5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Příslušenství pro ústní hygienu, kompatibilní s Waterpik WP-100, WP-300, WP-660 a WP-900, náhradní sada pro zubní kartáček Ultra-Water, balení po 1 rukojeti/hadičce
408,22 Kč
10 205,50 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lacalut Sensitive Mentholyptus Micelární ústní voda 500 ml537,98 Kč/1l
268,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Ústní voda Odol Plus, 40 ml2 020,25 Kč/1l
80,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Ústní voda Perio Plus+ Regenerate 200 ml3 337,70 Kč/1l
333,77 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
parodur Tekutá ústní voda, 200 ml roztok1 647,14 Kč/1kg
415,08 Kč
Prodejce: apohealth

Zubní nit Waterpik Wp 70
3 604,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Corsodyl ústní voda 0.1% 200ml
181,29 Kč
Prodejce: LAVONIO

DENTIBLANK bělící ústní voda láhev 500 ml
1 090,17 Kč/1l
436,07 Kč
Prodejce: somnia24

Ústní irigátor Solac ID7841
1 220,00 Kč
-140,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 080,00 Kč
Prodejce: Apollo_store

Isdin Bexident ústní voda s kloherxidinem 0 12
806,00 Kč/1l
403,00 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Ústní voda Lacer Chlorhexidin Ústní voda
1 830,45 Kč/1l
366,09 Kč
Prodejce: somnia24

Curaprox perio Plus+ zero ústní voda bez Chx 200 ml
508 499,98 Kč/1l
508,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Listerine – Zdokonalená bělící ústní voda – 500 ml
1 411,02 Kč/1kg
1 022,32 Kč
-316,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
705,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Antiseptická ústní voda ve velkém balení
2 043,67 Kč
Prodejce: FLBcommerce

MIRADENT Ústní voda mirafluor CHX 0,06%
366,88 Kč
Prodejce: apohealth

Ústní voda Perio Aid 500ml
957,10 Kč/1l
478,55 Kč
Prodejce: somnia24

Plax ústní voda Cool Mint 500 - Colgate
219,22 Kč/1l
109,61 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sada pro ústní hygienu – 2 kusy zubních kartáčků bez rukojeti a mezizubní čisticí čepelky
770,50 Kč
Prodejce: Versta

Fluor Aid 0,05 denní ústní voda 500 ml
590,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Perio aid ústní voda 500ml
977,38 Kč/1l
488,69 Kč
Prodejce: somnia24

Cb12 Ústní voda 1000 ml
1 055,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nemusíte kupovat úplně nový Waterpik; náhradní díly jsou snadno dostupné. Toto je nejlepší volba. Sada pro montáž odolné rukojeti pro váš ústní irigátor Waterpik. Kompatibilní s WP-100, WP-110, WP-130, WP-140, WP-100W, WP-100C, WP-100WPLT, WP-110W, WP-130W a WP-900. Příslušenství pro ústní hygienu se dodává s novou plastovou rukojetí, metrovou hadicí, těsněním a dvěma šrouby. Nemusíte kupovat drahou novou zubní nit. Skvělá náhradní sada pro váš ústní irigátor.
- Hmotnost
- 40 g
- Výrobce
- Elkuaie
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 9417297446465
- Číslo produktu
- 20260702-Say-GMPC-86
- Hmotnost
- 40 g
- Výrobce
- Elkuaie
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 9417297446465
- Číslo produktu
- 20260702-Say-GMPC-86
K tomu se hodí také

Scholl ExpertCare, Modrá, Bílá, 1 kusů
800,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nůžky na plevel z hliníkové slitiny, odstraňovač plevele, zahradní nářadí, černé - ROOTNIK
249,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Sada rukojetí pro vodní irigátory, náhradní hadičky, příslušenství pro ústní hygienu pro modely WP-100, WP-450, WP-660, WP-900
485,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.49 s mikrofonem, otevřená zadní část, s klipem na ucho, 80 hodin přehrávání, potlačení šumu ENC, voděodolná sportovní sluchátka IPX5 pro fitness
481,49 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: PrimePick

Fotbalové ponožky 10-pack Sportovní ponožky Protiskluzové sportovní ponožky gr.39-46
960,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

Otevírač víka
557,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

UISEBRT Sprchová stolička s odnímatelným opěradlem a područkou Sprchová stolička Výškově nastavitelná sprchová židle pro seniory s opěradlem Velké přísavky Koupelnová stolička
1 252,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

SANILO® Blooming WC sedátko, poklop na WC přímo od výrobce, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko
1 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WCShop24

Černá nerezová baterie, designová umyvadlová baterie s jednou rukojetí do koupelny, vysokotlaká koupelnová baterie, baterie s jednou rukojetí
764,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.3 Bone Sound s 300mA dobíjecí baterií a klipem do ucha, sluchátka do uší Bone Sound - PROTUNIO Black
349,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Nerezová metla, kompatibilní s příslušenstvím kuchyňského robotu KitchenAid K45WW WP9704329 KSM150 KSM160 K45 KSM90
417,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sayloo

Šňůry na prádlo WENKO ABS/polyester 7 x 7 x 47,5 cm
1 042,65 Kč/1kg
709,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

