5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Slunečnicová semínka pražená, slazená medem 500g783,90 Kč/1kg
391,95 Kč
Prodejce: DryFruit

Další informace o reklamě
Beskidzkie Orzeszki ziemne Papryka 70 g5 823,29 Kč/1kg
407,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Beskidzkie Arašídy s příchutí wasabi 70 G5 823,29 Kč/1kg
407,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Edamame, pražený a solený 250g1 149,72 Kč/1kg
287,43 Kč
Prodejce: DryFruit

ültje Swavy Slaný karamel Snackmix s karamelem a čokoládou 140g
597,07 Kč/1kg
83,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ültje Swavy Slaná kávová svačinka s praženými kávovými zrny 140g
556,13 Kč/1kg
83,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ültje Pražené a Solené Arašídy 50g Tycinka
455,80 Kč/1kg
22,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kluth Bananen Chips 250g
372,44 Kč/1kg
99,28 Kč
-6,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
93,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ültje Studentenfutter 7308 1kg
608,44 Kč/1kg
608,44 Kč
Prodejce: somnia24

Arašídy pražené, solené 200g
520,10 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

XOX Arašídy solené 85019 500g
269,64 Kč/1kg
134,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ültje čisté arašídy 7262 nesolené 200g
1 916,40 Kč/1kg
383,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Mouka - lískooříšková poloolejová 500g
468,78 Kč/1kg
234,39 Kč
Prodejce: taleoo

Żurawina suszona Helcom 100 g
548,60 Kč/1kg
54,86 Kč
Prodejce: Katomix

XOX Arašídy pražené a solené křupavé s pikantní příchutí 50g
485,00 Kč/1kg
24,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ültje ořechová směs čistá 7271 nepražená nesolená 150g
977,40 Kč/1kg
146,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Helcom sultánky 200 g
279,15 Kč/1kg
85,07 Kč
-34%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
55,83 Kč
Prodejce: Katomix

Kešu oříšky Kluth Vanille
931,10 Kč/1kg
99,11 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
93,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ültje arašídy s pikantní příchutí a křupavé pražené bez tuku 900g
281,01 Kč/1kg
252,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Deglet Nour - Datteln getrocknet 250g
416,08 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
ültje Swavy HotHoney Snackmix – pikantní, sladko-medová chuť, 120g
Sladké a pikantní, křupavé a krémové – ültje Swavy Hot Honey posouvá zážitek ze svačin na novou úroveň! Ať už jste na cestách, při sledování seriálů nebo jako hvězda večírku, tato směs kombinuje slané kukuřičné křupinky, pikantní krekry a sladko-medové pochoutky a vytváří tak fascinující chuťovou kombinaci.
Charakteristika produktu
Křupavé Milk Choco Salted Corn jako slaná základna
Sweet & Spicy Rice Cracker pro pikantní nádech
Arašídy v jemné mléčné čokoládě
S kukuřičnými křupinkami obalenými medem pro sladkou chuť
Kvalitní ingredience v opakovaně uzavíratelném balení o hmotnosti 140g
Pro všechny, kteří milují svačiny s kontrastem a charakterem
Chvíle radosti
Pokud se nechcete rozhodovat mezi sladkou, slanou nebo pikantní chutí – pak je Hot Honey vaše ideální svačina. Perfektní pro filmové večery, večery s přáteli u her, svačinky na večírky nebo jednoduše jako speciální odměna mezi tím.
Přehled výhod
Sladké, slané a pikantní v jednom balení.
Ideální pro všechny, kteří milují kontrastní chutě.
Prémiová kvalita od společnosti ültje.
Kvalitní svačina na cesty nebo domů.
Perfektní jako dárek, pro party nebo jako nápad na svačinu.
Často kladené otázky
Je tato svačina spíše pikantní nebo sladká?
Harmonická kombinace: Chuť je znatelná, ale je jemně vyvážena medem a čokoládou.
Je tento mix vegetariánský?
Ano, tato svačina je vegetariánská. Upozorňujeme však na přítomnost alergenů.
Pro jakou příležitost je Swavy Hot Honey vhodný?
Ať už pro večer s Netflixem, jako svačina do kanceláře, jako dárek k přinesení nebo jako zvláštnost na party – tato směs se vždy hodí!
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- 36% mléčná čokoláda (cukr, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota**, kakaové máslo**, syrovátkový výrobek (MLÉKO), emulgátor (lecitiny (SÓJA)), přírodní vanilkové aroma), 21% rýže, 17% kukuřice, 15% jádra podzemnice olejné, cukr, slunečnicový olej, Sójová omáčka (SÓJOVÉ BOBY, voda, PŠENIČNÁ mouka, jedlá sůl), 0,5 % med, jedlá sůl, glukózový sirup, chilli, barvivo (karamelizovaný cukr), škrob, glazovací látka (arabská guma, šelak), dextrin, kvasnicový extrakt, modifikovaný škrob.Může obsahovat ořechy (mandle, lískové ořechy, vlašské ořechy, kešu ořechy, pekanové ořechy, para ořechy, pistácie, makadamové ořechy) **Certifikát Rainforest Alliance / ra.org
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 471 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1977 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 62g Sacharidy, včetně cukru: 28g Tuky: 20g Tuky, včetně nasycených mastných kyselin: 7,3g Vláknina: 4,4g Bílkoviny: 9,1g Sůl: 0,6g
- Hmotnost
- 120 g
- Potravinářský podnik
- Intersnack Deutschland SEErna-Scheffler-Str. 3 DE-51103 Köln
- Prodejní název
- Svačinová směs s mléčnou čokoládou, kukuřicí a arašídovými jádry, někdy pikantní nebo s medem
- Výrobce
- Intersnack Deutschland SE
- Číslo produktu
- 6234
- Kód EAN
- 4004980561106
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- 36% mléčná čokoláda (cukr, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota**, kakaové máslo**, syrovátkový výrobek (MLÉKO), emulgátor (lecitiny (SÓJA)), přírodní vanilkové aroma), 21% rýže, 17% kukuřice, 15% jádra podzemnice olejné, cukr, slunečnicový olej, Sójová omáčka (SÓJOVÉ BOBY, voda, PŠENIČNÁ mouka, jedlá sůl), 0,5 % med, jedlá sůl, glukózový sirup, chilli, barvivo (karamelizovaný cukr), škrob, glazovací látka (arabská guma, šelak), dextrin, kvasnicový extrakt, modifikovaný škrob.Může obsahovat ořechy (mandle, lískové ořechy, vlašské ořechy, kešu ořechy, pekanové ořechy, para ořechy, pistácie, makadamové ořechy) **Certifikát Rainforest Alliance / ra.org
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 471 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1977 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 62g Sacharidy, včetně cukru: 28g Tuky: 20g Tuky, včetně nasycených mastných kyselin: 7,3g Vláknina: 4,4g Bílkoviny: 9,1g Sůl: 0,6g
- Hmotnost
- 120 g
- Potravinářský podnik
- Intersnack Deutschland SEErna-Scheffler-Str. 3 DE-51103 Köln
- Prodejní název
- Svačinová směs s mléčnou čokoládou, kukuřicí a arašídovými jádry, někdy pikantní nebo s medem
- Výrobce
- Intersnack Deutschland SE
- Číslo produktu
- 6234
- Kód EAN
- 4004980561106
K tomu se hodí také

ültje Swavy Slaný Snack Snackmix s želé fazolemi a čokoládovou čočkou 140g
490,71 Kč/1kg
83,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ültje Swavy Slaný karamel Snackmix s karamelem a čokoládou 140g
597,07 Kč/1kg
83,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ültje Swavy Slaná kávová svačinka s praženými kávovými zrny 140g
556,13 Kč/1kg
83,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ültje trail mix sladký a slaný částečně v čokoládě 150g
797,00 Kč/1kg
119,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz 77300 Lorenz würzig-pikant Erdnüsse 1,0 kg
372,22 Kč/1kg
372,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ültje mandle a arašídy s medem a solí křupavá směs 200g
653,20 Kč/1kg
130,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Arašídy Golden Turtle ve wasabi polevě, křupavé a pikantní 140g
696,14 Kč/1kg
97,46 Kč
Prodejce: LAVONIO

ültje GeNuss Směs pražených a solených 4 různých druhů ořechů 150g
890,27 Kč/1kg
133,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Khao Shong arašídy wasabi snack kultura pro milovníky pálivého 140g
725,71 Kč/1kg
101,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casa Mayor pražená a solená kukuřice 250 g
403,12 Kč/1kg
100,78 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Bio paranuty, 1 kg
1 260,09 Kč/1kg
1 260,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Remia Doubleshot Duke Hot Honey 450g – Pikantní medová omáčka s pikantním nádechem
472,69 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kešu buchta 200g
632,75 Kč/1kg
126,55 Kč
Prodejce: taleoo

Lorenz 77570 Erdnüsse Ger. Ges. 1,0kg
547,28 Kč/1kg
547,28 Kč
Prodejce: somnia24

Svačinové kuličky - Čistá čokoláda 100g
779,50 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Lorenz Party Clubs jemné slané a křupavé krekry 200g
1 860,95 Kč/1kg
372,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Rapunzel 269535, Kokosové lupínky, 698 kcal, 67,5 g, 63,7 g, 10,1 g, 7,3 g
542,76 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Ültje Extra pražené arašídy solené a pražené 180g
1 075,22 Kč/1kg
193,54 Kč
Prodejce: Restocks-Home

Takis Fuego, Tortillové chipsy, 100 g, Chilli paprička, Limetka, 28 g, 1 g, 1 g
720,00 Kč/1kg
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Duyvis - Tigernutjes Duyvis Bacon Cheese Bag 1 kg | 1000 g bake-in
569,81 Kč/1kg
1 271,84 Kč
-702,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
569,81 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Khao Shong – arašídy s kokosovým mlékem
508,25 Kč/1kg
192,10 Kč
-9,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
182,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kešu ořechy - celé 200g
729,15 Kč/1kg
145,83 Kč
Prodejce: taleoo

Kokosový krém, 190 g
710,53 Kč/1l
135,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Rapunzel 269014, Mandle, 200 g, 624 kcal, 22,1 g, 54,1 g
741,75 Kč/1kg
148,35 Kč
Prodejce: taleoo

Rapunzel 269011, Mandle, 500 g, 624 kcal, 22,1 g, 54,1 g
636,68 Kč/1kg
318,34 Kč
Prodejce: taleoo

Feigen Lerida 500g | NATURATA
633,84 Kč/1kg
316,92 Kč
Prodejce: taleoo

kešu oříšky - VM Karamel pražené a solené 170g
1 072,00 Kč/1kg
182,24 Kč
Prodejce: taleoo

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g
630,83 Kč/1kg
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mandlová jádra přírodní 500g
1 155,54 Kč/1kg
577,77 Kč
Prodejce: DryFruit
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Jahody lyofilizované v mléčné čokoládě 1kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 013,28 Kč
Prodejce: DryFruit
1 013,28 Kč/1kg

Paranus jádra 1kg
1 303,62 Kč
Prodejce: DryFruit
1 303,62 Kč/1kg

Piniové oříšky střední 500g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit
1 445,88 Kč/1kg

Jahody lyofilizované v mléčné čokoládě 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit
1 445,88 Kč/1kg

Hrozny (sultánky) v hořké čokoládě 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,77 Kč
Prodejce: DryFruit
1 155,54 Kč/1kg

Směs ořechů a ovoce 500g
577,77 Kč
Prodejce: DryFruit
1 155,54 Kč/1kg

Makadamové ořechy200 g -PLANETA
606,40 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 032,00 Kč/1kg

Kokosové lupínky přírodní 500g
432,60 Kč
Prodejce: DryFruit
865,20 Kč/1kg

Ořechy sušené, bez slupky,1 kg -PLANETA
517,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
517,00 Kč/1kg

Slunečnicová semínka pražená, slazená medem 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
391,95 Kč
Prodejce: DryFruit
783,90 Kč/1kg

Piniové oříšky 500g Brat.pl
574,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 103,85 Kč/1kg

mandlová mouka 400 g -PLANETA
389,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
974,97 Kč/1kg

Loupané pistácie 500g Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
520,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
990,48 Kč/1kg

Půlky para ořechů 1kg Brat.pl
559,00 Kč
-33,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
526,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
514,68 Kč/1kg

Pražené nesolené pistácie 1 kg
499,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
0,49 Kč/1kg

Pražené pistácie 1kg Brat.pl
459,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
451,33 Kč/1kg

Vlašské ořechy 1kg



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
370,43 Kč/1kg

Blanšírované mandle 1kg Brat.pl
378,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
374,26 Kč/1kg

POLSKÉ vlašské ořechy 1kg Brat.pl
371,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
361,95 Kč/1kg

Makadamové ořechy 500g Brat.co.uk
404,00 Kč
-40,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
364,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
700,00 Kč/1kg