5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g1 207,54 Kč/1kg
1 207,54 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Lucaffe Classic, 1 kg1 008,73 Kč/1kg
1 008,73 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Organic Schirmer Cafe Creme aromatický, harmonický 1000g848,95 Kč/1kg
848,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Organic Schirmer Espresso aromatické, harmonické 1000g845,41 Kč/1kg
845,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg
732,59 Kč/1kg
732,59 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Cafe Intencionecological Espresso Intensive Bohnen geröstet 1000g
912,50 Kč/1kg
912,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
725,30 Kč/1kg
725,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
848,26 Kč/1kg
848,26 Kč
Prodejce: somnia24

Taste Fair Africa Bassaja - Kávová smetana ganze Bohne 1kg
699,97 Kč/1kg
699,97 Kč
Prodejce: taleoo

Schwiizer Schüümli Zrnkové espresso 1Kg
732,96 Kč/1kg
732,96 Kč
Prodejce: Di-Life

Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusů, Taška
584,00 Kč/1kg
632,00 Kč
-48,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
584,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Movenpick Caffe Crema zrnková káva 500g
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Espresso - instantní zrnková káva plechovka 100g
2 319,40 Kč/1kg
231,94 Kč
Prodejce: taleoo

Caffee Cream Solea ganze Bohne 1kg
0,01 Kč/1kg
634,86 Kč
Prodejce: taleoo

Julius Meinl 95330 Julius Meinl Vienna Espresso Kaffeebohnen, Arabicabohnen 1000 g
835,05 Kč/1kg
835,05 Kč
Prodejce: somnia24

Lavazza Expert Gusto Pieno, 1 kg, Káva, Tmavě pražená, 12/13, Taška
699,00 Kč/1kg
699,00 Kč
Prodejce: YUMZA

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 Kg
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Kaffa Wild Coffee - Espresso zrnková káva 1kg
1 422,83 Kč/1kg
1 422,83 Kč
Prodejce: taleoo

Espresso - ganze Bohne 1kg
439,15 Kč/1kg
439,15 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
V Ugandě se kávová zrna suší na slunci a praží na otevřeném ohni již po celé generace. Sklizeň pro naše kořeněné, aromatické organické espresso Ankole jsme nechali rafinovaně upražit v pomalé pražičce, aby jemným způsobem vynikly všechny její chuťové nuance. Zatímco Arabica dodává našemu Ankole ovocnost a kyselost, Robusta mu dodává jemnou chuť.
- v ÖKO-TESTu
- Ideální pro plně automatické kávovary
- Tato káva je od samého počátku pražena klimaticky neutrálním způsobem
Drobní pěstitelé z ACPCU (Ankole Coffee Producers' Co-operative Union) sklízejí obzvláště kvalitní kávu Canephora (Robusta) v úrodných kopcích Bushenyi. Součástí družstva je mnoho žen, které obhospodařují vlastní zahrady s kávou nebo přispívají k úspěchu družstva při zpracování. Kromě prémií za fair trade a zemědělství dostávají od společnosti GEPA příplatek za kvalitu. To jim umožňuje investovat do budoucnosti a vzdělání svých dětí.
Pokyny pro manipulaci a skladováníideální proplně automatické kávovary jako dlouhý šálek nebo Schümli; chuť 3,5 (1-= jemná, 5-= silná)skladujte na suchém místě- Seznam přísad
- směs Arabica / Robusta° = ze spravedlivého obchodu* = složky z ekologického zemědělství*kontrolované ekologické pěstování
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- GEPA
- Prodejní název
- Taste Fair Africa Ankole - Espresso ganze Bohne 1kg
- Výrobce
- Gepa
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4013320334843
- Seznam přísad
- směs Arabica / Robusta° = ze spravedlivého obchodu* = složky z ekologického zemědělství*kontrolované ekologické pěstování
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- GEPA
- Prodejní název
- Taste Fair Africa Ankole - Espresso ganze Bohne 1kg
- Výrobce
- Gepa
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4013320334843
K tomu se hodí také

Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg
732,59 Kč/1kg
732,59 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Cafe Intencionecological Espresso Intensive Bohnen geröstet 1000g
912,50 Kč/1kg
912,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
725,30 Kč/1kg
725,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Movenpick Caffe Crema zrnková káva 500g
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza Caffè Decaffeinato, 500 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, 65 mm, 105 mm
1 077,90 Kč/1kg
538,95 Kč
Prodejce: somnia24

