Podobné produkty

Další informace o reklamě
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Goldwell Wygładzająca odżywka do włosów, 200ml1 609,65 Kč/1l
321,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Keune Care Tinta Color Conditioner 250 ml2 311,00 Kč/1l
577,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Bioxcin Keratin & Argan Repairing Conditioner ve spreji 150 ml1 675,27 Kč/1l
251,29 Kč
Prodejce: mk-tronic

Lakme L2 Blonde Instant Detangling Conditioner 300 ml
1 143,33 Kč/1l
343,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme L2 Curl Instant Detangling Conditioner 300 ml
1 446,67 Kč/1l
434,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Indola Care Scalp & Hair Therapy Spray Conditioner 300 ml
5 276,27 Kč/1l
395,72 Kč
Prodejce: somnia24

Lakmé L2 Classic Instant Detangling Conditioner Kondicionér bez oplachování pro snadné rozčesávání vlasů 100 ml
1 360,80 Kč/1l
163,40 Kč
-27,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
136,08 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme Teknia Deep Care Conditioner 1000 ml
628,58 Kč/1l
628,58 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sachajuan Scalp Conditioner 100 ml
3 490,00 Kč/1l
349,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Sachajuan Intensive Leave In Conditioner 150 ml
3 753,33 Kč/1l
677,00 Kč
-114,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
563,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sachajuan Scalp Conditioner 50 ml
4 380,00 Kč/1l
219,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sachajuan Thickening Conditioner 250 ml
2 611,12 Kč/1l
652,78 Kč
Prodejce: somnia24

Fanola Nourishing Restructuring Conditioner 350 ml
682,86 Kč/1l
239,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Frizz Control Conditioner 300 ml
1 470,00 Kč/1l
441,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Framesi Morphosis Restructure Conditioner 250ml
2 096,00 Kč/1l
524,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Revlon Professional Equave Hydro Instant Detangling Conditioner 200 ml
1 415,00 Kč/1l
283,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sachajuan Intensive Repair Conditioner 250 ml
2 152,00 Kč/1l
611,00 Kč
-73,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
538,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sachajuan Scalp Conditioner 990 ml
1 850,84 Kč/1l
1 832,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Joico JoiFull Volumizing Conditioner 250 ml
1 216,00 Kč/1l
304,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lakme L2 Care Instant Detangling Conditioner 300 ml je bezoplachový kondicionér určený pro všechny typy vlasů, zejména však pro vlasy jemné, zacuchané a obtížně rozčesatelné. Jeho lehké složení nabízí okamžité rozčesání, hydrataci a ochranu vlasů bez zatížení. Díky obsahu pečujících složek zanechává vlasy hebké, pružné a snadno upravitelné, což z něj činí ideální každodenní doplněk péče o vlasy. Vlastnosti Usnadňuje rozčesávání a zvyšuje ovladatelnost vlasůBezoplachové složení pro rychlé a pohodlné použitíZanechává vlasy hladké, lesklé a hydratovanéVhodný pro všechny typy vlasůJemné složení vhodné i pro časté použitíKlíčové benefity Minimalizuje lámání vlasů při česáníRedukuje krepatění a dodává vlasům pružnostPoskytuje okamžitou péči bez zatíženíZvyšuje přirozený lesk a hebkost vlasůIdeální řešení pro rychlé osvěžení účesuPoužití Před použitím dobře protřepejteNastříkejte na umyté, ručníkem vysušené vlasyRovnoměrně rozčešte hřebenemNeoplachujte – ponechte ve vlasechPoužívejte denně nebo dle potřeby
- Model
- L2
- Hmotnost
- 327 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- AQUA (WATER), DIMETHICONE, DIPROPYLENE GLYCOL, FRAGRANCE (PARFUM), CETRIMONIUM CHLORIDE, PEG-40 SORBITAN PEROLEATE, POLYSILICONE-29, ISOPROPYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, POLYQUATERNIUM-16, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, CHLORPHENESIN, LACTIC ACID, GLYCERETH-7, PPG-2 METHYL ETHER, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, GLYCERIN, FD&C RED NO 40 (CI 16035), EXT. D&C VIOLET NO 2 (CI 60730), CITRAL, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, CITRUS AURANTIUM FLOWER OIL, LIMONENE, LINALOOL, LINALYL ACETATE, MENTHA VIRIDIS LEAF OIL, PINENE.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8429421455527
- Model
- L2
- Hmotnost
- 327 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- AQUA (WATER), DIMETHICONE, DIPROPYLENE GLYCOL, FRAGRANCE (PARFUM), CETRIMONIUM CHLORIDE, PEG-40 SORBITAN PEROLEATE, POLYSILICONE-29, ISOPROPYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, POLYQUATERNIUM-16, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, CHLORPHENESIN, LACTIC ACID, GLYCERETH-7, PPG-2 METHYL ETHER, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, GLYCERIN, FD&C RED NO 40 (CI 16035), EXT. D&C VIOLET NO 2 (CI 60730), CITRAL, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, CITRUS AURANTIUM FLOWER OIL, LIMONENE, LINALOOL, LINALYL ACETATE, MENTHA VIRIDIS LEAF OIL, PINENE.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8429421455527
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken All Soft kondicionér 1000 ml
1 356,24 Kč/1l
1 356,24 Kč
Prodejce: somnia24

