5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Yildriz – Sambal – omáčka Original – 535 ml1 033,96 Kč/1kg
553,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Další informace o reklamě
Kikkoman - Sójová omáčka na sushi a sashimi - 250 ml615,00 Kč/1l
153,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Marináda Tandoori, 310 g357,98 Kč/1kg
111,69 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Cholimex chilli omáčka sladkokyselá jemně ovocná 250ml201,68 Kč/1l
50,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kokki Djawa Ketjap Asin – indonéská sójová omáčka, 250 ml – autentická a pikantní
509,72 Kč/1kg
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Sójová omáčka bez lepku 1 x 205 g
194,63 Kč/1kg
39,90 Kč
Prodejce: Labeta

Naturatačesneková omáčka (2 x 210 ml)
459,71 Kč/1l
202,75 Kč
-9,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
193,08 Kč
Prodejce: taleoo

Kikkoman sójová omáčka - 12 kusů po 150 ml
736,23 Kč/1l
1 325,21 Kč
Prodejce: Katomix
![Obrázek produktu pro [1 x 455 ml] CHOLIMEX Chilli omáčka, Sriracha, pikantní](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/80a7645642126691e371b7849ee8e26c.webp)
[1 x 455 ml] CHOLIMEX Chilli omáčka, Sriracha, pikantní
216,67 Kč/1kg
130,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Chilli omáčka Sriracha (chilli 56 %) 740 ml
247,56 Kč/1kg
203,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Sos Kikkoman Teriyaki 250 ml
641,36 Kč/1l
160,34 Kč
Prodejce: LAVONIO

Yamasa přírodní sójová omáčka 150 ml
1 155,73 Kč/1l
173,36 Kč
Prodejce: Katomix

Pálivá chilli omáčka (sriracha) 712 g
221,13 Kč/1kg
175,00 Kč
-9,15 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
165,85 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dávkovač sójové omáčky bez soli 150 ml - Kikkoman
801,33 Kč/1l
120,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sos Teriyaki gęsty 150 ml
596 533,30 Kč/1kg
89,48 Kč
Prodejce: Katomix

Tomatensauce - Mascarpone 340g
229,26 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Rimboesauzen – Sezamová omáčka – 500 ml
373,08 Kč/1l
186,54 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Sriracha Sauce 130ml
493,54 Kč/1l
64,16 Kč
Prodejce: taleoo

Sriacha - pálivá chilli omáčka, 200 ml
630,00 Kč/1l
126,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Remia Curry Saus (500 ml)
244,20 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Abc | Kecap Asin – 600 ml – slaná – sójová omáčka – sójové boby
Objevte lahodný svět slané sójové omáčky s Kecap Asin od ABC. Tato tradiční indonéská sójová omáčka 600 ml je ideální pro dochucení vašich oblíbených pokrmů a dodá každému jídlu autentickou asijskou chuť. Perfektní jako dochucovací omáčka k sushi nebo jako marináda na maso a zeleninu.
Přehledproduktu Kecap Asin od ABC je vysoce kvalitní sójová omáčka vyrobená z pečlivě vybraných sójových bobů. S obsahem 12,8 % sóji nabízí tato asijská omáčka intenzivní a nezaměnitelnou chuť. Kombinace vody, soli a cukru (který obsahuje siřičitany ) činí z této omáčky nepostradatelnou součást každé kuchyně.
Hlavní vlastnosti aspecifikace Slaná sójová omáčka od ABC přináší nejen chuť, ale také mnoho možností použití.
- Vysoce kvalitní ingredience:Kecap Asin obsahuje extrakt ze sóji (12,8 % sóji, pšenice), vodu, sůl, cukr (s obsahem siřičitanů) a konzervační látku E211.
- Velikost balení: Tato sójová omáčka se dodává v praktické 600ml láhvi, která umožňuje dlouhou trvanlivost a snadné dávkování.
- Pokyny k balení: Po otevření by měla být omáčka skladována v chladničce, aby si zachovala čerstvost.
- Původ: Produkt pochází z Indonésie a nabízí tak autentický chuťový zážitek.
Alergeny: Obsahuje sóju, pšenici a siřičitany.
Skladování: Skladujte v suchu a chladu. Po otevření skladujte v chladničce. Produkt s omezenou trvanlivostí.
Výhody apoužití Kecap Asin od ABC je nejen chutným doplňkem, ale také má mnoho využití. Je ideální jako marináda na maso, k dochucení zeleninových pokrmů nebo jako dip k sushi. S touto sójovou omáčkou můžete své asijské kuchařské umění posunout na novou úroveň.
Výhody produktu:
- Všestranné použití: Ideální pro přípravu různých asijských pokrmů, včetně sushi a pokrmů z woku.
- Autentická chuť: Zažijte původní chuť indonéské sójové omáčky s Kecap Asin.
- Snadné dávkování: Láhev o objemu 600 ml umožňuje přesné dávkování bez plýtvání.
- Veganský produkt: Tato asijská omáčka je vhodná pro vegany a doplňuje rostlinnou stravu.
- Skladovatelnost: Díky speciálnímu skladování si omáčka dlouho zachovává svou chuť.
Proč si vybrat tento produkt Vyberte si sójovou omáčku od ABC, abyste svým pokrmům dodali něco zvláštního. Díky kombinaci slané sójové omáčky a vysoce kvalitních ingrediencí se každé jídlo stane lahodným zážitkem. Důvěřujte tradici a kvalitě indonéské omáčky Kecap Asin pro vaši kuchyni.
- Objem
- 0.6 l
- Seznam přísad
- Seznam složek na obalu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- sacharidy 11,3 g, tuky 0,5 g, bílkoviny 4,8 g
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 600 g
- Potravinářský podnik
- ABC
- Prodejní název
- Ketjap, Kecap Asin
- Výrobce
- Open Food
- Verze
- 600 ml.
- Kód EAN
- 0711844115026711844115026
- Objem
- 0.6 l
- Seznam přísad
- Seznam složek na obalu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- sacharidy 11,3 g, tuky 0,5 g, bílkoviny 4,8 g
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 600 g
- Potravinářský podnik
- ABC
- Prodejní název
- Ketjap, Kecap Asin
- Výrobce
- Open Food
- Verze
- 600 ml.
- Kód EAN
- 0711844115026711844115026
K tomu se hodí také

Mori Nu Tofu soft obohacuje různé pokrmy 305g
383,34 Kč/1kg
116,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml
613,14 Kč/1kg
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lanýžová omáčka (Salsa Tartufata), 500 g
1 338,00 Kč/1l
669,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Conimex – Ketjap Manis (sladká sójová omáčka) – 1 l
324,64 Kč/1l
324,64 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 750g
137,09 Kč/1kg
145,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sweet Soy Sauce
242,41 Kč/1l
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore

Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
163,38 Kč/1l
163,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kohout sladká chilli omáčka na kuřecí maso a maso ovocně pikantní 650ml
91,97 Kč/1kg
120,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ABC Chilli omáčka Sambal Asli 335 ml
380,39 Kč/1l
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

S&B Kari koření 85 g | Orientální kari koření | Oriental Curry Powder
2 037,88 Kč/1kg
173,22 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kikkoman sójová omáčka bez lepku a vhodná pro vegany 1000ml
0,38 Kč/1l
380,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kikkoman Ponzu sójová omáčka s citronovou příchutí z Japonska 1000ml
331,25 Kč/1kg
364,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka W&S Tiptree na steaky.
735,31 Kč/1l
191,18 Kč
Prodejce: artbook-service

Lukull pepřová omáčka krémově pikantní pro zjemnění masových pokrmů 1000ml
270,19 Kč/1l
322,18 Kč
-51,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
270,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka Buldak, pikantní kuřecí carbonara, krémová, kořeněná, 165 ml
512,38 Kč/1kg
120,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Remia Satésaus Hot 325g – Pikantní smetanová arašídová omáčka, připravená k jídlu
375,69 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
584,01 Kč/1kg
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hikari Miso Shiro light 1 kg
115,33 Kč/1kg
120,75 Kč
-5,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
115,33 Kč
Prodejce: Katomix

Tamari - silné 1L
361,62 Kč/1l
361,62 Kč
Prodejce: taleoo

Rybí omáčka 700ml - Chobotnice
171,31 Kč/1l
119,92 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen 140g
714,29 Kč/1kg
100,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Lee Kum Kee Panda ústřicová omáčka 510g
406,63 Kč/1l
207,38 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Chilli omáčka Sriracha s černým pepřem 200ml - Flying Goose
755,00 Kč/1l
151,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Haiyin Bridge Dark Soy Sauce 600ml | Superior Soy Sauce, tmavá | Sójová omáčka
114,60 Kč/1l
72,01 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
68,76 Kč
Prodejce: Katomix

Nadler Remoulade krémová jemná pikantní klasická lahodná 875 ml
168,71 Kč/1l
147,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
301,35 Kč/1l
180,81 Kč
Prodejce: LAVONIO

Čistá gramová mouka, 1 kg
113,50 Kč/1kg
113,50 Kč
Prodejce: CasteloStore

Sušené houby shiitake 100 g - Premium Asia Kitchen
5 276,85 Kč/1kg
685,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Knorr® 708377004 Knorr® Zitronen-Butter Sauce 1,0 kg, 1 St.
705,99 Kč/1l
705,99 Kč
Prodejce: somnia24

Würzsauce - Mojo Rojo 125g
320,40 Kč/1kg
80,10 Kč
Prodejce: taleoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,275 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
461,66 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg

Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
461,66 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg

CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
809,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
680,59 Kč/1kg

Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 002,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
125,31 Kč/1l

Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
885,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
110,68 Kč/1l

Těstoviny Jalfrezi s kari, 283 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
368,06 Kč/1kg

Knorr Professional Authentic Demi Glace Grundsauce Packung 1000ml
587,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,30 Kč/1l

Sweet Soy Sauce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
242,41 Kč/1l

Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
163,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
163,38 Kč/1l

Nadler Remoulade krémová jemná pikantní klasická lahodná 875 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
147,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,71 Kč/1l

Kari pasta Korma, 290 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
359,17 Kč/1kg

Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
159,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
227,37 Kč/1l

Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 127,40 Kč/1kg

Pataks Vindaloo, 283 g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg

Pasta Tikka Masala, 283 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg

Marináda Tandoori, 310 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
357,98 Kč/1kg

Haitouglu Makedonská řecká krémová sezamová pasta v oleji 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
315,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
701,58 Kč/1kg

Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
613,14 Kč/1kg

Lukull pepřová omáčka krémově pikantní pro zjemnění masových pokrmů 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10
322,18 Kč
-51,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
270,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
270,19 Kč/1l

Maekrua ústřicová omáčka Kořeněná omáčka asijská pikantní klasická 4500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
798,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,45 Kč/1kg