Už jen 5 ks za tuto cenu
BIOLAGE Professional Full Rescue Shampoo 400 ml
598,00 Kč
1 495,00 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Felps SOS 2 x 250 ml šampon + kondicionér1 383,98 Kč/1l
691,99 Kč
Prodejce: Keratinshop

Další informace o reklamě
Ybera BOTULINICA - Shampoo Anti Age BioTox 500 ml1 345,98 Kč/1l
672,99 Kč
Prodejce: Keratinshop

Další informace o reklamě
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml2 172,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

BIOLAGE Professional Full Rescue Shampoo 1000 ml
803,00 Kč/1l
803,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Visible Repair Shampoo 1000 ml
290,00 Kč/1l
290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Professional Bonacure Repair Rescue Shampoo 500 ml
690,00 Kč/1l
345,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Schwarzkopf Professional Bonacure Repair Rescue Shampoo 250 ml
825,16 Kč/1l
206,29 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Londa Professional P.U.R.E Shampoo 250 ml
736,00 Kč/1l
184,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

We Are Paradoxx Professional Repair Shampoo 975 ml
921,85 Kč/1l
898,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Londa Professional C.A.L.M Shampoo 250 ml
852,00 Kč/1l
213,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico JoiFull Volumizing Shampoo 1000 ml
857,00 Kč/1l
857,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Full Defense Shampoo 300 ml
1 110,00 Kč/1l
333,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional P.U.R.E Shampoo 250 ml
1 175,64 Kč/1l
293,91 Kč
Prodejce: somnia24

Sachajuan Clarifying Shampoo 50 ml
4 160,00 Kč/1l
208,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sachajuan Thickening Shampoo 990 ml
1 377,78 Kč/1l
1 545,00 Kč
-181,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 364,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

We Are Paradoxx Professional Volume Shampoo 975 ml
893,28 Kč/1l
870,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Joico JoiFull Volumizing Shampoo 300 ml
1 026,67 Kč/1l
308,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Revlon Professional Pro You The Moisturizer Hydrating Shampoo 350 ml
571,43 Kč/1l
200,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sebastian Professional Penetraitt Shampoo 250 ml
2 101,08 Kč/1l
525,27 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Full Rescue Shampoo
Šampon pro jemné až všechny typy vlasů s rozmarýnovým olejem, který posiluje vlasy zevnitř pro jejich zdravý růst.
Zhušťuje vlasy od kořínků ke konečkům, jemně čistí, vyživuje lámavé vlasy a omezuje jejich lámání.
Obsah: 400 ml
BIOLAGE Professional Full Rescue Shampoo 400 ml je účinný čisticí šampon pro oslabené a řídnoucí vlasy, který jemně odstraňuje nečistoty a zároveň podporuje zdravé prostředí pokožky hlavy. Toto posilující vlasové ošetření pomáhá zlepšit kvalitu vlasů, posiluje vlasové vlákno a zanechává vlasy svěží, lehké a plné vitality. Vlastnosti Jemně čistí vlasy i pokožku hlavyVhodný pro oslabené a řídnoucí vlasyPosiluje vlasové vláknoOsvěžuje pokožku hlavyVhodný pro pravidelné použitíKlíčové benefity Podporuje zdravé prostředí pokožky hlavyZanechává vlasy lehké a svěžíPomáhá zlepšit pevnost vlasůDodává vlasům objem a vitalituUsnadňuje následnou péči a stylingPoužití Naneste na mokré vlasyJemně vmasírujte do vlasů i pokožky hlavyVytvořte pěnuDůkladně opláchněteV případě potřeby opakujte a pokračujte další péčí
- Model
- Full Rescue
- Hmotnost
- 451 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- AQUA/WATER, AMMONIUM LAURYL SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, PROPYLENE GLYCOL, PARFUM/FRAGRANCE, HEXYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, NIACINAMIDE, SODIUM BENZOATE, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, BENZOIC ACID, GLYCERIN, SALICYLIC ACID, AMMONIUM SULFATE, CETRIMONIUM CHLORIDE, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF OIL/ROSEMARY LEAF OIL, ALCOHOL DENAT., POLYQUATERNIUM-30, POLYQUATERNIUM-7, LIMONENE, ISOPROPYL ALCOHOL, HEXYL CINNAMAL, COUMARIN, BENZYL ALCOHOL, LINALOOL, AMYL CINNAMAL.
- Výrobce
- BIOLAGE Professional
- Kód EAN
- 3474637269692
- Číslo produktu
- E4332700
- Model
- Full Rescue
- Hmotnost
- 451 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- AQUA/WATER, AMMONIUM LAURYL SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, PROPYLENE GLYCOL, PARFUM/FRAGRANCE, HEXYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, NIACINAMIDE, SODIUM BENZOATE, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, BENZOIC ACID, GLYCERIN, SALICYLIC ACID, AMMONIUM SULFATE, CETRIMONIUM CHLORIDE, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF OIL/ROSEMARY LEAF OIL, ALCOHOL DENAT., POLYQUATERNIUM-30, POLYQUATERNIUM-7, LIMONENE, ISOPROPYL ALCOHOL, HEXYL CINNAMAL, COUMARIN, BENZYL ALCOHOL, LINALOOL, AMYL CINNAMAL.
- Výrobce
- BIOLAGE Professional
- Kód EAN
- 3474637269692
- Číslo produktu
- E4332700
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Selsun šampon - péče o vlasy a pokožku hlavy, 120 ml
6 400,83 Kč/1l
768,10 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE

3x česnekový šampon 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávání vlasů ženy muži
296,49 Kč/1l
444,73 Kč
Prodejce: mk-tronic

Stieprox intenzivní šampon 100 ml
3 795,00 Kč/1l
379,50 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Isdin Nutradeica ampon na vlasy g.Schupp.u.fettiges 200 ml
2 935,40 Kč/1l
587,08 Kč
Prodejce: somnia24

Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml)
1 676,17 Kč/1l
1 676,17 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Softto+ Black Hair Shampoo 350 ml – Krytí šedin za 10 minut, bez amoniaku
1 730,54 Kč/1l
605,69 Kč
Prodejce: mk-tronic

Vichy Dercos Šampon proti suchým lupům 390ml - Dlouhodobý!
1 382,16 Kč/1kg
608,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Volume šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 910,87 Kč/1l
1 910,87 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella SP Repair Shampoo 1000 ml
671,20 Kč/1l
671,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Pečující šampon Aveda Shampure
859,73 Kč/1l
978,49 Kč
-118,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
859,73 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný
612,47 Kč/1l
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Bioxcin Forte, Šampon, Pánské, Všechny vlasy, Padání vlasů, Proti ztrátě vlasů, Výživa, Ochana, Posilující, Láhev, Karob, Heřmánek, Kopřiva
1 919,66 Kč/1kg
1 919,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
896,05 Kč/1l
340,50 Kč
Prodejce: somnia24

REF Intense Hydrate Shampoo 1000 ml
1 782,00 Kč/1l
1 782,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření
727,93 Kč/1l
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Maria Nila True Soft Shampoo bezsulfátový šampon proti krepatění vlasů 1000 ml
1 392,51 Kč/1l
1 392,51 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Hydration šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 276,57 Kč/1l
2 011,00 Kč
-734,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 276,57 Kč
Prodejce: Tersorte

Plantur 39, Barvicí šampon, blond, 250ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
1 188 925,97 Kč/1kg
321,01 Kč
Prodejce: apohealth

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
531,93 Kč/1kg
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Ducray Kelual DS intenzivní šampon proti lupence 100 ml
4 767,40 Kč/1l
476,74 Kč
Prodejce: NutraBestBG

PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo šampon pro objem vlasů 947 ml
2 450,74 Kč/1l
2 320,85 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Milk_Shake šampon Milk_Shake Color Care Šampon pro udržení barvy 1000ml
712,63 Kč/1l
1 015,25 Kč
-302,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
712,63 Kč
Prodejce: Tersorte

Apivita Dry Dandruff Shampoo posilující šampon proti lupům 500 ml
1 226,88 Kč/1kg
834,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Šampon pro slabé vlasy se sklonem k vypadávání Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
4 417,24 Kč/1l
1 104,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Garnier Botanic Szampon Zielona Herbata, 400 ml
246 395,36 Kč/1kg
105,95 Kč
Prodejce: MANADA

Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, šampon, 300 ml
1 164,63 Kč/1l
349,39 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Šampon Babaria Zwiebel 600ml
344,71 Kč/1l
241,30 Kč
Prodejce: CoverKingz
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l