5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
TTCarp konzervační prostředek 1000ml827,45 Kč/1kg
827,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
TTCarp moučka z jater olihní 1kg803,10 Kč/1kg
803,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
TTCarp jaterní moučka 1 kg778,76 Kč/1kg
778,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
TTCarp konopná mouka 1 kg608,35 Kč/1kg
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Korda Goo Liquids Kiana Carp Dip - atraktor pro ryby, příchuť: salámový kouř
6 239,08 Kč/1l
748,69 Kč
Prodejce: MisterShopping

MVDE Carp Groundbait Fishmeal 1 Kg
183,64 Kč/1kg
183,64 Kč
Prodejce: VISO

TTCarp Sušený hemoglobin 0,5 kg
1 070,64 Kč/1kg
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Carp servis Václavík Amur pelety
570,00 Kč/1kg
57,00 Kč
Prodejce: Rybina

TTCarp rýžová mouka 1 kg
535,32 Kč/1kg
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

TTCarp plnotučná sójová mouka 1 kg
584,01 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

TTCarp NHDC Lebergurke 200 ml
3 041,75 Kč/1l
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

MVDE Supercrack Voorn 1kg
158,55 Kč/1kg
158,55 Kč
Prodejce: VISO

MVDE Basic Food Karper 3 kg
74,55 Kč/1kg
223,65 Kč
Prodejce: VISO

MVDE Konopí mleté 0,5kg
292,02 Kč/1kg
146,01 Kč
Prodejce: VISO

MVDE Kanaal 1kg
155,41 Kč/1kg
155,41 Kč
Prodejce: VISO

Sensas Krmení Chapelure Rousse Grillée 1kg
80,00 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Rybina

Sensas Bentonite Jíl 1kg
88,00 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: Rybina

Zanęta wędkarska uniwersalna 1 kg
72,93 Kč/1kg
72,93 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA

Lorpio Megamix - Scopex / Vanilka - 3kg
58,00 Kč/1kg
174,00 Kč
Prodejce: Rybina

MVDE Carp Groundbait Strawberry 1kg
163,26 Kč/1kg
163,26 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jedno z legendárních krmiv pro výrobu boilie. LT 94 Meal má extrémně vysoký index stravitelnosti. Výborně funguje v kombinaci s Pre-Digest Meal. LT 94 Meal má odhadovanou stravitelnost 90 % a obsah bílkovin 70 %. Vyrábí se výhradně z celých mořských ryb.
Dávkování: až 30 % směsi
- Výrobce
- TTCarp
- Model
- TTCarp Fischmehl LT94 1kg
- Hmotnost
- 1 kg
- Kód EAN
- 5904125943400
- Výrobce
- TTCarp
- Model
- TTCarp Fischmehl LT94 1kg
- Hmotnost
- 1 kg
- Kód EAN
- 5904125943400
K tomu se hodí také

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Kurzak sušené přírodní hnojivo 4L
18,75 Kč/1l
75,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Hnůj pro skot granulovaný 20 kg vhodný pro ekologické pěstování
43,95 Kč/1kg
1 098,83 Kč
Prodejce: boni-shop

Moučka bazaltová, přírodní minerální hnojivo proti slimákům a mšicím, zlepšuje půdu, 10 kg
41,70 Kč/1kg
417,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Okurka nakl. - Charlotte F1 hu 1,5g - série NEJ
58 260,00 Kč/1kg
87,39 Kč
Prodejce: VISO

AGRO NPK 11-7-7 se zeolitem 3 kg AGRO 000301
58,30 Kč/1kg
174,89 Kč
Prodejce: VISO

Vícesložkové hnojivo Inco Group granulát 1 kg 1 l
397,54 Kč/1kg
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Zanęta Karp Dynamite Baits Red Krill Carp 1 kg
494 529,98 Kč/1kg
494,53 Kč
Prodejce: MisterShopping

Floragard Torfsubstrat Grow Mix 70L
27,45 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

10 000 semen heřmánku pravého (Matricaria chamomilla) – jemná léčivá rostlina a oblíbená rostlina včel | Aromatická bylinková semena do zahrady, na balkon a do přírodní zahrady
50 850,00 Kč/1kg
50,85 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

