5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Cizrna 25kg92,76 Kč/1kg
2 319,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Jeera celá 1kg376,04 Kč/1kg
436,27 Kč
-60,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
376,04 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Chia Semínka250g652,00 Kč/1kg
163,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Další informace o reklamě
černé fazole 500 g -PLANETA411,98 Kč/1kg
205,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

TRS Mung Dal, 1 kg
113,69 Kč/1kg
113,69 Kč
Prodejce: CasteloStore

Fasola mung 500g Brat.pl
103,92 Kč/1kg
55,00 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
53,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

GymBeam - Fazole Adzuki 500 g
130,02 Kč/1kg
65,01 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mung Beans 500g
159,18 Kč/1kg
79,59 Kč
Prodejce: CasteloStore

TRS - loupaná cizrna 500gr
82,54 Kč/1kg
48,49 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,27 Kč
Prodejce: CasteloStore

GymBeam - Cizrna vkvalitě - VanaVita 10 x 150 g
51,36 Kč/1kg
77,04 Kč
Prodejce: LAVONIO

Cizrna 500g
80,08 Kč/1kg
41,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Cizrna - plechovka 400g
102,85 Kč/1kg
41,14 Kč
Prodejce: taleoo

Hrách žlutý půlený500 g PROBIO
110,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: Covitar

Černé fazole 500g
157,46 Kč/1kg
78,73 Kč
Prodejce: taleoo

Cizrna 500g
195,80 Kč/1kg
97,90 Kč
Prodejce: taleoo

GymBeam - Rote Linsen 500 g
122,06 Kč/1kg
61,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

Cizrna 500g
208,04 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Fazole Adzuki 1kg (2x500g)
114,00 Kč/1kg
114,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Cizrna500 g PROBIO
116,00 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: Covitar

Pečené mouky z cizrny, 500 g, balení po 6 kusech
267,31 Kč/1kg
801,92 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Fazole mungo jsou oblíbené luštěniny s chutí zeleného hrášku a vysokým obsahem bílkovin a vlákniny, které skvěle chutnají v polévkách a salátech
Fazole mungojsou malé zelené luštěninyolivově zelenébarvya chuti připomínajícízelený hrášek. Najdeme je v mnoha tradičních kulturách, zejména ve vietnamské, thajskéa dalších asijských kuchyních.
Jsou jedním z nejkvalitnějšíchzdrojů rostlinných bílkovin, protože obsahují 23,9 g bílkovin na 100 g fazolí. Díky tomu podporujírůstaudržování svalové hmotyazdravých kostí.Jsou oblíbené uveganů a lidí, kteří mají rádirostlinnou stravu.Obsahují také16,3 g vlákniny na 100 g, což z nich činí jeden z nejlepších zdrojů vlákniny. Obsahují také velmi málo tuku a nasycených mastných kyselin.Jednou z výhod je, že se snadno a rychle připravují.Stačíje namočit na dvě hodiny a poté jsouuvařené přibližně za20 minut.
Na rozdíl od jiných luštěnin si mungo fazole po uvaření zachovávají příjemně pevnou konzistenci a nejsou moučné. Můžete je proto použít v celé řadě receptů. Jsou ideální volbou do slanýchpolévek, rizotanebočerstvých salátů.Hodí se také nazeleninové placky, luštěninové lívance nebozeleninové karbanátky. Výborná jetaké ve studenýchsalátech, pomazánkách, dipechnebo jako výživný doplněkke kuskusučibulguru. Používá se také k přípravě indickéhomung dhalunebo tradičních vietnamských či thajských dezertů.
Kromě vaření je můžete takénakládatnebo nechatnaklíčitkřupavéklíčky munga, které jsou ideální jako příloha ksalátůmnebosendvičům.Fazole mungo jsou všestrannou a chutnou surovinou, která dodá vašim pokrmům jedinečnou chuť a živiny.
Fazole mungo a jejich výhody
- Luštěnina s chutí připomínající zelený hrášek
- Vysoký obsah bílkovin 23,9 g/100 g
- Vysoký obsah vlákniny 16,3 g/100 g
- Nízký obsah tuku a nasycených mastných kyselin
- Snadná příprava
- Po namočení trvá jejich příprava jen asi 20 minut
- Skvělý zdroj bílkovin pro vegetariány a vegany
Složení
Fazole mungo.
Návod k přípravě
Fazole mungo namočte na 2 hodiny, důkladně propláchněte a vařte 15-25 minut doměkka.
Výživové údaje
| Výživové hodnoty | Na 100 g |
| Energetická hodnota | 1451 kJ/ 347 kcal |
| Tuk | 1,2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,3 g |
| Sacharidy | 46,3 g |
| - z toho cukr | 6,6 g |
| Vláknina | 16,3 g |
| Bílkoviny | 23,9 g |
| Sůl | 0,3 g |
Upozornění
Skladujte na suchém místě, chráněné před přímým slunečním zářením a při pokojové teplotě.
Alergeny:Může obsahovat stopy lepku, arašídů, sóji, stromových ořechů a sezamu.
- Seznam přísad
- Fazole mungo
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota: 1451 kJ/347 kcal; tuky: 1,2 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 0,3 g; sacharidy: 46,3 g; z toho cukr: 6,6 g; vláknina: 16,3 g; bílkoviny: 23,9 g; sůl: 0,3 g
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
- Prodejní název
- Impulsy
- Výrobce
- GymBeam
- Kód EAN
- 8586027396484
- Seznam přísad
- Fazole mungo
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota: 1451 kJ/347 kcal; tuky: 1,2 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 0,3 g; sacharidy: 46,3 g; z toho cukr: 6,6 g; vláknina: 16,3 g; bílkoviny: 23,9 g; sůl: 0,3 g
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
- Prodejní název
- Impulsy
- Výrobce
- GymBeam
- Kód EAN
- 8586027396484
K tomu se hodí také

GymBeam - Fazole Adzuki 500 g
130,02 Kč/1kg
65,01 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mung Beans 500g
159,18 Kč/1kg
79,59 Kč
Prodejce: CasteloStore

TRS Mung Dal, 1 kg
113,69 Kč/1kg
113,69 Kč
Prodejce: CasteloStore

Fasola mung 500g Brat.pl
103,92 Kč/1kg
55,00 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
53,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

černé fazole 500 g -PLANETA
411,98 Kč/1kg
205,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

EASYmaxx sada solárního generátoru 4500mAh
1 216,70 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Ruční mixér TURBO 1200W LEHMANN Mixér z nerezové oceli Šlehací metla, míchací hák SET 9v1
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Royal Tiger jasmínová rýže dlouhozrnná 18kg
124,34 Kč/1kg
2 238,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Esperanza EKG011, 5 l, 860 W, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, LCD, 1440 min
666,99 Kč
Prodejce: FANEO

JCMaster JCM-302W, frézka na nehty JCMASTER® Profi, frézka na nehty max. 35 000 otáček za minutu, elektrický pilník s nožním pedálem na gelové nehty, akrylové nehty, elektrická frézka na nehty pro domácí nehtové studio, včetně 6x bitů, dotykové ovládání, bílá barva
2 009,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MUSTBUY-SHOP

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
2 307,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Čalouněná postel Flieks 90x200 cm s USB, postel pro mladé, jednolůžko s roštem a úložným prostorem, úložná postel s LED diodou, povlečení, šedá barva
7 499,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop

Kiano Slim TV Travel Televizor 24" palců | LED HD TV | Nabíječka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Černá
2 599,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: 7way

SWAREY S500 Přenosná elektrárna Elektrárna 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Nabíječka baterií Power Bank se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Power Bank
9 516,99 Kč
-536,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

ANTAR Lightweight steel Wheelchair with brakes AT52301
3 865,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zdravpom

