4,6



Na základě 41 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Cafe Intencionecological Espresso Intensive Bohnen geröstet 1000g912,50 Kč/1kg
912,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dallmayr 040750000 Dallmayr Ethiopia Kaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 750,0 g1 018,76 Kč/1kg
764,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Intermezzo Grani 2x1kg Kaffee - Segafredo482,36 Kč/1kg
1 134,74 Kč
-170,02 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
964,72 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Joerges Gorilla Bar Crema Zrnková káva 1kg
944,59 Kč/1kg
944,59 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Segafredo Selezione Crema, zrnková káva, 500g
594,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Vergnano Aroma Mio Intenso zrnková káva 1kg
4 105,72 Kč/1kg
1 026,43 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Lavazza Merrild Crema intenzivní zrnková káva 1kg
611,92 Kč/1kg
611,92 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza Caffè Crema Gustoso | ganze Bohne | 1000g
885 429,96 Kč/1kg
885,43 Kč
Prodejce: somnia24

Passalacqua Mehari Espresso 1kg zrnkové kávy
800,25 Kč/1kg
800,25 Kč
Prodejce: Katomix

illy® 10003886 illy® Intenso Kaffeebohnen, Arabicabohnen 500,0 g
2 254,82 Kč/1kg
561,45 Kč
Prodejce: somnia24

Segafredo Caffè Crema Gustoso 1000 g zrnková káva
555,00 Kč/1kg
555,00 Kč
Prodejce: Alky

Bristot Crema Oro intenzivní zrnková káva 500g
1 356,74 Kč/1kg
678,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Merrild Crema Dolce zrnková káva 1kg
1 310,99 Kč/1kg
1 427,85 Kč
-116,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 310,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Dallmayr Espresso d'Oro 8 x 1kg Kaffeebohnen
827,22 Kč/1kg
6 617,79 Kč
Prodejce: Katomix

Eduscho 476323 Káva "Eduscho Caffé Crema" celozrnná
756,02 Kč/1kg
756,02 Kč
Prodejce: VISO

Espresso Appassionato - ganze Bohne 1kg | LA SELVA
851,83 Kč/1kg
851,83 Kč
Prodejce: taleoo

Kawa ziarnista Marila Intense Coffee 1kg
680,30 Kč/1kg
680,30 Kč
Prodejce: LAVONIO

Caffe Gondolier Crema Kávová zrna 1000 g – Aromatické Espresso & Coffee Crema
692,40 Kč/1kg
692,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lavazza Merrild Barista Cremoso intenzivní zrnková káva 1kg
1 310,99 Kč/1kg
1 310,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Silné a dlouhotrvající lungo s chutí tmavého karamelu a nuancí lískových oříšků.
Tato káva je ideální pro plně automatické kávovary.
Vlastnosti produktu
- 65 % Arabica, 35 % Robusta
- Intenzita: 4/5
- celá zrna
- Obsah: 1 kg
- vhodné pro plně automatické kávovary, pístové kávovary na espresso a moka konvičky
- Seznam přísad
- 100% zrnková káva
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Delica AG, Bresteneggstrasse 4, 5033 Buchs, Schweiz
- Prodejní název
- Zrnková káva
- Výrobce
- Schwiizer Schüümli
- Kód EAN
- 4262482790244
- Seznam přísad
- 100% zrnková káva
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Delica AG, Bresteneggstrasse 4, 5033 Buchs, Schweiz
- Prodejní název
- Zrnková káva
- Výrobce
- Schwiizer Schüümli
- Kód EAN
- 4262482790244
K tomu se hodí také

Schwiizer Schüümli Crema Fazole 1Kg
795,45 Kč/1kg
795,45 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

SCHWIIZER SCHÜÜMLI Zrnková káva Schwiizer Crema Intenso 1kg SCHWIIZER CREMA INTENSO
799,64 Kč/1kg
799,64 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Schwiizer Schüümli Zrnkové espresso 1Kg
731,76 Kč/1kg
731,76 Kč
Prodejce: Di-Life

Rapunzel 1001040, Olivový olej, 500 ml, Skleněná lahev, Salát, Řecko, 900 kcal
679,64 Kč/1l
365,03 Kč
-25,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
339,82 Kč
Prodejce: taleoo

Schwiizer Schüümli Mild Beans 1Kg
790,16 Kč/1kg
799,64 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

SucceBuy Umělý olivovník 1,5 m Faux Plant PE materiál Anti-Tip Protection Lifelike Green Fake Potted Tree Home Office Decor
1 196,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU

Trendyrostliny - Olivovník na kmeni - Odolný - Zahradní rostlina - Výška 150-170 cm - Velikost květináče Ø24cm - Olea Europaea na kmeni
1 749,37 Kč
Prodejce: Trendyplants

