Sušené ovoce Longan „dračí oko“ 50 g veganské

535,32 Kč

10 706,40 Kč / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domů a na výdejní místa

čt 1. – pá 2. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Plody goji, sušené 2 kg
Plody goji, sušené 2 kg
724,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 448,79 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
Obrázek produktu pro Sušené plátky limetek - 1kg Jedlé ovoce
Sušené plátky limetek - 1kg Jedlé ovoce
1 098,70 Kč/1kg
1 098,70 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
Obrázek produktu pro Physalis - Kapstachelbeeren getrocknet 1Kg
Physalis - Kapstachelbeeren getrocknet 1Kg
798,43 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
798,43 Kč
Prodejce: DryFruit
Obrázek produktu pro Chlebovník, sušený přírodní 500g
Chlebovník, sušený přírodní 500g
1 161,36 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
580,68 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
Obrázek produktu pro Sušené plody longanu 100 g – exotická svačina
Sušené plody longanu 100 g – exotická svačina
6 083,50 Kč/1kg
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Sušené višně 500g
Sušené višně 500g
1 155,54 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
577,77 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
Obrázek produktu pro Višně bez pecek - sušené 100g
Višně bez pecek - sušené 100g
841,60 Kč/1kg
84,16 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Datteln - ohne Stein getrocknet 200g | BIOTROPIC
Datteln - ohne Stein getrocknet 200g | BIOTROPIC
278,75 Kč/1kg
77,95 Kč
-28%
55,75 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Datle bez pecky - sušené 200g
Datle bez pecky - sušené 200g
389,75 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Brusinky - slazené a sušené 100g
Brusinky - slazené a sušené 100g
801,20 Kč/1kg
80,12 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro GymBeam - Lyofilizované višně 100 g
GymBeam - Lyofilizované višně 100 g
2 226,60 Kč/1kg
222,66 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Sušená pažitka 100g
Sušená pažitka 100g
427,27 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
47,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Sušená papája, pocukrovaná, nakrájená na kousky 500g
Sušená papája, pocukrovaná, nakrájená na kousky 500g
757,78 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
378,89 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
Obrázek produktu pro Sušená rajčata 200 g
Sušená rajčata 200 g
330,23 Kč/1kg
71,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Sušené fíky 500g
Sušené fíky 500g
1 155,54 Kč/1kg
577,77 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
Obrázek produktu pro Sušené papájové tyčinky, slazené 500g
Sušené papájové tyčinky, slazené 500g
807,14 Kč/1kg
403,57 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
DAKTYLE SUSZONE BEZGLUTENOWE BIO 400 g - BIO PLANET
Organické bezlepkové sušené datle 400 g -Planet
574,97 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
229,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Sušená rajčata, 250 g
Sušená rajčata, 250 g
596,00 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Hlohové plody 500g
Hlohové plody 500g
270,00 Kč/1kg
135,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Feigen natural - getrocknet 500g
Feigen natural - getrocknet 500g
507,48 Kč/1kg
253,74 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Objevte exotické sušené ovoce longan, známé také jako „dračí oko“, které se prodává v praktickém 50g veganském balení. Longan (Dimocarpus longan) je blízký příbuzný liči a zaujme svou tmavou barvou po vysušení a intenzivní medovo-karamelovou chutí. Toto ovoce je již po staletí ceněno jak v tradiční čínské kuchyni, tak v přírodní medicíně, zejména pro své posilující vlastnosti a schopnost podporovat koncentraci. Původ: Čína. Složení: Sušené ovoce longan, které je přirozeně bezlepkové a skvěle se hodí pro vegany. Baleno v praktickém doypacku se zipovým uzávěrem, který zajišťuje dlouhou trvanlivost obsahu. Nutriční hodnoty na 100 g: Energetická hodnota: 35 kcal, tuky: 0,3 g (z toho nasycené mastné kyseliny: <0,1 g), sacharidy: 8 g (z toho cukry: 5 g), vláknina: 1 g, bílkoviny: 1 g, sůl: 0,01 g. Možnosti použití: Využijte toto ovoce jako zdravou svačinku a sladkou alternativu k běžným sladkostem. Skvěle se hodí k přípravě nálevů a bylinkových čajů a lze jej použít jako přísadu do dezertů, müsli, sušenek i orientálních pokrmů. Longan je také vynikající přísadou do polévek a pokrmů asijské kuchyně. Dodávejte svým pokrmům zvláštní chuť tímto všestranným sušeným ovocem.
