5,0



Na základě 5 hodnocení
Těstoviny GI Fusilli s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
846,54 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
827,45 Kč-19,09Kč
551,63 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Dostupná množstevní sleva:
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Nejprodávanější




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(19)Počet hodnocení: 19
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5![Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(15)Počet hodnocení: 15




3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7









5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2







5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5


Další informace o reklamě
Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g171,85 Kč/1kg
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Další informace o reklamě
USUI konjakové vlasové nudle v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Další informace o reklamě
Barilla Penne Rigate Protein Plus s hrachovým proteinem 400g226,92 Kč/1kg
90,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
USUI Konjakové penne v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb

GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
551,63 Kč/1kg
846,54 Kč
-19,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
827,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
![Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,20 Kč/1kg
45,58 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
43,64 Kč
Prodejce: Katomix

Barilla Mini Farfalle italské těstoviny malé mašličky 500 g
94,30 Kč/1kg
47,15 Kč
Prodejce: foodperium

Medové makarony Vezelrijk 550g – celozrnné těstoviny s vysokým obsahem vlákniny
192,93 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Conimex Volkoren těstoviny 250g – celozrnné pšeničné těstoviny s vysokým obsahem vlákniny, všestranné
744,24 Kč/1kg
186,06 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Czaniecki těstoviny s vlákninou Swiderek 250g CZANIECKI
120,00 Kč/1kg
30,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

PASTA (KONJAC FETTUCCINE) BEZ LEPKU 370 g - DIETNÍ POTRAVINY
1 164,96 Kč/1kg
314,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

USUI Konjaková rýže 5+1 | nízkokalorické těstoviny | 6 x 270 g
154,12 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: LowCarb

USUI Konjakové fettuccine 5+1 | nízkokalorické těstoviny | 6 x 270 g
0,17 Kč/1kg
290,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Celozrnné těstoviny Świderki Lubella 400 g
124,95 Kč/1kg
67,57 Kč
-26%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
49,98 Kč
Prodejce: Katomix

Červené fazole Bonduelle 160 g – vysoký obsah bílkovin, bezlepkové, veganské, předvařené
463,31 Kč/1kg
74,13 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

USUI Konjakové penne 5+1 | nízkokalorické těstoviny | 6 x 270 g
163,75 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: LowCarb

USUI konjakové nudle se špenátem v nálevu | 270 g (9 kcal, 0 g sacharidů)
168,52 Kč/1kg
45,50 Kč
Prodejce: LowCarb

USUI konjakové špagety v nálevu 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny | 10 x 270 g
171,85 Kč/1kg
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Lubella těstoviny z celozrnné pšenice a durumové pšenice "Świdry", 400 g
171 900,00 Kč/1kg
71,84 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
68,76 Kč
Prodejce: Katomix

Bertolli Těstoviny Fusilli č. 178, 400g – Vysoce kvalitní italské semolinové těstoviny z tvrdé pšenice
251,95 Kč/1kg
100,78 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Těstoviny Fusilli – vysoký obsah bílkovin, nízký obsah sacharidů | 250 g
Objevtetěstoviny GI Pasta Fusilli vytvořenés ohledem na zdravý životní styl! Jsou ideální pro aktivní lidi, diabetiky, sportovce a všechny, kteří dbají na vyváženou stravu.
Proč si vybrat GI Pasta 38?
Nízký glykemický index (GI 38) – podporuje stabilní hladinu cukru v krvi
Vysoký obsah bílkovin – až o 45 % více než u tradičních těstovin
Bohaté na vlákninu – o 146 % více v jedné porci, pro lepší trávení a pocit sytosti
Nízký obsah sacharidů – až o 10 g méně sacharidů ve srovnání s klasickými těstovinami
Produkt vyvinutý na základě vědeckých výzkumů Přírodovědecké univerzity v Lublinu, aby vám zajistil nejvyšší kvalitu a skutečné zdravotní výhody.
Ideální pro:
vysokoproteinových diet
diet pro diabetiky
hubnutí
lehkých, ale zároveň sytých jídel
- Seznam přísad
- Pšenice tvrdá
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Vysoký obsah bílkovin, Bohatý na vlákninu, Nízký obsah sacharidů
- Hmotnost
- 1500 g
- Potravinářský podnik
- GI Pasta
- Prodejní název
- Těstoviny fusilli
- Výrobce
- GI Pasta
- Kód EAN
- 5908310963938
- Seznam přísad
- Pšenice tvrdá
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Vysoký obsah bílkovin, Bohatý na vlákninu, Nízký obsah sacharidů
- Hmotnost
- 1500 g
- Potravinářský podnik
- GI Pasta
- Prodejní název
- Těstoviny fusilli
- Výrobce
- GI Pasta
- Kód EAN
- 5908310963938
K tomu se hodí také

