4,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Agrarzone organické krmivo pro mini prasata peletované 20 kg44,64 Kč/1kg
892,90 Kč
Prodejce: Agrarzone

Další informace o reklamě
Agrarzone organické granulované krmivo pro drůbež 20 kg54,30 Kč/1kg
1 086,01 Kč
Prodejce: Agrarzone

Další informace o reklamě
Agrarzone bio sójové pokrutiny 20 kg80,85 Kč/1kg
1 617,07 Kč
Prodejce: Agrarzone

Další informace o reklamě
Agrarzone Organic Krmivo pro nosnice a křepelky speciál 20 kg51,89 Kč/1kg
1 037,74 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone organické granulované krmivo pro nosnice proti roztočům 20 kg
51,89 Kč/1kg
1 037,74 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone krmné zrno pro kachny 20 kg
36,31 Kč/1kg
726,12 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone organické krmivo pro nosnice Immune Plus 20 kg
48,27 Kč/1kg
965,32 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone Bio Lucerne pelety 20 kg
36,27 Kč/1kg
725,34 Kč
Prodejce: Agrarzone

Leimüller Krmivo pro kuřata Kükenstarter 25 kg
39,00 Kč/1kg
974,96 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone pelety proti roztočům 20 kg
34,00 Kč/1kg
679,93 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrární zóna Bio oves 20 kg
40,09 Kč/1kg
801,79 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrární zóna Bio kukuřice 20 kg
40,15 Kč/1kg
802,94 Kč
Prodejce: Agrarzone

Slunečnicový koláč Agrarzone BIO 20 kg
51,89 Kč/1kg
1 037,74 Kč
Prodejce: Agrarzone

Leimüller – pelety pro kachny, 25 kg
36,07 Kč/1kg
901,82 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone krmivo pro ovce a kozy müsli 20 kg
36,14 Kč/1kg
722,73 Kč
Prodejce: Agrarzone

Leimüller Bio krmivo pro slepice – müsli 25 kg
44,45 Kč/1kg
1 111,26 Kč
Prodejce: Agrarzone

Leimüller – krmivo pro slepice bez krevet, 25 kg
38,86 Kč/1kg
971,52 Kč
Prodejce: Agrarzone

Leimüller Krmivo pro slepice Drůbeží müsli 25 kg
36,07 Kč/1kg
901,82 Kč
Prodejce: Agrarzone

Leimüller – krmivo pro slepice proti roztočům, 5 kg
97,47 Kč/1kg
487,36 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone Bio kukuřičná drť hrubá 20 kg
40,22 Kč/1kg
804,40 Kč
Prodejce: Agrarzone
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Agrarzone Bio Krmivo pro kuřata Starter pro kuřata granulované 20 kg
Speciálně vyvinutá receptura pro optimální vývoj od prvního dne života.
Jemná forma zabraňuje selektivnímu krmení a zajišťuje rovnoměrný příjem živin.
Pouze biologicky pěstované suroviny pro přirozený a zdravý růst.
Cíleně podporuje zdraví a vývoj silného imunitního systému v prvních týdnech života.
Použití prvotřídních surovin z domácího zemědělství s úplnou sledovatelností.
Zajišťuje zdravý, přirozený růst a vitální mladé slepice.
- Hmotnost
- 20000 g
- Obsah vlhkosti
- 12 %
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Kód EAN
- 9120101915315
- Číslo produktu
- 54307
- Výrobce
- AGRARZONE
- Schvalovací číslo
- R101Z853O
- Hmotnost
- 20000 g
- Obsah vlhkosti
- 12 %
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Kód EAN
- 9120101915315
- Číslo produktu
- 54307
- Výrobce
- AGRARZONE
- Schvalovací číslo
- R101Z853O
K tomu se hodí také