Seznam přísad
Sušené dračí ovoce longan
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie: 35 kcal, tuky: 0,3 g, z toho nasycené mastné kyseliny: <0,1 g, sacharidy: 8 g, z toho cukry: 5 g, vláknina: 1 g, bílkoviny: 1 g, sůl: 0,01 g
Hmotnost
50 g
Potravinářský podnik
Unknown
Prodejní název
Longan sušený
Výrobce
Winoszarnia
Počet kusů
10
Kód EAN
5905068028759

Seznam přísad
Sušené dračí ovoce longan
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie: 35 kcal, tuky: 0,3 g, z toho nasycené mastné kyseliny: <0,1 g, sacharidy: 8 g, z toho cukry: 5 g, vláknina: 1 g, bílkoviny: 1 g, sůl: 0,01 g
Hmotnost
50 g
Potravinářský podnik
Unknown
Prodejní název
Longan sušený
Výrobce
Winoszarnia
Počet kusů
10
Kód EAN
5905068028759
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Bio mangové broskve, 1 kg
Bio mangové broskve, 1 kg
919,24 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 11
919,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Pipas con Sal - španělská slunečnicová semínka (80g)
Pipas con Sal - španělská slunečnicová semínka (80g)
475,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
38,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega
Obrázek produktu pro Sušené moruše 1kg Brat.pl
Sušené moruše 1kg Brat.pl
266,01 Kč/1kg
270,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Sušené švestky 3 kg, bez pecek, neobsahující přidaný cukr, vhodné pro vegany, čistá svačina, vhodné do müsli, značka GiDeli
Sušené švestky 3 kg, bez pecek, neobsahující přidaný cukr, vhodné pro vegany, čistá svačina, vhodné do müsli, značka GiDeli
251,63 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 7
754,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh
DAKTYLE SUSZONE BEZGLUTENOWE BIO 1 kg - BIO PLANET
Sušené bezlepkové datle1 kg -Planet
386,99 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
386,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Sušené houby 500g
Sušené houby 500g
852,00 Kč/1kg
426,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Amalaki natural - Imunita a žaludek, 50g
Amalaki natural - Imunita a žaludek, 50g
917,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
91,76 Kč
Prodejce: BioCare
Obrázek produktu pro Uzené solené smažené mandle koupané v chipotle prášku 500g
Uzené solené smažené mandle koupané v chipotle prášku 500g
492,92 Kč/1kg
246,46 Kč
Prodejce: LaProve
Obrázek produktu pro Vařené kaštany 400 g – Ponthier
Vařené kaštany 400 g – Ponthier
762,30 Kč/1kg
327,79 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro GymBeam - plody arónie 100 g
GymBeam - plody arónie 100 g
572,10 Kč/1kg
57,21 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Hřebíček, 50 g
Hřebíček, 50 g
966,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
58,31 Kč
-17%
48,31 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Seeberger kousky ananasu slazené (200g)
Seeberger kousky ananasu slazené (200g)
2 779,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
555,96 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Moruše bílé - sušené 250g
Moruše bílé - sušené 250g
1 026,63 Kč/1kg
195,06 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Sušené pomeranče 1 kg, potravinářská kvalita, plátky pomeranče do vánočního čaje
Sušené pomeranče 1 kg, potravinářská kvalita, plátky pomeranče do vánočního čaje
877,43 Kč/1kg
877,43 Kč
Prodejce: PHRoyal
Obrázek produktu pro SEEBERGER 220411008 SEEBERGER Bananenchips Trockenfrüchte 500,0 g, 1 St.
SEEBERGER 220411008 SEEBERGER Bananenchips Trockenfrüchte 500,0 g, 1 St.
633,28 Kč/1kg
316,64 Kč
Prodejce: somnia24
A package of dried Aronia berries.