Prémiová roštová konstrukce 200x200 (2x 100x200), pružná 7zónová konstrukce z buku, 28 lamel, rám z masivního dřeva, VÝROBA V NĚMECKU, možnost nastavení opěrky hlavy, 2x rošt 100x200, nosnost do 150 kg
4 230,00 Kč
Prodejce: Bella_und_Jolie

COSTWAY 3m Air Matte Track, nafukovací gymnastická podložka, podložka na akrobacii včetně elektrické pumpy a přepravní tašky, gymnastická podložka 10 cm, tréninková podložka, zelená
2 259,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
713,48 Kč/1l
356,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Genius Nicer Dicer Mando, Manuální, 9 mm, Zelená, 1,5 mm, 12 kusů
1 391,29 Kč
Prodejce: Di-Life

Držák masky "Comfort" černý
97,53 Kč
Prodejce: elasto

Sendez 6 sklenic na latte macchiato 300 ml s rukojetí a 6 lžiček z nerezové oceli Sklenice na kávu Sklenice na čaj
399,99 Kč
Prodejce: Sendez_GmbH

Doppio Passo Primitivo Puglia červené
336,57 Kč/1l
252,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HOME DELUXE Mobilní klimatizace KIMO - 9000 BTU | mobilní klimatizace, mobilní klimatizace, přenosná klimatizace
10 939,00 Kč
-716,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 223,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: Home-Deluxe-GmbH

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
1 372,28 Kč
-408,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
963,50 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
266,43 Kč
Prodejce: EssentialSolution
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
85% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
85%2% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
2%2% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
2%5% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
5%5% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
5%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší káva
Tuto odrůdu bohužel nikde v obchodě nekoupíte. Ale alespoň si ji můžete objednat. Má stále velmi dlouhou trvanlivost, káva má velmi intenzivní, jemnou chuť a prakticky žádnou kyselost.
Ohodnoceno dne 19. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vynikající
Bohužel už tento kávu v mém regionu neseženu. Protože je tak strašně lahodná, rozhodla jsem se ji objednat. Opravdu skvělý produkt.
Ohodnoceno dne 22. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zasvěcený tip na kávu
Velmi chutná káva, kterou už bohužel není v Německu tak snadné koupit. Takříkajíc zasvěcený tip. Vřele doporučujeme.
Ohodnoceno dne 18. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vše proběhlo v pořádku
káva byla dodána podle popisu. bohužel to bylo neuvěřitelně drahé, ale vše šlo dobře s objednávkou a doručení.
Ohodnoceno dne 5. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrá káva
Káva je velmi dobrá a vyvážená na můj vkus s velmi lehkým kakaovým nádechem a malou kyselostí
Ohodnoceno dne 20. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Schwiizer Schüümli Espresso, celá zrna, 1kg
Kupuji tento výrobek již mnoho let, chutná velmi dobře, doporučuji.
Ohodnoceno dne 8. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dostupnost
Velmi dobré espresso. Bohužel již několik měsíců velmi obtížně dostupné.
Ohodnoceno dne 20. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Schwiizer Schüümli Crema, celá zrna, 1kg
kupuji toto zboží již mnoho let, chutná velmi dobře, doporučuji.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Illy 22984, Automatický napěňovač/ohřívač mléka, Bílá, Nerezová ocel, 250 ml, Horký a studený, Dotyk



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 237,00 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
8 983,94 Kč/1kg

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg

Dallmayr prodomo celozrnná káva Premium 500g 12 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 733,80 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Mövenpick Espresso celá zrna Arabica Robusta 1000g 4 balení
3 801,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a pikantní (balení 4 ks)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 996,92 Kč
-296,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 700,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed
425,06 Kč/1kg

Kávová zrna z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvě pražená, Tommy Cafe
1 460,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g balení 4 ks
3 251,27 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Dallmayr Espresso d Oro celá zrna silné chuti 1000g balení 8 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 192,61 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 926,10 Kč/1kg

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 4 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 4 kg
1 396,41 Kč
Prodejce: FonderhillSp
1 396,41 Kč/1kg

MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 207,54 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 207,54 Kč/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g
1 247,46 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 247,46 Kč/1kg

Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg
870,00 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
805,56 Kč/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle|| Zrnková káva
726,50 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
726,50 Kč/1kg

Hausbrandt Trieste 1kg celých fazolí
1 312,68 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 312,68 Kč/1kg

Swisso Kaffee Espresso zrnková káva 100% Arabica 2 x 1 kg
1 039,90 Kč
Prodejce: FonderhillSp
519,95 Kč/1kg

Swisso Kaffee Barista, 100% Arabica, exkluzivní kvalitní kávová zrna, 2x 1 kg
968,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
968,00 Kč/1kg

Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 155,36 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 155,36 Kč/1kg