří 540 kg/h Průměr 60 cm230,09 Kč/1l
18 890,00 Kč
-6 143,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
12 747,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: expondo-GmbH

Další informace o reklamě
GiDeli Diatomaceous earth 40 kg - Čistý prášek z diatomaceous earth proti roztočům ptáků42,50 Kč/1kg
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Další informace o reklamě
Agrarzone Venkovní hnízdo pro slepice, 5 oddílů3 171,37 Kč
Prodejce: Agrarzone

GiDeli Diatomaceous earth 10 kg - Čistá diatomitová zemina v prášku pro kuřata a podestýlku
58,00 Kč/1kg
579,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

GiDeli Diatomaceous earth 5 kg Doypack - Čistý prášek diatomaceous earth proti ptačím roztočům
104,51 Kč/1kg
522,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Diatomaceous earth 10 kg - Jemný, čistě přírodní produkt pro zvířata
56,00 Kč/1kg
639,99 Kč
-80,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
559,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Agrarzone Krmítko pro kuřata a křepelky, oranžové, 2 kg
195,06 Kč/1kg
390,11 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone Krmítko pro slepice 30 l
1 219,61 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone Buchenholzteer 6 kg – návnada na divoká prasata
150,41 Kč/1kg
902,45 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone Napáječka pro kuřata se 4 napáječkami 20 l
1 274,64 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone Siphon Napáječka pro drůbež 40 l
1 097,62 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone Napáječka pro kuřata zelená, 3 l
414,51 Kč
Prodejce: Agrarzone

Zemědělská zóna Hnízdo s bidýlkem 100 cm
1 463,70 Kč/1kg
2 927,40 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone Krmítko pro drůbež s kopací klapkou 10 kg
443,51 Kč/1kg
1 463,58 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone automatický podavač krmiva s ochranou proti dešti 10 kg
97,56 Kč/1kg
975,64 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrární zóna Hnízda pro slepice 4 oddíly
2 195,49 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone Super Eco Napáječka pro drůbež 3 l
390,11 Kč
Prodejce: Agrarzone

Krmítko pro slepice Napáječka pro slepice Startovací sada
2 195,49 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrární zóna Kuřata Sedátko
609,68 Kč
Prodejce: Agrarzone
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
GiDeli Diatomaceous earth - Čistý, nevápněný prášek diatomaceous earth pro kontrolu červených roztočů u kuřat
Tato vysoce kvalitní prášková diatomitová zemina od společnosti GiDeli v balení po 20 kg je ideální pro přírodní ochranu proti škůdcům a hygienickou péči o kurníky pro kuřata
Vlastnosti a výhody
- 100 % čistá, nevápněná prášková diatomitová zemina bez chemických přísad
- Účinná ochrana proti červeným roztočům
- Podporuje suché a hygienické prostředí ve stáji
- Šetrný ke zvířatům a šetrný k životnímu prostředí
- Zlepšuje hygienu ve stáji a omezuje zápach
Doporučení pro použití
- Rovnoměrně rozmístěte ve stáji jako podestýlku
- Pravidelně obnovujte pro dlouhotrvající ochranu
- Praktické 20kg balení pro velké kurníky
Další informace
- Přírodní a netoxický pro lidi i zvířata
- Ideální pro soukromý i profesionální chov drůbeže
GiDeli diatomitová zemina 20 kg - Přirozená volba pro zdravý chov drůbeže bez roztočů!
- Hmotnost
- 20000 g
- Model
- Kieselgur
- Kód EAN
- 5906168808265
- Výrobce
- Hmotnost
- 20000 g
- Model
- Kieselgur
- Kód EAN
- 5906168808265
- Výrobce
K tomu se hodí také

GiDeli Diatomaceous earth 10 kg - Čistý prášek z diatomaceous earth proti roztočům ptáků
72,00 Kč/1kg
719,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

GiDeli Diatomaceous earth 3 kg - Čistý prášek z diatomaceous earth proti roztočům ptáků
140,00 Kč/1kg
439,99 Kč
-20,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
419,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

GiDeli Diatomaceous earth 5 kg - Čistý prášek z diatomaceous earth proti roztočům ptáků
100,00 Kč/1kg
499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

GiDeli Diatomaceous earth 10 kg - Čistá diatomitová zemina v prášku pro kuřata a podestýlku
58,00 Kč/1kg
579,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

GiDeli Diatomaceous earth 20 kg - Čistá diatomitová zemina v prášku pro kuřata a podestýlku
44,00 Kč/1kg
879,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Diatomitová zemina – 100% čistá – ultra jemný prášek (Sáček 25 litrů – 10 kg) - Organifer
37,76 Kč/1l
943,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

GiDeli Diatomaceous earth 500 g - Čistý prášek diatomaceous earth proti roztočům ptáků
439,98 Kč/1kg
219,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

GiDeli Diatomaceous earth 30 kg - Čistý prášek z diatomaceous earth proti červenému roztoči ptáků
38,33 Kč/1kg
1 149,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

GiDeli Diatomaceous earth 1 kg - Čistý prášek diatomaceous earth proti roztočům ptáků
299,99 Kč/1kg
366,62 Kč
-66,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
299,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

30 kg Pšenice čištěná Krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež Krmná pšenice Krmivo pro ptáky Sklizeň 2023 DML
960,03 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Kurník 3x4x2m Kurník pro kuřata Kurník pro malá zvířata Volný výběh pro malá zvířata Voliéra Volný výběh pro kuřata Klec pro drůbež Pozinkovaný ocelový rám se střechou
4 149,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Laiham

WISFOR kurník pro kuřata střešní kurník pro drůbež malé stáje pro zvířata volný výběh se 2 uzamykatelnými dveřmi, 393 x 312 x 156 cm
4 200,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

20 kg Pšenice čištěná Krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež Krmná pšenice Krmivo pro ptáky Sklizeň 2023 DML
41,14 Kč/1kg
822,84 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Diatomaceous earth 1000g NATVITA
304,00 Kč/1l
304,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Diatomaceous earth 30 kg - Jemný přírodní produkt pro zvířata (20 kg + 10 kg)
38,33 Kč/1kg
1 199,99 Kč
-50,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 149,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Makita DUB185Z, Ruční fukar, 192 m³/h, Černá, Modrá, Elektrický, Baterie, 18 V
1 802,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Espresso kávovar, 1,4 l, Mletá káva, 1350 W, Nerezová ocel, Bílá
3 414,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro

Diatomitová zemina – 100% čistá – ultra jemný prášek (Sáček 50 litrů – 20 kg) - Organifer
35,70 Kč/1l
1 784,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Philips Series 2300 LatteGo Automatický kávovar EP2334/10
11 088,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nextshop-DE

Diatomaceous earth for chickens 10kg - 100% přírodní Diatomaceous earth Jemná pro zahradnictví, technické aplikace a chov zvířat, Bezpečná a účinná v boji proti škůdcům - Ideální pro kurníky
72,17 Kč/1kg
827,95 Kč
-106,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
721,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Kerblův imobilizační oblouk GAMBREL 27475
480,86 Kč/1kg
480,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Kurník 3x2x2 m, kurník, klec pro drobná zvířata, výběh, výběh pro drobná zvířata, voliéra, venkovní výběh, klec pro slepice, drůbežárna, pozinkovaný ocelový rám se střechou
2 999,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Laiham

ZIVELA 25kg krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež s obilím Krmivo s obilím | Krmivo pro drůbež, kuřata, husy, kachny Bez GMO, 100% přírodní | Obilná směs 25 kg
745,13 Kč
-51,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
693,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Pracovní obuv Art.Mas Bsport2 Grey Bezpečnostní obuv s ocelovou špičkou S1 vel. 43
699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ProTrade

Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
2 292,96 Kč
Prodejce: Crownseller

Venkovní solární lampa Solární závěsné světlo IP65 Vodotěsná zahradní závěsná lampa se 2 žárovkami a dálkovým ovládáním, teplá bílá
976,99 Kč
-120,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
856,19 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A++.
Třída A++ až EProdejce: lapamax
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%7% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
7%7% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
7%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%3% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
3%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
PRÁCE S DIATOMITICKOU ZEMINOU
Výrobek funguje dobře a výsledky jsou vidět okamžitě. Odpoledne jsem přípravek rozprostřel po cestě mravenců do různých nor: ráno už žádní mravenci nebyli. Druhý den se objevili znovu, ale v nízkém počtu, takže jsem postřik provedl znovu v nových trasách a zmizeli. Vyzkoušel jsem mnoho řešení, tohle funguje
Ohodnoceno dne 4. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé doručení
Všechno super, určitě si to koupím znovu
Ohodnoceno dne 23. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Moc děkuji
Ohodnoceno dne 23. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Křemelina proti psím blechám
Dá se dobře rozprašovat pomocí přiložené lahvičky.
Ohodnoceno dne 8. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé doručení a kvalitní zboží
Produkt je dobrý. Dodání bylo rychlé. Balení bylo dobré.
Ohodnoceno dne 31. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zboží odpovídá mým představám a bylo doručeno rychle
Všechno v pořádku
Ohodnoceno dne 24. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dorazilo v dobrém stavu. Čistě zabalené
Zatím jsem produkt nevyzkoušel
Ohodnoceno dne 22. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Má dobré hodnocení, hlavní je, že neobsahuje chemikálie
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vulpes Goods čtečka mikročipů pro domácí zvířata, čtečka čipů pro všechna zvířata a domácí mazlíčky, včetně cestovní tašky, ISO11784/85/FDX-B, verze PRO.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 208,14 Kč
Prodejce: VulpesGoods
10 983,09 Kč/1kg

Expondo Wiesenfield 2 v 1 škrabka a vařič na drůbež – buben 60 cm – 5–6 kuřat za minutu



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
20 442,00 Kč
-5 184,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
15 258,00 Kč
Prodejce: expondo-GmbH
164,24 Kč/1l

Expondo Wiesenfield 2 v 1 škrabka a vařič na drůbež – buben 50 cm – 2–3 kuřata za minutu



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
18 053,00 Kč
-3 791,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
14 262,00 Kč
Prodejce: expondo-GmbH
178,72 Kč/1l

SucceBuy Elektrická ohýbačka trubek - 750 W, 6 litrů hydraulický válec ohýbačky trubek
48 767,99 Kč
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
478,12 Kč/1kg

Expondo Wiesenfield 2 v 1 škrabka a vařič na drůbež – buben 55 cm – 3–4 kuřata za minutu



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
14 998,00 Kč
Prodejce: expondo-GmbH
176,45 Kč/1l

Profesionální 12KV elektrický ohradník pro hospodářská zvířata - Nastavitelný výstup 7-13KV se solárním/bateriovým/síťovým napájením



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 499,00 Kč
Prodejce: Delgeo

Škubačka Škubačka Škubačka peří 540 kg/h Průměr 60 cm



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
18 890,00 Kč
-6 143,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
12 747,00 Kč
Prodejce: expondo-GmbH
230,09 Kč/1l

Elektrický tavič vosku na svíčky 5 l 1200 W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 986,00 Kč
-722,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 264,00 Kč
Prodejce: expondo-GmbH
505,60 Kč/1l

Expondo Wiesenfield Vařič drůbeže - 70 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 811,00 Kč
Prodejce: expondo-GmbH
250,83 Kč/1l

Kurník Wiltec 1360 x 740 x 700 mm červenohnědý s dřevěným hnízdním boxem, kurníkem s přístřeškem, zateplenou střechou a pozinkovaným zásobníkem na trus



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(13)Počet hodnocení: 13
4 513,99 Kč
Prodejce: WilTec

SucceBuy Automatická dvířka pro kuřata s časovačem, manuálním ovládáním a ochranou proti uvíznutí, dvířka pro kurníky s vodotěsným těsněním, oranžová, 350x250x73 mm
864,99 Kč
-107,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
757,99 Kč
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
861,35 Kč/1kg

Elektrický tavič vosku 6,5 l 30-110 °C 1500 W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 885,00 Kč
Prodejce: expondo-GmbH
966,67 Kč/1l

GiDeli Diatomaceous earth 40 kg - Čistý prášek z diatomaceous earth proti roztočům ptáků



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 699,99 Kč
Prodejce: Posh
42,50 Kč/1kg

SucceBuy dvoupatrové hnízdo pro nosnice 1320x525x990 mm, 10 přihrádek, kovové hnízdo pro slepice s robustními nohami a větracími otvory, hnízda pro drůbež, rolovací hnízdo, vhodné pro slepice, kachny, kuřata a další drůbež
5 296,99 Kč
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
220,71 Kč/1kg

SucceBuy Automatická dvířka pro kuřata s časovačem, manuálním nastavením a ochranou proti uvíznutí, elektrická dvířka pro kurníky s vodotěsným těsněním, černá, 350x250x73 mm
915,99 Kč
-149,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
766,99 Kč
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
871,58 Kč/1kg

Agrarzone Automatická klapka pro slepice na baterie s posuvným mechanismem 40 x 43 cm Dvířka pro slepice
3 169,17 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone Venkovní hnízdo pro slepice, 5 oddílů
3 171,37 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone Automatická klapka pro slepice na baterie s posuvným mechanismem 40 x 30 cm Dvířka pro slepice
3 047,19 Kč
Prodejce: Agrarzone