Medvědi arónie - Getrocknet 500g
924,12 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
462,06 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Sušené plátky limetek - 250g Jedlé ovoce
Sušené plátky limetek - 250g Jedlé ovoce
1 301,24 Kč/1kg
325,31 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
Obrázek produktu pro Pikantní marinované mušle 115g
Pikantní marinované mušle 115g
486,67 Kč/1kg
73,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Mango lyofilizované 20g
Mango lyofilizované 20g
2 550,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
51,00 Kč
Prodejce: milujemehory
Obrázek produktu pro Vivarini – Kakao 500 g – 100% čisté kakaové boby – výživné, aromatické, neslazené – univerzální použití do müsli, na pečení, do nápojů – z Peru
Vivarini – Kakao 500 g – 100% čisté kakaové boby – výživné, aromatické, neslazené – univerzální použití do müsli, na pečení, do nápojů – z Peru
1 090,00 Kč/1kg
545,00 Kč
Prodejce: MateMundo
Obrázek produktu pro Lněné semínko mleté s kešu a dýní 150 g SEMIX
Lněné semínko mleté s kešu a dýní 150 g SEMIX
253,33 Kč/1kg
38,00 Kč
Prodejce: Covitar
Obrázek produktu pro Bio prášek z divokých borůvek, 1 kg
Bio prášek z divokých borůvek, 1 kg
2 817,87 Kč/1kg
2 817,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Chlebovník - sušený chlebovník 500g
Chlebovník - sušený chlebovník 500g
605,75 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
314,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Zeleninová směs v kostce 1kg Brat.pl
Zeleninová směs v kostce 1kg Brat.pl
289,03 Kč/1kg
297,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Chlebovník - sušený chlebovník 100g
Chlebovník - sušený chlebovník 100g
1 609,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
176,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Sušená jablka 250g Brat.pl
Sušená jablka 250g Brat.pl
318,52 Kč/1kg
86,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Sušené borůvky s koncentrátem jablečné šťávy 2kg
Sušené borůvky s koncentrátem jablečné šťávy 2kg
2 610,15 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
1 305,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Physalis - Kapstachelbeeren getrocknet 2Kg
Physalis - Kapstachelbeeren getrocknet 2Kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 448,79 Kč
Prodejce: DryFruit
724,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Plody goji, sušené 2 kg
Plody goji, sušené 2 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 448,79 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
724,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Suché ovoce - Višně, sušené - Sušené ovoce 1kg
Suché ovoce - Višně, sušené - Sušené ovoce 1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
955,21 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
955,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sušené plátky limetek - 1kg Jedlé ovoce
Sušené plátky limetek - 1kg Jedlé ovoce
1 098,70 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
1 098,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kandované jahody 1 kg
Kandované jahody 1 kg
1 013,28 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
1 013,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jahody sušené mrazem 500g
Jahody sušené mrazem 500g
1 158,45 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
2 316,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chlebovník, sušený přírodní 1kg
Chlebovník, sušený přírodní 1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 074,25 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
1 074,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Goji bobule, sušené 1kg
Goji bobule, sušené 1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
781,01 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
781,01 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Physalis - Kapstachelbeeren getrocknet 1Kg
Physalis - Kapstachelbeeren getrocknet 1Kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
798,43 Kč
Prodejce: DryFruit
798,43 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sušené datle 10kg Brat.pl
Sušené datle 10kg Brat.pl
1 317,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
131,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lyofilizované jahody 250g
Lyofilizované jahody 250g
781,01 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
3 124,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Datle Medjoul/Medjool Super Jumbo 1kg
Datle Medjoul/Medjool Super Jumbo 1kg
722,94 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
722,94 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kandované a sířené plátky kiwi 1 kg
Kandované a sířené plátky kiwi 1 kg
722,94 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
722,94 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Aronia Beeren getrocknet 1Kg
Aronia Beeren getrocknet 1Kg
722,94 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
722,94 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sušené brusinky slazené ananasovou šťávou 250g
Sušené brusinky slazené ananasovou šťávou 250g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
577,77 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
2 311,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chlebovník, sušený přírodní 500g
Chlebovník, sušený přírodní 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
580,68 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
1 161,36 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sušené plátky limetek - 500g Jedlé ovoce
Sušené plátky limetek - 500g Jedlé ovoce
583,11 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
1 166,22 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Goji medvídci, getrocknet 500g
Goji medvídci, getrocknet 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
432,60 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
865,20 Kč/1kg