5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tofu paštika s brusinkami 150g Lunter3 406,53 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Knorr Bulion z Kury 10 g70,06 Kč/1l
420,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Ankor Hovězí dršťky ve vývaru 900 G648,90 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Ravioli s masem 250 g1 777,84 Kč/1kg
444,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Culinaria Gnocchi bramborové knedlíky delikatesy 3000g
95,53 Kč/1kg
286,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

zeleninové křupky s mořskou solí, křupavé a chutné, z kořenové zeleniny 90g
1 347,11 Kč/1kg
121,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Těstoviny Bolognese 160 g
655,82 Kč/1kg
111,49 Kč
Prodejce: Katomix

Kürbiscremesuppe 400g
204,65 Kč/1kg
81,86 Kč
Prodejce: taleoo

Winiary těstoviny se sýrem 28 g
1 162,67 Kč/1kg
34,88 Kč
Prodejce: Katomix

Bramborová placka
806,47 Kč/1kg
120,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cizrna - plechovka 400g
79,55 Kč/1kg
49,31 Kč
-35%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
31,82 Kč
Prodejce: taleoo

Pudliszki Klopsiki v rajčatové omáčce 590 g
430,36 Kč/1kg
107,59 Kč
Prodejce: Katomix

Żurek Knorr z grzankami 17 g
975,50 Kč/1kg
19,51 Kč
Prodejce: Katomix

Cizrna v rajčatové omáčce 350g
267,46 Kč/1kg
93,61 Kč
Prodejce: taleoo

Winiary koření na kuře 30 g
1 382,33 Kč/1kg
41,47 Kč
Prodejce: Katomix

Minestrone s rýží 400g
204,65 Kč/1kg
81,86 Kč
Prodejce: taleoo

Winiary Zapiekanka s těstovinami a masovou omáčkou 42 g
847,86 Kč/1kg
35,61 Kč
Prodejce: Katomix

Vařené cizrna, 340 g, balení po 3 kusech
269,11 Kč/1kg
274,49 Kč
Prodejce: taleoo

Winiary koření na kuře 28 g
1 481,07 Kč/1kg
41,47 Kč
Prodejce: Katomix

Indonéština - Röstzwiebeln 75g
1 267,60 Kč/1kg
95,07 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Už žádné obyčejné tortilly obsahující spoustu prázdných kalorií a příliš mnoho sacharidů.S našimi proteinovými tortillami se váš příští chod dostane na úplně jinou nutriční hodnotu. A překvapí i gurmány. Chutnají totiž jako ty klasické.Až budete připravovat své oblíbené recepty s tortillami, těšte se na autentickou chuť bez výčitek a s pořádnou porcí živin.
S pouhými 4,5 g sacharidův jedné tortille jsou skvělou volbou pro všechny, kteří si hlídají sacharidy nebo sledují svou hladinu cukru v krvi. Jsou plné vlákniny, která podporuje zdravé zažívání a díky ní vás zasytí na dlouhou dobu. S 20 g bílkovin na 100 g je každá tortilla skvělým zdrojem bílkovin, které podporují růst a regeneraci svalů.
Ať už si dopřáváte chutnou večeři při keto dietě nebo oběd ve zdravém low carb jídelníčku, proteinové tortilly KetoDiet vám dodají sílu a energii, kterou potřebujete.
Složení: pitná voda, pšeničný lepek 13 %, pšeničná vláknina 10 %, pšeničná mouka 10 %, modifikovaný pšeničný škrob, slunečnicový olej, emulgátor: mono-a diglyceridy mastných kyselin, jedlá sůl, kyseliny: kyselina jablečná, kyselina citronová; kypřicí látky: difosforečnany, hydrogenuhličitan sodný; konzervanty: sorban draselný, propionan vápenatý; stabilizátor: guma guar, pekařské droždí, slunečnicový lecitin.
Alergeny jsou ve složení vyznačeny tučným písmem.
Balení obsahuje:
6 ks tortill (6 × 40 g)
Skladování: Skladujte v suchu, chraňte před teplem.
Výrobce: Vyrobeno pro KetoDiet Europe SE, se sídlem Ovocný trh 1096/8, 110 00 Praha 1, Česká republika, IČO 14053225.
- Seznam přísad
- pšeničný lepek, pšeničná vláknina, pšeničná mouka
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Na 100 g 1039 kJ / 248 kcal, tuky 12,9 g, mastné kyseliny 2,8 g, sacharidy 11,6 g, cukry 0,9 g, vláknina 23,2, bílkoviny 19,7 g
- Hmotnost
- 240 g
- Potravinářský podnik
- KetoDiet
- Prodejní název
- Proteinová tortilla (6 ks)
- Výrobce
- KetoDiet
- Obsah balení
- 6 ks
- Kód EAN
- 8594181014076
- Seznam přísad
- pšeničný lepek, pšeničná vláknina, pšeničná mouka
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Na 100 g 1039 kJ / 248 kcal, tuky 12,9 g, mastné kyseliny 2,8 g, sacharidy 11,6 g, cukry 0,9 g, vláknina 23,2, bílkoviny 19,7 g
- Hmotnost
- 240 g
- Potravinářský podnik
- KetoDiet
- Prodejní název
- Proteinová tortilla (6 ks)
- Výrobce
- KetoDiet
- Obsah balení
- 6 ks
- Kód EAN
- 8594181014076
K tomu se hodí také

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

SchnitzerPizzabase, Gluten, Laktóza, Matice, Palmový olej, Sója, Pšenice, Droždí, 140 g, 1 kusů, Německo
559,70 Kč/1kg
55,97 Kč
Prodejce: taleoo

USUI konjakové fettuccine v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb