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
551,63 Kč/1kg
846,54 Kč
-19,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
827,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
551,63 Kč/1kg
827,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
382,48 Kč/1kg
1 338,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
551,63 Kč/1kg
846,54 Kč
-19,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
827,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Těstoviny GI Fusilli s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
2 141,28 Kč/1kg
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
2 141,28 Kč/1kg
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Těstoviny GI Fusilli s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
382,48 Kč/1kg
1 338,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
382,48 Kč/1kg
1 338,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
2 141,28 Kč/1kg
535,32 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SuperMerchant

Barilla Penne Rigate Protein Plus s hrachovým proteinem 400g
226,92 Kč/1kg
90,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,20 Kč/1kg
45,58 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
43,64 Kč
Prodejce: Katomix

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

USUI Konjakové penne v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Flexot® F-2045 | 24palcový kufr, velikost L, cestovní kufr, kufr na kolečkách s teleskopickou rukojetí, kufr s pevnou skořepinou, cestovní zavazadlo, odolný, kolečka s otáčením o 360°, číselný zámek
1 095,52 Kč
Prodejce: mdmw-shop24

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
4 444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

Barilla Fusilli Protein Plus těstoviny s hrachovým proteinem 400g
203,42 Kč/1kg
81,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

Pelíšek pro psy KINGDOG 100x75 cm personalizovaný voděodolný černý
959,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Horkovzdušná fritéza KDF5511D 12 litrů - dvouzónová horkovzdušná fritéza 2600 W, AIR Fryer XXL
2 743,99 Kč
-54,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 689,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

USUI konjakové penne v nálevu 8 + 2 | nízkokalorické těstoviny | 10 x 270 g
171,85 Kč/1kg
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Červená, Suchý, Cyklónový, Holá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
2 360,35 Kč
Prodejce: Elektrochram

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

kOTARBAU® 6dílná malířská sada se zásobníkem na barvu pro renovační a malířské práce
432,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

Šatní skříň se závěsnými dveřmi Szantal 4D bílá/bílá se zrcadlem, 200x207 cm, šatní skříň
9 599,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

Barilla Mini Farfalle italské těstoviny malé mašličky 500 g
94,30 Kč/1kg
47,15 Kč
Prodejce: foodperium

Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
171,85 Kč/1kg
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
To jsou nejlepší nízkosacharidové nudle, které jsem vyzkoušel, všechny ostatní chutnají jako lepenka nebo guma, 50 g jako příloha je pro mě dost, nasycení velmi dobré, určitě si objednám znovu
Ohodnoceno dne 7. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Produkt je skvělý, dodání by mohlo být lepší
Těstoviny mi opravdu chutnají. Chutnají mi velmi dobře. Pro mě není rozdíl oproti jiným těstovinám.
Ohodnoceno dne 17. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt
S výrobkem jsem velmi spokojen. Těstoviny jsou velmi chutné. Těstoviny si objednám znovu
Ohodnoceno dne 16. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrý produkt
Nečekaně chutné
Ohodnoceno dne 12. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma

Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma


Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks

Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(19)Počet hodnocení: 19
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb
171,85 Kč/1kg

Těstoviny GI Fusilli s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg

USUI konjakové fettuccine v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg

USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
846,54 Kč
-19,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
827,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
551,63 Kč/1kg

270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
424,26 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 571,33 Kč/1kg

GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 141,28 Kč/1kg

Těstoviny (KONJAC) BLANK UDON 270 g (200 g) - DIETNÍ POTRAVINY
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 982,67 Kč/1kg

Těstoviny Czan 250 g
419,79 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 679,16 Kč/1kg

SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIETNÍ POTRAVINY
493,26 Kč
Prodejce: superbrandshop
493,26 Kč/1kg

Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
399,38 Kč
Prodejce: mk-tronic
266,25 Kč/1kg

Seitz bezlepkové špagety z kukuřičné mouky a mouky z hrášku 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,28 Kč/1kg

Seitz bezlepkové páskové nudle široké těstoviny bez vajec sáček 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
70,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
141,62 Kč/1kg

Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
381,80 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 527,20 Kč/1kg

Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 428,79 Kč/1kg

CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 159,59 Kč/1kg

DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 362,28 Kč/1kg

PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg

PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg