Princessa Longa Kokos 30 × 40 g – Kokosové waflové tyčinky s bílou čokoládou

586,16 Kč

488,47 Kč / 1kg

plus 364,38 Kč poštovné

Doprava k vám domů

st 7. – pá 9. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Mars Minis mléčná čokoláda se smetanou a karamelem 2800g
Mars Minis mléčná čokoláda se smetanou a karamelem 2800g
400,11 Kč/1kg
1 120,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g
Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g
7 849,80 Kč/1kg
392,49 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g
TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g
441,35 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
101,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sonko Rýžovo-kukuřičné oplatky v mléčné čokoládě 65 g (4 ks)
Sonko Rýžovo-kukuřičné oplatky v mléčné čokoládě 65 g (4 ks)
6 096,29 Kč/1kg
483,63 Kč
-56,89 Kč
426,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka Princessa Zebra Kakaová vaflová tyčinka longa (24x44,4 g)
Čokoládová tyčinka Princessa Zebra Kakaová vaflová tyčinka longa (24x44,4 g)
796,70 Kč/1kg
849,28 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Polské čokoládové tyčinky  Princessa Longa mléčné vaflové tyčinky (28x45g)
Polské čokoládové tyčinky Princessa Longa mléčné vaflové tyčinky (28x45g)
660,26 Kč/1kg
831,93 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Twix bílé čokoládové tyčinky Balení po 5, 230 g – bílá čokoláda a karamel
Twix bílé čokoládové tyčinky Balení po 5, 230 g – bílá čokoláda a karamel
1 250,57 Kč/1kg
294,27 Kč
-6,64 Kč
287,63 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Milka Oreo bílá čokoládová tyčinka 100g – bílá čokoláda s kousky Oreo
Milka Oreo bílá čokoládová tyčinka 100g – bílá čokoláda s kousky Oreo
1 039,30 Kč/1kg
103,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka – Kokos a smetana, 33 g | NATURATA
Čokoládová tyčinka – Kokos a smetana, 33 g | NATURATA
1 468 181,81 Kč/1kg
48,45 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Tyčinka s karamelem a vaflemi 46 g
Tyčinka s karamelem a vaflemi 46 g
7 946,20 Kč/1kg
397,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Tyčinka - Kokosová čokoláda 40g
Tyčinka - Kokosová čokoláda 40g
1 515,50 Kč/1kg
60,62 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Osterschoki – Kokos + Marcipán, 70g | ZOTTER
Osterschoki – Kokos + Marcipán, 70g | ZOTTER
2 231,00 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Vafle s čokoládovým mlékem 6x41,5 g
Vafle s čokoládovým mlékem 6x41,5 gJednorázové
918,47 Kč/1l
228,70 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretan(30x75g tyčinek)
Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretan(30x75g tyčinek)
723,96 Kč/1kg
1 809,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Lion White Čokoládová tyčinka 30 x 60 g – Křupavá bílá čokoládová tyčinka
Lion White Čokoládová tyčinka 30 x 60 g – Křupavá bílá čokoládová tyčinka
873,52 Kč/1kg
1 572,33 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka Sekacz Vaflová tyčinka s náplní Advocaat (38x32g) Wisla
Čokoládová tyčinka Sekacz Vaflová tyčinka s náplní Advocaat (38x32g) Wisla
788,40 Kč/1kg
958,69 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Knoppers ořechovo-čokoládová tyčinka 3 x 40 g
Knoppers ořechovo-čokoládová tyčinka 3 x 40 g
638,00 Kč/1kg
76,56 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka - Váfer s pralinkovou náplní, 40g | VIVANI
Čokoládová tyčinka - Váfer s pralinkovou náplní, 40g | VIVANI
906,75 Kč/1kg
36,27 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro BOUNTY 91693 Čokoládová tyčinka 24 tyčinek
BOUNTY 91693 Čokoládová tyčinka 24 tyčinek
560,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
33,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Grzeski Polské vaflové tyčinky s čokoládou (36x36g)
Grzeski Polské vaflové tyčinky s čokoládou (36x36g)
498,76 Kč/1kg
646,39 Kč
Prodejce: Katomix

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Princessa Longa Kokos - Křupavá kokosová waflová tyčinka s bílou čokoládou, balení 30 kusů

Užijte si neodolatelnou chuť Princessa Longa Kokos! Jemná a křupavá waflová tyčinka, obalená nadýchanou kokosovou náplní a pokrytá bílou čokoládou, která se jednoduše rozplývá v ústech. Praktické balení 30 kusů – ideální pro zásoby, rodinu nebo k podávání!

