Reflexit Original Spinball – trenažér předloktí a rukou, optimalizovaná velikost pro perfektní uchopení, trénink zápěstí, síla úchopu, pohyblivost a antistresový efekt

363,40 Kč

plus 239,00 Kč za dopravu

st 17. – po 22. června
Neváhejte!
Jiné fitness vybavení a mnoho dalšího
Podobné produkty
Obrázek produktu pro VITALmaxx mini trenažér paže nohy S regulací odporu Optimální výsledek tréninku Zobrazení času a kalorií Spotřeba Stimulace krevního oběhu
VITALmaxx mini trenažér paže nohy S regulací odporu Optimální výsledek tréninku Zobrazení času a kalorií Spotřeba Stimulace krevního oběhu
Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 29
1 454,33 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
Obrázek produktu pro Hop-Sport Tréninková lavice s kladkou a modlitebníkem motýlek na ruce posilovač nohou
Hop-Sport Tréninková lavice s kladkou a modlitebníkem motýlek na ruce posilovač nohou
6 900,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ
Obrázek produktu pro INF Posilovač čelistí Silikonový posilovač čelistí 3-balení
INF Posilovač čelistí Silikonový posilovač čelistí 3-balení
Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
120,00 Kč
5% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop
Obrázek produktu pro Trenažér svalů pánevního dna, přenosný, krásný trenažér boků, fitness doplněk
Trenažér svalů pánevního dna, přenosný, krásný trenažér boků, fitness doplněk
Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
274,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Tréninkové pomůcky pro mrtvé tahy ke zlepšení síly úchopu, 2 kusy - růžové
Tréninkové pomůcky pro mrtvé tahy ke zlepšení síly úchopu, 2 kusy - růžové
563,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Trénink protažení prstů Cvičení předloktí Rehabilitace Protažení prstů Síla úchopu
Trénink protažení prstů Cvičení předloktí Rehabilitace Protažení prstů Síla úchopu
372,60 Kč
-12,32 Kč
360,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Edge
Obrázek produktu pro Silikonový trenažér úchopu pro zmírnění bolesti, procvičování prstů a posilování úchopové síly při cvičení předloktí
Silikonový trenažér úchopu pro zmírnění bolesti, procvičování prstů a posilování úchopové síly při cvičení předloktí
327,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Daniel_Store
Obrázek produktu pro Dřevěný trenažér síly úchopu STUBAI
Dřevěný trenažér síly úchopu STUBAI
676,07 Kč
Prodejce: CUT360SHOP
Obrázek produktu pro Posilovač - 5 gum PLE303 červená
Posilovač - 5 gum PLE303 červená
129,00 Kč
Prodejce: Sedco
Obrázek produktu pro Posilovač břišních svalů AB Slings
Posilovač břišních svalů AB Slings
415,62 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro INF Nastavitelný posilovač prstů / posilovač úchopu Černá
INF Nastavitelný posilovač prstů / posilovač úchopu Černá
200,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop
Obrázek produktu pro Nastavitelná odporová guma Hip band ONE Fitness HB010
Nastavitelná odporová guma Hip band ONE Fitness HB010
111,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE
Obrázek produktu pro INF Posilovač pánevního dna pro lepší aktivaci svalů Modrý model 1
INF Posilovač pánevního dna pro lepší aktivaci svalů Modrý model 1
460,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop
Obrázek produktu pro INF Dechový trenažér pro sport a fitness Černá
INF Dechový trenažér pro sport a fitness Černá
Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
283,00 Kč
20% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop
Obrázek produktu pro Trenažér Elite QuboPowerMagSmartB+ 0121026
Trenažér Elite QuboPowerMagSmartB+ 0121026
Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 14
7 245,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mandarin
Obrázek produktu pro Power handles Sveltus OSFA
Power handles Sveltus OSFA
479,99 Kč
Prodejce: Sportlaedchen
Obrázek produktu pro Zápěstní váleček Premium pro trénink předloktí
Zápěstní váleček Premium pro trénink předloktí
710,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Insportline Tenspring – posilovač pružiny
Insportline Tenspring – posilovač pružiny
422,00 Kč
Prodejce: Eoshop
Obrázek produktu pro Fitness rukavice Tunturi Pro Gel
Fitness rukavice Tunturi Pro Gel
378,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE
Obrázek produktu pro Nastavitelná rukojeť, posilovač paží, předloktí, rukou, zápěstí a prstů, fitness trenažér, posilovač rukou, posilovač úchopu, posilovač
Nastavitelná rukojeť, posilovač paží, předloktí, rukou, zápěstí a prstů, fitness trenažér, posilovač rukou, posilovač úchopu, posilovač
417,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

  • KOMPAKTNÍ VELIKOST – bezpečné držení: Ergonomicky optimalizováno pro malé až střední ruce. Větší kontrola a přesnost při tréninku předloktí a rukou.