KETO-PASTA (KONJAC-NUDELLASAGNE) BEZLEPKOVÁ ORGANICKÁ 270 g - LEPŠÍ NEŽ JÍDLO (KETO CHEF)
204,19 Kč/1kg
55,13 Kč
Prodejce: Katomix

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

7zónová ergonomická matrace 180 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
3 329,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

GymBeam | Protein Pizza | 500 g bez příchutě
856,44 Kč/1kg
428,22 Kč
Prodejce: LAVONIO

GymBeam - Vysokoproteinový zábal 225 g
418,62 Kč/1kg
94,19 Kč
Prodejce: LAVONIO

Open Food 5902837741031, 445 kcal, 6,5 g, 59 g, 1,6 g, 25 g, 12 g
2 088,98 Kč/1l
267,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Tortilla wraps - přírodní 6 kusů 240g
56 350,00 Kč/1kg
56,35 Kč
Prodejce: taleoo

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE
![Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,35 Kč/1kg
43,67 Kč
Prodejce: Katomix

Ventilátor do místnosti, vyrobený z ABS plastu (napájený přes USB), bez lopatek, tichý a přenosný, s 2 stupni výkonu – ideální pro domácnost a ložnici
1 037,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: funnyshopping

Diet-Food sušenky s kakaem, keto dieta, sušenky s kakaem a erytritolem, 1 x80g
643,38 Kč/1kg
51,47 Kč
Prodejce: Katomix

Schär flatbread 180g
147 609,99 Kč/1kg
147,61 Kč
Prodejce: taleoo

KETO PASTA (KONJAKOVÁ PASTA VE FORMĚ RÝŽE) BEZLEPKOVÝ270 g - KETO CHEF (LEPŠÍ NEŽ POTRAVINY)
1 149,67 Kč/1kg
310,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

Mestemacher Italské organické špaldové závitky 3 tenké špaldové chleby 225g
229,56 Kč/1kg
103,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Culinaria Gnocchi bramborové knedlíky delikatesy 3000g
95,53 Kč/1kg
286,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
2 292,96 Kč
Prodejce: Crownseller

GymBeam tekut vajen blek - praktick forma 100% vajenho blku, rychl a plnohodnotn zdroj blkovin, ideln pro proteinov koktejly, peen a vaen
620,15 Kč/1kg
620,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Proteinové těstoviny - fusilli (7 porcí)
1 017,14 Kč/1kg
383,00 Kč
-27,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
356,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

GymBeam ZERO SYRUP okolda - sirup bez cukru, poleva, bez tuku, ideln pro zjemnn pokrm a dezert, bez lepku, bez laktzy, vegetarinsk a vegansk
423,69 Kč/1l
135,58 Kč
Prodejce: LAVONIO

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

ČOKOLÁDA S MCT OLEJEM, BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ MÁSLA KETO40 g - KAKAKO
10 055,00 Kč/1kg
402,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Proteinové těstoviny - špagety (500 g)
998,00 Kč/1kg
499,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Proteinové těstoviny - Trancetti (5 porcí)
1 424,00 Kč/1kg
399,00 Kč
-43,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
356,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

NONGSHIM - Instantní nudle Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
494,76 Kč
Prodejce: Heartforcards
176,70 Kč/1kg

Pfanni knedlíky půl na půl typické chuti snadno tvarovatelné 5000g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 458,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,80 Kč/1kg

Studené jarní pyré Pfanni
1 000,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
333,58 Kč/1kg

Mondamin zahušťovač tmavých omáček ideální pro masové pokrmy 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
55,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
222,12 Kč/1kg

Pfanni krokety sypká směs ideální pro lis na krokety 2500g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 003,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
401,52 Kč/1kg

Pfanni bramborové knedlíky v sáčku na vaření 40 kusů 1 balení



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
807,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
620,82 Kč/1kg

Haldiram Boondi přírodní 200 g
72,51 Kč
Prodejce: CasteloStore
362,55 Kč/1kg

Maggi delikatesní omáčka na pečeně tmavá omáčka na maso 277g balení po 6 kusech



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
760,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
460,87 Kč/1kg

Nissin Soba Peking Duck, Instantní nudlová polévka, 87 g, Maso, Zeleninová, 5 min, 213 kcal, 891 kJ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
56,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
655,06 Kč/1kg

Nissin DEMAE RAMEN Ramen Sesame, Instantní nudle ramen, 100 g, Sezam, 3 min, 86 kcal, 360 kJ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
321,82 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 218,20 Kč/1kg

Pfanni bramborové knedlíky půl na půl 6 kusů v sáčku 200g balení po 5 kusech



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
342,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
342,26 Kč/1kg

Mildessa Genießer červené zelí s kousky jablek v sáčku 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
74,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,10 Kč/1kg

Knorr Fix na sekanou kořenící směs s přírodními přísadami 70g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
21,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
312,86 Kč/1kg

Pfanni bramborové knedlíky půl na půl 6 kusů v sáčku 200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
68,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
341,30 Kč/1kg

Krupicové knedlíčky Leimer oblíbená polévková příloha na 8 porcí 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(12)Počet hodnocení: 12
63,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
637,70 Kč/1kg

Buldak Ramen, pikantní kuřecí polévka s nádechem sýra, 5 balení po 140 g. Sýrová příchuť, 700 g
306,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
419,81 Kč/1kg

Knorr Delkatess čirý vývar 16 litrů naše osvědčená klasika 329g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
123,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
376,20 Kč/1kg

Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti Bolognese Fertigpackung 62g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
905,00 Kč/1kg

Maggi 5minutové terinové špagety v ovocné rajčatové omáčce 60g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
903,17 Kč/1kg