5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PULS Pre Workout Shot Black Orange 12 x 60 ml – s 200 mg kofeinu, beta-alaninem, argininem AKG a vitamíny skupiny B9 765,83 Kč/1l
585,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: eBrandsGlobal

Další informace o reklamě
EACHPT Protein Shaker 600 ml se šroubovacím uzávěrem a sítkem, bez BPA972,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion

P&S SUPPLEMENTS veganská čokoláda v prášku 500g
884,32 Kč/1l
442,16 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Fortimel Plantbased Protein 2 kcal Cappuccino 4X200 ml
742 349,96 Kč/1l
742,35 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Nutrex Anabol Hardcore 60 kapslí / Testosterónové stimulanty / Výživový doplněk s obsahem diosgeninu
14 891,93 Kč/1kg
1 310,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

MP Sport Kofein 200 mg
880,05 Kč/1l
176,01 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Beta alanin 800 mg v kapsli - 180 veganských kapslí - doplněk stravy s aminokyselinami
1 318,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Pure Gold Protein Multi Complex 250g Vitamíny C Nutrienty Kapsle Minerály
1 442,60 Kč/1kg
460,10 Kč
-99,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
360,65 Kč
Prodejce: Trend-Laden_5

CFM Whey Isolate Protein Pulver 2kg Isolat TOFFEE CAPPUCCINO
1 069,00 Kč/1kg
2 672,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

CFM Whey Isolate Protein v prášku 500 g Isolat MALINOVÝ JOGURT
2 700,08 Kč/1kg
1 350,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Magický patron Kolumbijská energie Pinch
367,46 Kč
Prodejce: Pentagon-Sports-Fahrrad-BMX

BAD ASS | Bad Ass Test Pak | Advanced T-Boost Formula
3 564,36 Kč/1kg
1 112,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

GymBeam Citrulin 120 kapslí
5 453,00 Kč/1l
654,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam Shilajit, 60 kapsl
534,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam Lykopen 90 kapslí
6 586,41 Kč/1kg
605,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam Triphala 60 kapslí
7 223,67 Kč/1kg
570,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam Maitake 90 kapslí
6 821,14 Kč/1kg
654,28 Kč
-54,02 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
600,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Weider kreatin hcl, 150 kapslí 9961
835,91 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

GymBeam – L-askorbát hořečnatý, 90 tobolek
5 206,08 Kč/1kg
531,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Co obsahuje prášek L-Citrullin Malát od společnosti BODYLAB?
Prášek obsahuje 100% čistý L-Citrullin Malát. Neobsahuje žádné další přísady.
Proč L-Citrullin?
L-Citrullin je aminokyselina, která je prekurzorem L-Argininu a podílí se na transportu amoniaku z svalů. Je obsažena v mnoha předtréninkových doplňcích a je mnoha sportovci, zejména silovými a vytrvalostními, používána jako doplněk stravy během intenzivních tréninků.
Jak se používá prášek L-Citrullin Malát?
Prášek lze rozmíchat ve vodě nebo ovocné šťávě. Pro denní dávku přidejte 5 g prášku do sklenice tekutiny, důkladně promíchejte a vypijte 30-60 minut před tréninkem.
Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty a další látky na denní dávku (5 g / 1 odměrka):
| Látka | na denní dávku |
|---|---|
| L-Citrullin DL-Malát 2:1 | 5 g |
Poznámka: Uvedené hodnoty se vztahují na doporučenou denní dávku.
- Výrobce
- BODYLAB
- Hmotnost
- 500 g
- Alergeny
- Žádné
- Počet kusů
- 1
- Seznam přísad
- 100% L-citrulin DL-malát.
- Doporučená spotřeba
- Užijte jednu odměrku (5 g) prášku smíchanou s dostatečným množstvím vody 30–60 minut před tréninkem.
- Potravinářský podnik
- BODYLAB
- Prodejní název
- Prášek z L-citrulin malátu v poměru 2:1.
- Kód EAN
- 4260640851691
- Výrobce
- BODYLAB
- Hmotnost
- 500 g
- Alergeny
- Žádné
- Počet kusů
- 1
- Seznam přísad
- 100% L-citrulin DL-malát.
- Doporučená spotřeba
- Užijte jednu odměrku (5 g) prášku smíchanou s dostatečným množstvím vody 30–60 minut před tréninkem.
- Potravinářský podnik
- BODYLAB
- Prodejní název
- Prášek z L-citrulin malátu v poměru 2:1.
- Kód EAN
- 4260640851691
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatin monohydrt / Vdecky oven nejist mikronizovan kreatin monohydrt
2 211,83 Kč/1kg
663,55 Kč
Prodejce: VISO

Skřeň S Příslušenstvím 4 Šuple A 2 Dveře Rose
11 804,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Zipro Magnetický eliptický trenažér Shox RS, nosnost 120 kg, 8 úrovní odporu, měření tepu, černý
4 139,00 Kč
-110,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 029,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Scitec Nutrition Citrulline Malate 90 kapslí / Citrulin malát / Citrulin malát v kapslích
4 398,09 Kč/1l
483,79 Kč
Prodejce: VISO

ESN Creatine Giga Caps (90 kapslí)
10 684,20 Kč/1l
534,21 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
4 444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