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 Kg
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Schwiizer Schüümli Zrnkové espresso 1Kg
732,96 Kč/1kg
732,96 Kč
Prodejce: Di-Life

Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusů, Taška
584,00 Kč/1kg
632,00 Kč
-48,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
584,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Schwiizer Schüümli Crema Fazole 1Kg
801,04 Kč/1kg
801,04 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Pellini 1Kg Č.82 Vivace Espresso Z/6
458,31 Kč/1kg
458,31 Kč
Prodejce: velmontask

GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
848,26 Kč/1kg
848,26 Kč
Prodejce: somnia24

Philips Optimal White HX6068/12 Standardní hlavice sonického kartáčku, 8 kusů, Bílá
2 043,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Taste Fair Africa Bassaja - Kávová smetana ganze Bohne 1kg
699,97 Kč/1kg
699,97 Kč
Prodejce: taleoo

Lavazza Expert Gusto Pieno, 1 kg, Káva, Tmavě pražená, 12/13, Taška
699,00 Kč/1kg
699,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Espresso - instantní zrnková káva plechovka 100g
2 319,40 Kč/1kg
231,94 Kč
Prodejce: taleoo

Mövenpick Schumli Arabica beans Swiss-style indulgence 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Eilles Gourmet Coffee Bean
781,38 Kč/1kg
390,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Caffee Cream Solea ganze Bohne 1kg
0,01 Kč/1kg
634,86 Kč
Prodejce: taleoo

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 1000g fazole
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Julius Meinl 95330 Julius Meinl Vienna Espresso Kaffeebohnen, Arabicabohnen 1000 g
835,05 Kč/1kg
835,05 Kč
Prodejce: somnia24

SCHWIIZER SCHÜÜMLI Zrnková káva Schwiizer Crema Intenso 1kg SCHWIIZER CREMA INTENSO
801,04 Kč/1kg
801,04 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Samsung Galaxy A54 5G Smartphone, barva:Awesome Graphite - Dual Sim, kapacita úložiště:128 GB
Zrepasovaný
6 928,67 Kč
Prodejce: NESATEC

Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

Espresso - Minero Bohne 1kg
634,86 Kč/1kg
634,86 Kč
Prodejce: taleoo

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Růže, White rose, Labdanum, Kůže, Pižmo, Vanilka, Vetiver
7 800,00 Kč/1l
780,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: pttonline

Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
384,02 Kč/1l
1 920,08 Kč
Prodejce: VISO

Noční světlo s dotykovým ovládáním, 1x bezdrátová stmívatelná LED lampička na baterie USB Stolní lampička na noční stolek pro děti Dospělí Dárky Dekorace, 1800mAh
407,55 Kč
-8,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
398,58 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Easy-Home
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg

Hausbrandt Trieste 1kg celých fazolí
1 317,07 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 317,07 Kč/1kg

Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 158,50 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 158,50 Kč/1kg

Hausbrandt Venezia 1 kg celých zrn
1 080,41 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 080,41 Kč/1kg

Kávová zrna z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvě pražená, Tommy Cafe
1 460,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 4 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 4 kg
1 396,41 Kč
Prodejce: FonderhillSp
1 396,41 Kč/1kg

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 207,54 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 207,54 Kč/1kg

Dallmayr Espresso d Oro celá zrna silné chuti 1000g balení 8 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g
1 251,43 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 251,43 Kč/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
887,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
8 879,90 Kč/1kg

Swisso Kaffee Espresso zrnková káva 100% Arabica 2 x 1 kg
1 039,90 Kč
Prodejce: FonderhillSp
519,95 Kč/1kg

Swisso Kaffee Barista, 100% Arabica, exkluzivní kvalitní kávová zrna, 2x 1 kg
968,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
968,00 Kč/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle|| Zrnková káva
726,50 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
726,50 Kč/1kg

Dallmayr Home Barista Caffè Crema Dolce, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Cappuccino, Latte macchiato, Světlé pražení, Alois Dallmayr Kaffee OHG , Dienerstr. 14 -15, 80331, Munich, Germany, 1 kusů, Rainforest Alliance



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
827,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
827,45 Kč/1kg

Aromatizovaná kávová zrna Italské svátky 250 g 100 % Arabica Čerstvě pražená
900,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 335,11 Kč/1kg

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 2 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 2 kg
815,55 Kč
Prodejce: FonderhillSp
815,55 Kč/1kg

Lucaffe Classic, 1 kg



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 008,73 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 008,73 Kč/1kg

Tommy Cafe Etiopia Djimmah Gr.5 1kg, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
1 015,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
975,97 Kč/1kg