Lakmé Lak-2 Instant Hair Conditioner bezoplachový kondicionér pro hebkost a lesk vlasů 300 ml
832,57 Kč/1l
266,00 Kč
-16,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 160ml
4 193,75 Kč/1l
671,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Lisse Design Easy Lisse Treatment 500ml
8 174,00 Kč/1l
4 087,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Biffidi

CHI Ionic Color Illuminate Conditioner tónovací kondicionér pro oživení barvy Platinum Blonde 251 ml
1 146,41 Kč/1l
317,00 Kč
-29,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
287,75 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kondicionér pro posílení lámavých vlasů od L'Oréal Professionnel, 200ml
1 950,00 Kč/1l
656,52 Kč
-266,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
390,00 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
612,52 Kč/1l
612,52 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sel Artistic Flair Dvoufázový Kondicionér 450Ml
447,93 Kč/1l
306,02 Kč
-104,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
201,57 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Revlon Orofluido Radiance Argan, Ženy, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Rozplétání vlasů, Hydratující, Oprava, Lesklý, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml
390,43 Kč/1l
390,43 Kč
Prodejce: MANADA

John Frieda Brillant Brunette Colour Vibrancy Conditioner 250 ml - Hluboce hydratující kondicionér pro lesklé tmavé vlasy
2 930,64 Kč/1l
732,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Wella SP Luxe Oil - Vlasový Rekonstrukční Elixír, 100 ml
1 401 650,04 Kč/1kg
280,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Kevin Murphy - Leave-in.Repair Nourishing Leave-in Treatment 200ml
5 180,15 Kč/1l
1 036,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč/1l
1 387,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kevin Murphy Killer.Curls Rinse Nourishing Curl Conditioner 1000 ml
1 987,53 Kč/1l
1 987,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Dvoufázový kondicionér pro ochranu barvy vlasů Color Save (Bi-Phase Conditioner) 185 ml
2 702,70 Kč/1l
500,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Olaplex No 5P Blonde Enhancer Tonizační kondicionér 1000ml
1 439,10 Kč/1l
1 439,10 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Hydration kondicionér pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 723,16 Kč/1l
1 723,16 Kč
Prodejce: Tersorte

Kondicionér Sebamed dodává objem a hydratuje 200ml
802,40 Kč/1l
160,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GK Hair Deep Conditioner vyživující kondicionér pro velmi poškozené vlasy 1000 ml
1 631,00 Kč/1l
1 631,00 Kč
Prodejce: Tersorte

Schwarzkopf Professional BlondMe Bond Repair Purple Spray Conditioner bezoplachový kondicionér pro blond vlasy 150 ml
2 358,20 Kč/1l
353,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Pantene Intensive Repair kondicionér na vlasy 800 ml
275,36 Kč/1l
220,29 Kč
Prodejce: LAVONIO

TENAX SPA 8004395280025, Vosk na vlasy, 125 ml, Pánské, Dávkovač, Fixační, Aqua (Water/Eau), Ceteareth-20, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate,...
1 728,00 Kč/1l
216,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Aveda 18084014516, Ženy, Suché vlasy, Všechny barvy, Výživa, Hydratační, Ochana, 200 ml, Sprej
4 670,00 Kč/1l
934,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Maria Nila Head & Hair Heal Conditioner ochranný kondicionér pro citlivou pokožku hlavy 1000 ml
1 293,61 Kč/1l
1 293,61 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Sprej na každodenní rozcuchávání vlasů Tangle Teezer - Rozemelovač 150ml
2 901,13 Kč/1l
435,17 Kč
Prodejce: PerfumTraders

RevitaLash Thickening Conditioner 250 ml
2 720,40 Kč/1l
680,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: THE-SMART-VALUE-SHOP

Šlehačka, kondicionér ve formě pěny pro vlasy, pro hydrataci, 200 ml
1 409,55 Kč/1l
304,00 Kč
-22,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
281,91 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Depot, 200 Hair Treatments No. 202, Botanical Complex, Hair Leave-In Conditioner, 100 ml
649,50 Kč/1kg
324,75 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: BeautyDepotGroup

Ing Glossy Liquid - 80Ml
3 900,00 Kč/1l
312,00 Kč
Prodejce: Anteros
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 289,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 159,72 Kč/1l

Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,05 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 143,50 Kč/1l

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
839,93 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
986,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 934,65 Kč/1l

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
8 399,30 Kč/1l

Milk_Shake Silver Shine Conditioner 1000 ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
804,30 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
804,30 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(17)Počet hodnocení: 17
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
877,24 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
692,93 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pro jemné vlasy bez objemu 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
629,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
629,93 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

Macadamia Nourishing Leave-In 300ml, Krém na vlasy, Ženy, Nepoddajné vlasy, 300 ml, Proti kudrnacení, Vyživující, Lesklý, Změkčující, Pumpovacíc lahvička



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 037,92 Kč
Prodejce: VogueVista
3 459,73 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l