5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Akrylové montážní lepidlo, 12 kusů po 280 ml. Pružné a přetíratelné. Pro podlahové lišty, panely a dekorativní prvky388,06 Kč/1l
1 303,88 Kč
Prodejce: Homeek

Další informace o reklamě
WIKO MS polymerové lepidlo a tmel, 290 ml, černé1 512,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Bremermann 3dílná sada lepidel pro lepení koupelnových dopl?k? PIAZZA & LUCENTE4 373,90 Kč/1m
437,39 Kč
Prodejce: eluno24

Další informace o reklamě
Lepidlo Gorilla - Gorilla 5 Min dvoudílná epoxidová stříkačka 25 ml9 560,00 Kč/1l
269,00 Kč
-30,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
239,00 Kč
Prodejce: GorillaMarket

Lepidlo Ceys MONTACK PROFESSIONAL, 100 ml
1 650,00 Kč/1l
165,00 Kč
Prodejce: Toolandia

Dvousložkové lepidlo Gluefix na kov, dřevo a plast, sada 100 g
2 390,00 Kč/1l
289,00 Kč
-50,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
239,00 Kč
Prodejce: OnetDigital

Lepidlo na sádru, štuk a polystyren 300 ml
320,00 Kč/1l
96,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Loctite 648, Gel, 0,5 ml, 1 kusů
345 799,98 Kč/1l
172,90 Kč
Prodejce: SABTRADE

Rychleschnoucí lepidlo Den BravenPolyuretanTurbo Speed
393,07 Kč/1l
294,80 Kč
Prodejce: VISO

Vebatec BSK Lepidlo na stavební materiály 310ml
4 922,71 Kč/1l
1 526,04 Kč
Prodejce: Sanremo4you

Akrylový tmel Debbex na sádrokarton 280 ml
286,37 Kč/1kg
85,91 Kč
Prodejce: MCProfi

Bison 6303262, Pasta, Akrylátové lepidlo, Mačkací lahev, 370 g
724,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

Sikaflex 552 bílý - 300ml
531,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sikaflex 252 - černé konstrukční lepidlo 300ml
1 102,00 Kč/1l
330,60 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sikaflex 515 - černý těsnicí tmel 300ml
913,33 Kč/1kg
274,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sika Konstrukční lepidlo flex 554 bílá 300 ml
2 063,33 Kč/1l
619,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sikaflex 11 FC Purform černý - 300ml
1 076,67 Kč/1l
323,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Akrylový tmel Debbex 280 ml šedý
384,50 Kč/1l
107,66 Kč
Prodejce: VOPH_CZ

Aplikační pistole Debbex pro chemické kotvy
2 193,92 Kč/1l
833,69 Kč
Prodejce: MCProfi