DEKAZIA® Sprchová polička bez vrtání z nerezové oceli | Sprchová polička, sprchový košík, koupelnová polička, držák na šampon, úložný prostor do sprchy, koupelnová polička
898,27 Kč
Prodejce: DEKAZIA

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

DEUBA® Teleskopická sprchová polička bez vrtání 4 police 92-306 cm výškově nastavitelná nerezová ocel stříbrná Sprchová polička Teleskopická polička Koupelnová polička Rohová polička Sprchový koš
533,00 Kč
-43,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
490,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Mini přenosný elektrický holicí strojek s čisticím kartáčkem a kabelem USB (6,5 x 4,6 cm), Holítka, Elektrické holicí strojky - RAZOMATIC
249,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

AIORBER dešťové a okapové roury, prodloužení svodů, prodloužení odtoků,Lze použít na zahradě, v exteriéru a v kanalizaci
789,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: OrberStore

sada 4 cestovních lahví do příručního zavazadla o objemu 90 ml, cestovní lahve k plnění, cestovní sada toaletních potřeb - TUBYGRAY
259,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Denver BTL-360B, 10 W, Bezdrátový, Přenosný mono reproduktor, Černá, Válec, Knoflíky
492,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

304 nerezová ocel 16mm nápojový dávkovač náhradní kohoutek nápojů káva pivo
364,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Sushi startovací sada pro 2–4 osoby – kompletní balíček pro přípravu maki, nigiri a misek doma
301,53 Kč
-55,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
246,21 Kč
Prodejce: Megasam24PL

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Madlo pro koupelnu, podpěrné madlo pro toaletu, sprchu, vanu, pro osoby se sníženou pohyblivostí, pro zlepšení stability, nerezová ocel, protiskluzová gumová rukojeť, bezpečnostní madlo
526,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

Fanny pack, taška na opasek, bederní taška | dámská taška | pánská brašna | vodoodpudivá | taktická, sportovní, outdoorová, cestovní | 2 přihrádky, zelená | Retoo
297,96 Kč
Prodejce: Retoo

Mobilly mopovací textilie pro parní mop Karcher EasyFix SC1 SC3 SC4 SC5, 6 ks
229,00 Kč
Prodejce: Sunnysoft

Vyhřívaná kleštička na řasy, USB dobíjecí kleštička na řasy, Elektrická kleštička na řasy - GLAMCURLI Pink
239,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Dětský polohovací polštář pro novorozence, korekční polštář, zabraňuje částečnému převrácení hlavy, matrace proti převrácení pro 0-10 měsíců,opálení
894,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

6 kusů protiskluzových držáků matrací, zarážek matrací, držáků matrací proti stabilizátorům matrací, zarážek matrací, protiskluzových zarážek pro rámy postelí
710,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft

Leifheit 03122, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 1 kusů
347,60 Kč
Prodejce: Ambiente-3000
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

ultraDEX ústní voda, 500 ml roztok



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
431,15 Kč
Prodejce: apohealth
737,01 Kč/1kg

CB12 jemná mátová/mentolová ústní voda, 250 ml roztok
300,90 Kč
Prodejce: apohealth

CB12 Ústní voda, 500 ml roztok



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
478,62 Kč
Prodejce: apohealth
838,21 Kč/1kg

Biomed Natural Whitening přírodní jemná bělící ústní voda (500ml), 104498
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
325,98 Kč/1l

Biomed Gum Health přírodní ústní voda s multiminerálním aktivním komplexem (500ml), 104497
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
325,98 Kč/1l

GUM 6863127, 120 ml, 1 kusů
305,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 549,92 Kč/1l

Ústní voda Biorepair - 500 ml - S MicroRepair - Proti zubnímu kazu a citlivým zubům - Mátová příchuť
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
441,98 Kč/1l

CB12 ochrana ústní vody proti zápachu z úst po dobu 12 hodin, 250 ml roztok
300,90 Kč
Prodejce: apohealth
1 026,96 Kč/1kg

CB12 Roztok na výplach úst, 250 ml
300,90 Kč
Prodejce: apohealth
1 006,35 Kč/1kg

Ústní voda - Kompletní péče, bez fluoridu, 400 ml | LAVERA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
488,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 222,30 Kč/1l

Ústní voda Lacer bez alkoholu
670,61 Kč
Prodejce: VogueVista

Listerine, Cool Mint, ústní voda, 500 ml
281,92 Kč
Prodejce: Serica
281 919,99 Kč/1l

Bílý úsměv po bělení 1Spr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
412,33 Kč
Prodejce: Jasado

Colgate Total ústní voda 500 ml
393,80 Kč
Prodejce: SuperMerchant

20 kusů ústní vody, přenosná, jemná mátová vůně, osvěžuje dech, péče o ústní dutinu, čištění zubů, ústní voda
518,30 Kč
Prodejce: Ladenza
2 073,20 Kč/1kg

Kloktadlo Sun 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,64 Kč
-34,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
542,67 Kč
Prodejce: apohealth
977,78 Kč/1kg

Jemný ústní výplach pro citlivé dásně 300 ml
318,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 063,30 Kč/1l

Dentální nit 340 balení mezizubních tyčinek ve tvaru Y modrozelená barva
1 097,13 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Čistič jazyka měděný 2 kusy pro svěží dech a lepší ústní hygienu
1 106,22 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion