Objem:
1 l- 0.925 l
- 1 l
Sigma 352961 Contour Aqua-Pu Matt Base Ln 1L
927,33 Kč
927,33 Kč / 1l
plus 109,50 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tungový olej na dřevo 100% přírodní 1L Flexol730,00 Kč/1l
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Další informace o reklamě
Univerzální barva ve spreji 400 ml oranžová 2004542,47 Kč/1l
216,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
RealG RC-K-1754 Zavlažovací baňka 250 ml, 8 ks184,00 Kč/1kg
230,00 Kč
Prodejce: LED21

Caparol 438 Capacryl Haftprimer White 2,5 l
616,66 Kč/1l
1 541,66 Kč
Prodejce: ARO

Sigma 466947 Sigmatex Superlatex Base WN 10 l
277,24 Kč/1l
2 772,39 Kč
Prodejce: ARO

Sikkens 5257217 Si Rubbol Az White 1L barva
970,06 Kč/1l
1 263,13 Kč
-293,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
970,06 Kč
Prodejce: ARO

Sikkens 5259221 Si Rubbol Bl Rezisto Primer Base W05 1 l
1 126,03 Kč/1l
1 186,82 Kč
-60,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 126,03 Kč
Prodejce: ARO

Sikkens Si Cetol Filter 7 Plus 085 2,475L
611,55 Kč/1kg
1 590,02 Kč
Prodejce: ARO

SikaPrimer 215 - 1000ml
2 513,00 Kč/1kg
2 513,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SABTRADE

Sikkens 5249102 Si Rubbol Bl Rezisto Satin, základní barva W05, objem 0,5 litru
890,74 Kč
Prodejce: ARO

Tamiya primer tekutý šedý 40ml
158,18 Kč
Prodejce: EpicScale

Sika Primer 210 - 250ml
6 679,52 Kč/1l
1 669,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

G21 Industrial Cork 43 x 43 x 43
1 290,00 Kč
Prodejce: PENTA

Základní nátěr ve spreji šedý 180ml 300087042
332,06 Kč
Prodejce: EpicScale

Super Color Primer antikorozní sprejová barva 400 ml šedá
345,00 Kč/1l
138,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Univerzální Základní Nátěr Unigrunt Na Barvy, Omítky, Tapety 5L
168,38 Kč/1l
841,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

petlice TOKOZ P 100/350
480,00 Kč
-81,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
398,52 Kč
Prodejce: VISO

Penetrace Mapei Eco Prim Grip Plus 10 kg
169,50 Kč/1kg
1 695,00 Kč
Prodejce: Hornbach

FISCHER Stavební silikon transparentní, neutrální tmel bez zápachu - 310ml
522,58 Kč/1l
162,00 Kč
Prodejce: SABTRADE
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sigma 352961 Contour Aqua-Pu Matt Base Ln 1L
Základna
Základna
- Hmotnost
- 1 kg
- Objem
- 1 l
- Model
- 352961 Contour Aqua-Pu Matt Base Ln
- Kód EAN
- 8716242789567
- Číslo produktu
- 352961,
- Výrobce
- Hmotnost
- 1 kg
- Objem
- 1 l
- Model
- 352961 Contour Aqua-Pu Matt Base Ln
- Kód EAN
- 8716242789567
- Číslo produktu
- 352961,
- Výrobce
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Dodatečné informace
Stažené soubory a informace
Bezpečnostní list (PDF)
Věty o nebezpečnosti
H319 Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. H336 Může způsobit ospalost a závratě. H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry.
K tomu se hodí také

Caparol 438 Capacryl Haftprimer White 2,5 l
616,66 Kč/1l
1 541,66 Kč
Prodejce: ARO

Remmers KIESOL C injekční krém pro hydroizolaci suchých stěn a horizontální izolaci, 550 ml
3 234,73 Kč/1kg
1 779,10 Kč
Prodejce: ARO

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 25kg
142,38 Kč/1kg
3 559,52 Kč
Prodejce: bauschnell

Sikkens Si Cetol Filter 7 Plus 085 2,475L
611,55 Kč/1kg
1 590,02 Kč
Prodejce: ARO

weber.tec 946 Injektionscreme 600ml Schlauch
1 786,95 Kč/1kg
1 072,17 Kč
Prodejce: bauschnell

Remmers Fugenband Tape VF 120 50m Rolle
80,86 Kč/1m
4 042,82 Kč
Prodejce: ARO

Draselné sklo na vodu Kaliwasserglas Rein 20L Čisté sklo 100% koncentrát HALBAU HB28-30
79,20 Kč/1l
1 584,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Remmers Fugenband Tape VF 120 10m Rolle
98,55 Kč/1m
985,49 Kč
Prodejce: ARO

Remmers Verkieselungskonzentrat Kiesol 5kg
271,20 Kč/1kg
1 398,74 Kč
-42,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 356,02 Kč
Prodejce: ARO

Sigma 466947 Sigmatex Superlatex Base WN 10 l
277,24 Kč/1l
2 772,39 Kč
Prodejce: ARO

Draselné vodní sklo Neředěné 100% 5L Hydroizolace Těsnění Ochrana dřeva LEVEL+01
78,20 Kč/1l
391,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Sigma 315500 Ab Barvivo Wb Black Uzz 11 Black 1L
1 252,89 Kč
Prodejce: ARO

Šedá Bitumenová Páska 15Cmx10M Sika Multiseal T
920,00 Kč/1kg
1 738,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sigma 353855 Contour Aqua-Pu Gloss Base Zn 0,925L
935,70 Kč/1l
865,52 Kč
Prodejce: ARO

Sifonový Pískovač 38L Ripper Mar-Pol
3 509,00 Kč
Prodejce: HobyNaradi

Sigma Ab Barvivo Wb Lowc Ubl 2, nízká koncentrace, modrá, 1 litr
1 252,89 Kč
Prodejce: ARO

Sikkens 5257217 Si Rubbol Az White 1L barva
970,06 Kč/1l
1 263,13 Kč
-293,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
970,06 Kč
Prodejce: ARO

Puluomis koupelnové zrcadlo s osvětlením bez mlhy 80x60, s hodinami a teplotou Koupelnové zrcadlo LED 6500k stmívatelné IP44 odolné proti stříkající vodě
2 124,75 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Puluomis

Kovová garáž "Houston" 18,56 m² - antracitová
23 183,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HabitatetJardin
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Tungový olej na dřevo 100% přírodní 1L Flexol



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(10)Počet hodnocení: 10
730,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
730,00 Kč/1l

RealG RC-K-1754 Zavlažovací baňka 250 ml, 8 ks
230,00 Kč
Prodejce: LED21
184,00 Kč/1kg