Fiqops soukromí screen mat PVC soukromí screen plot zahradní balkon plot windbreak balkon obložení antracit 80x300cm
269,64 Kč/1m
808,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

SoBuy, skládací stůl na zeď, multifunkční stůl, jídelní stůl, kompaktní kuchyňský stůl, úsporný design, skládací stůl, stůl na montáž na zeď, rozměry 60x40 cm, bílá barva, model FWT03-W
1 549,00 Kč
-214,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 334,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sobuy

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 15, Šedá, Titanová
25 962,42 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: Shop-Mediarado

Matrace Tribesigns 140x200 cm výška 25 cm, H3, 7zónová, taštičková pružinová matrace s certifikací Oeko-TEX, pružinová matrace s gelovou paměťovou pěnou
3 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tribesigns

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Bubnová sušička Sušička odpadního vzduchu Sušička odpadního vzduchu s předním plněním 2,5 kg, 1,6 stopy krychlové
4 999,90 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Dtboom

Aga Domácí ventilátor 41 cm Bílý
1 499,00 Kč
Prodejce: Aga24

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 1 TB, 200 MP, Android 15, Stříbrná, Bílá
36 691,30 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: NetworkTechnologies

Ruční mixér 6v1 Set 1200W mixér z nerezové oceli ruční mixér šlehač šlehač šlehací hák mixér, šlehač, mačkadlo, sekáček Retoo
1 012,99 Kč
-137,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
875,59 Kč
Prodejce: Retoo

Chic 4 Baby dvojkočárek DUO v barvě džínově šedé; 274 32
12 413,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 15, Černá, Titanová
28 000,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: AO-Projekt-GmbH

Chlorofyl 500 ml ALTER MEDICA
576,40 Kč/1l
301,63 Kč
-13,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
288,20 Kč
Prodejce: Katomix
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Cizrna 25kg
2 319,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
92,76 Kč/1kg

Mapei Kerapoxy 112 2Kg
860,27 Kč
Prodejce: MasterBau
430,14 Kč/1kg

Jeera celá 1kg
436,27 Kč
-60,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
376,04 Kč
Prodejce: CasteloStore
376,04 Kč/1kg

Tofu czosnkowe naturalne 250 g
495,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 981,96 Kč/1kg

Pohanka 5kg Brat.pl
432,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
85,45 Kč/1kg

Hořčičné semínko bílé 1kg Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
80,00 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
67,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
65,82 Kč/1kg

TRS Chana Dal 2 kg
170,50 Kč
Prodejce: CasteloStore
85,25 Kč/1kg

TRS Žlutý dělený hrách 2 kg
169,51 Kč
-24,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
145,17 Kč
Prodejce: CasteloStore
72,59 Kč/1kg

TRS Mung Dal 2Kg
265,60 Kč
Prodejce: CasteloStore
132,80 Kč/1kg

Sójové boby 5kg Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
229,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
45,54 Kč/1kg

Müllers Mühle cizrnová mouka na vaření, pečení a zjemnění 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TRS Chickpeas 2 Kg
242,50 Kč
Prodejce: CasteloStore
121,25 Kč/1kg

Sójové kousky, 500 g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
101,99 Kč
Prodejce: CasteloStore
203,98 Kč/1kg

PLANETzelená čočka 1kg
229,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
229,00 Kč/1kg

Hořčičné semínko bílé 500g Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
51,00 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
45,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
89,46 Kč/1kg

černé fazole 500 g -PLANETA
205,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
411,98 Kč/1kg

Pohankové kroupy 1kg Brat.pl
206,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
203,73 Kč/1kg

Chlebové tyčinky s rýžovým olejem -truffle-
578,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 509,03 Kč/1kg

Čočka Müller's Mühle talířová, 500 g
61,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
122,28 Kč/1kg

Müllers Mühle Bulgur medium ideální příloha rychlá příprava 500g
69,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
138,70 Kč/1kg