Informace o výrobci:

Nestlé je jedním z předních světových výrobců sladkostí a symbolizuje nejvyšší kvalitu a jedinečnou chuť.

Ingredience a alergeny:

Bílá čokoláda (31,9%) (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, rostlinné oleje (palmový, bambucký), sušené odtučněné mléko, emulgátor (lecithin)), palmový olej, pšeničná mouka, sušené odtučněné mléko, cukr, maltodextrin, kokosové vločky (2,3%), kypřící látky (karbonáty amonné, karbonáty sodné), emulgátory (lecithiny, E 476), přírodní aroma, sůl

Alergeny: Obsahuje mléko (laktózu), obilniny obsahující lepek (pšenice). Může obsahovat sóju, arašídy, ořechy a sezam.

EAN kód7613034832207
Země původuPolsko
VýrobceNestlé
SkladováníSkladujte v suchu, chraňte před světlem a skladujte při pokojové teplotě.
Hmotnost1.200g (30 x 40g)
DopravaStandardní doprava

Nutriční hodnoty na 100g:

Energie2.352 kJ / 564 kcal
Tuky35,6 g
  • z toho nasycené mastné kyseliny
18,6 g
Sacharidy53,5 g
  • z toho cukry
36,9 g
Bílkoviny6,8 g
Sůl0,43 g
Seznam přísad
Princessa Longa Kokos - Křupavá kokosová waflová tyčinka s bílou čokoládou, balení 30 kusů Užijte si neodolatelnou chuť Princessa Longa Kokos! Jemná a křupavá waflová tyčinka, obalená nadýchanou kokosovou náplní a pokrytá bílou čokoládou, která se jednoduše rozplývá v ústech. Praktické balení 30 kusů – ideální pro zásoby, rodinu nebo k podávání! Informace o výrobci: Nestlé je jedním z předních světových výrobců sladkostí a symbolizuje nejvyšší kvalitu a jedinečnou chuť. Ingredience a alergeny: Bílá čokoláda (31,9%) (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, rostlinné oleje (palmový, bambucký), sušené odtučněné mléko, emulgátor (lecithin)), palmový olej, pšeničná mouka, sušené odtučněné mléko, cukr, maltodextrin, kokosové vločky (2,3%), kypřící látky (karbonáty amonné, karbonáty sodné), emulgátory (lecithiny, E 476), přírodní aroma, sůl Alergeny: Obsahuje mléko (laktózu), obilniny obsahující lepek (pšenice). Může obsahovat sóju, arašídy, ořechy a sezam. EAN kód 7613034832207 Země původu Polsko Výrobce Nestlé Skladování Skladujte v suchu, chraňte před světlem a skladujte při pokojové teplotě. Hmotnost 1.200g (30 x 40g) Doprava Standardní doprava Nutriční hodnoty na 100g: Energie 2.352 kJ / 564 kcal Tuky 35,6 g z toho nasycené mastné kyseliny 18,6 g Sacharidy 53,5 g z toho cukry 36,9 g Bílkoviny 6,8 g Sůl 0,43 g
Deklarovaná nutriční hodnota
Princessa Longa Kokos - Křupavá kokosová waflová tyčinka s bílou čokoládou, balení 30 kusů Užijte si neodolatelnou chuť Princessa Longa Kokos! Jemná a křupavá waflová tyčinka, obalená nadýchanou kokosovou náplní a pokrytá bílou čokoládou, která se jednoduše rozplývá v ústech. Praktické balení 30 kusů – ideální pro zásoby, rodinu nebo k podávání! Informace o výrobci: Nestlé je jedním z předních světových výrobců sladkostí a symbolizuje nejvyšší kvalitu a jedinečnou chuť. Ingredience a alergeny: Bílá čokoláda (31,9%) (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, rostlinné oleje (palmový, bambucký), sušené odtučněné mléko, emulgátor (lecithin)), palmový olej, pšeničná mouka, sušené odtučněné mléko, cukr, maltodextrin, kokosové vločky (2,3%), kypřící látky (karbonáty amonné, karbonáty sodné), emulgátory (lecithiny, E 476), přírodní aroma, sůl Alergeny: Obsahuje mléko (laktózu), obilniny obsahující lepek (pšenice). Může obsahovat sóju, arašídy, ořechy a sezam. EAN kód 7613034832207 Země původu Polsko Výrobce Nestlé Skladování Skladujte v suchu, chraňte před světlem a skladujte při pokojové teplotě. Hmotnost 1.200g (30 x 40g) Doprava Standardní doprava Nutriční hodnoty na 100g: Energie 2.352 kJ / 564 kcal Tuky 35,6 g z toho nasycené mastné kyseliny 18,6 g Sacharidy 53,5 g z toho cukry 36,9 g Bílkoviny 6,8 g Sůl 0,43 g
Hmotnost
1200 g
Potravinářský podnik
Nestle
Prodejní název
Riegel
Výrobce
Kód EAN
8445291034778

