4,9



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm648,08 Kč/1kg
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)8 889,90 Kč/1kg
888,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Organic Schirmer Cafe Creme aromatický, harmonický 1000g848,95 Kč/1kg
848,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg
732,59 Kč/1kg
732,59 Kč
Prodejce: Zyrafka

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
725,30 Kč/1kg
725,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Středně pražená
421,58 Kč/1kg
421,58 Kč
Prodejce: Katomix

Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
779,59 Kč/1kg
779,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 Kg
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Joerges Gorilla Crema No 1 Espresso Kaffeebohnen 1kg
849,31 Kč/1kg
849,31 Kč
Prodejce: somnia24

Starbucks PIKE PLACE ROAST, 200 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, Taška
1 458,25 Kč/1kg
326,88 Kč
-35,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
291,65 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Schwiizer Schüümli Zrnkové espresso 1Kg
662,96 Kč/1kg
662,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Mocambo Brasilia | celá zrna | 1000g
625,00 Kč/1kg
625,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Joerges Espresso Delicato, 1 kg, Káva, Espresso, Tmavě pražená, 1 kusů, Taška
927,72 Kč/1kg
927,72 Kč
Prodejce: somnia24

MÖVENPICK 951830 Káva Crema Gusto Italiano, celozrnná, 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mount Hagen Bio Espresso ganze Bohne 1kg
691,53 Kč/1kg
691,53 Kč
Prodejce: taleoo

Lavazza Expert Gusto Pieno, 1 kg, Káva, Tmavě pražená, 12/13, Taška
699,00 Kč/1kg
699,00 Kč
Prodejce: YUMZA

IDEE KAFFEE Coffee Cream AROMATISCH, 1000g Bohnen
760,57 Kč/1kg
760,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