Agrarzone Bio krmná směs pro kuřata 20 kg
44,66 Kč/1kg
893,23 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone ekologické krmivo pro nosnice Moučka pro nosnice 20 kg
48,27 Kč/1kg
965,32 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone organické granulované krmivo pro nosnice proti roztočům 20 kg
51,89 Kč/1kg
1 037,74 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone ekologické krmivo pro ovce a kozy 20 kg
45,10 Kč/1kg
901,93 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone krmné zrno pro kachny 20 kg
36,31 Kč/1kg
726,12 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone bio krmivo pro kachny a husy 20 kg
44,66 Kč/1kg
893,23 Kč
Prodejce: Agrarzone

Fudajo 30x40cm ohřívací deska pro kuřata s regulátorem teploty 30W ohřívací deska pro 25-30 kuřat pro umělé líhnutí
852,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

ZIVELA 25kg krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež s obilím Krmivo s obilím | Krmivo pro drůbež, kuřata, husy, kachny Bez GMO, 100% přírodní | Obilná směs 25 kg
745,13 Kč
-51,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
693,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

30 kg Pšenice čištěná Krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež Krmná pšenice Krmivo pro ptáky Sklizeň 2023 DML
960,03 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Leimüller Krmivo pro kuřata Kükenstarter 25 kg
39,00 Kč/1kg
974,96 Kč
Prodejce: Agrarzone

Kurník Wiltec 3100 x 1500 x 1500 mm šedobílý s volným výběhem a dřevěnými hnízdními boxy, kurník s přístřeškem, pozinkovaným roštem a vaničkou na trus
10 011,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Leimüller Krmivo pro kuřata Kükenstarter 5 kg
97,47 Kč/1kg
487,36 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone Bio Lucerne pelety 20 kg
36,27 Kč/1kg
725,34 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone organické krmivo pro nosnice Immune Plus 20 kg
48,27 Kč/1kg
965,32 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone organické granulované krmivo pro drůbež 20 kg
54,30 Kč/1kg
1 086,01 Kč
Prodejce: Agrarzone

Plně automatický inkubátor, inkubátor pro 12 vajec, inkubátor s automatickým rotačním systémem a regulací teploty pro kurník, inkubátor pro slepice
1 924,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Inkubátor Plně automatický kuřecí inkubátor Farmářský inkubátor Slepice 16 vajec Inkubátory
1 924,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Leimüller krmivo pro slepice 25 kg Fitness Müsli – jedinečné krmivo pro nosnice s oreganem a mušlovým gritem – bez geneticky modifikovaných organismů
36,07 Kč/1kg
901,82 Kč
Prodejce: Agrarzone

EINFEBEN plot pro zahradní jezírko sada plotů z drátěného pletiva zahradní plot kovový rovný 11ks sada 5x
2 267,14 Kč/1m
1 847,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Nivea Care 5v1 - Omlazující krém proti vráskám, 100ml
2 387,80 Kč/1l
238,78 Kč
Prodejce: MANADA

Venkovní výběh pro králíky včetně ochranné plachty
1 025,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Oblek DuPont™ Tyvek® Classic Xpert L, pracovní kombinéza
358,00 Kč
Prodejce: Toolandia

Parní čistič COSTWAY 2000W, mobilní čisticí stroj s 1,8litrovou nádrží a 13 sadami příslušenství, parní kartáč na koberce, okna, sklo a záclony, žlutý
1 380,64 Kč/1l
2 589,49 Kč
-104,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 485,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Agrarzone müsli pro kuřata 20 kg
31,57 Kč/1kg
631,40 Kč
Prodejce: Agrarzone

Omerta Mon Homme Woda toaletowa, 100 ml
1 857,90 Kč/1l
185,79 Kč
Prodejce: Katomix

Příslušenství sloupkové svíčky šampaňské (4) UK 12 šířka x výška cca 4 cm x 8,5 cm NOVINKA
145,16 Kč
Prodejce: Rudolphs-Schatzkiste

Fudajo 25x30cm ohřívací deska pro kuřata s regulátorem teploty 20W ohřívací deska pro 15-20 kuřat pro umělé líhnutí
807,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Leimüller Bio krmivo pro slepice – müsli 25 kg
44,45 Kč/1kg
1 111,26 Kč
Prodejce: Agrarzone