BUF BOOF® P100 Autosedačka i-Size R129 40–150 cm, otočná o 360°, ISOFIX, boční ochrana, polohování až 165°, BlackBear
2 659,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BUF_BOOF

HI Skleník 200 x 77 x 169/ 148 cm Zelený
989,00 Kč
Prodejce: Tradior

Monokalciumfosfát 1 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
348,26 Kč/1kg
348,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko
12,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Zahradnický perlit 10 l kypří seťové lůžko
243,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Korda Goo Liquids Kiana Carp Dip - atraktor pro ryby, příchuť: salámový kouř
6 239,08 Kč/1l
748,69 Kč
Prodejce: MisterShopping

MVDE Expanda Fishmeal 1kg
171,11 Kč/1kg
171,11 Kč
Prodejce: VISO

Biohumus tekuté hnojivo pro pokojové rostliny 1l
69,00 Kč/1l
69,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Parní hrnec z nerezové oceli s 5 vrstvami na vaření těstovin + skleněné víko (26 cm)
767,36 Kč
Prodejce: GreatDEshop2021

ACRA Outdoor Shelter XXL, deštník 300 cm s bočnicemi a stabilizačními tyčemi
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ACRA

DELPHIN PR1ME 5T SH, 5000, náhradní cívka, plochá, 101005973
468,00 Kč
Prodejce: Fishernator

GPS rybářská loď s návnadou, loď s návnadou, 180 polohovacích bodů, 800 vzdálenost dálkového ovládání, zatížení 6,6 libry, inteligentní plavba, automatický návrat, 20000 mAh
8 895,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

TTCarp lososová moučka 1 kg
608,35 Kč/1kg
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Mustang Hiiligrilli 6 vartaalla
726,45 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Zahradnický perlit 1l kypří seťové lůžko
38,00 Kč/1l
38,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Florovit přírodní granulované hnojivo pro kuřata 5 l
36,60 Kč/1l
183,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Mlýnek na maso Bosch MFW68660
4 548,13 Kč
Prodejce: velmontask

TurboTronic sušička potravin TurboWave – FD14 – B!O od 30 °C, 14 l, 5 pater, 100 % kov, 0 % plastu, na ovoce, zeleninu, maso a houby, nerez, včetně receptů
1 690,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý
Jsem spokojen, ale ještě jsem nemohl moc testovat, protože neuplynulo mnoho času. Jinak dobré
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Coppens Halibut Base Pellet - 19kg - 20mm - Pelety pro ryby - Kaprové krmivo / krmivo pro sumce
1 550,00 Kč
Prodejce: RavenIntl
81,58 Kč/1kg

TTCarp Casein Mesh 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
876,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
876,14 Kč/1kg

TTCarp konzervační prostředek 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
827,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
827,45 Kč/1kg

TTCarp moučka z jater olihní 1kg
803,10 Kč
Prodejce: SuperMerchant
803,10 Kč/1kg

TTCarp jaterní moučka 1 kg
778,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant
778,76 Kč/1kg

TTCarp Liquid CSL Tiger Nut 1000ml
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
754,42 Kč/1l

TTCarp Liquid CSL Natural 1000ml
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
754,42 Kč/1kg

TTCarp Meal LT94 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
681,38 Kč/1kg

TTCarp Betain 500g
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 411,46 Kč/1kg

TTCarp moučka z červených krabů, hrubá, 1kg
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

TTCarp CLO Special 1,0 kg
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
681,38 Kč/1kg

TTCarp mouka z tygřích ořechů 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
632,70 Kč/1kg

TTCarp lososová moučka 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
608,35 Kč/1kg

TTCarp Grieß 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

TTCarp NHDC Lebergurke 200 ml
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,75 Kč/1l

TTCarp konopná mouka 1 kg
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
608,35 Kč/1kg

TTCarp NHDC Sladká kukuřičná okurka 200 ml
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,75 Kč/1l

TTCarp kukuřice připravená k jídlu 600g
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
973,35 Kč/1kg

TTCarp plnotučná sójová mouka 1 kg
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
584,01 Kč/1kg

TTCarp CSL Meal 1 kg
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg