5,0



Na základě 5 hodnocení
Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
1 338,67 Kč
382,48 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
12h 32m 16s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Nejprodávanější




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(20)Počet hodnocení: 20




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6![Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(15)Počet hodnocení: 15




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5









5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





Další informace o reklamě
Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g171,85 Kč/1kg
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Další informace o reklamě
USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g161,11 Kč/1kg
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Další informace o reklamě
Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Další informace o reklamě
KETO PASTA (CONJAC PASTA PASTA) BEZLEPKOVÁ ORGANICKÁ 270 g - LEPŠÍ NEŽ POTRAVINY (KETO CHEF)1 149,67 Kč/1kg
310,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
![Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,35 Kč/1kg
45,58 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
43,67 Kč
Prodejce: Katomix

GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
551,63 Kč/1kg
846,54 Kč
-19,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
827,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Medové makarony Vezelrijk 550g – celozrnné těstoviny s vysokým obsahem vlákniny
192,93 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Conimex Volkoren těstoviny 250g – celozrnné pšeničné těstoviny s vysokým obsahem vlákniny, všestranné
744,24 Kč/1kg
186,06 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

USUI Konjakové penne 5+1 | nízkokalorické těstoviny | 6 x 270 g
163,75 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Polmak Nudel-Mix Penne & Fusilli, nízký glykemický index, 6 x 250 g
362 040,00 Kč/1kg
271,53 Kč
Prodejce: Katomix

Terra Di Grano Penne Rigate těstoviny 500g – vysoce kvalitní semolinové těstoviny z tvrdé pšenice
106,58 Kč/1kg
53,29 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

USUI Konjakové penne 20+8
152,63 Kč/1kg
1 160,00 Kč
Prodejce: LowCarb

USUI Konjakové penne v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Goodel těstoviny - 100% celozrnná rýže Mezze Penne 250g
311,80 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Rapunzel BIO Penne Semola 1kg
90,18 Kč/1kg
90,18 Kč
Prodejce: taleoo

Czaniecki těstoviny s vlákninou Swiderek 250g CZANIECKI
120,00 Kč/1kg
30,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Celozrnné těstoviny Mezze Penne, balení č. 28, 500 g – Rummo
208,06 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

USUI Konjaková rýže 5+1 | nízkokalorické těstoviny | 6 x 270 g
154,12 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Lubella, těstoviny bez lepku, "Springschnüre", 2 kg
114,54 Kč/1kg
229,08 Kč
Prodejce: Katomix

Celozrnné těstoviny penne rigate,kvalita, 500 g - Pastificio Cavalieri
358,88 Kč/1kg
179,44 Kč
Prodejce: italia-genuss
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Těstoviny Penne – vysoký obsah bílkovin, nízký obsah sacharidů | 250 g
Objevtetěstoviny GI Pasta Penne vytvořené s ohledem na zdravý životní styl! Jsou ideální pro aktivní lidi, diabetiky, sportovce a všechny, kteří dbají na vyváženou stravu.
Proč si vybrat GI Pasta 38?
Nízký glykemický index (GI 38) – podporuje stabilní hladinu cukru v krvi
Vysoký obsah bílkovin – až o 45 % více než u tradičních těstovin
Bohaté na vlákninu – o 146 % více v jedné porci, pro lepší trávení a pocit sytosti
Nízký obsah sacharidů – až o 10 g méně sacharidů ve srovnání s klasickými těstovinami
Produkt vyvinutý na základě vědeckých výzkumů Přírodovědecké univerzity v Lublinu, aby vám zajistil nejvyšší kvalitu a skutečné zdravotní výhody.
Ideální pro:
vysokoproteinových diet
diet pro diabetiky
hubnutí
lehkých, ale zároveň sytých jídel
- Seznam přísad
- Pšenice tvrdá
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Vysoký obsah bílkovin, Bohatý na vlákninu, Nízký obsah sacharidů
- Hmotnost
- 3500 g
- Potravinářský podnik
- GI Pasta
- Prodejní název
- Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem
- Výrobce
- GI Pasta
- Kód EAN
- 5908310963303
- Seznam přísad
- Pšenice tvrdá
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Vysoký obsah bílkovin, Bohatý na vlákninu, Nízký obsah sacharidů
- Hmotnost
- 3500 g
- Potravinářský podnik
- GI Pasta
- Prodejní název
- Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem
- Výrobce
- GI Pasta
- Kód EAN
- 5908310963303
K tomu se hodí také

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
551,63 Kč/1kg
846,54 Kč
-19,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
827,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Těstoviny GI Fusilli s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
551,63 Kč/1kg
846,54 Kč
-19,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
827,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
551,63 Kč/1kg
827,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
![Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,35 Kč/1kg
45,58 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
43,67 Kč
Prodejce: Katomix

PlayStation 5 Digital Edition Sony PS5 Gaming Console
14 151,38 Kč
Prodejce: DL_Ventures

Těstoviny GI Fusilli s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
2 141,28 Kč/1kg
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
0,54 Kč/1kg
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
551,63 Kč/1kg
846,54 Kč
-19,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
827,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
382,48 Kč/1kg
1 338,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Špagety s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
2 141,28 Kč/1kg
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

USUI Konjakové penne v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
2 141,28 Kč/1kg
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Lehmann

Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
171,85 Kč/1kg
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Zahradní polyratanový set Fort Myers 200101, 4-dílná sada
6 124,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátké těstoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
63,04 Kč/1kg
31,52 Kč
Prodejce: foodperium

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

KETO-PASTA (KONJAKNUDEL-SPGHETTI) BEZLEPKOVÝ ORGANICKÝ 270 g - LEPŠÍ NEŽ POTRAVINY (KETO CHEF)
1 149,67 Kč/1kg
310,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

KETO PASTA (CONJAC PASTA PASTA) BEZLEPKOVÁ ORGANICKÁ 270 g - LEPŠÍ NEŽ POTRAVINY (KETO CHEF)
1 149,67 Kč/1kg
310,41 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: superbrandshop

Barilla Penne Rigate Protein Plus s hrachovým proteinem 400g
226,92 Kč/1kg
90,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pouzdro na pevnou skořápku FCH, sada případů cestovních skříní, sada vozíku, 3 ks, s 360 ° hladké role, abs
2 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Ben's Original Rice Pudding Cinnamon, 220 g
139,38 Kč/1kg
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4 747,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Rummo Spaghetti n.3 italské dlouhé těstoviny 500 g
67,68 Kč/1kg
33,84 Kč
Prodejce: foodperium

Flexot® F-2045 | 24palcový kufr, velikost L, cestovní kufr, kufr na kolečkách s teleskopickou rukojetí, kufr s pevnou skořepinou, cestovní zavazadlo, odolný, kolečka s otáčením o 360°, číselný zámek
1 095,52 Kč
Prodejce: mdmw-shop24

Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
4 444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

USUI konjakové špagety v nálevu 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny | 10 x 270 g
171,85 Kč/1kg
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
To jsou nejlepší nízkosacharidové nudle, které jsem vyzkoušel, všechny ostatní chutnají jako lepenka nebo guma, 50 g jako příloha je pro mě dost, nasycení velmi dobré, určitě si objednám znovu
Ohodnoceno dne 7. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Produkt je skvělý, dodání by mohlo být lepší
Těstoviny mi opravdu chutnají. Chutnají mi velmi dobře. Pro mě není rozdíl oproti jiným těstovinám.
Ohodnoceno dne 17. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt
S výrobkem jsem velmi spokojen. Těstoviny jsou velmi chutné. Těstoviny si objednám znovu
Ohodnoceno dne 16. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrý produkt
Nečekaně chutné
Ohodnoceno dne 12. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma

Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma

Doprava zdarma2% od 2 ks

Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(20)Počet hodnocení: 20
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb
171,85 Kč/1kg

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg

USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
846,54 Kč
-19,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
827,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
551,63 Kč/1kg

GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
0,54 Kč/1kg

270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
424,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 573,41 Kč/1kg

Těstoviny (KONJAC) BLANK UDON 270 g (200 g) - DIETNÍ POTRAVINY
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 982,67 Kč/1kg

Těstoviny Czan 250 g
420,34 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 681,36 Kč/1kg

SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIETNÍ POTRAVINY
493,26 Kč
Prodejce: superbrandshop
493,26 Kč/1kg

SamYang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Instant Ramen 130g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(23)Počet hodnocení: 23
200,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 538,46 Kč/1kg

Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
399,38 Kč
Prodejce: mk-tronic
266,25 Kč/1kg

Pad Thai Selgros 90 g rychlé jídlo
434,26 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 825,11 Kč/1kg

Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
400,56 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 430,57 Kč/1kg

CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
400,56 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 161,04 Kč/1kg

FREGOLA perlová krupice400 g - LAIDEA
316,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant
790,55 Kč/1kg

DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 362,28 Kč/1kg

Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
381,80 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 527,20 Kč/1kg

Casa Rinaldi Tagliatelle Nero Seppia mit Tintenfischtinte 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
146,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,70 Kč/1kg

Seitz bezlepkové špagety z kukuřičné mouky a mouky z hrášku 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,28 Kč/1kg

ZBOŽÍ (kukuřice a rýže) BEZLEPKOVÉŠPAGETY 250 g - ALCE NERO
199,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
732,56 Kč/1kg