4,7



Na základě 12 hodnocení
2x Nemanex - kapky na čištění těla 30 ml
12%sleva
Poukaz je aktivovaný
Pouze do 30. září
Poukaz je aktivovanýPouze do 30. září
Slevu poskytuje NewGenMarketing
Slevu poskytuje NewGenMarketing
913,04 Kč
34 585,00 Kč / 1l
plus 113,70 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
DIETTER kapky 30 ml34 101,00 Kč/1l
1 329,70 Kč
-306,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 023,03 Kč
Prodejce: WR-Products

Další informace o reklamě
Q10 Gerimed Ubiquinol tekutý sprej, 50 ml roztoku51 594,80 Kč/1l
2 579,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Nemanex kapky 30 ml - Přírodní podpora pro očistu od parazitů30 770,00 Kč/1l
923,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AltaShop

Další informace o reklamě
SinoPlaSan Selen 10 mikrogramů kapky, 50 ml roztoku4 883,50 Kč/1kg
586,02 Kč
Prodejce: apohealth

Nemanex Kapky 30 ml | Zinek Biotin Artyčok Ořech Navloc
818 999,96 Kč/1l
819,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

3x NEMANEX - kapky na PASSPOTISMUS A TOXINOVÉ CHOROBY 30ml
2 023 789,90 Kč/1l
2 023,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

2x Detoxil Water – Kapky 50 ml
32 000,00 Kč/1l
1 600,00 Kč
Prodejce: NewGenMarketing

YaoMedica Pročištění sýpky 50 ml
362,50 Kč/1kg
290,00 Kč
Prodejce: MycoMedica

allcura Vitamin E kapky, 30 ml roztok
17 956,33 Kč/1l
538,69 Kč
Prodejce: apohealth

Dekristolvit D3K2 kapky, 25 ml roztoku
24 884,80 Kč/1l
622,12 Kč
Prodejce: apohealth

Gelum kapky, 100 ml roztoku
5 830,90 Kč/1l
583,09 Kč
Prodejce: apohealth

Passedan kapky, 100 ml roztoku
3 988,90 Kč/1l
398,89 Kč
Prodejce: apohealth

BLUEIRON železité kapky s vitaminem C, 50 ml roztoku
8 446,20 Kč/1l
422,31 Kč
Prodejce: apohealth

Espara Spitzwegerich Compositum, kapky, 30 ml
13 319,67 Kč/1l
399,59 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Tetesept bylinné kapky pro zdravé trávení, 50 ml roztok
7 893,80 Kč/1l
394,69 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Nestmann Rutinum kapky, 100 ml roztok
5 482,00 Kč/1l
548,20 Kč
Prodejce: apohealth

Nemanex
24 389,33 Kč/1kg
731,68 Kč
Prodejce: Natucap

Dekristolvit D3 kapky 1000 I.U., 10 ml roztoku
30 618,00 Kč/1l
306,18 Kč
Prodejce: apohealth

SinoPlaSan organické hořké kapky, 50 ml roztoku
8 328,00 Kč/1l
416,40 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Carminativum-Hetterich Balance kapky, 100 ml roztok
5 740,60 Kč/1l
574,06 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nemanex Drops, doplněk stravy na bázi rostlinných složek
Nemanex Drops je jedinečná směs přírodních složek, jako je zinek, biotin a rostlinné výtažky, určená k podpoře tělesných funkcí a celkové vitality. Doplněk stravy Nemanex je vhodný pro ty, kteří hledají podporu zdraví ve formě snadno užívaných kapek.
Účinné látky
Nemanex kapky obsahují bohatou směs rostlinných složek a minerálů, včetně:
Zinek - důležitý pro zdravý imunitní systém a zdravou pokožku, vlasy a nehty.
Biotin - podporuje metabolismus a zdravou pokožku, vlasy a nehty.
Cucurbita pepo L. (dýně ) - podporuje zdraví močových cest a celkovou vitalitu organismu.
Cynara scolymus L. (artyčok ) - známý pro své vlastnosti podporující trávení a zdraví jater.
Helianthus tuberosus L. (topinambur ) - může mít vliv na trávicí procesy.
Arctium lappa L. (lopuch ) - podporuje zdraví pokožky a čistí organismus.
Solidago virgaurea L. (zlatobýl obec ný) - tradičně se používá na podporu zdraví močových cest.
Juglans regia L. (vlašský ořech ) - ceněný pro své antioxidační vlastnosti.
Inonotus obliquus (podběl šikmý ) - podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.
Laurus nobilis L. (vavřín ušlechtilý ) - tradičně se používá pro svou schopnost podporovat imunitu a zdraví trávicího traktu.
Doporučený příjem
Pro dosažení nejlepších výsledků rozpusťte 30 kapek ve 200 ml vody a vypijte nalačno, 30 minut před jídlem.
- Objem
- 30 ml
- Seznam přísad
- Voda, dýňová semena, hlíza slunečnice, listy artyčoku, kořen lopuchu, stonek zlatobýlu, vlašský ořech, plod houby čaga, bobkový list, citrát zinečnatý, D-biotin, polysorbát-20.
- Hmotnost
- 30 g
- Potravinářský podnik
- NewGen Sales
- Prodejní název
- Nemanex
- Výrobce
- NewGen Sales
- Počet kusů
- 2
- Doporučená spotřeba
- Ústní
- Kód EAN
- 5907972350100
- Objem
- 30 ml
- Seznam přísad
- Voda, dýňová semena, hlíza slunečnice, listy artyčoku, kořen lopuchu, stonek zlatobýlu, vlašský ořech, plod houby čaga, bobkový list, citrát zinečnatý, D-biotin, polysorbát-20.
- Hmotnost
- 30 g
- Potravinářský podnik
- NewGen Sales
- Prodejní název
- Nemanex
- Výrobce
- NewGen Sales
- Počet kusů
- 2
- Doporučená spotřeba
- Ústní
- Kód EAN
- 5907972350100
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

NEMANEX - kapky na PASSPOTICKÉ A TOXINOVÉ CHOROBY 30ml
809 479,96 Kč/1l
809,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

3x Nemanex - kapky na čištění těla 30 ml
44 245,67 Kč/1l
1 327,37 Kč
Prodejce: NewGenMarketing

Nemanex Kapky 30 ml | Zinek Biotin Artyčok Ořech Navloc
818 999,96 Kč/1l
819,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

3x NEMANEX - kapky na PASSPOTISMUS A TOXINOVÉ CHOROBY 30ml
2 023 789,90 Kč/1l
2 023,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

2x NEMANEX - kapky na PASSPOTITIS A TOXINOVÉ CHOROBY 30ml
1 517 779,93 Kč/1l
1 517,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

PARAZAX complex 30 kapslí originál
81 269,75 Kč/1l
1 329,23 Kč
-63,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 265,37 Kč
Prodejce: WR-Products

DiaformRX - 60 Kapsle
17 482,14 Kč/1kg
979,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Erexol doplněk stravy pro muže 10 ks | Ginsenosidy Maca Zen Shen Zinek
939 719,96 Kč/1l
939,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

3x Nemanex Kapky 30 ml | Zinek Biotin Artyčok Ořech Navloc
2 023 789,90 Kč/1l
2 023,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

AEG AWKIT5, Okenní těsnění, Bílá, AEG, 6000 Series
3 959,00 Kč
Prodejce: HAI-END

3x Uro UP Forte – Přírodní podpora prostaty a močového ústrojí 30 kapslí
1 510,00 Kč
Prodejce: NewGenMarketing

Aga Posypová sůl 25 kg – rozmrazovací sůl 0–5 mm proti ledu a náledí
13,16 Kč/1kg
329,00 Kč
Prodejce: Aga24

VigorPeak
2 307,26 Kč/1l
975,97 Kč
Prodejce: Natucap

TIP GP 3000, 550 W, AC, 2950 l/h, Černá, Nerezová ocel
3 381,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Nositelný elektronický měřič krevního tlaku Náramkový měřič krevního tlaku pro domácnost s LCD displejem Přesné měření
464,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Neradin active kapsle speciálně pro potřeby mužů, 70 kapslí
24 189,26 Kč/1kg
1 306,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

GUTTO Čalouněná postel Manželská postel 140 x 200 Samet - s úložným prostorem, úložným prostorem a kovovým lamelovým roštem Pohodlné čelo Černá
15 750,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SOFELLO

Sada příborů, 40dílná sada příborů pro 8 osob s nožem vidličkou lžící, příbory z nerezové oceli, leštěné do zrcadla a vhodné do myčky (stříbrná)
799,00 Kč
-100,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Parazax Complex Forte - Přírodní podpora střev a imunitního systému
58 717,50 Kč/1kg
939,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

Home Deluxe - Venkovní vířivka - Bílý mramor Plus schůdky a tepelný kryt - Rozměry 210 x 160 x 85 cm - Včetně ohřevu, 27 masážních trysek a 9 světelných zdrojů I Venkovní vířivka pro 3 osoby
102 093,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

3x Uro Up Forte doplněk stravy 30 kapslí
2 481,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

Prostalis Forte - 180 Kapseln (3 x 60 Kapseln) - 3er Pack
18 564,81 Kč/1kg
2 005,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Erexol SET 3x60 kapslí
50 975,00 Kč/1kg
2 039,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMPERIUM-HERBALS

Posypová sůl 25 kg
14,61 Kč/1kg
365,20 Kč
Prodejce: Chlorito

ForceVital Premium – kapsle | 180 kusů | Velká dávka | Pro vaši každodenní rutinu
5 155,65 Kč/1l
1 587,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Natucap

Olej - Egyptský olej z černého kmínu 100ml
2 604,60 Kč/1l
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

Optipills
1 897,38 Kč/1l
853,82 Kč
Prodejce: Natucap

Selsey Cloudy - Postel s čalouněným rámem, potah boucle ve světle béžové barvě, 180 cm
17 029,00 Kč
Prodejce: Selsey

2000 mg BERBERINE berberinový extrakt Berberis aristata extrakt z kořene 4:1, 60 kapslí
4 490,00 Kč/1kg
590,00 Kč
-141,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
449,00 Kč
Prodejce: FEROTRADE

Zahradní čerpadlo, odstředivé čerpadlo, domácí vodní čerpadlo 4000 l/h s tlakovým spínačem z nerezové oceli, tryskové čerpadlo, 2500 W, 2850 ot./min
4 345,30 Kč
Prodejce: Easybuy
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%8% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
8%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší produkt, děkuji
Počet kusů 3
Skvělý produkt, děkuji
Ohodnoceno dne 1. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vynikající transakce.
Počet kusů 3
druhý 30denní kurz léčby. Zdá se, že je účinná.
Ohodnoceno dne 28. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Počet kusů 3
velmi dobře
Ohodnoceno dne 21. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nemanex
Počet kusů 2
Vynikající
Ohodnoceno dne 9. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super díky
Počet kusů 3
Super díky za cenu
Ohodnoceno dne 7. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Právě jsem zahájil léčbu.
Počet kusů 1
Léčbu jsem zahájila před týdnem, takže zatím nepozoruji její účinky.
Ohodnoceno dne 25. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 3
Ohodnoceno dne 22. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Počet kusů 3
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
942,46 Kč
Prodejce: apohealth
8 567,82 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 194,48 Kč
Prodejce: apohealth
32 283,24 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 495,78 Kč
Prodejce: apohealth
7 404,85 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 439,91 Kč
Prodejce: apohealth
8 726,73 Kč/1l

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,19 Kč
Prodejce: apohealth
15 435,67 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 189,35 Kč
Prodejce: apohealth
14 504,27 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,20 Kč
Prodejce: apohealth
16 386,67 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 571,90 Kč
Prodejce: apohealth
8 880,79 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 011,04 Kč
Prodejce: apohealth
9 955,64 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 483,83 Kč
Prodejce: apohealth
7 419,15 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
837,79 Kč
Prodejce: apohealth
1 506,82 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
980,27 Kč
Prodejce: apohealth
741,51 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
262,51 Kč
Prodejce: apohealth
690,82 Kč/1kg

Léčivý jíl 1 - Jemný ostrý 480g 4-pack



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
227,38 Kč
Prodejce: apohealth
473,71 Kč/1kg

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
1 988,11 Kč
Prodejce: apohealth
9 204,21 Kč/1kg