J. J. Darboven Classics CAFÉ CRÈME HAUSRÖSTUNG, 1000g Bohnen
858,00 Kč/1kg
878,00 Kč
-20,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
858,00 Kč
Prodejce: CORWELL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Cafe Intencionecologico Espresso Intensivo pražená zrna 1000g
Do této fairtradové a ekologicky pěstované kávy se zpracovávají pouze vybraná zrna pomocí pečlivého dlouhodobého pražení. Výrazná, kořeněná chuť. Síla: 3 1/2 z 5
J.J. Darboven GmbH & Co KGPinkertweg 13
D-22113 Hamburk
Espresso Intensivo v sobě spojuje krémovou a aromatickou chuť. Nabízí intenzivní, pečlivě zaoblenou chuť a aromatickou, oříškově hnědou pěnu. Díky směsi kávových zrn Arabica a Robusta získáte to nejlepší z obou odrůdFairtrade kávy: Během tmavého pražení se množství kyselin, a proto se můžete těšit na ovocně sladké tóny Arabiky a jemnou pěnu Robusty ve vašem šálku.
Naše pražírna kávy J. J. Darboven nabízí kávu Fairtrade již od roku 1993 - a jako jedna z prvních ji začala důsledně podporovat ve velkém měřítku. Fairtrade není jen pečetí kvality pro nás, koncové spotřebitele z Evropy. Fairtrade nabízí skutečnou přidanou hodnotu lidem v zemích původu. Kromě lepších pracovních podmínek a spravedlivých mezd mají prospěch také z prémií Fairtrade. Družstva mohou tyto prémie společně investovat do sociálních projektů nebo do zlepšení infrastruktury v regionu.
Objevte dokonalou sadu pro milovníky a znalce kávy! Naše ekonomická sada pro požitkáře nabízí čtyři balení naší nejlepší zrnkové kávy a praktický klip na čerstvost .
Co je součástí sady?
4 x 1000g balení prémiové zrnkové kávy Café Intención Espresso Intensivo: krémová a aromatická. Nabízí vám totiž intenzivní, pečlivě zaoblenou chuť a aromatickou, oříškově hnědou pěnu. Díky směsi kávových zrn Arabica a Robusta získáte to nejlepší z obou odrůdFairtrade kávy: Díky tomu se ve vašem šálku můžete těšit na ovocně sladké tóny Arabiky a jemnou pěnu Robusty.
1 x klip pro zajištění čerstvosti kávy Gourvita: Udržujte svá kávová zrna déle čerstvá! Náš klip čerstvosti neprodyšně uzavře vaše balení kávy a zachová plnou chuť, takže každá káva bude chutnat, jako by byla právě namletá.
Tuto pečlivě vybranou směs s typicky výraznou chutí si můžete vychutnat jako čisté espresso. Zároveň však dodává specialitám na bázi espressa jejich vlastní, obzvláště přirozenou a nefalšovanou chuť. Dokonalá pochoutka s oříškově hnědou pěnou. Tato vysoce kvalitní káva zraje v přírodních podmínkách bez přídavku umělých hnojiv.
Káva Cafe Intencion Professional Espresso Intensivo Especial je pěstována udržitelným způsobem, abyste si mohli vychutnat kávu bez jakýchkoli starostí. Celkový obsah: 100 %.
Stupeň síly 4 z 5
Vše je ve směsi: 60 % kávových zrn Arabica a 40 % kávových zrn Robusta z ho zemědělství dodává kávě Café Intención Espresso Intensivo výraznou, kořeněnou chuť. Dlouhodobě šetrně pražená kávová zrna naší Fairtrade kávy získávají intenzivní chuť a hustou, oříškově hnědou pěnu - Fairtrade espresso může být tak krásné.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Způsob přípravy kávy
- Plně automatickéFiltrační držákFiltrovanáFrenchpressMoka konvička/Vařiče espressaAeroPressKonvice z karlovarského porcelánu
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- Pražená káva v zrnech
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 0 kJ / kcal Tuky 0,0 g nasycené mastné kyseliny 0,0 g sacharidy 0,0 g z toho cukr 0,0 g bílkoviny 0,0 g sůl 0,0 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- J.J. Darboven GmbH & Co. KG D-22113 Hamburg
- Prodejní název
- Pražená káva v zrnech
- Výrobce
- Café Intención
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- JJD/21058
- Kód EAN
- 40065810210584006581802923
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Způsob přípravy kávy
- Plně automatickéFiltrační držákFiltrovanáFrenchpressMoka konvička/Vařiče espressaAeroPressKonvice z karlovarského porcelánu
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- Pražená káva v zrnech
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 0 kJ / kcal Tuky 0,0 g nasycené mastné kyseliny 0,0 g sacharidy 0,0 g z toho cukr 0,0 g bílkoviny 0,0 g sůl 0,0 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- J.J. Darboven GmbH & Co. KG D-22113 Hamburg
- Prodejní název
- Pražená káva v zrnech
- Výrobce
- Café Intención
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- JJD/21058
- Kód EAN
- 40065810210584006581802923
K tomu se hodí také

Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg
732,59 Kč/1kg
732,59 Kč
Prodejce: Zyrafka

Café Intención CLÁSICO káva mega ekonomické balení, 12x500g mletá
1 368,28 Kč/1kg
684,14 Kč
Prodejce: somnia24

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
725,30 Kč/1kg
725,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Swirl M 40, Oranžová, Bílá, Miele S 2 - S 2000... 2999, Miele S 400i - S 456i, S 600 - S 658 series, Krabice, 166 mm, 234 mm, 74 mm
235,27 Kč
Prodejce: M_plus_L

Evropský respirátor třídy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusů - / univerzální M-L
175,00 Kč
Prodejce: Surtep

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusů, Taška
584,00 Kč/1kg
632,00 Kč
-48,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
584,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 1000g fazole
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
849,31 Kč/1kg
849,31 Kč
Prodejce: somnia24

Siemens TZ80002B, Čisticí tablety, Siemens, TASSIMO, 3 kusů, 36 g, 84 mm
8 780,00 Kč/1kg
316,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Lavazza Caffè Decaffeinato, 500 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, 65 mm, 105 mm
1 079,22 Kč/1kg
539,61 Kč
Prodejce: somnia24

Schwartau Čokoládová omáčka lahodná dezertní omáčka 125ml
79,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Creative Deco Zásuvkový Box Element | 2 Zásuvky | 33 x 25 x 13,5 cm (+/- 1 cm) | Mini Komoda z Březové Překližky | Organizační Systém pro Ukládání, Decoupage a Dekorace
949,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CreativeBrandsEU

Caffé Borbone Selection Espresso Intenso 1kg | celá zrnková káva 100% Robusta | plně automatické kávovary a portafiltry
1 018,58 Kč/1kg
1 018,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Siemens TZ80001A, Čisticí tablety, 10 kusů, 180 mm, 65 mm, 15 mm, 49 g
1 300,00 Kč/1kg
283,87 Kč
-23,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
260,00 Kč
Prodejce: Teshop

ak tronic Software & Services 70205, Vícebarevný, Obrázek, Chlapec/děvče
218,00 Kč
Prodejce: Eoshop

MÖVENPICK 951830 Káva Crema Gusto Italiano, celozrnná, 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Walteco Dveřní a okenní zarážka BLOCKYSTAR, žlutá
199,60 Kč
Prodejce: Teshop

vidaXL Polštář 2 ks. Výplň peří/peří Těžký 80x80 cm Bílý
1 285,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Philips Series 2300 LatteGo Automatický kávovar EP2334/10
11 272,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nextshop-DE

Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
779,59 Kč/1kg
779,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ORION skleněná karafa skleněná karafa džbán skleněný 1,75 l s víkem a výlevkou džbán skleněný
199,00 Kč
Prodejce: NaseNadobi-cz

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
762,06 Kč/1l
381,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Středně pražená
421,58 Kč/1kg
421,58 Kč
Prodejce: Katomix

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka deka univerzální pohovka zahrada na cestě typ 380 šedá 170 x 130 cm
340,59 Kč
Prodejce: Heimtexland

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Přihrádka na notebook, Polyester
877,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LANG-ON

Polštář do postele 140x75x20 cm, těhotenský polštář, potah ze 100% bavlny, pratelný, sleepling
850,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sleepling

Schwartau Karamelová omáčka lahodně chutná dezertní omáčka 125ml
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
89% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
89%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vždy se rád vrátím
Dobrá kvalita a spravedlivá cena super rychlé dodání
Ohodnoceno dne 9. dubna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičková kvalita za dobrou cenu
Obvyklá kvalita za příznivou cenu a rychlé dodání. Rádi znovu.
Ohodnoceno dne 28. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Požitek z kávy
Cenově dostupná nabídka.
Ohodnoceno dne 30. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. září 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. srpna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. srpna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg

21 Coffee Mexiko, Bourbon, Typica, Mundo Novo / Washed, 1000 g (na espresso)
Použité
1 150,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
1 150,00 Kč/1kg

21 Coffee Brazil 70%, Peru 30%, Home/Office, Blend/Bourbon, Catuai, Typica, Natural/Washed, 1 kg
Použité
790,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
790,00 Kč/1l

21 Coffee Brazil Daily, Bourbon, Catuai, Typica/Natural, 1 kg
Použité
790,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
790,00 Kč/1kg

Hausbrandt Trieste 1kg celých fazolí
1 317,07 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 317,07 Kč/1kg

Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 160,77 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 160,77 Kč/1kg

Hausbrandt Venezia 1 kg celých zrn
1 083,16 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 083,16 Kč/1kg

Kávová zrna z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvě pražená, Tommy Cafe
1 460,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Dallmayr Espresso d Oro celá zrna silné chuti 1000g balení 8 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 4 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 4 kg
1 396,41 Kč
Prodejce: FonderhillSp
1 396,41 Kč/1kg

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 210,61 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 210,61 Kč/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g
1 251,43 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 251,43 Kč/1kg

Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
888,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
8 889,90 Kč/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle|| Zrnková káva
726,50 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
726,50 Kč/1kg

Swisso Kaffee Barista, 100% Arabica, exkluzivní kvalitní kávová zrna, 2x 1 kg
968,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
968,00 Kč/1kg

21 Coffee Mexiko, Bourbon, Typica, Mundo Novo / Washed, 200 g (na espresso)
Použité
365,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
1 825,00 Kč/1l

Swisso Kaffee Espresso zrnková káva 100% Arabica 2 x 1 kg
1 039,90 Kč
Prodejce: FonderhillSp
519,95 Kč/1kg

Aromatizovaná kávová zrna Italské svátky 250 g 100 % Arabica Čerstvě pražená
900,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 335,11 Kč/1kg