Už jen 1 ks za tuto cenu
L'ORÉAL PARIS | ELVIVE | Šampony
540,00 Kč
739,73 Kč / 1kg
plus 223,20 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Fanola Keraterm šampon 3x1000ml326,64 Kč/1l
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml3 941,00 Kč/1l
985,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml2 172,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo 250 ml2 132,00 Kč/1l
533,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'ORÉAL PARIS | ELVIVE | Šampony
535,13 Kč/1kg
234,92 Kč
Prodejce: Parfumtoi

L'ORÉAL PARIS | ELVIVE | Šampony
2 275,95 Kč/1l
842,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Šampon L'Oreal Make Up ELVIVE
690,10 Kč/1l
345,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L'Oréal Paris Elvive Šampon Multivitamínový 2 v 1 (250 ml)
14 110,20 Kč/1l
827,36 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
705,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Keratin šampon Shampoo pro ženy 440 - Syoss
307,59 Kč/1l
135,34 Kč
Prodejce: LAVONIO

Vichy Dercos Neogenic Shampoo 200 ml
1 988 808,51 Kč/1kg
467,37 Kč
Prodejce: MANADA

Echosline Discipline, šampon, 1000 ml
2 334,60 Kč/1l
346,69 Kč
-113,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,46 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Colour Brilliance šampon 1000 ml
554,68 Kč/1l
554,68 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Pečující šampon Aveda Shampure
859,73 Kč/1l
978,49 Kč
-118,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
859,73 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

RevitaLash Thickening Shampoo 250 ml
2 917,24 Kč/1l
729,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: THE-SMART-VALUE-SHOP

Sachajuan Thickening Shampoo 990 ml
1 377,78 Kč/1l
1 545,00 Kč
-181,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 364,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Garnier Fructis Nutri Rizos Posilující šampon 360 ml
866,33 Kč/1l
311,88 Kč
Prodejce: somnia24

Obnovující a posilující šampon 330 ml
1 145,36 Kč/1l
377,97 Kč
Prodejce: somnia24

Inebrya Up To You Liss Smoothing Shampoo 300 ml
776,67 Kč/1l
233,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon Andrelon 2 v 1 (300 ml)
2 189,23 Kč/1l
778,62 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
656,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

SEBORIN Šampon Koffein 250 ml
730,48 Kč/1l
182,62 Kč
Prodejce: LAVONIO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Collagen Lifter byl vyvinut speciálně pro zlepšení vzhledu vlasů, které touží po okamžitému objemu, pružnosti a vitalitě. Jeho pokročilá receptura s kolagenovými peptidy zajišťuje, že každý pramen vlasů vypadá hustší a silnější od kořínků až po konečky. Okamžité zlepšení: Zvyšuje objem přímo u kořínků a zároveň dodává každému prameni vlasů výraznou plnost. Trvalý výsledek: Zvyšuje objem o více než 80 % bez slepování a tento efekt přetrvává až 72 hodin. Vylepšená receptura: Kolagenové peptidy, jejichž účinnost byla vědecky prokázána, posilují a revitalizují vlasy od kořínků. Pro koho je určen? Je ideální pro všechny, kteří si přejí okamžité a trvalé výsledky, jako je větší objem, pohyb a vitalita vlasů.
- Hmotnost
- 730 g
- Objem
- 700 ml
- Složení
- voda, cetearyl alkohol, glycerin, butylenglykol, isopropyl myristát, parfém, stearamidopropyl dimethylamin, glycin, olej ze sóji, kokokaprylát/kaprát, hydroxypropyl guar hydroxypropyltrimonium chlorid, laktát sodný, PEG-90M, olej ze semen slunečnice, kyselina salicylová, oxid křemičitý, polysorbát 20, palmitoyl tripeptid-1, palmitoyl tetrapeptid-7, dimethyl fenethyl acetát, linalool, benzyl alkohol, kaprylylglykol, kyselina tartaratová, geranyl acetát, geraniol, karbomer, cetyl ester, tetramethyl acetyloctahydronaphthaleny, BHT, hexyl cinnamal.
- Výrobce
- L'Oréal Paris
- Kód EAN
- 3600524250966
- Hmotnost
- 730 g
- Objem
- 700 ml
- Složení
- voda, cetearyl alkohol, glycerin, butylenglykol, isopropyl myristát, parfém, stearamidopropyl dimethylamin, glycin, olej ze sóji, kokokaprylát/kaprát, hydroxypropyl guar hydroxypropyltrimonium chlorid, laktát sodný, PEG-90M, olej ze semen slunečnice, kyselina salicylová, oxid křemičitý, polysorbát 20, palmitoyl tripeptid-1, palmitoyl tetrapeptid-7, dimethyl fenethyl acetát, linalool, benzyl alkohol, kaprylylglykol, kyselina tartaratová, geranyl acetát, geraniol, karbomer, cetyl ester, tetramethyl acetyloctahydronaphthaleny, BHT, hexyl cinnamal.
- Výrobce
- L'Oréal Paris
- Kód EAN
- 3600524250966
K tomu se hodí také

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Selsun šampon - péče o vlasy a pokožku hlavy, 120 ml
6 400,83 Kč/1l
768,10 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE

3x česnekový šampon 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávání vlasů ženy muži
296,49 Kč/1l
444,73 Kč
Prodejce: mk-tronic

Stieprox intenzivní šampon 100 ml
3 795,00 Kč/1l
379,50 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Isdin Nutradeica ampon na vlasy g.Schupp.u.fettiges 200 ml
587 079,97 Kč/1l
587,08 Kč
Prodejce: somnia24

Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml)
1 676,17 Kč/1l
1 676,17 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný
612,47 Kč/1l
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Softto+ Black Hair Shampoo 350 ml – Krytí šedin za 10 minut, bez amoniaku
1 730,54 Kč/1l
605,69 Kč
Prodejce: mk-tronic

Vichy Dercos Šampon proti suchým lupům 390ml - Dlouhodobý!
1 382,16 Kč/1kg
608,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Volume šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 910,87 Kč/1l
1 910,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Pečující šampon Aveda Shampure
859,73 Kč/1l
978,49 Kč
-118,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
859,73 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Wella SP Repair Shampoo 1000 ml
671,20 Kč/1l
671,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Šampon Redken Haircare Extreme
1 356,79 Kč/1l
1 356,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
896,05 Kč/1l
340,50 Kč
Prodejce: somnia24

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Anti-Buildup Cleansing Jelly System čisticí šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy 1500 ml
1 150,77 Kč/1l
1 726,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Garnier Botanic Szampon Zielona Herbata, 400 ml
246 395,36 Kč/1kg
105,95 Kč
Prodejce: MANADA

Bioxcin Forte, Šampon, Pánské, Všechny vlasy, Padání vlasů, Proti ztrátě vlasů, Výživa, Ochana, Posilující, Láhev, Karob, Heřmánek, Kopřiva
1 919,66 Kč/1kg
1 919,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření
727,93 Kč/1l
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Sebastian Shampoo Sebastian Seb Man Care The Multi-Tasker - Mytí vlasů, vousů a těla
5 685,40 Kč/1l
284,27 Kč
Prodejce: PerfumTraders

REF Intense Hydrate Shampoo 1000 ml
1 782,00 Kč/1l
1 782,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon Babaria Zwiebel 600ml
344,71 Kč/1l
241,30 Kč
Prodejce: CoverKingz

Maria Nila True Soft Shampoo bezsulfátový šampon proti krepatění vlasů 1000 ml
1 392,51 Kč/1l
1 392,51 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Hydration šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 276,57 Kč/1l
2 011,00 Kč
-734,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 276,57 Kč
Prodejce: Tersorte

Plantur 39, Barvicí šampon, blond, 250ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
1 188 925,97 Kč/1kg
321,01 Kč
Prodejce: apohealth

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
531,93 Kč/1kg
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Ducray Kelual DS intenzivní šampon proti lupence 100 ml
476 739,98 Kč/1l
476,74 Kč
Prodejce: NutraBestBG

PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo šampon pro objem vlasů 947 ml
2 450,74 Kč/1l
2 320,85 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Milk_Shake šampon Milk_Shake Color Care Šampon pro udržení barvy 1000ml
712,63 Kč/1l
1 015,25 Kč
-302,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
712,63 Kč
Prodejce: Tersorte

Apivita Dry Dandruff Shampoo posilující šampon proti lupům 500 ml
1 226,88 Kč/1kg
834,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Šampon pro slabé vlasy se sklonem k vypadávání Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
4 417,24 Kč/1l
1 104,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 342,76 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l