Karl Fazer Výběr 150 g
568,99 Kč
3 793,27 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
LINDOR Tiramisu 200g1 249,50 Kč/1kg
249,90 Kč
Prodejce: Lindt

Další informace o reklamě
Čtvercová Kazeta, Střední 340G2 131,12 Kč/1kg
724,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Open Food 4030387758153, 530 kcal, 44 g, 33 g, 17 g, 5,9 g, 0,11 g1 250,00 Kč/1kg
262,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dárková směs Lindt Lindor1 603,53 Kč/1kg
299,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokolády Vobro Primavera 140 g
977,16 Kč/1kg
185,66 Kč
Prodejce: Katomix

Caffarel Gianduia Classic 150 g
3 905,40 Kč/1kg
585,81 Kč
Prodejce: Fuduu-Shop

Mate-Aufguss – ZralýGrand Cru, 80 g
2 480,00 Kč/1kg
198,40 Kč
Prodejce: YVY

Quaranta Italiaanse Nugát s čokoládou 165 g – Authentieke lekkernij
1 676,79 Kč/1kg
276,67 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Vegolino - nugátové pralinky 180g
974,83 Kč/1kg
175,47 Kč
Prodejce: taleoo

Čokoládové bonbóny Goplańska Pistacjowa 400 g
760,93 Kč/1kg
398,11 Kč
-48,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
350,03 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Naturatakaramelová a slaná čokoláda hořká (6 x 100 g)
849,63 Kč/1kg
509,78 Kč
Prodejce: taleoo

LINDT Creation Steinmilch – 150 g
1 773,40 Kč/1kg
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Toffees 4014400018530 Čokolády, 125 g
424,00 Kč/1kg
53,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Goplana Pistáciové pralinky 192 g
1 081,91 Kč/1kg
248,84 Kč
Prodejce: Katomix

Milka FAVOURITES 4241855 158g
2 265,38 Kč/1kg
362,46 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Ciabatta, 200 g, balení 6 kusů
360,28 Kč/1kg
432,34 Kč
Prodejce: taleoo

Pralinky Tonka 75g
1 789 066,58 Kč/1kg
136,92 Kč
-2,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
134,18 Kč
Prodejce: taleoo

Erdbeeren in Vollmilchschokolade 50g
1 089,80 Kč/1kg
54,49 Kč
Prodejce: taleoo

Lindt PRALINKY Hochfein 120 g
2 056,94 Kč/1kg
370,25 Kč
Prodejce: LAVONIO

Schokokugeln - Erdbeer Creme 38g
1 923,16 Kč/1kg
77,95 Kč
-6%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
73,08 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vychutnejte si výběr lahodných pralinek Fazer Karl
Fazer Premium Selection. Jsou vyrobeny z nejjemnější mléčné čokolády
a potěší vás svou jemnou chutí. I náplně z ovocného
malinovo-jogurtového krému a osvěžujícího borůvkového truffle jsou
harmonicky sladěny, takže svádějí smysly. V
elegantním dárkovém balení pralinky skvěle vypadají jak jako dárek,
tak i pro vlastní potěšení.
- Seznam přísad
- Složení: cukr, rostlinný tuk (palmový), kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO, kakaová hmota, sušená PÍSKOVÁ MLÉKO, sušené odtučněné MLÉKO, sušená sladká syrovátka (z MLÉKA), jogurtový prášek, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, maltodextrin, emulgátor (lecitin, včetně sóji), sušené
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 550,00 kcal, 2 302,00 kJ; tuky: 34,00 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 21,00 g; sacharidy: 52,00 g; z toho cukry: 51,00 g; bílkoviny: 8,00 g; sůl: 0,26 g;
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Fazer Makeiset Oy P.O. Box 110 00101 Helsinki Finnland
- Prodejní název
- Čokoládová směs
- Výrobce
- Fazer
- Číslo produktu
- 421
- Kód EAN
- 6416453072657
- Seznam přísad
- Složení: cukr, rostlinný tuk (palmový), kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO, kakaová hmota, sušená PÍSKOVÁ MLÉKO, sušené odtučněné MLÉKO, sušená sladká syrovátka (z MLÉKA), jogurtový prášek, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, maltodextrin, emulgátor (lecitin, včetně sóji), sušené
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 550,00 kcal, 2 302,00 kJ; tuky: 34,00 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 21,00 g; sacharidy: 52,00 g; z toho cukry: 51,00 g; bílkoviny: 8,00 g; sůl: 0,26 g;
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Fazer Makeiset Oy P.O. Box 110 00101 Helsinki Finnland
- Prodejní název
- Čokoládová směs
- Výrobce
- Fazer
- Číslo produktu
- 421
- Kód EAN
- 6416453072657
K tomu se hodí také

Švestky v čokoládě 1 kg Solidarnosc pralinky
408,02 Kč/1kg
834,77 Kč
-426,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
408,02 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Krock karamelovo-ořechové bonbóny 1 kg
628,30 Kč/1kg
659,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Niederegger marcipán klasický v hořké čokoládě 300g
1 199,13 Kč/1kg
359,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Duplo, Chocolate snacks, 327 g, 2316 kJ, 555 kcal, 50,4 g, 6,1 g
972,28 Kč/1kg
318,52 Kč
Prodejce: somnia24

Čokoládové pomeranče Friedel
300,84 Kč/1kg
75,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

PREMIUM XL Dubai Style Chocolate 170g pistáciová náplň a Kadayif (andělské vlasy) ORIGINÁL BEZPEČNÁ A CHUTNÁ (hořká čokoláda 170g)
2 781,32 Kč/1kg
611,89 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Roshen Minky Binky mléčné bonbony 1 kg
205,66 Kč/1kg
205,66 Kč
Prodejce: Katomix

Ferrero The Best Adventní kalendáře lahodné čokolády balení 251g
2 783,63 Kč/1kg
698,69 Kč
Prodejce: somnia24

Italské čokoládové pralinky Noir Cuadro Novi 150g
855,88 Kč/1kg
145,50 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

FERRERO ROCHER 6693 FERRERO ROCHER Pralinen 800,0 g
1 427,77 Kč/1kg
1 142,22 Kč
Prodejce: somnia24

15x čokoláda Toffifee 4014400018530, 125 g
978,72 Kč/1kg
1 835,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Piasten Bud Spencer Caribic Rum Čokoládové kuličky s rumovou náplní 150g
575,13 Kč/1kg
86,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schladerer Gretchen ginové pralinky plněné hořkou čokoládou 127g
750,16 Kč/1kg
187,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Raffaello 8 čokoládových bonbónů s kokosovo-mandlovou náplní, balení 80 g
1 251,75 Kč/1kg
100,14 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lindt Crispy Sensation mléčná čokoláda 140g – křupavý cereální požitek
2 471,14 Kč/1kg
345,96 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Merci Pralinka miláčci Classic 179002-00 185g
922,22 Kč/1kg
170,61 Kč
Prodejce: LAVONIO

E. Wedel Ptasie Mleczko Waniliowe W Czekoladzie Desserowej 340 G
479,81 Kč/1kg
226,16 Kč
-53,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
172,73 Kč
Prodejce: Katomix

Fancy Gold Truffles Kaffee 200g
424,50 Kč/1kg
84,90 Kč
Prodejce: Katomix

Baileys Chocolate Mini Delights Strawberry und Cremefüllung 102g
1 077,16 Kč/1kg
109,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Anthon Berg Borůvková paštika s marcipánem a čokoládou 220g
875,91 Kč/1kg
192,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wedel Ptasie Mleczko Vogelmilch Pralinky 340 g
511,62 Kč/1kg
226,16 Kč
-52,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
173,95 Kč
Prodejce: Katomix

Kuhbonbons Milchkaramell von Wawel mléčný fondán 250g
444,00 Kč/1kg
111,00 Kč
Prodejce: Katomix

GiOTTO® 6342 GiOTTO® Haselnuss Gebäck 36 St.
1 171,49 Kč/1kg
180,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Odenwald marcipánové čokoládové tyčinky s barevným vzhledem 100g
1 263,83 Kč/1kg
151,66 Kč
Prodejce: LAVONIO

Open Food 9002859038747, 40 g, 200 g, e322, e322i, 611 kcal, 37 g, 48 g
424,50 Kč/1kg
84,90 Kč
Prodejce: Katomix

Milka Favourites MIX (1kg balení)
679,86 Kč/1kg
773,11 Kč
-93,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
679,86 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Faz Geisha Box
1 269,60 Kč/1kg
190,44 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lambertz - Sušenky Coco-Fleur - 125g
486,88 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Praline – čokoládové pralinky s mořskou solí, 200 g
1 386,95 Kč/1kg
277,39 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Turin Cuervo Turin 1800 Turin Baileys Mexická čokoláda s likérem
2 146,08 Kč
Prodejce: LaProve
3 700,14 Kč/1kg

Včelka Čokoládky s karamelovou náplní Eclaires 1 kg
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657 039,97 Kč/1kg

Reber Constanze Mozart Herzl 8 plněných čokoládových srdíček 80g balení po 8 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 198,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
14 980,75 Kč/1kg

Verpoorten mléčné čokoládové punčové pralinky 120g balení po 2 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
319,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 333,17 Kč/1kg

Směs vaječných pralinek Verpoorten mléčná a tmavá 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
263,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 646,75 Kč/1kg

Čtvercová Kazeta, Střední 340G
724,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 131,12 Kč/1kg

Raffaello 4 čokolády z kokosového a mléčného krému a celých mandlí 40g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
35,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
897,25 Kč/1kg

Frischli Stracciatella Cream neodolatelná kombinace 5000g
757,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,58 Kč/1kg

Reber Mozart Barock hořká čokoláda vánoční 120g 4-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
620,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,92 Kč/1kg

Open Food 4101730003012, 285 g, e1103, e322, e422, Salt, brandy, advocaat, honey, egg yolk, dairy, butterfat, grape, malted barley, liqueur, poultry,..., 2119 kJ, 506 kcal, 46 g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(8)Počet hodnocení: 8
599,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 103,44 Kč/1kg

LINDOR Tiramisu 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
249,90 Kč
Prodejce: Lindt
1 249,50 Kč/1kg

Krock karamelovo-ořechové bonbóny 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
659,72 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
628,30 Kč/1kg

Lindt Mix pralinek LINDOR Stříbrný 200g
299,89 Kč
-49,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,90 Kč
Prodejce: Lindt
1 249,50 Kč/1kg

Karl Fazer Výběr 150 g
568,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 793,27 Kč/1kg

Mini pralinky Praha, 100g
229,90 Kč
Prodejce: Lindt
2 299,00 Kč/1kg

Reber Mozart-Barock 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
475,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 584,50 Kč/1kg

Reber mixované balení kuliček malé velikonoční 2-pack (2 x 200 g)
540,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 351,52 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Hořká čokoláda s mandlemi a pomeranči, 300g
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Bílá čokoláda s mandlemi, 300g
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg