5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Tiramisu976,36 Kč/1kg
1 952,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FIT1EU

Další informace o reklamě
GymBeam | True Whey Caramel2 191,80 Kč/1kg
2 191,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Jahodová Proteinová Směs - 5000g210 431,65 Kč/1kg
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
OstroVit | Syrovátkový proteinový izolát Vanilkové oplatky1 720,13 Kč/1l
1 204,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FIT1EU

Proteinová omeleta - příchuť slanina (7 porcí)
387,14 Kč/1l
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

100 % Whey Protein - 2000 g, čokoláda
918,39 Kč/1kg
1 836,78 Kč
Prodejce: VISO

Proteinový nápoj - příchuť meruňka a mango (7 porcí)
2 867,72 Kč/1kg
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Barebells Protein Milkshake (8x330ml)
505,31 Kč/1l
1 334,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Proteinový nápoj - příchuť mandle & kokos (35 porcí)
228,43 Kč/1l
1 599,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KetoDiet

BrainMax bezlaktózový protein, arašídové máslo s čokoládou a karamelem, 1000 g
1 576,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Protein Classic750g čokoláda
1 865,33 Kč/1l
1 399,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Nutrition Vegan protein příchuť čokoláda 750 g
881,68 Kč
-268,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
613,48 Kč
Prodejce: VISO

Polleo Protein Woppers, 25 g
1 356,40 Kč/1kg
33,91 Kč
Prodejce: PolleoSport

Ostrovit 100% Whey Protein - vanilková příchuť (700 g) BI9078
3 646,90 Kč/1l
729,38 Kč
Prodejce: FIT1EU

Příchuť: Čokoláda
1 700,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Polleo Sport Protein Pralines, 48 g
1 265,62 Kč/1kg
60,75 Kč
Prodejce: PolleoSport

Polleo Vegan Baked Cookie, 12 x 75 g - Čokoládové lupínky
972,62 Kč/1kg
875,36 Kč
Prodejce: PolleoSport

Fortimel Protein 2 kcal s vanilkovou příchutí 4X200 ml
954,17 Kč/1l
763,34 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Whey Protein 80 (908 g) - 908 g, jahoda
1 110,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Milovníci čokolády, zbystřete. Tenhle proteinový pudink je jako čokoládové pohlazení – bez výčitek a bez vaření. Stačí smíchat s vodou, nechat ztuhnout v lednici a máte hotovo. Jemná textura, plná chuť a bílkovinami nabitý základ vám dopřejí dezert, který zapadne i do dietního jídelníčku.
Tip: Dozdobte čerstvou mátou nebo ovocem a užijte si sladkou tečku kdykoli během dne.
- Vysoký obsah bílkovin a vlákniny
- Hotový za pár minut
- Skvělý i do diety
Sypká směs pro přípravu proteinového pudinku s čokoládovou příchutí. Se sladidly. S vysokým obsahem bílkovin a vlákniny.
Složení: Bílkovinná směs (66 %): (mléčný proteinový koncentrát, syrovátkovýproteinový koncentrát / emulgátor: slunečnicový lecitin/), kukuřičný škrob, inulin, hovězí želatina, sušený slunečnicový tuk (glukózový sirup, mléčný protein), tmavá čokoláda (kakaový prášek, kakaová hmota, čokoládové aroma), kakao se sníženým obsahem tuku (1 %), jedlá sůl, protispékavá látka: oxid křemičitý, sladidlo: sukralóza.
Bílkoviny přispívají k udržení svalové hmoty.
Balení obsahuje 7 porcí po 30 g.
Návod na přípravu: Obsah sáčku (30 g) vsypte do misky, za stálého míchání metličkou pomalu přidávejte 120 ml horké (ne vroucí) vody, dokud se směs dobře nerozpustí. Dejte do chladničky na 30 minut do ztuhnutí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Výrobce: Vyrobeno pro KetoDiet Europe SE, se sídlem Ovocný trh 1096/8, 110 00 Praha 1, Česká republika, IČO 14053225.
- Výrobce
- KetoDiet
- Hmotnost
- 210 g
- Seznam přísad
- Bílkovinná směs (66 %): (mléčný proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový koncentrát / emulgátor: slunečnicový lecitin/), kukuřičný škrob, inulin, hovězí želatina, sušený slunečnicový tuk (glukózový sirup, mléčný protein), tmavá čokoláda (kakaový prášek, kakaová hmota, čokoládové aroma), kakao se sníženým obsahem tuku (1 %), jedlá sůl, protispékavá látka: oxid křemičitý, sladidlo: sukralóza.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- 18 g bílkovin na 1 porci (30 g)
- Doporučená spotřeba
- 1 rok
- Potravinářský podnik
- KetoDiet Europe SE
- Prodejní název
- Proteinový pudink - příchuť čokoláda (7 porcí)
- Kód EAN
- 8594181014649
- Výrobce
- KetoDiet
- Hmotnost
- 210 g
- Seznam přísad
- Bílkovinná směs (66 %): (mléčný proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový koncentrát / emulgátor: slunečnicový lecitin/), kukuřičný škrob, inulin, hovězí želatina, sušený slunečnicový tuk (glukózový sirup, mléčný protein), tmavá čokoláda (kakaový prášek, kakaová hmota, čokoládové aroma), kakao se sníženým obsahem tuku (1 %), jedlá sůl, protispékavá látka: oxid křemičitý, sladidlo: sukralóza.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- 18 g bílkovin na 1 porci (30 g)
- Doporučená spotřeba
- 1 rok
- Potravinářský podnik
- KetoDiet Europe SE
- Prodejní název
- Proteinový pudink - příchuť čokoláda (7 porcí)
- Kód EAN
- 8594181014649
K tomu se hodí také

Proteinové tyčinky - příchuť jahoda (14 ks - 7 porcí)
1 557,54 Kč/1kg
785,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Proteinová omeleta - „bramborák“ s česnekem a majoránkou (7 porcí)
2 580,95 Kč/1kg
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Proteinové těstoviny - penne (7 porcí)
1 017,14 Kč/1kg
383,00 Kč
-27,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
356,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Proteinový pudink - příchuť karamel (7 porcí)
387,14 Kč/1l
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Keto Nutty - proteinový krém s březovým cukrem (220 g)
1 813,64 Kč/1kg
399,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Proteinové těstoviny - špagety (500 g)
998,00 Kč/1kg
499,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Hormonal Balance - podpora v období menopauzy (60 kapslí)
22 492,84 Kč/1kg
785,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Keto Bueno Pistachio - křupavé oplatky (7 porcí)
3 057,14 Kč/1l
856,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Proteinové tyčinky - příchuť kokos-banán (14 ks - 7 porcí)
1 557,54 Kč/1kg
785,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Proteinové těstoviny - Mezze Maniche (7 porcí)
1 017,14 Kč/1kg
399,00 Kč
-43,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
356,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Proteinový croissant s čokoládovou náplní (1 ks - 1 porce)
1 969,23 Kč/1kg
128,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Rice Carbs Banan, 1000g
190,00 Kč/1l
190,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Proteinový croissant - máslová příchuť (1 ks - 1 porce)
2 560,00 Kč/1kg
128,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Keto Bueno Pistachio White - křupavé oplatky (7 porcí)
3 057,14 Kč/1kg
856,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Proteinový nápoj - příchuť meruňka a mango (7 porcí)
2 867,72 Kč/1kg
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Proteinová omeleta - s bylinkami (7 porcí)
387,14 Kč/1l
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Proteinová polévka - příchuť thajské krevety (7 porcí)
542,00 Kč/1l
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Proteinová tortilla (6 ks)
1 066,67 Kč/1kg
256,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Proteinová polévka - příchuť houbová (7 porcí)
2 580,95 Kč/1kg
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Proteinové těstoviny - Conchigliette (7 porcí)
1 017,14 Kč/1kg
399,00 Kč
-43,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
356,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Proteinové tyčinky - příchuť čokoláda (14 ks - 7 porcí)
1 557,54 Kč/1kg
785,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Proteinový mugcake - skořice & citronová kůra (7 porcí)
3 379,59 Kč/1kg
828,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Proteinový chléb - tmavý (7 porcí)
581,63 Kč/1kg
285,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Slaný proteinový croissant - cereální (1 ks - 1 porce)
2 560,00 Kč/1kg
128,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Získávání hmoty, komplexní směs s proteinem, příchuť banán, 2270 g
493,18 Kč
-22,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
471,07 Kč
Prodejce: Katomix

Proteinový pudink - příchuť vanilka (7 porcí)
2 580,95 Kč/1kg
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

VitaPure Complex (60 kapslí)
19 022,22 Kč/1l
856,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Proteinová omeleta - se sušenými rajčaty a sýrovou příchutí (7 porcí)
387,14 Kč/1l
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Proteinové těstoviny - fusilli (7 porcí)
1 017,14 Kč/1kg
383,00 Kč
-27,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
356,00 Kč
Prodejce: KetoDiet
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistácie
2 410,16 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 327,18 Kč/1l

Weider Premium Whey Protein 2300 g vanilková zmrzlina / Syrovátkové whey proteiny / Lahodný syrovátkový protein prémiové kvality obohacený o L-glutamin a vitamin B6



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 919,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 704,08 Kč/1l

Protein Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový koncentrát 4kg čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg Banán



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg karamelový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg malina



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Kevin Levrone | Gold Iso Whey | Izolát syrovátkové bílkoviny Snickers
3 185,79 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 592,90 Kč/1l

Kevin Levrone Anabolic Mass - 7 kg - sáček Snickers



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 792,86 Kč
Prodejce: FIT1EU
398,98 Kč/1kg

zoe Protein Bar, 20 x 50 g - Choco Apricot Cake
1 458,94 Kč
Prodejce: PolleoSport

Activlab Whey Premium 2000g WANILIA WPC CONCENTRATE PROTEIN PROTEIN NUTRITION



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 191,89 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
595,95 Kč/1kg

Mass Up Wanilia, 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
215,48 Kč/1l

Jahodová Proteinová Směs - 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
210 431,65 Kč/1kg

Activlab 100% Syrová Wey Premium, 2000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 118,91 Kč
-118,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 000,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
500,00 Kč/1kg

Activlab Mass Up 5000g Sacharidy Kreatin Taurin - Čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 134,50 Kč
-284,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
850,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Polleo Sport 31% Protein Bar, 24 x 35 g - Čokoláda
878,29 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 045,58 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Tiramisu
1 952,71 Kč
Prodejce: FIT1EU
976,36 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Jahodový krém
1 952,71 Kč
Prodejce: FIT1EU
976,36 Kč/1kg

Immortal Nutrition Protein 2000 g prášek WPC 66 porcí – jahoda – směsný protein



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
999,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
500,00 Kč/1l

zoe Whey Protein, 454 g - Belgian Choco Fantasy
731,67 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 611,61 Kč/1l

Collagen Builder 500g slaný karamel
1 199,79 Kč
Prodejce: medpak_shop
2 399,58 Kč/1l