4,6



Na základě 41 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Cafe Intencionecological Espresso Intensive Bohnen geröstet 1000g912,50 Kč/1kg
912,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Eilles Gourmet Coffee Bean781,38 Kč/1kg
390,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g720,18 Kč/1kg
720,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick Schumli Arabica beans Swiss-style indulgence 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Schwiizer Schüümli Mild Beans 1Kg
788,43 Kč/1kg
797,89 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Caffè Borbone MISCELA ROSSA, 1 kg, kávová směs, zrnková káva
626,64 Kč/1kg
626,64 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 Kg
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg
732,59 Kč/1kg
732,59 Kč
Prodejce: Zyrafka

Käfer V305025 Käfer Selektion Schümli Crema Kaffeebohnen, Arabica- und Robustabohnen 1,0 kg
694,52 Kč/1kg
694,52 Kč
Prodejce: somnia24

8x Minges V617001 Káva Schümli 2 celozrnná 1.000g
844,41 Kč/1kg
844,41 Kč
Prodejce: somnia24

Beetle V305015 Beetle Caffe Crema
718,39 Kč/1kg
718,39 Kč
Prodejce: somnia24

Movenpick Caffe Crema zrnková káva 500g
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Caffè Borbone MISCELA BLU, 1 kg, kávová směs (zrno)
628,59 Kč/1kg
628,59 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Zrnková káva Gimoka Gran Bar 1 kg.
465,00 Kč/1kg
465,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Joerges Espresso Delicato, 1 kg, Káva, Espresso, Tmavě pražená, 1 kusů, Taška
924,96 Kč/1kg
924,96 Kč
Prodejce: somnia24

Caffé Borbone Selection Espresso Intenso 1kg | celá zrnková káva 100% Robusta | plně automatické kávovary a portafiltry
934,48 Kč/1kg
934,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Káva zrnková Vergnano Granaroma 1 kg
447,67 Kč/1kg
447,67 Kč
Prodejce: Katomix

Eilles Caffè Crema 20150 17716 celá zrnková 1kg
495,57 Kč/1kg
495,57 Kč
Prodejce: Zyrafka
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Silné a dlouhotrvající lungo s chutí tmavého karamelu a nuancí lískových oříšků.
Tato káva je ideální pro plně automatické kávovary.
Vlastnosti produktu
- 65 % Arabica, 35 % Robusta
- Intenzita: 4/5
- celá zrna
- Obsah: 1 kg
- vhodné pro plně automatické kávovary, pístové kávovary na espresso a moka konvičky
Naše Schwiizer Schüümli Intenso jsou vynikající kávové směsi vyvinuté ve Švýcarsku a zdokonalené naším švýcarským mistrem pražení. Naše káva UTZ. Zavázali jsme se k odpovědné a výrobě kávy.
- Seznam přísad
- 100% zrnková káva
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Delica AG, Bresteneggstrasse 4, 5033 Buchs, Schweiz
- Prodejní název
- Zrnková káva
- Výrobce
- Schwiizer Schüümli
- Číslo produktu
- 10184925
- Kód EAN
- 7617014200352
- Seznam přísad
- 100% zrnková káva
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Delica AG, Bresteneggstrasse 4, 5033 Buchs, Schweiz
- Prodejní název
- Zrnková káva
- Výrobce
- Schwiizer Schüümli
- Číslo produktu
- 10184925
- Kód EAN
- 7617014200352
K tomu se hodí také

Schwiizer Schüümli Zrnkové espresso 1Kg
730,26 Kč/1kg
730,26 Kč
Prodejce: Di-Life

Schwiizer Schüümli Crema Fazole 1Kg
793,71 Kč/1kg
793,71 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
898,76 Kč
Prodejce: somnia24

plast team 22320803 plast team úložný box HOME BOX, 30 litrů, transparentní
409,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lotronic SMOKE1L-N, Kapalina připravená k použití, 1000 ml, Žlutá, Láhev, 1,1 kg
785,99 Kč/1l
785,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Glemo

Bestway 58233, Odpěňovačka, Modrá, Šedá, Bílá, Plast, 4,57 m, 1,77 kg, 1 kusů
960,20 Kč
Prodejce: Dragtek-com

KOTARBAU® Petrolej pro olejové lampy 500ml Olej pro zahradní hořáky Bezbarvý
192,82 Kč/1l
96,41 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Panasonic KX-TG6522, DECT telefon, Hlasitý odposlech, 2 pol., Identifikace volajícího, Černá
4 834,10 Kč
Prodejce: G-Electronics

VASAGLE zrcadlová skříňka s policí a 2 dvířky Koupelnová skříňka
1 110,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Antar AT51006, 136 kg, Sklopný, Hliník, Černá, Walker
7 014,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
109,72 Kč
Prodejce: Katomix

Vodní filtr BRITA Marella modrý včetně 1 filtrační patrony MAXTRA+
676,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Braun Series 9 81747657, Hlava, 1 hlava/hlavy, Stříbrná, Německo, 18,29 g, 16 mm
4 774,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Movenpick Caffe Crema zrnková káva 500g
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

JACOBS Káva Krönung 5908 celozrnná 500g
1 304,88 Kč/1kg
652,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
1 901,31 Kč
Prodejce: somnia24

Apple iPhone 15 128 GB černý
19 385,28 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: Morelenet

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 Kg
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 1000g fazole
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
642,54 Kč/1kg
642,54 Kč
Prodejce: Zyrafka

Kávovar MEDION s termoskou a časovačem (kávovar na filtrovanou kávu, 8 šálků, 1,2 litru, 900 W, 3 úrovně, funkce udržování teploty, časovač, proti odkapávání, displej, MD18458) nerezová ocel
1 672,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
720,18 Kč/1kg
720,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tefal Easy Cook & Clean B55506, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Titanová, Hliník, Termo indikátor
863,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
2 307,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
85% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
85%2% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
2%2% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
2%5% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
5%5% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
5%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší káva
Tuto odrůdu bohužel nikde v obchodě nekoupíte. Ale alespoň si ji můžete objednat. Má stále velmi dlouhou trvanlivost, káva má velmi intenzivní, jemnou chuť a prakticky žádnou kyselost.
Ohodnoceno dne 19. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vynikající
Bohužel už tento kávu v mém regionu neseženu. Protože je tak strašně lahodná, rozhodla jsem se ji objednat. Opravdu skvělý produkt.
Ohodnoceno dne 22. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zasvěcený tip na kávu
Velmi chutná káva, kterou už bohužel není v Německu tak snadné koupit. Takříkajíc zasvěcený tip. Vřele doporučujeme.
Ohodnoceno dne 18. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vše proběhlo v pořádku
káva byla dodána podle popisu. bohužel to bylo neuvěřitelně drahé, ale vše šlo dobře s objednávkou a doručení.
Ohodnoceno dne 5. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrá káva
Káva je velmi dobrá a vyvážená na můj vkus s velmi lehkým kakaovým nádechem a malou kyselostí
Ohodnoceno dne 20. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Schwiizer Schüümli Espresso, celá zrna, 1kg
Kupuji tento výrobek již mnoho let, chutná velmi dobře, doporučuji.
Ohodnoceno dne 8. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dostupnost
Velmi dobré espresso. Bohužel již několik měsíců velmi obtížně dostupné.
Ohodnoceno dne 20. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Schwiizer Schüümli Crema, celá zrna, 1kg
kupuji toto zboží již mnoho let, chutná velmi dobře, doporučuji.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Illy 22984, Automatický napěňovač/ohřívač mléka, Bílá, Nerezová ocel, 250 ml, Horký a studený, Dotyk



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 237,00 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
8 983,94 Kč/1kg

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg

Dallmayr prodomo celozrnná káva Premium 500g 12 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 733,80 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Mövenpick Espresso celá zrna Arabica Robusta 1000g 4 balení
3 801,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a pikantní (balení 4 ks)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 996,92 Kč
-296,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 700,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed
425,06 Kč/1kg

Kávová zrna z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvě pražená, Tommy Cafe
1 460,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g balení 4 ks
3 251,27 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Dallmayr Espresso d Oro celá zrna silné chuti 1000g balení 8 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 192,61 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 926,10 Kč/1kg

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 4 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 4 kg
1 396,41 Kč
Prodejce: FonderhillSp
1 396,41 Kč/1kg

MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 204,96 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 204,96 Kč/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g
1 246,24 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 246,24 Kč/1kg

Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg
870,00 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
805,56 Kč/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle|| Zrnková káva
726,50 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
726,50 Kč/1kg

Hausbrandt Trieste 1kg celých fazolí
1 311,21 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 311,21 Kč/1kg

Swisso Kaffee Espresso zrnková káva 100% Arabica 2 x 1 kg
1 039,90 Kč
Prodejce: FonderhillSp
519,95 Kč/1kg

Swisso Kaffee Barista, 100% Arabica, exkluzivní kvalitní kávová zrna, 2x 1 kg
968,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
968,00 Kč/1kg

Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 155,36 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 155,36 Kč/1kg