Anker Solix BP2700, Baterie, Černá, Šedá, Anker, Solarbank 3 E2700 Pro, 2700 Wh, Lithium-železo-fosfátová (LiFePo4)
26 361,21 Kč
Prodejce: Shop-Mediarado

Agrarzone pelety proti roztočům 20 kg
34,00 Kč/1kg
679,93 Kč
Prodejce: Agrarzone
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Výrobek je dobrý, ale cena kolísá
Samotný výrobek je dobrý a zaplatil jsem 34 eur včetně poštovného. Za tuto cenu bych ho brala každý měsíc. Ale teď jsem viděla a stojí 37 euro plus 10 euro poštovné, takže je to opravdu moc drahé a už si ho nevezmu.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lněný olej pro koně, krmivo pro koně, doplňkové krmivo 5 litrů - Horselen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
629,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
125,80 Kč/1l

Leimüller Krmivo pro slepice Premium 6 obilovin 25 kg
892,05 Kč
Prodejce: Agrarzone
35,68 Kč/1kg

Agrarzone organické krmivo pro mini prasata peletované 20 kg
892,90 Kč
Prodejce: Agrarzone
44,64 Kč/1kg

Agrarzone bio sójové pokrutiny 20 kg
1 617,07 Kč
Prodejce: Agrarzone
80,85 Kč/1kg

Leimüller Bio krmivo pro slepice – müsli 25 kg
1 111,26 Kč
Prodejce: Agrarzone
44,45 Kč/1kg

Agrarzone organické granulované krmivo pro nosnice proti roztočům 20 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 037,74 Kč
Prodejce: Agrarzone
51,89 Kč/1kg

Agrarzone organické granulované krmivo pro drůbež 20 kg
1 086,01 Kč
Prodejce: Agrarzone
54,30 Kč/1kg

Leimüller Pelety pro alpaky 25 kg
1 048,10 Kč
Prodejce: Agrarzone
41,92 Kč/1kg

Agrarzone Organic Krmivo pro nosnice a křepelky speciál 20 kg
1 037,74 Kč
Prodejce: Agrarzone
51,89 Kč/1kg

Agrarzone ekologické krmivo pro nosnice Moučka pro nosnice 20 kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
965,32 Kč
Prodejce: Agrarzone
48,27 Kč/1kg

Slunečnicový koláč Agrarzone BIO 20 kg
1 037,74 Kč
Prodejce: Agrarzone
51,89 Kč/1kg

Leimüller krmivo pro slepice 25 kg Fitness Müsli – jedinečné krmivo pro nosnice s oreganem a mušlovým gritem – bez geneticky modifikovaných organismů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
901,82 Kč
Prodejce: Agrarzone
36,07 Kč/1kg

Leimüller – pelety pro mini prasata, 25 kg
974,96 Kč
Prodejce: Agrarzone
39,00 Kč/1kg

Leimüller Mini krmivo pro prasata, moučnaté, 25 kg
974,96 Kč
Prodejce: Agrarzone
39,00 Kč/1kg

Leimüller Krmivo pro kuřata Kükenstarter 25 kg
974,96 Kč
Prodejce: Agrarzone
39,00 Kč/1kg

Agrarzone ekologické krmivo pro ovce a kozy 20 kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
901,93 Kč
Prodejce: Agrarzone
45,10 Kč/1kg

Leimüller – krmivo pro slepice bez krevet, 25 kg
971,52 Kč
Prodejce: Agrarzone
38,86 Kč/1kg

Leimüller Anti-Stress krmivo pro slepice proti roztočům 25 kg – speciální zrnité krmivo s meduňkou a hořčíkem
901,82 Kč
Prodejce: Agrarzone
36,07 Kč/1kg

Agrarzone Bio krmná směs pro kuřata 20 kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
893,23 Kč
Prodejce: Agrarzone
44,66 Kč/1kg

Agrarzone bio krmivo pro kachny a husy 20 kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
893,23 Kč
Prodejce: Agrarzone
44,66 Kč/1kg