SunSun HXS-03 Automatický čistič štěrku s čerpadlem

1 192,61 Kč

Doprava zdarma

Doprava k vám domů a na výdejní místa

čt 1. – pá 2. října

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Akvarijní čerpadlo StreamMax Premium 4000
Akvarijní čerpadlo StreamMax Premium 4000
13 181,25 Kč/1m
2 109,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vladeko
Obrázek produktu pro Akvarijní kompresor OxyMax 400
Akvarijní kompresor OxyMax 400
8 227,59 Kč/1m
1 193,00 Kč
Prodejce: Vladeko
Obrázek produktu pro Biorb - Transformátor
Biorb - Transformátor
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
304,00 Kč
Prodejce: Vladeko
Obrázek produktu pro Elektrický čistič akvarijního štěrku, vysavač, čerpadlo na proplachování písku
Elektrický čistič akvarijního štěrku, vysavač, čerpadlo na proplachování písku
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
572,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Odkalovač Quick Vac bateriový 1 ks
Odkalovač Quick Vac bateriový 1 ks
1 905,00 Kč/1l
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5Počet hodnocení: 3
1 905,00 Kč
Prodejce: Eoshop
A product shot of a multi-functional automatic sludge cleaner.
SunSun Hi-X-Scouring 3 - multifunkční automatický odsávač sedimentu SunSun
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
710,46 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Aquario_pl
Obrázek produktu pro Fluval, automatická ponorná čerpadla X07
Fluval, automatická ponorná čerpadla X07
13 519,50 Kč/1m
540,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Aquael OXYPRO 150 - provzdušňovač Aquael
Aquael OXYPRO 150 - provzdušňovač Aquael
451,37 Kč/1m
943,09 Kč
-40,35 Kč
902,74 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Aquario_pl
Obrázek produktu pro SunSun Provzdušňovací kámen 4 cm ZY-1040
SunSun Provzdušňovací kámen 4 cm ZY-1040
12 165,75 Kč/1m
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro JBL Proclean Aqua IN-OUT - automatický odkalovač s čerpadlem JBL
JBL Proclean Aqua IN-OUT - automatický odkalovač s čerpadlem JBL
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
2 855,97 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Kruger Meier AquaBrillo 90 - automatické krmítko
Kruger Meier AquaBrillo 90 - automatické krmítko
4 736,00 Kč/1l
426,24 Kč
Prodejce: Aquario_pl
Obrázek produktu pro Sunsun / Grech Clarity Filter - akvarijní filtr SunSun
Sunsun / Grech Clarity Filter - akvarijní filtr SunSun
426,24 Kč
Prodejce: Aquario_pl
Obrázek produktu pro Aqn Čistič S Čerpadlem Gc-120
Aqn Čistič S Čerpadlem Gc-120
222,95 Kč/1m
267,54 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Topítko Thermocontrol 50 W
Topítko Thermocontrol 50 W
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
638,00 Kč
Prodejce: Eoshop
Obrázek produktu pro SunSun JVP-132 - Umwälzpumpe 4000 - 8000/lh
SunSun JVP-132 - Umwälzpumpe 4000 - 8000/lh
778,76 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Filtrační koš EHEIM 2026-2128, 2080/2180, 2215-2317, 222-2329, 2076/78
Filtrační koš EHEIM 2026-2128, 2080/2180, 2215-2317, 222-2329, 2076/78
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
555,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro biOrb Cleaner pump
biOrb Cleaner pump
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
380,00 Kč
Prodejce: Vladeko
Obrázek produktu pro Pumpe Eccoflow 300
Pumpe Eccoflow 300
982,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro ohřívač FLUVAL M (výkon: 100 W)
ohřívač FLUVAL M (výkon: 100 W)
1 039,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Obrázek produktu pro Eheim 7271100 – sací hadice
Eheim 7271100 – sací hadice
31 478,00 Kč/1m
314,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Může být provozován v uzavřeném i otevřeném okruhu. Je napájen ze sítě, nevyžaduje žádné baterie a nabízí trvale vysoký sací výkon, kterého nelze dosáhnout s bateriovými čističi substrátů! Sací výkon je optimalizován tak, aby odstraňoval částečky nečistot bez nadměrného narušení půdy. Podlahový čistič je ergonomický, pohodlný a snadno se používá.

Je ideální pro rychlé a účinné čištění akvária. Je vhodný pro všechny typy substrátů a účinně odstraňuje nečistoty a usazeniny z podlahy akvária.
Čistič substrátu HXS-03 lze provozovat v otevřeném i uzavřeném okruhu. V otevřeném okruhu čerpadlo kromě substrátu čistí také část vody z nádrže. To je užitečné zejména při pravidelné částečné výměně vody v akváriu. V uzavřeném okruhu se nečistoty usazují na integrovaném sítku s jemnými oky a vyčištěná voda se vrací zpět do nádrže. Sítko má velmi malé otvory, takže na něm zůstávají i ty nejmenší usazeniny. Sítko lze snadno vyjmout pro opláchnutí. Robustní materiál zajišťuje bezproblémový provoz pro desítky aplikací. Čerpadlo s nastavitelným výkonem až 1000 l/h nabízí vysoký sací výkon.
Výhody filtru: minimální délka filtru: 40 cm, maximální délka filtru: 115 cm, průměr sání: 5 cm, plně ponorný, funkce vodního filtru, podtlaková tryska, odkalovací tryska, regulace průtoku, 20W čerpadlo 1000 l/h.

Hadicová přípojka pro otevřený okruh (vhodná pro hadici 16/22 mm, hadice není součástí dodávky)

Model
HXS-03
Kód EAN
6955974942648
Výrobce
SunSun

Model
HXS-03
Kód EAN
6955974942648
Výrobce
SunSun
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Elektrický čistič akvarijního štěrku, vysavač, čerpadlo na proplachování písku
Elektrický čistič akvarijního štěrku, vysavač, čerpadlo na proplachování písku
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
572,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Odkalovač Quick Vac bateriový 1 ks
Odkalovač Quick Vac bateriový 1 ks
1 905,00 Kč/1l
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5Počet hodnocení: 3
1 905,00 Kč
Prodejce: Eoshop
A product shot of a multi-functional automatic sludge cleaner.
SunSun Hi-X-Scouring 3 - multifunkční automatický odsávač sedimentu SunSun
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
710,46 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Aquario_pl
Obrázek produktu pro SunSun Hi-X-Scouring 2 - multifunkční automatický odkalovač SunSun
SunSun Hi-X-Scouring 2 - multifunkční automatický odkalovač SunSun
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
639,40 Kč
Prodejce: Aquario_pl
Obrázek produktu pro Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 45
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka
Obrázek produktu pro Puluomis myčka nádobí 5L mini myčka nádobí 45cm volně stojící, pracuje s/bez přípojky vody, kompaktní, do kanceláře, malého bytu, kempu, karavanu, bílá
Puluomis myčka nádobí 5L mini myčka nádobí 45cm volně stojící, pracuje s/bez přípojky vody, kompaktní, do kanceláře, malého bytu, kempu, karavanu, bílá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 314
5 624,75 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Puluomis
Obrázek produktu pro Flamingo Sand Loire, 10 kg
Flamingo Sand Loire, 10 kg
58,18 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
581,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro vidaXL Akvarijní osvětlení LED 120-130 cm Hliník IP67
vidaXL Akvarijní osvětlení LED 120-130 cm Hliník IP67
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
2 358,11 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: thetopmark
Obrázek produktu pro JBL Aqua-Ex 45-70 - odsávač sedimentu JBL
JBL Aqua-Ex 45-70 - odsávač sedimentu JBL
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
767,30 Kč
Prodejce: Aquario_pl
Obrázek produktu pro Olvy vysavač na praní koberců 17 000 PA - Výkonný vysavač na mokré vysávání čalounění pro pohovku, auto a koberce včetně příslušenství a čisticího prostředku
Olvy vysavač na praní koberců 17 000 PA - Výkonný vysavač na mokré vysávání čalounění pro pohovku, auto a koberce včetně příslušenství a čisticího prostředku
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 378
1 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy
Obrázek produktu pro Medion Akoya E14410 Intel Core i3 Win 10 128 GB
Medion Akoya E14410 Intel Core i3 Win 10 128 GB
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
6 799,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Technowelt
Obrázek produktu pro Set mop Profi + vědro profi  s integrovanými kolečky
Set mop Profi + vědro profi s integrovanými kolečky
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 656
1 524,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland
Obrázek produktu pro SunSun HXS-01 - automatický odkalovač SunSun
SunSun HXS-01 - automatický odkalovač SunSun
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
568,35 Kč
Prodejce: Aquario_pl
Obrázek produktu pro Elektrický odkalovač akvária 6v1, čistič dna a štěrku, akvarijní vysavač se sifonem pro výměnu vody a čištění substrátu
Elektrický odkalovač akvária 6v1, čistič dna a štěrku, akvarijní vysavač se sifonem pro výměnu vody a čištění substrátu
1 136,53 Kč/1m
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 23
949,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: raum-blick