  • SPRÁVNÉ POUŽITÍ: Provázek vložte do otvoru rotoru, naviňte a silně zatáhněte. Poté provádějte rovnoměrné kruhové pohyby – čím rychleji, tím intenzivnější cvičení pro ruce, prsty a předloktí.
  • PŘIZPŮSOBITELNÁ INTENZITA: Až 16 000 ot./min – čím rychleji točíte, tím větší je odpor. Od jemné rehabilitace po intenzivní silový trénink.
  • VŽDY PŘIPRAVENO K POUŽITÍ: Kompaktní, bez elektřiny nebo baterií. Trénujte kdekoli – doma, v kanceláři nebo na cestách. Ideální pro mini trénink mezi jinými činnostmi.
  • POHYBLIVOST A ODSTRAŇOVÁNÍ STRESU: Pravidelné používání může podporovat stabilitu a pohyblivost zápěstí a snižovat stres – také jako trenažér prstů a antistresový míček.

Chcete zlepšit sílu úchopu, posílit předloktí a přitom flexibilně trénovat – ať už v kanceláři, doma nebo na cestách? Pak je Reflexit Spinball přesně to pravé pro vás. Díky rotačnímu odstředivému síle vytváří trenažér rukou odpor až cca 16 kg – a to zcela bez elektřiny nebo baterií. Stačí začít, pohybovat kruhovými pohyby a okamžitě pocítíte, jak pracují vaše svaly. Spinball lze zrychlit až na přibližně 16 000 otáček za minutu – pro efektivní trénink, který vás zaručeně vyžene z kůže. Tempo určujete vy – ať už jde o lehké rozcvičení nebo intenzivní trénink: odpor roste s vaším výkonem. Čím rychleji točíte, tím náročnější je trénink. Takto můžete kdykoli přizpůsobit intenzitu svému tréninkovému cíli a výkonnosti. Spinball nejen trénuje sílu úchopu a svaly předloktí, ale může také přispět ke zlepšení pohyblivosti zápěstí. Díky kompaktnímu designu a průhlednému šedému pouzdru s plastovým povrchem je opravdovým magnetem pro oči – a vždy připraven k použití. Perfektní pro mini trénink mezi jinými činnostmi, dokonce i bez vstávání. Reflexit Spinball pro efektivní trénink, který se hodí do vašeho každodenního života! Zakladatelé: Jako osobní trenéři a sportovní nadšenci Fovad a Adrian vědí, jak důležité jsou silné předloktí pro pohyblivost a funkčnost našich rukou. Ať už jde o seniory, hráče, sportovce nebo řemeslníky – všude tam, kde je zapotřebí síla úchopu a koordinace, mohou posílená předloktí znamenat velký rozdíl. „Bohužel se tréninku předloktí mimo fitness scénu věnuje jen malá pozornost,“ říká Fovad. Díky chytrému tréninkovému zařízení Reflexit Spinball nyní zakladatelé přinášejí výhody tréninku předloktí do popředí.

