Speciální složky Agar agar v prášku 100 g - veganská alternativa želatiny, přírodní želírovací látka, potravinářská kvalita

506,92 Kč

plus 361,36 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro IceBär prášek na točenou zmrzlinu jahoda 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
IceBär prášek na točenou zmrzlinu jahoda 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
290,85 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 114
290,85 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro 5 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék pro kuchyni a domácnost | 5000 g 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (1x 5 kg)
5 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék pro kuchyni a domácnost | 5000 g 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (1x 5 kg)
111,02 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
662,31 Kč
-107,19 Kč
555,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA
Obrázek produktu pro Potravinářská vepřová želatina 270 BLOOM 1 kg, přírodní, velmi silná
Potravinářská vepřová želatina 270 BLOOM 1 kg, přírodní, velmi silná
276,20 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
276,20 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
Obrázek produktu pro Oetker Bourbon vanilkový extrakt 0,035 Kg
Oetker Bourbon vanilkový extrakt 0,035 Kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
102,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Rapunzel 1441045, Želatina v prášku, 60 g
Rapunzel 1441045, Želatina v prášku, 60 g
2 166,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
160,37 Kč
-30,39 Kč
129,98 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro FunCakes F54430, Dezertní sirup, 375 g, Plastová nádoba, Glukóza, 331 kcal, 1406 kJ
FunCakes F54430, Dezertní sirup, 375 g, Plastová nádoba, Glukóza, 331 kcal, 1406 kJ
346,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
156,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro RUF 216851003 RUF Gelatine gemahlen weiß  1,0 kg, 1 St.
RUF 216851003 RUF Gelatine gemahlen weiß 1,0 kg, 1 St.
682,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
682,94 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Agar - Agar přírodní želírovací prostředek 250g TARGROCH
Agar - Agar přírodní želírovací prostředek 250g TARGROCH
196 769,99 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
205,85 Kč
-9,08 Kč
196,77 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Agar agar - prášek 6x2g
Agar agar - prášek 6x2g
6 061,67 Kč/1kg
72,74 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro FunCakes Isomalt 250g
FunCakes Isomalt 250g
656,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
164,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro BindeFix Kaltspeisen - Guarkernmehl 100g | BIOVEGAN
BindeFix Kaltspeisen - Guarkernmehl 100g | BIOVEGAN
971,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
97,14 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Agar-agar 12 g | AGAVA
Agar-agar 12 g | AGAVA
3 022,50 Kč/1kg
36,27 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Agar agar - prášek 20x2g
Agar agar - prášek 20x2g
5 085,75 Kč/1kg
203,43 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro ORGANICKÝ AGAR BEZ LEPKU 10 g - AMYLON
ORGANICKÝ AGAR BEZ LEPKU 10 g - AMYLON
29 188,00 Kč/1kg
291,88 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro C.L.T. Intertrade Agar Agar Powder rostlinné želírovací činidlo 25g
C.L.T. Intertrade Agar Agar Powder rostlinné želírovací činidlo 25g
2 951,60 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
73,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ruf Organic Agartine 30g
Ruf Organic Agartine 30g
1 400,00 Kč/1kg
42,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Jablečný pektin 20g
Jablečný pektin 20g
3 897,50 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Special Ingredients Pektin v prášku 250 g - Veganská želatina, na džemy a ovocná želé, potravinářská kvalita
Special Ingredients Pektin v prášku 250 g - Veganská želatina, na džemy a ovocná želé, potravinářská kvalita
773,09 Kč
Prodejce: Special_Ingredients_Europe
Obrázek produktu pro Speciální složky Alginát sodný v prášku 100 g - zahušťovadlo, želírující látka, molekulární kuchyně, veganský produkt
Speciální složky Alginát sodný v prášku 100 g - zahušťovadlo, želírující látka, molekulární kuchyně, veganský produkt
482,73 Kč
Prodejce: Special_Ingredients_Europe
Obrázek produktu pro RUF Agar Agar 30g
RUF Agar Agar 30g
1 700,00 Kč/1kg
51,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

  • Agar agar nejvyšší kvality.
  • Želírující a zahušťující látka.
  • Vhodné pro vegany a vegetariány.
  • Není geneticky modifikovaný, neobsahuje lepek, není ozářený, není bělený.
  • K dispozici v baleních 50 g, 100 g, 250 g, 500 g, 5 kg, 10 kg a 25 kg.

Agar Agar

Náš agar agar je vysoce kvalitní rafinovaný prášek evropského původu. Síla gelu našeho agarového agaru je více než 900 gr/cm2. Agar agar je univerzální vegetariánské želírovací a zahušťovací činidlo, které se používá především jako vysoce kvalitní veganská alternativa želatiny. Náš agar agar poskytuje gely bez zápachu a barvy nejvyšší kvality, a to i při velmi nízkých koncentracích.

Lze jej použít k výrobě tvrdých, křehkých, průhledných a neutrálních gelů, které odolávají kyselému pH až do 3,5. Agar-agar gely se v ústech rozpouštějí a mají vynikající chuť. Rozpouští se při teplotě přibližně 90-100 °C a tuhne, když se roztok ochladí na přibližně 40-45 °C. Lze jej opakovaně používat až do teploty 85 °C.

Lze jej znovu zahřát až na 85 °C, aniž by se roztavil. Vzhledem k želírovacím vlastnostem výrobku je neocenitelný pro změnu struktury horkých krémů a pěn. Vhodné pro vegany a vegetariány, geneticky nemodifikované, bezlepkové, neozářené, nebělené.

Čistá evropská prémiová kvalita. Tloušťka gelu přes 900 gr/cm2

Výroba žáruvzdorných gelů a želé, které odolávají teplotám 85 ºC

Výroba pevných a tuhých gelů, které lze krájet

Použití šlehací pistole k výrobě lehkých, tepelně stabilních pěn ke zlepšení textury džemů a pudinků a k zahušťování tekutin

Přidávání do glazur na vodní bázi, aby se předešlo zchladnutí

Vhodné pro vegany a vegetariány, geneticky nemodifikované, bezlepkové, neozářené, nebělené.

Jak používat: Dávkování agaru se pohybuje mezi 2-10 g na 1 kg roztoku. K výrobě tuhého želé/gelu potřebujete asi 7-10 g. Agar agar namočte na 5-10 minut do tekutého roztoku a poté jej za stálého míchání přiveďte k varu, dokud se agar agar zcela nerozpustí. Zahřejte roztok na teplotu přibližně 100 °C. Roztok pak ztuhne, když se ochladí na přibližně 40-45 °C. Želírovací schopnost agar agaru je ovlivněna kyselostí nebo zásaditostí složek. Kyselé ovoce vyžaduje větší množství. Rozpustnost agar agaru se pohybuje mezi 4,5 a 9,0. Pokud jste použili příliš málo agar agaru, můžete roztok znovu převařit a přidat další, abyste dosáhli požadované konzistence.

Podmínky skladování: Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního světla. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Složení: Složení agar agaru je v souladu se zákonem o agarózách: Agar-agar (E406)

Dietní informace: Vhodné pro vegany a vegetariány, není geneticky modifikované, neobsahuje lepek, není ozářené.

Nutriční informace: Na základě typického obsahu/100 g: Energie: 698kj/174kcal, Tuky: <0,1g, z toho nasycené mastné kyseliny: <0,1g, Sacharidy: <0,1g, z toho cukry: <0,1g, Bílkoviny: 0,4g, Sůl: 1,77g, Vláknina: 86,4g.

Označování EU a Spojeného království.

Seznam přísad
Agar-Agar (E406)
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje: Z průměrného obsahu/100 g: energetická hodnota: 698 kJ/174 kcal, tuky: <0,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: <0,1 g, sacharidy: <0,1 g, z toho cukr: <0,1 g, bílkoviny: 0,4 g, sůl: 1,77 g, vláknina: 86,4 g.
Alergeny
Žádné
Hmotnost
100 g
Potravinářský podnik
Special Ingredients Europe
Prodejní název
Agar-agar – 100 gramů
Výrobce
Special Ingredients
Počet kusů
1
Číslo produktu
40839631306889
Kód EAN
5060341111785

Seznam přísad
Agar-Agar (E406)
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje: Z průměrného obsahu/100 g: energetická hodnota: 698 kJ/174 kcal, tuky: <0,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: <0,1 g, sacharidy: <0,1 g, z toho cukr: <0,1 g, bílkoviny: 0,4 g, sůl: 1,77 g, vláknina: 86,4 g.
Alergeny
Žádné
Hmotnost
100 g
Potravinářský podnik
Special Ingredients Europe
Prodejní název
Agar-agar – 100 gramů
Výrobce
Special Ingredients
Počet kusů
1
Číslo produktu
40839631306889
Kód EAN
5060341111785
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Jedlý tenký papír A4 - 0,3mm 100ks
Jedlý tenký papír A4 - 0,3mm 100ks
4 750,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
950,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro GymBeam ZERO SYRUP okolda - sirup bez cukru, poleva, bez tuku, ideln pro zjemnn pokrm a dezert, bez lepku, bez laktzy, vegetarinsk a vegansk
GymBeam ZERO SYRUP okolda - sirup bez cukru, poleva, bez tuku, ideln pro zjemnn pokrm a dezert, bez lepku, bez laktzy, vegetarinsk a vegansk
423,69 Kč/1l
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
135,58 Kč
Prodejce: LAVONIO
Kuchyňské nabídky
Obrázek produktu pro 12ks ruských trysek na zdobení dortů +1 profesionální sáček na zdobení dortů 20cm sada 27ks
12ks ruských trysek na zdobení dortů +1 profesionální sáček na zdobení dortů 20cm sada 27ks
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 33
129,46 Kč
-2,59 Kč
126,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce
Obrázek produktu pro FunCakes Mix für Enchanted Cream® 900 g
FunCakes Mix für Enchanted Cream® 900 g
284,44 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 34
256,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Belissia  Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
2 756,80 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro FunCakes F54430, Dezertní sirup, 375 g, Plastová nádoba, Glukóza, 331 kcal, 1406 kJ
FunCakes F54430, Dezertní sirup, 375 g, Plastová nádoba, Glukóza, 331 kcal, 1406 kJ
346,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
156,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Isomalt 250g
FunCakes Isomalt 250g
656,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
164,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Sada semen ekologické zeleniny (10 odrůd) - sada semen ekologické zeleniny ideální pro terasu, balkon a zahradu
Sada semen ekologické zeleniny (10 odrůd) - sada semen ekologické zeleniny ideální pro terasu, balkon a zahradu
104 738,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 047,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 61
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91
Obrázek produktu pro COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 101
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre groß 1kg
Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre groß 1kg
517,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 15
517,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro CIARRA A+ Podskříňkový odsavač par 60 cm recirkulační odsavač par Podskříňkový odsavač par 220 m³/h VM6903DB
CIARRA A+ Podskříňkový odsavač par 60 cm recirkulační odsavač par Podskříňkový odsavač par 220 m³/h VM6903DB
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 54
2 475,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A+.
Třída A+++ až D
Prodejce: CIARRA
Obrázek produktu pro Kuchyňský robot 3200 W – nerezová mísa o objemu 6 l včetně míchacího háku, hnětacího háku, metly a krytu proti stříkání, 6 rychlostí, černý, Retoo
Kuchyňský robot 3200 W – nerezová mísa o objemu 6 l včetně míchacího háku, hnětacího háku, metly a krytu proti stříkání, 6 rychlostí, černý, Retoo
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 83
3 019,99 Kč
-380,80 Kč
2 639,19 Kč
Prodejce: Retoo
Obrázek produktu pro Sada trouby GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedním teleskopickým výsuvem černá
Sada trouby GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedním teleskopickým výsuvem černá
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 76
16 827,75 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až D
Prodejce: _Haushaltsparadies_
Obrázek produktu pro BindeFix teplé pokrmy - Guma ze svatojánského chleba 50g
BindeFix teplé pokrmy - Guma ze svatojánského chleba 50g
4 179 000,11 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
208,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro SONGMICS Koupelnová polička Sprchová polička, se 4 vaničkami, 85-305 cm, výškově nastavitelná
SONGMICS Koupelnová polička Sprchová polička, se 4 vaničkami, 85-305 cm, výškově nastavitelná
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 706
775,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Kočkolit CATCLIN 8 l
Kočkolit CATCLIN 8 l
51,12 Kč/1l
408,96 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Philips Series 3000 PowerPro Compact Bezsáčkový vysavač FC9333/09
Philips Series 3000 PowerPro Compact Bezsáčkový vysavač FC9333/09
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 229
2 852,00 Kč
Prodejce: Warehouse
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Moučka bazaltová, přírodní minerální hnojivo proti slimákům a mšicím, zlepšuje půdu, 10 kg
Moučka bazaltová, přírodní minerální hnojivo proti slimákům a mšicím, zlepšuje půdu, 10 kg
41,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
417,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES
Obrázek produktu pro 100% Apfelpektin - nicht amidiert 15g
100% Apfelpektin - nicht amidiert 15g
5 196,67 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Feigenbaum 'Brown Turkey', výška cca 30 cm – Ficus carica, pravá fíková rostlina vhodná do zahrady, na terasu a balkon
Feigenbaum 'Brown Turkey', výška cca 30 cm – Ficus carica, pravá fíková rostlina vhodná do zahrady, na terasu a balkon
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 76
143,63 Kč
Prodejce: Blumen-Senf
Obrázek produktu pro Dr. Oetker Gelatine Fix rychlá a snadná příprava 30g
Dr. Oetker Gelatine Fix rychlá a snadná příprava 30g
1 713,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
51,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Rapunzel 1441045, Želatina v prášku, 60 g
Rapunzel 1441045, Želatina v prášku, 60 g
2 166,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
160,37 Kč
-30,39 Kč
129,98 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Teploměr na potraviny Teploměr na potraviny Teploměr na pečení sondou
Teploměr na potraviny Teploměr na potraviny Teploměr na pečení sondou
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 133
195,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics
Obrázek produktu pro Esperanza EKG011, 5 l, 860 W, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, LCD, 1440 min
Esperanza EKG011, 5 l, 860 W, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, LCD, 1440 min
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 168
666,99 Kč
Prodejce: FANEO
Obrázek produktu pro Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 988
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Obrázek produktu pro Isomalt pro cukrové dekorace 0,5kg
Isomalt pro cukrové dekorace 0,5kg
439,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
224,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Ruční mixér TURBO 1200W LEHMANN Mixér z nerezové oceli Šlehací metla, míchací hák SET 9v1
Ruční mixér TURBO 1200W LEHMANN Mixér z nerezové oceli Šlehací metla, míchací hák SET 9v1
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 789
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Obrázek produktu pro Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
1 804,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
126,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hodnocení zákazníků

Na základě 3 hodnocení
Ohodnoceno dne 5. prosince 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Jsem nadšená
Ohodnoceno dne 26. března 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Dobrý
Ohodnoceno dne 3. června 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro IceBär prášek na točenou zmrzlinu jahoda 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
IceBär prášek na točenou zmrzlinu jahoda 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 114
290,85 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
290,85 Kč/1l
Obrázek produktu pro kvasnice Turbo X-Pure 21,3 %, 100 l
kvasnice Turbo X-Pure 21,3 %, 100 l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 554,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Potravinářská vepřová želatina 270 BLOOM 1 kg, přírodní, velmi silná
Potravinářská vepřová želatina 270 BLOOM 1 kg, přírodní, velmi silná
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
276,20 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
276,20 Kč/1l
Obrázek produktu pro CHEF základ pro bílou máslovou omáčku sušené krémové balení 1020g
CHEF základ pro bílou máslovou omáčku sušené krémové balení 1020g
1 335,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 309,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 20 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | kyselina citronová 100% čistá | kyselina citronová E330 (4x 5kg)
20 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | kyselina citronová 100% čistá | kyselina citronová E330 (4x 5kg)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
1 794,22 Kč
-100,52 Kč
1 693,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA
84,69 Kč/1kg
Obrázek produktu pro IceBär prášek na točenou zmrzlinu čokoláda 1,25 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
IceBär prášek na točenou zmrzlinu čokoláda 1,25 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 114
432,99 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
432,99 Kč/1l
Obrázek produktu pro 1kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék pro kuchyni a domácnost | 1000g kyseliny citronové 100% čisté | kyselina citronová E330
1kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék pro kuchyni a domácnost | 1000g kyseliny citronové 100% čisté | kyselina citronová E330
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
441,44 Kč
-108,48 Kč
332,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA
332,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro GALARETKA BEZ CITRONU S AGAREM40 g - AMYLON
GALARETKA BEZ CITRONU S AGAREM40 g - AMYLON
486,63 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
12 165,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 10 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | kyselina citronová 100% čistá | kyselina citronová E330 (2x 5 kg)
10 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | kyselina citronová 100% čistá | kyselina citronová E330 (2x 5 kg)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
1 186,86 Kč
-104,10 Kč
1 082,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA
108,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mleté lískové ořechy rafinované Insula na vaření a pečení 1000g
Mleté lískové ořechy rafinované Insula na vaření a pečení 1000g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
892,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
892,89 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Biovegan Master Pekařské droždí organické 7g
Biovegan Master Pekařské droždí organické 7g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
343,86 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
49 122,86 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jedlá vepřová želatina - 1 kg
Jedlá vepřová želatina - 1 kg
220,97 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
220,97 Kč/1kg
Obrázek produktu pro IceBär prášek na točenou zmrzlinu pistácie slaná 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu
IceBär prášek na točenou zmrzlinu pistácie slaná 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 114
315,19 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
315,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro 3 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | 3000 g 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (3x 1 kg)
3 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | 3000 g 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (3x 1 kg)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
551,87 Kč
-107,83 Kč
444,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA
148,01 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Lepek pšeničný 500 g PROVITA
Lepek pšeničný 500 g PROVITA
316,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
632,44 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 30 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | 30 kg 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (25 kg + 5 kg)
30 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | 30 kg 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (25 kg + 5 kg)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
2 318,50 Kč
-97,44 Kč
2 221,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA
74,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CHEF Asiafond koncentrát je vhodný do polévek a omáček 980ml
CHEF Asiafond koncentrát je vhodný do polévek a omáček 980ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
773,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
789,32 Kč/1l
Obrázek produktu pro 5 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék pro kuchyni a domácnost | 5000 g 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (1x 5 kg)
5 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék pro kuchyni a domácnost | 5000 g 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (1x 5 kg)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
662,31 Kč
-107,19 Kč
555,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA
111,02 Kč/1l
Obrázek produktu pro Leimer bezlepková strouhanka z bezlepkového pšeničného škrobu 1500g
Leimer bezlepková strouhanka z bezlepkového pšeničného škrobu 1500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
765,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Phase Professional rostlinný tuk s přírodní máslovou příchutí 3700ml
Phase Professional rostlinný tuk s přírodní máslovou příchutí 3700ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
677,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
183,24 Kč/1l