WISFOR nástěnné hodiny 60 cm, kulaté dekorativní hodiny, Atmosphera kuchyňské hodiny obývací pokoj kancelářské hodiny, tiché římské číslice, sklo, stříbrná barva
3 644,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

Rebiko Počítačový stůl pro mládež bílý stůl s policemi
3 190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TimeTrade

Vitamaze Maca 4:1 vysoká dávka + L-arginin kapsle, 240 kapslí
2 941,50 Kč/1l
605,95 Kč
Prodejce: apohealth

FineBuy Psací stůl s policí, bílý, 170 x 59 x 143,5 cm, moderní kancelářský stůl, stůl na notebook s 6 policemi, stůl do domácí kanceláře s úložným prostorem
4 224,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FineBuy_de

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey J
4 753,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

PKM 50622, 297 m³/h, Odvádění/Recirkulovaní, C, A, G, 68 dB
2 658,20 Kč
-226,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 431,38 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: Stuebinger-Online

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

WPC syrovátkový proteinový doplněk vitamin C B cake ProActive 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

ESN Designer Whey Protein, 1000 g sáček
1 823,53 Kč/1l
1 896,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

BODYLAB Whey Protein - 2000g - kokosový ořech
1 655,33 Kč/1kg
3 310,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

ESN Flexpresso Protein Coffee Chocolate, Prášek, Koncentrát syrovátkového proteinu, Izolát syrovátkového proteinu, Čokoláda, 20 g, 107 kcal, 359 kcal
1 230,37 Kč/1l
1 119,64 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Neradin active kapsle speciálně pro potřeby mužů, 70 kapslí
24 137,59 Kč/1kg
1 303,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
2 292,96 Kč
Prodejce: Crownseller

Mutant Mass, Gainer 2270 g 17865
3 729,75 Kč/1kg
745,95 Kč
Prodejce: VISO

POWERBAR Protein Plus s nízkým obsahem cukru, čokoládový brownie, 16 tyčinek po 35 g
3 981,11 Kč/1kg
2 229,42 Kč
Prodejce: Store-Germany

Dálkové ovládání SAMSUNG BN59-01385B, TM2280E
1 072,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: dse-one

Sony Interactive Entertainment PlayStation 5 Slim Digital, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
24 123,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

ESN Designer Bar Box, 12 x 45 g tyčinek
1 666,85 Kč/1l
900,10 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Získávání hmoty, komplexní směs s proteinem, příchuť banán, 2270 g
493,18 Kč
-22,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
471,07 Kč
Prodejce: Katomix

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

UISEBRT síťové dveře proti hmyzu síťové dveře proti hmyzu 120 X 240 cm hliníkový rám zástěna proti mouchám síť proti mouchám magnetické uzavírací
1 478,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

YES Diätní proteinový nápoj s ovocem lesního druhu I 100% přírodní složení I 100% zdravé



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 890,00 Kč
-39,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 850,63 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 084,38 Kč/1l

Science in Sport GO Hydro šumivé tablety s příchutí ananasu, 160 kusů
1 253,55 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

PULS Pre Workout Shot Black Orange 12 x 60 ml – s 200 mg kofeinu, beta-alaninem, argininem AKG a vitamíny skupiny B
585,95 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal
9 765,83 Kč/1l

SIS Beta Fuel 80 Powder (15x82g) Jahoda & Limetka - Energie & Výdrž - Energetické nápoje
1 217,21 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
989,60 Kč/1l

SIS Beta Fuel 80 Powder (15x82 g) Orange – Energie a výdrž – Energetické nápoje
1 217,21 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
989,60 Kč/1l

chytrý veganský protein 180 kusů bez alergií



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 168,21 Kč
Prodejce: WR-Products
6 213,88 Kč/1kg

SiS GO Electrolyte 1600 g černý rybíz / Sportovní nápoje / Osvěžující sportovní nápoj obohacený o elektrolyty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
778,38 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
486,49 Kč/1l

SiS GO Electrolyte 1600 g pomeranč / Sportovní nápoje / Osvěžující sportovní nápoj obohacený o elektrolyty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 128,00 Kč
-398,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
729,35 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
455,84 Kč/1l

Polleo Immunity+ NAC 1000, 60 kapslí
608,38 Kč
Prodejce: PolleoSport
8 485,08 Kč/1kg

Nattokináza 100 mg 20 000 FU/g | 365 kapslí | LUTO Supplements



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
485,42 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
539,36 Kč/1l

Polleo Sport Maltodextrin, 2000 g
486,66 Kč
Prodejce: PolleoSport
243,33 Kč/1kg

Energy Drink 1kg berry (ovoce)
436,63 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

OstroVit | Vitargo | Fastest Body Fuel Mango
995,77 Kč
Prodejce: FIT1EU
497,89 Kč/1l

SiS GO Elektrolytový sacharidový nápoj 500g
461,02 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Collagen Coffee 125g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
437,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
3 496,00 Kč/1kg

Kvalitní vanilková rýže, 1000 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
190,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
190,00 Kč/1kg

Detox Coffee 125g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
437,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Activlab Hot Sport Drink 1000 g, třešeň, izotonický nápoj v prášku, elektrolyty, vitamíny, L-karnitin, více než 80 porcí
182,25 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

TTCarp proteinový koncentrát 1kg
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant

OK! Fat Burn Coffee 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
389,66 Kč
Prodejce: Nutrisslim