Seznam přísad
Princessa Longa Kokos - Křupavá kokosová waflová tyčinka s bílou čokoládou, balení 30 kusů Užijte si neodolatelnou chuť Princessa Longa Kokos! Jemná a křupavá waflová tyčinka, obalená nadýchanou kokosovou náplní a pokrytá bílou čokoládou, která se jednoduše rozplývá v ústech. Praktické balení 30 kusů – ideální pro zásoby, rodinu nebo k podávání! Informace o výrobci: Nestlé je jedním z předních světových výrobců sladkostí a symbolizuje nejvyšší kvalitu a jedinečnou chuť. Ingredience a alergeny: Bílá čokoláda (31,9%) (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, rostlinné oleje (palmový, bambucký), sušené odtučněné mléko, emulgátor (lecithin)), palmový olej, pšeničná mouka, sušené odtučněné mléko, cukr, maltodextrin, kokosové vločky (2,3%), kypřící látky (karbonáty amonné, karbonáty sodné), emulgátory (lecithiny, E 476), přírodní aroma, sůl Alergeny: Obsahuje mléko (laktózu), obilniny obsahující lepek (pšenice). Může obsahovat sóju, arašídy, ořechy a sezam. EAN kód 7613034832207 Země původu Polsko Výrobce Nestlé Skladování Skladujte v suchu, chraňte před světlem a skladujte při pokojové teplotě. Hmotnost 1.200g (30 x 40g) Doprava Standardní doprava Nutriční hodnoty na 100g: Energie 2.352 kJ / 564 kcal Tuky 35,6 g z toho nasycené mastné kyseliny 18,6 g Sacharidy 53,5 g z toho cukry 36,9 g Bílkoviny 6,8 g Sůl 0,43 g
Deklarovaná nutriční hodnota
Princessa Longa Kokos - Křupavá kokosová waflová tyčinka s bílou čokoládou, balení 30 kusů Užijte si neodolatelnou chuť Princessa Longa Kokos! Jemná a křupavá waflová tyčinka, obalená nadýchanou kokosovou náplní a pokrytá bílou čokoládou, která se jednoduše rozplývá v ústech. Praktické balení 30 kusů – ideální pro zásoby, rodinu nebo k podávání! Informace o výrobci: Nestlé je jedním z předních světových výrobců sladkostí a symbolizuje nejvyšší kvalitu a jedinečnou chuť. Ingredience a alergeny: Bílá čokoláda (31,9%) (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, rostlinné oleje (palmový, bambucký), sušené odtučněné mléko, emulgátor (lecithin)), palmový olej, pšeničná mouka, sušené odtučněné mléko, cukr, maltodextrin, kokosové vločky (2,3%), kypřící látky (karbonáty amonné, karbonáty sodné), emulgátory (lecithiny, E 476), přírodní aroma, sůl Alergeny: Obsahuje mléko (laktózu), obilniny obsahující lepek (pšenice). Může obsahovat sóju, arašídy, ořechy a sezam. EAN kód 7613034832207 Země původu Polsko Výrobce Nestlé Skladování Skladujte v suchu, chraňte před světlem a skladujte při pokojové teplotě. Hmotnost 1.200g (30 x 40g) Doprava Standardní doprava Nutriční hodnoty na 100g: Energie 2.352 kJ / 564 kcal Tuky 35,6 g z toho nasycené mastné kyseliny 18,6 g Sacharidy 53,5 g z toho cukry 36,9 g Bílkoviny 6,8 g Sůl 0,43 g
Hmotnost
1200 g
Potravinářský podnik
Nestle
Prodejní název
Riegel
Výrobce
Kód EAN
8445291034778
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Damask rose,Jasmine
17 524,90 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 1167
1 752,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop
Obrázek produktu pro Vafle Princesso Longa s kokosovým krémem a bílou polevou 40 G
Vafle Princesso Longa s kokosovým krémem a bílou polevou 40 G
487,50 Kč/1kg
46,63 Kč
-58%
19,50 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
23 722,11 Kč/1l
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 820
2 134,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LOGNOW
Obrázek produktu pro Kuchyňská skříňka VASAGLE, víceúčelová skříňka, 4 nastavitelné police, 6 přihrádek ve dveřích
Kuchyňská skříňka VASAGLE, víceúčelová skříňka, 4 nastavitelné police, 6 přihrádek ve dveřích
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 82
5 072,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka Prince Polo Classic (32x 35 g)
Čokoládová tyčinka Prince Polo Classic (32x 35 g)
574,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
643,22 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro alpina sada nádobí pro 8 osob 40dílná sada kameninového nádobí - sada talířů s jídelním talířem, miskami a hrnkem na kávu - kempingové nádobí - vhodné do mikrovlnné trouby a myčky nádobí - bílá barva
alpina sada nádobí pro 8 osob 40dílná sada kameninového nádobí - sada talířů s jídelním talířem, miskami a hrnkem na kávu - kempingové nádobí - vhodné do mikrovlnné trouby a myčky nádobí - bílá barva
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 35
1 599,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo
Obrázek produktu pro LED nástěnné svítidlo vnitřní, nástěnné svítidlo nahoru a dolů teplý bílý světelný paprsek 2700-3000K, nástěnné osvětlení 6W, 2 ks
LED nástěnné svítidlo vnitřní, nástěnné svítidlo nahoru a dolů teplý bílý světelný paprsek 2700-3000K, nástěnné osvětlení 6W, 2 ks
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 64
765,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft
Obrázek produktu pro Jasmín hvězdnatý 30-50 cm - stálezelený, voňavý a odolný Trachelospermum jasminoides
Jasmín hvězdnatý 30-50 cm - stálezelený, voňavý a odolný Trachelospermum jasminoides
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 106
111,98 Kč
Prodejce: Blumen-Senf
Obrázek produktu pro Grzeski Polské vaflové tyčinky s čokoládou (36x36g)
Grzeski Polské vaflové tyčinky s čokoládou (36x36g)
498,76 Kč/1kg
646,39 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Valentino - Uomo Born in Roma Intense 100 ml parfémovaná voda
Valentino - Uomo Born in Roma Intense 100 ml parfémovaná voda
21 770,00 Kč/1l
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 48
2 177,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Valentino Donna Born In Roma Edp Spray
Valentino Donna Born In Roma Edp Spray
28 278,30 Kč/1l
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 168
2 827,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
851,35 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 30
612,97 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro STORCK Knoppers, 200 g, Mléčná čokoláda, 8 kusů, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
STORCK Knoppers, 200 g, Mléčná čokoláda, 8 kusů, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
411,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
82,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mars 481854 Čokoládová tyčinka Twix 32 kusů x 50 g
Mars 481854 Čokoládová tyčinka Twix 32 kusů x 50 g
1 151,67 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
1 842,68 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Open Food 4008400441023, 20,7 g, 100 g, e322, e500, e500ii, e503, e503ii, 2471 kJ, 593 kcal, 45,1 g
Open Food 4008400441023, 20,7 g, 100 g, e322, e500, e500ii, e503, e503ii, 2471 kJ, 593 kcal, 45,1 g
887,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
91,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nestlé Rolo pralinky s karamelem 36x52g
Nestlé Rolo pralinky s karamelem 36x52g
862,44 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
3 185,22 Kč
-1 570,74 Kč
1 614,48 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Twix Minis, 1 balení 150 tyčinek (1 x 3 kg)
Twix Minis, 1 balení 150 tyčinek (1 x 3 kg)
470,11 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 410,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ořechové čokoládové tyčinky 24 ks
Ořechové čokoládové tyčinky 24 ks
654,68 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 35
659,92 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro 2x moderní led nástěnné světlo černé vnitřní nástěnné osvětlení s dálkovým ovládáním nástěnné osvětlení pro obývací pokoj ložnici předsíň, barva světla: RGB
2x moderní led nástěnné světlo černé vnitřní nástěnné osvětlení s dálkovým ovládáním nástěnné osvětlení pro obývací pokoj ložnici předsíň, barva světla: RGB
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 77
727,50 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Easy-Home
Obrázek produktu pro Storck 120923007 Schokolade merci Große Vielfalt - 250 g
Storck 120923007 Schokolade merci Große Vielfalt - 250 g
721,64 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
180,41 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro TecTake 402838, Bílá, 4 sedadlo/sedadel
TecTake 402838, Bílá, 4 sedadlo/sedadel
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 101
4 325,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake
Obrázek produktu pro merci® 114706 merci® Finest Selection Velký výběr čokolád 675 g
merci® 114706 merci® Finest Selection Velký výběr čokolád 675 g
898,77 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 10
606,67 Kč
Prodejce: somnia24
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Ferrero 70101392 Mini sušenkové kuličky
Ferrero 70101392 Mini sušenkové kuličky
1 226,57 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
632,91 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
856,93 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
575,86 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Knoppers Big Pack 375g
Knoppers Big Pack 375g
764,45 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
286,67 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Nestlé KitKat ChunKy
Nestlé KitKat ChunKy
15 103,75 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
604,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Jídelní stůl VASAGLE, rozkládací kuchyňský stůl pro 2-4 osoby, pro malé místnosti, vintage hnědý
Jídelní stůl VASAGLE, rozkládací kuchyňský stůl pro 2-4 osoby, pro malé místnosti, vintage hnědý
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 212
2 398,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Allos AL352730, 140 g, Tmavá čokoláda, 5 kusů, Německo, EEC 834/2007, 2083 kcal
Allos AL352730, 140 g, Tmavá čokoláda, 5 kusů, Německo, EEC 834/2007, 2083 kcal
750,50 Kč/1kg
105,07 Kč
Prodejce: taleoo

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 13. ledna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Opravdu super
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Velkoobchod PL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 90x39g
Velkoobchod PL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 90x39g
7 127,39 Kč
-1 067,93 Kč
6 059,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed
1 726,34 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 3x mix miniatur (Snickers, Twix, Bounty, Mars) 3x3,0 kg (3x296 ks)
3x mix miniatur (Snickers, Twix, Bounty, Mars) 3x3,0 kg (3x296 ks)
6 329,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed
703,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretan(30x75g tyčinek)
Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretan(30x75g tyčinek)
1 809,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed
723,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Velkoobchod PL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 30x39g
Velkoobchod PL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 30x39g
1 954,26 Kč
-292,81 Kč
1 661,45 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 420,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Scholoriegel 37 g 36 ks
Scholoriegel 37 g 36 ks
1 866,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 400,95 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mars 481854 Čokoládová tyčinka Twix 32 kusů x 50 g
Mars 481854 Čokoládová tyčinka Twix 32 kusů x 50 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
1 842,68 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 151,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Twix Minis, 1 balení 150 tyčinek (1 x 3 kg)
Twix Minis, 1 balení 150 tyčinek (1 x 3 kg)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 410,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
470,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka Nestlé Lion, 24 balení (24 x 42 g)
Čokoládová tyčinka Nestlé Lion, 24 balení (24 x 42 g)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 10
1 499,74 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 487,84 Kč/1kg
Obrázek produktu pro MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
724,99 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 052,24 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nestlé Lion Bílá čokoláda, 24 balení (24 x 42g)
Nestlé Lion Bílá čokoláda, 24 balení (24 x 42g)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 10
1 426,23 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 414,91 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Double White 40er (40x18,2g)
Double White 40er (40x18,2g)
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 39
1 330,36 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 827,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sonko Rýžovo-kukuřičné oplatky v mléčné čokoládě 65 g (4 ks)
Sonko Rýžovo-kukuřičné oplatky v mléčné čokoládě 65 g (4 ks)
483,63 Kč
-56,89 Kč
426,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
6 096,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g
Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g
392,49 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
7 849,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wawel Miniczekolada Toffi 41g - mleczna, karmelowe nadzienie
Wawel Miniczekolada Toffi 41g - mleczna, karmelowe nadzienie
401,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
10 041,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wawel Advocat mléčná čokoláda 39 g
Wawel Advocat mléčná čokoláda 39 g
401,67 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
10 041,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Švýcarská kolekce prémiových pralinek 143g
Švýcarská kolekce prémiových pralinek 143g
349,90 Kč
Prodejce: Lindt
2 446,85 Kč/1kg
Obrázek produktu pro GUTE KALORIEN Mini-Cashewriegel a la Himbeertarte (6x17g) KUBARA
GUTE KALORIEN Mini-Cashewriegel a la Himbeertarte (6x17g) KUBARA
340,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
3 340,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mars Minis mléčná čokoláda se smetanou a karamelem 2800g
Mars Minis mléčná čokoláda se smetanou a karamelem 2800g
1 120,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
400,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g
TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
101,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
441,35 Kč/1kg