lepidlo na upevňování šroubů 6g
225,00 Kč
Prodejce: Toolandia
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lepidlo na dřevo - PVAc - Rychleschnoucí - 45 g - Řemeslné lepidlo - na dřevo, papír, textil
Objevte ideální lepidlo na dřevo, které je rychlé a spolehlivé pro vaše řemeslné projekty! Naše lepidlo na dřevo je založeno na vodní disperzi polyvinylacetátu (PVAc) a je ideální pro různé materiály. Ať už hledáte lepidlo na papír, lepidlo na textil nebo univerzální lepidlo, toto rychlé lepidlo splní všechny vaše požadavky!
Přehled výrobků
Lepidlo na vodní bázi je ideální pro lepení za studena a nabízí silnou přilnavost ke dřevu, plastům, textiliím a papíru. S obsahem 45 g je toto řemeslné lepidlo ideální pro malé i velké kutilské projekty. Využijte snadnou manipulaci a rychlé schnutí, které vám umožní efektivní práci.
Klíčové vlastnosti a specifikace
Naše vysoce přilnavé lepidlo nabízí řadu vlastností, které z něj činí dokonalého společníka pro vaše kreativní projekty. Zde jsou klíčové vlastnosti:
- Profesionální lepidlo: Vysoce kvalitní lepidlo Wikol speciálně vyvinuté pro různé materiály.
- Všestranné použití: Ideální pro lepení dřeva se dřevem, dřeva s plasty (např. UNILAM), dřeva s textilem a dřeva s papírem.
- Jednoduchý postup aplikace: Očistěte povrchy, naneste tenkou vrstvu lepidla za studena, počkejte asi 4 minuty, spojte díly a přitlačte je k sobě.
- Úplné vytvrzení: Lepidlo na dřevo dosáhne plné pevnosti po 24 hodinách.
Další technické informace:
Lepidlo na dřevo má hmotnost 45 g a je založeno na disperzi polyvinylacetátu na vodní bázi. Lepidlo je speciálně vyvinuto tak, aby zajistilo pevné a trvanlivé spojení různých materiálů, a je ideální pro kreativní kutilské projekty.
Výhody a použití
Využijte mnoha výhod tohoto lepidla pro kutily! Jeho rychlé schnutí a všestranné možnosti použití z něj činí ideálního partnera pro všechny vaše projekty lepení. Ať už provádíte lepení dřeva, papíru nebo textilu, toto lepidlo na dřevo je ideální pro vaše požadavky.
Výhody produktu: Lepidlo na lepení dřeva je vhodné pro lepení dřevěných dílů:
- Snadné použití:Lepidlo pro řemeslníky se snadno nanáší a pracuje se s ním.
- Rychlé schnutí: Prvky lze spojovat již po 4 minutách.
- Vysoká pevnost lepidla: Silné lepidlo zajišťuje spolehlivé spojení.
- Univerzální použití: Vhodné pro dřevo, papír, textil a plasty.
- Šetrné k životnímu prostředí:Lepidlo na vodní bázi je bezpečné a snadno se čistí.
Proč si vybrat tento výrobek
Vyberte si pro své příští projekty naše lepidlo na dřevo a využijte výhod pevného a rychlého spoje. Toto lepidlo na dřevo vám poskytne flexibilitu, kterou potřebujete pro kreativní řemeslné práce, a navíc je šetrné k životnímu prostředí. Ať už se jedná o hobby projekty nebo profesionální aplikace, toto lepidlo Wikol splní vaše potřeby!
- Hmotnost
- 45 g
- Objem
- 45 ml
- Kód EAN
- 5901479883956
- Výrobce
- Dekorline
- Hmotnost
- 45 g
- Objem
- 45 ml
- Kód EAN
- 5901479883956
- Výrobce
- Dekorline
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Bezpečnostní list (PDF)
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Komfortec, voděodolný chránič matrace, 90x200 cm | Prodyšný, bez chrůpání, s
630,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

beurer 9175556 beurer MP 41 Maniküre & Pediküre-Set 10-tlg.
1 107,27 Kč
Prodejce: TR8

Lamelový rošt 140x200
752,00 Kč
Prodejce: TEXTILOMANIE

Dětské kolo Volare Blossom - dívčí - 24 palců - fialové
7 415,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

bezpečnostní síť pro kočky lionto, odolná proti roztržení a UV záření, pro balkony, okna a terasy, včetně upevňovací sady, 3x4 m
475,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: dibea

XMaster akumulátorová příklepová vrtačka 3 v 1, akumulátorový šroubovák 21 V, sada akumulátorových vrtaček, příklepová vrtačka, s bateriemi 2x 2000 Ah
606,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: XMaster

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

byLIVING SHAPE umyvadlo / Moderní koupelnová skříňka / Bílá přední strana ve vysokém lesku / 2 zásuvky s frézovanou lištou / Bílý melaminový korpus / Šedá skleněná police / Skříňka / 80 x 33 x 46 cm (šxvxh)
4 944,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

VASAGLE toaletní skříňka na nožičkách, 3 velké zásuvky, 2 přihrádky za dvířky, 30 x 70 x 64 cm, bílo-cementově šedá barva
1 974,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Zatemňovací roleta bez vrtání, 100 x 150 cm, bílá – termoroleta s upínacími držáky, 100% zatemnění, ochrana před teplem a chladem, okenní roleta s řetízkovým ovládáním
460,56 Kč
Prodejce: Bestlivings

Gril na dřevěné uhlí SunJas, přenosný gril, stolní gril, gril pro kempování, rozměry 27 x 35 x 19,5 cm, přenosný, skládací gril, BBQ, gril v kufru, skládací gril, zahradní gril
1 320,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Lonheo Vysokotlaká černá kuchyňská baterie Vodovodní kohoutek Kuchyňský výsuvný s 2 sprškami 360° otočná dřezová baterie se sprchovou hlavicí
25 381,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Granitan

Belini kuchyňská linka kuchyňský blok Alice - kuchyňský nábytek 240 cm kuchyňská linka na míru plně vybavená bez elektrických spotřebičů s nástěnnými a spodními skříňkami, bez pracovní desky, matná bílá
20 582,10 Kč
Prodejce: Belini

Jídelní stůl VASAGLE, rozkládací kuchyňský stůl pro 2-4 osoby, pro malé místnosti, vintage hnědý
2 398,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Lepidlo na sádru, štuk a polystyren 300 ml
320,00 Kč/1l
96,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Habarri | DIY Book Nook - Knihovna moudrosti - Puzzle 3D - Miniaturní Dům s Nábytkem a LED Osvětlením
2 133,18 Kč
-953,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 180,00 Kč
Prodejce: MATFEL

Stamar | Umyvadlo na desce, 75 cm, vysoký lesk, skříňky a nožičky, bílé
5 732,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Stamar

Merax Čalouněné křeslo s dekorativními polštáři a nohami z masivního dřeva, plyšové relaxační křeslo Teddy Lounger Single Lounger Sofa, béžová barva
4 739,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

VASAGLE umyvadlová skříňka, otevřené přihrádky na jedné straně, zaměnitelná vpravo nebo vlevo, koupelnová skříňka
2 030,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

HP DeskJet 2810e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Kopírka, skener, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Bílá
1 347,57 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

ADGO® Stojanový skládací sušák na prádlo XXL 3-stupňový Šedá
759,00 Kč
Prodejce: ADGOshop

Feandrea škrabadlo 206 cm, XXL, s 13 škrabadly, 2 plošinky kouřově šedé
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Tefal Easy Cook & Clean B55506, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Titanová, Hliník, Termo indikátor
863,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

VASAGLE Koupelnová skříňka malá, koupelnová skříňka úzká, stojící, s dvířky a policí, malá skříňka, toaletní skříňka, nastavitelné police
1 124,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

VBChome Koupelnový nábytek 50 cm Slim White s baterií a vyskakovacím ventilem Umyvadlo s toaletní skříňkou Umyvadlo se 2 zásuvkami na stěnu Click-Clack
7 226,96 Kč
Prodejce: VBChome

Bosch 2 607 019 675, Vrtačka, 8 mm, 320 g, 15 kusů
527,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sada 2 polštářů 50x70 cm 1000 gramů prachového peří, 100% přírodní husí peří 3komorový povlak na polštář: 100% bavlna 3komorový prachový polštář
2 150,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Adidas Sneakers GY0042 in Multicolored color size 39 1/3
2 968,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AldoSport

Remington PG6030, černá, 0,2 mm, 1,6 cm, vousy, uši, nos, baterie, 40 min
616,49 Kč
Prodejce: FANEO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Akrylové montážní lepidlo, 12 kusů po 280 ml. Pružné a přetíratelné. Pro podlahové lišty, panely a dekorativní prvky
1 303,88 Kč
Prodejce: Homeek
388,06 Kč/1l

Lepidlo Gorilla - Gorilla 5 Min dvoudílná epoxidová stříkačka 25 ml
269,00 Kč
-30,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
239,00 Kč
Prodejce: GorillaMarket
9 560,00 Kč/1l

Dvousložkové lepidlo Gluefix na kov, dřevo a plast, sada 100 g
289,00 Kč
-50,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
239,00 Kč
Prodejce: OnetDigital
2 390,00 Kč/1l

Mini snímač tlakové síly Průmyslová automatizace Zatížení buněk s kabelem z nerezové oceli 10KG
1 744,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

Keramické topné jádro Vysoká pevnost dobrá tepelná stabilita Tepelně odolná trubka 0 až 600 230 V 800W
1 236,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

G1/4 Vzduchové stříkací nářadí s kapacitou 400ML stříkací zařízení pro automobilový průmysl Průmyslová námořní práce se dřevem
927,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 487,96 Kč/1kg

RealG RC-K-2540 Skládací 2stupňové schůdky s protiskluzovými nášlapy, šedé
589,00 Kč
Prodejce: LED21
906,15 Kč/1m

Fermit těsnicí tmel plastový Fermit bílý trvale plastový, hnětací, 500g plechovka



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
100,03 Kč
Prodejce: qpool24
200,06 Kč/1kg