Výrobce
DS Produkte
Délka
7 cm
Hmotnost
0.25 kg
Maximální nosnost
16 kg
Kód EAN
4270004138665

Výrobce
DS Produkte
Délka
7 cm
Hmotnost
0.25 kg
Maximální nosnost
16 kg
Kód EAN
4270004138665
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Reflexit trenažér zápěstí a předloktí, nastavitelná intenzita tréninku pomocí 3 pružin | Zlepšení pohyblivosti, posílení síly úchopu, odbourání stresu
Reflexit trenažér zápěstí a předloktí, nastavitelná intenzita tréninku pomocí 3 pružin | Zlepšení pohyblivosti, posílení síly úchopu, odbourání stresu
1 187,66 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
Nejprodávanější
A collage of a stick vacuum cleaner and its accessories, shown from different angles and with some parts highlighted.
Vactidy C6 Staubsauger mit Kabel, 7m Kabel/1.7kg/30000Pa/600W, 800mL-Staubbehälter Stielstaubsauger, Ein-Knopf-Entleerung, Handstaubsauger für Teppich
Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 146
1 957,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE
Obrázek produktu pro Outtec kempingová židle - do 130 kg - držák na nápoje a taška na přenášení - rybářská židle, skládací židle, skládací židle, zahradní židle, lehká kempingová židle, plážová židle
Outtec kempingová židle - do 130 kg - držák na nápoje a taška na přenášení - rybářská židle, skládací židle, skládací židle, zahradní židle, lehká kempingová židle, plážová židle
Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 97
727,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nodium-Group
Obrázek produktu pro MODFU Čistička vzduchu, pro velké místnosti a ložnice do 11–15 m², spánkový režim a časovač, HEPA čistička vzduchu odstraňuje prach, kouř, zvířecí chlupy, zápach a pyl
MODFU Čistička vzduchu, pro velké místnosti a ložnice do 11–15 m², spánkový režim a časovač, HEPA čistička vzduchu odstraňuje prach, kouř, zvířecí chlupy, zápach a pyl
Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
565,99 Kč
Prodejce: MODFU
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro 20kusové balení vakuových sáčků na oblečení s těsným ventilem a ruční pumpou - STORAGEBAG
20kusové balení vakuových sáčků na oblečení s těsným ventilem a ruční pumpou - STORAGEBAG
Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 297
469,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
Obrázek produktu pro FRAMAI® obrazový rám, 40x60 cm, rám z přírodního dřeva, rám z pravého dřeva, rám s nerozbitným plexisklem, věšákem a stojanem
FRAMAI® obrazový rám, 40x60 cm, rám z přírodního dřeva, rám z pravého dřeva, rám s nerozbitným plexisklem, věšákem a stojanem
Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
489,85 Kč
Prodejce: DECORANTES
Obrázek produktu pro Jean Paul Gaultier Scandal, Ženy, 30 ml, Nedoplnitelná lahvička, Gardénie, Med, Pačuli
Jean Paul Gaultier Scandal, Ženy, 30 ml, Nedoplnitelná lahvička, Gardénie, Med, Pačuli
46 426,67 Kč/1l
Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
1 392,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 382
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Obrázek produktu pro kleště na klíšťata tickSAFE s rotující hlavicí pro použití u lidí | Lepší alternativa pinzety na klíšťata - žádné mačkání, tahání nebo tlačení - stačí jemně vyviklat
kleště na klíšťata tickSAFE s rotující hlavicí pro použití u lidí | Lepší alternativa pinzety na klíšťata - žádné mačkání, tahání nebo tlačení - stačí jemně vyviklat
Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 23
363,40 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
Obrázek produktu pro relaxdays 10030778_0 relaxdays   Arm- und Beintrainer schwarz
relaxdays 10030778_0 relaxdays Arm- und Beintrainer schwarz
Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
967,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays
Obrázek produktu pro DMS® elektrická vyhřívaná přikrývka XXL / šedá / automatické vypínání / 160W / 180x130cm
DMS® elektrická vyhřívaná přikrývka XXL / šedá / automatické vypínání / 160W / 180x130cm
Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 651
1 138,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company
Nabídky na MS
Obrázek produktu pro 22.5w 30000MAH power banka super rychlé nabíjení s LED svítilnou
22.5w 30000MAH power banka super rychlé nabíjení s LED svítilnou
Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 8
593,41 Kč
-49,59 Kč
543,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft
A string of LED lights on a gold background.
Světelný řetěz LED cluster teplá bílá čirá 24 m IP44
Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 77
1 428,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ECD-Germany
Obrázek produktu pro EpiCooler™ Mobilní klimatizace, ochlazovač vzduchu, topení, ventilátor, přenosný, 2 v 1, pro domácnost!: Bílá
EpiCooler™ Mobilní klimatizace, ochlazovač vzduchu, topení, ventilátor, přenosný, 2 v 1, pro domácnost!: Bílá
Průměrné hodnocení: 1,2 z 5Počet hodnocení: 15
2 658,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Megatrends24
Obrázek produktu pro Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 191
335,99 Kč
Prodejce: Retoo
Obrázek produktu pro SUMMERSAVER Stick proti odřeninám WOMAN | Dlouhotrvající a účinná ochrana proti odřeninám | Veganský, dermatologicky testovaný **
SUMMERSAVER Stick proti odřeninám WOMAN | Dlouhotrvající a účinná ochrana proti odřeninám | Veganský, dermatologicky testovaný **
7 268,83 Kč/1kg
Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 43
436,13 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
Obrázek produktu pro Víceúčelový dřevěný odkládací stolek, moderní a elegantní design, promění váš prostor, do obývacího pokoje, rychlá montáž, 60 x 45 cm - Odkládací stolek
Víceúčelový dřevěný odkládací stolek, moderní a elegantní design, promění váš prostor, do obývacího pokoje, rychlá montáž, 60 x 45 cm - Odkládací stolek
Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 10
329,00 Kč
Prodejce: OnetDigital
Obrázek produktu pro Odvlhčovač vzduchu LE 2055 we 450 W vzduchový výkon 180 m³/h 18 kg
Odvlhčovač vzduchu LE 2055 we 450 W vzduchový výkon 180 m³/h 18 kg
Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 131
6 257,66 Kč
Prodejce: NeuertsShop
Obrázek produktu pro CLEANmaxx 00513200425, Stojánek na žehličku, Stříbrná, Bílá, Hliník, Nylon, Polypropylen (PP), 00384, 00114, 00199, 00228, 905 mm
CLEANmaxx 00513200425, Stojánek na žehličku, Stříbrná, Bílá, Hliník, Nylon, Polypropylen (PP), 00384, 00114, 00199, 00228, 905 mm
Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 257
929,37 Kč
Prodejce: NeuertsShop
Obrázek produktu pro LED základní osvětlení venkovní D.1350cm 180Lčerná/teplá bílá
LED základní osvětlení venkovní D.1350cm 180Lčerná/teplá bílá
Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 13
599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Obrázek produktu pro 65W multifunkční nabíječka USB C, 5portová vícenásobná nabíječka s USB-C a USB-A, 65W rychlonabíječka PD 3.0 Napájecí adaptér USB napájecí jednotka
65W multifunkční nabíječka USB C, 5portová vícenásobná nabíječka s USB-C a USB-A, 65W rychlonabíječka PD 3.0 Napájecí adaptér USB napájecí jednotka
Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 27
457,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft
Obrázek produktu pro Flexot® F-2045 Příruční zavazadlo velikost M barva růžová
Flexot® F-2045 Příruční zavazadlo velikost M barva růžová
Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 806
851,32 Kč
Prodejce: mdmw-shop24
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro 2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 1939
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Napájecí adaptér Apple USB-C 20W
Napájecí adaptér Apple USB-C 20W
Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 2052
277,89 Kč
Prodejce: NamdarStore
Obrázek produktu pro Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 1611
2 412,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro COSTWAY Gymnastická hrazda, hrazda s 12 výškami od 85 do 145 cm, gymnastická tyč, hrazda do 150 kg, gymnastické nářadí pro děti od 3 let
COSTWAY Gymnastická hrazda, hrazda s 12 výškami od 85 do 145 cm, gymnastická tyč, hrazda do 150 kg, gymnastické nářadí pro děti od 3 let
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 482,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH
Obrázek produktu pro SucceBuy Sada pro cvičení ve flebotomii, vysoce simulované rameno pro výcvik IV, sada pro venepunkci s pouzdrem pro studenty a zdravotní sestry
SucceBuy Sada pro cvičení ve flebotomii, vysoce simulované rameno pro výcvik IV, sada pro venepunkci s pouzdrem pro studenty a zdravotní sestry
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
976,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
A black and gray weight bench with red accents is shown against a white background.
Hop-sport Posilovací lavice | Nastavitelná skládací lavice | Posilovací lavice s modlitebníkem a motýlkem
3 100,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ
Obrázek produktu pro VEVOR Profesionální taneční tyč, profesionální taneční tyč cca 216,3-270 cm výškově nastavitelná odnímatelná fitness tyč  fitness stříbrná, statická taneční tyč tělocvičny
VEVOR Profesionální taneční tyč, profesionální taneční tyč cca 216,3-270 cm výškově nastavitelná odnímatelná fitness tyč fitness stříbrná, statická taneční tyč tělocvičny
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
2 445,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázek produktu pro VEVOR Profesionální taneční tyč, přenosná taneční tyč Pole Dance Professional cca 216,3-270 cm Výškově nastavitelná odnímatelná fitness tyč  Fitness Pink, statická taneční tyč Gyms
VEVOR Profesionální taneční tyč, přenosná taneční tyč Pole Dance Professional cca 216,3-270 cm Výškově nastavitelná odnímatelná fitness tyč Fitness Pink, statická taneční tyč Gyms
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
3 581,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázek produktu pro SucceBuy gymnastická kladina pro děti 241 cm, výškově nastavitelná v 5 úrovních (170/380/470/540/565 mm), nosnost až 158,7 kg, gymnastická kladina pro trénink a rovnováhu, fialová barva
SucceBuy gymnastická kladina pro děti 241 cm, výškově nastavitelná v 5 úrovních (170/380/470/540/565 mm), nosnost až 158,7 kg, gymnastická kladina pro trénink a rovnováhu, fialová barva
5 236,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
Obrázek produktu pro SucceBuy gymnastická kladina pro děti 241 cm, výškově nastavitelná v 5 úrovních, nosnost až 158,7 kg. Balanční kladina pro balanční cvičení a fitness studio, Galaxy
SucceBuy gymnastická kladina pro děti 241 cm, výškově nastavitelná v 5 úrovních, nosnost až 158,7 kg. Balanční kladina pro balanční cvičení a fitness studio, Galaxy
5 604,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
Nabídky na MS
Obrázek produktu pro HOP SPORT posilovací věž se squat rackem, stojanem na dřepy, úchyty na kliky, dip stanicí a hrazdou na shyby – robustní ocelová konstrukce s nosností až 300 kg
HOP SPORT posilovací věž se squat rackem, stojanem na dřepy, úchyty na kliky, dip stanicí a hrazdou na shyby – robustní ocelová konstrukce s nosností až 300 kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 15
5 190,00 Kč
-691,00 Kč
4 499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ
Obrázek produktu pro VEVOR gymnastická kladina pro děti 241 cm výškově nastavitelná (5 úrovní), nosná gymnastická kladina 158,7 kg, kladina pro fitness studio, Galaxy
VEVOR gymnastická kladina pro děti 241 cm výškově nastavitelná (5 úrovní), nosná gymnastická kladina 158,7 kg, kladina pro fitness studio, Galaxy
5 385,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázek produktu pro SucceBuy Profesionální taneční tyč, těžká sada, nastavitelná, přenosná, 45 mm nerezová ocel, pro domácí posilovnu, stříbrná
SucceBuy Profesionální taneční tyč, těžká sada, nastavitelná, přenosná, 45 mm nerezová ocel, pro domácí posilovnu, stříbrná
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 14
2 019,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
Obrázek produktu pro VEVOR Phlebotomy Kit, IV Training Arm Training Sets, Phlebotomy Arm Practice Kit 560 x 130 x 70 mm, Training Arm for Intravenous Injection Incl., IV stand, infusion tube, tourniquet, atd.