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 10. srpna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Nespokojenost
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Jednofázové samonasávací povrchové čerpadlo Pedrollo JSWm 3AL
Jednofázové samonasávací povrchové čerpadlo Pedrollo JSWm 3AL
13 232,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRATOERBOSOSHOP
Obrázek produktu pro 70W, 20L, akvarijní topení a chlazení, elektronický polovodičový akvarijní chladič, akvarijní ohřívač, LCD displej, tichý digitální chladicí a topný systém pro akvária, malé chlazení, chladicí vodní stroj pro akvarijní akvária
70W, 20L, akvarijní topení a chlazení, elektronický polovodičový akvarijní chladič, akvarijní ohřívač, LCD displej, tichý digitální chladicí a topný systém pro akvária, malé chlazení, chladicí vodní stroj pro akvarijní akvária
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 4
3 403,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick
29 595,56 Kč/1m
Obrázek produktu pro Akvarijní filtrační médiumCeramika, biologický keramický vložkový filtr, 25 kg, cca 32 l
Akvarijní filtrační médiumCeramika, biologický keramický vložkový filtr, 25 kg, cca 32 l
2 152,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES
67,25 Kč/1l
Obrázek produktu pro 72 W chladič vody pro akvária, akvárium, chladič, 3 l/min, 30-35 dB, tichý chladicí systém s konstantní teplotou
72 W chladič vody pro akvária, akvárium, chladič, 3 l/min, 30-35 dB, tichý chladicí systém s konstantní teplotou
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 797,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ladenza
Obrázek produktu pro GROTHEN G328A Peristaltické čerpadlo, 100-240 V, 114-500 ml/min, nastavitelný, vysoký průtok, bezpečné pro potraviny, vulkanizovaná platinová silikonová trubice pro kutily, akvaristiku, laboratoře, chemické analýzy, dávkování přísad
GROTHEN G328A Peristaltické čerpadlo, 100-240 V, 114-500 ml/min, nastavitelný, vysoký průtok, bezpečné pro potraviny, vulkanizovaná platinová silikonová trubice pro kutily, akvaristiku, laboratoře, chemické analýzy, dávkování přísad
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
2 269,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick
2 269,99 Kč/1m
Obrázek produktu pro EDEN 521 externí filtr
EDEN 521 externí filtr
2 414,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vladeko
Obrázek produktu pro Akvarijní UV lampa ClearTronic 7 W
Akvarijní UV lampa ClearTronic 7 W
2 363,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Vladeko
6 950,00 Kč/1m
Obrázek produktu pro biOrb Decor Set Winter Dream
biOrb Decor Set Winter Dream
2 160,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Vladeko
Obrázek produktu pro 10X GROTHEN DC 24V peristaltická pumpa se silikonovou hadicí Vysokoprůtoková pumpa na vodní kapaliny Dávkovací vakuová pumpa Samonasávací Ochrana proti korozi Nastavitelný průtok pro kutily Akvarijní laboratoř Chemická analýza Dávkování přísad Plochá obrazovka
10X GROTHEN DC 24V peristaltická pumpa se silikonovou hadicí Vysokoprůtoková pumpa na vodní kapaliny Dávkovací vakuová pumpa Samonasávací Ochrana proti korozi Nastavitelný průtok pro kutily Akvarijní laboratoř Chemická analýza Dávkování přísad Plochá obrazovka
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
7 899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone
78 990,00 Kč/1m
Obrázek produktu pro SunSun CAP-100 kyslíkové čerpadlo 70 W, vzduchové čerpadlo pro 80 m³ akvárium a zahradní jezírko, provzdušňovač jezírka 100 l/min s 16 výstupy vzduchu
SunSun CAP-100 kyslíkové čerpadlo 70 W, vzduchové čerpadlo pro 80 m³ akvárium a zahradní jezírko, provzdušňovač jezírka 100 l/min s 16 výstupy vzduchu
3 266,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Obrázek produktu pro Štěrk do akvária Zeolit mineralní, filtrační vložka 4-8 mm, chemická filtrace vody, 25 kg
Štěrk do akvária Zeolit mineralní, filtrační vložka 4-8 mm, chemická filtrace vody, 25 kg
1 334,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES
40,42 Kč/1l
Obrázek produktu pro Akvarijní sada generátoru CO2 pro domácí použití Systém generátoru CO2 s elektromagnetickým ventilem, počítadlem bublin a reaktorem na oxid uhličitý pro rostlinné akvárium
Akvarijní sada generátoru CO2 pro domácí použití Systém generátoru CO2 s elektromagnetickým ventilem, počítadlem bublin a reaktorem na oxid uhličitý pro rostlinné akvárium
1 158,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick
5 267,23 Kč/1m
Obrázek produktu pro SunSun HXS-03 Automatický čistič štěrku s čerpadlem
SunSun HXS-03 Automatický čistič štěrku s čerpadlem
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro biOrb Service kit 3 plus water optimiser
biOrb Service kit 3 plus water optimiser
1 066,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Vladeko
8 393,70 Kč/1m
Obrázek produktu pro Demineralizační přípravek Microbe-Lift Resin-Pure 4000 ml
Demineralizační přípravek Microbe-Lift Resin-Pure 4000 ml
1 363,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
340,76 Kč/1l
Obrázek produktu pro 12V 35W vzduchové čerpadlo, kyslíkové čerpadlo pro rybník, akvakulturu a akvárium s rozdělovačem
12V 35W vzduchové čerpadlo, kyslíkové čerpadlo pro rybník, akvakulturu a akvárium s rozdělovačem
2 410,30 Kč
-292,00 Kč
2 118,30 Kč
Doprava zdarma6% od 2 ks
Prodejce: Ladenza
Obrázek produktu pro Zoolek Aquaclar Pond Plus Pond 5L pro průzračnost zakalené vody
Zoolek Aquaclar Pond Plus Pond 5L pro průzračnost zakalené vody
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 095,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Posilovací čerpadlo Naturewater 300 GPD (1135 l), posilovací čerpadlo 68 W pro systém reverzní osmózy, vstupní tlak vody 2 bary až výstupní tlak 5 barů
Posilovací čerpadlo Naturewater 300 GPD (1135 l), posilovací čerpadlo 68 W pro systém reverzní osmózy, vstupní tlak vody 2 bary až výstupní tlak 5 barů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 347,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Obrázek produktu pro Akvarijní UV lampa - ultrafialová lampa pro čištění akvárií a jezírek, 220V (zástrčka EU, 3W)
Akvarijní UV lampa - ultrafialová lampa pro čištění akvárií a jezírek, 220V (zástrčka EU, 3W)
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
469,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Akvarijní hadice silikonová 4 6 mm, 100 m, pro CO2 a napovzdusnování, odolná proti mrazu
Akvarijní hadice silikonová 4 6 mm, 100 m, pro CO2 a napovzdusnování, odolná proti mrazu
733,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES
7,33 Kč/1m