VEVOR Phlebotomy Kit, IV Training Arm Training Sets, Phlebotomy Arm Practice Kit 560 x 130 x 70 mm, Training Arm for Intravenous Injection Incl., IV stand, infusion tube, tourniquet, atd.
1 132,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázek produktu pro COSTWAY gymnastická tyč pro děti, skládací horizontální tyč s nastavitelnou výškou 90-130 cm, horizontální gymnastická tyč, gymnastické náčiní pro děti ve věku 3-7 let
COSTWAY gymnastická tyč pro děti, skládací horizontální tyč s nastavitelnou výškou 90-130 cm, horizontální gymnastická tyč, gymnastické náčiní pro děti ve věku 3-7 let
1 772,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH
Obrázek produktu pro VEVOR zátěžová vesta 9,22 kg s reflexním proužkem, nastavitelná přezka, zátěžová vesta pro muže a ženy, tréninkové zařízení
VEVOR zátěžová vesta 9,22 kg s reflexním proužkem, nastavitelná přezka, zátěžová vesta pro muže a ženy, tréninkové zařízení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
864,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázek produktu pro SucceBuy Profesionální taneční tyč, ová statická tyč, přenosná taneční tyč z nerezové oceli 45 mm, výškově nastavitelná, pro trénink, doma, v tělocvičně a klubech, stříbrná
SucceBuy Profesionální taneční tyč, ová statická tyč, přenosná taneční tyč z nerezové oceli 45 mm, výškově nastavitelná, pro trénink, doma, v tělocvičně a klubech, stříbrná
1 936,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
Obrázek produktu pro VEVOR Plyometric jump box, 458 mm plyo box, plyometrická platforma plyo box černá, protiskluzová fitness cvičební step-up box pro domácí trénink, kondiční posilování, trénink stehen
VEVOR Plyometric jump box, 458 mm plyo box, plyometrická platforma plyo box černá, protiskluzová fitness cvičební step-up box pro domácí trénink, kondiční posilování, trénink stehen
1 234,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázek produktu pro Tréninková deska Erzi (prstová) "střední
Tréninková deska Erzi (prstová) "střední
3 590,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sportlaedchen
Obrázek produktu pro COSTWAY gymnastické paralelní tyče, výškově a šířkově nastavitelné gymnastické paralelní tyče, horizontální tyč s nosností až 100 kg, tréninkové tyče pro děti ve věku 6-12 let Blue
COSTWAY gymnastické paralelní tyče, výškově a šířkově nastavitelné gymnastické paralelní tyče, horizontální tyč s nosností až 100 kg, tréninkové tyče pro děti ve věku 6-12 let Blue
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
7 728,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH
A young gymnast performs a pose on a blue balance beam, with three folded balance beams in pink, beige, and purple stacked in the background.
COSTWAY 210 cm kladina, skládací gymnastická kladina, kladina s nosností až 70 kg, přenosná kladina s držadly, gymnastická kladina pro domácí gymnastiku (modrá)
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
1 367,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH
Obrázek produktu pro COSTWAY gymnastická tyč pro děti, hrazda se 4 výškami a gymnastickými kruhy, gymnastická tyč pro vnitřní i venkovní použití, rozšiřitelná gymnastická hrazda pro děti ve věku 3–12 let
COSTWAY gymnastická tyč pro děti, hrazda se 4 výškami a gymnastickými kruhy, gymnastická tyč pro vnitřní i venkovní použití, rozšiřitelná gymnastická hrazda pro děti ve věku 3–12 let
1 557,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH
Obrázek produktu pro VEVOR 4-dílné plyometrické skokové boxy, 305/458/609/762 mm Plyometric Box Black, neklouzavá fitness cvičební sada Step-Up Box pro domácí fitness trénink, kondiční silový trénink, skokový trénink
VEVOR 4-dílné plyometrické skokové boxy, 305/458/609/762 mm Plyometric Box Black, neklouzavá fitness cvičební sada Step-Up Box pro domácí fitness trénink, kondiční silový trénink, skokový trénink
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 914,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU