3,7



Na základě 11 hodnocení
Bambucké máslo 1 kg, nerafinované, třída A, ručně hnětené, přírodní tělové máslo GiDeli
493,49 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
459,99 Kč-33,50Kč
459,99 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Avon Planet Spa Hydratační máslo na tělo 200 ml1 557,70 Kč/1l
311,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TinaBeauty

Další informace o reklamě
Sol de Janeiro Delicia Drench Body Butter 75 ml6 866,67 Kč/1l
515,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Bio 100% Bambucké máslo, 160 g
2 101,88 Kč/1l
336,30 Kč
Prodejce: Emerosa

3 x alverde přírodní kosmetika - Tělové máslo z makadamiových ořechů a bambuckého másla (3 x 200 ml)
725,68 Kč/1l
435,41 Kč
Prodejce: Dekoteam_24

Organické bambucké máslo - přírodní 100g
2 281,30 Kč/1kg
228,13 Kč
Prodejce: taleoo

Bio Bambucké máslo, 200 ml
2,90 Kč/1l
580,00 Kč
Prodejce: somnia24

Herbolive Arganové tělové máslo, 200 ml
1 815,05 Kč/1l
363,01 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Moroccanoil Intenzivní vyživující tělové máslo
8 859,55 Kč/1l
1 771,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Organické bambucké máslo - vanilka 100g
2 818,40 Kč/1kg
281,84 Kč
Prodejce: taleoo

Bambucké máslo, 250 g
1 671,35 Kč/1kg
496,39 Kč
Prodejce: apohealth

Bambucké máslo Unraf 100% čisté, 100 g
2 093,05 Kč/1kg
322,33 Kč
Prodejce: apohealth

Tělové máslo s olivovým olejem a bambuckým máslem 250 ml
390,68 Kč/1l
97,67 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Herbolive Tělové máslo olivový a arganový olej 250ml
1 339,23 Kč/1kg
401,77 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

LABOR8, tělové máslo z konopí, 250 ml
1 839,16 Kč/1l
459,79 Kč
Prodejce: somnia24

Hroznové bambucké máslo 60 ml s hroznovým olejem a vitaminem E
11 762,17 Kč/1l
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tuhé tělové máslo - Arganový olej a fíky 60g
4 775,50 Kč/1kg
286,53 Kč
Prodejce: taleoo

Perlier, tělové máslo s vůní karibské vanilky, 200 ml.
2 026,10 Kč/1l
405,22 Kč
Prodejce: somnia24

Čisté bambucké máslo 30 ml
14 100,00 Kč/1l
423,00 Kč
Prodejce: DrTafficz

Biobaza Tělový krém s bambuckým máslem
670,12 Kč/1l
167,53 Kč
Prodejce: Trendery

Čisté organické bambucké máslo 500ml
790,60 Kč/1l
435,67 Kč
-40,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
395,30 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
GiDeli bambucké máslo 1 kg – nerafinované, ručně hnětené a prvotřídní kvality
Zažijte čistou sílu africké přírody s bambuckým máslem GiDeli. Náš produkt je 100% přírodní, nerafinovaný a ručně hnětený tradiční metodou. Díky vysoké kvalitě třídy A si toto bambucké máslo zachovává všechny své cenné vitamíny a živiny, které se při průmyslovém rafinování často ztrácejí.
Toto prémiové bambucké máslo je získáváno udržitelným a etickým způsobem a je 100 % veganské. Nezbytná nezbytnost pro všechny, kteří sázejí na přírodní péči o pleť bez chemikálií.
Tradiční výroba a nejvyšší čistota
Naše bambucké máslo (Butyrospermum Parkii) se získává přímo v Africe a vyznačuje se svou absolutní čistotou. Jelikož se jedná o přírodní produkt, barva se v závislosti na sklizni liší od světle žluté až po béžovou.
Ručně hnětené pro nejvyšší kvalitu: Každá šarže je pečlivě zpracována ručně, aby se optimálně zachovala molekulární struktura tuků a přirozené léčivé a pečující vlastnosti.
100 % přírodní a nerafinované: Bez jakýchkoli přísad, vonných látek, konzervačních prostředků nebo chemických bělidel. Produkt obdržíte s jeho charakteristickou, jemně ořechovou vůní.
Kvalita třídy A: Nejvyšší standard čistoty a obsahu složek, jako jsou vitamíny A, E a F.
Intenzivní péče o pokožku, vlasy a nehty
GiDeli Sheabutter je vysoce účinný zvlhčovač, který proniká hluboko do pokožky a vytváří ochrannou bariéru:
Hloubková péče a hydratace: Intenzivně hydratuje, zklidňuje suchou a podrážděnou pokožku a zanechává ji na dotek jemnou a vláčnou.
Balzám na rty a péče o obličej: Promění popraskané rty v sametově jemnou pokožku – přirozená ochrana před větrem a chladem.
Péče o vlasy a nehty: Ideální jako maska na suché konečky, k péči o pokožku hlavy nebo k posílení nehtové kůžičky.
Základ pro domácí přípravky: Ideální jako základ pro vaše vlastní domácí krémy, lotiony, balzámy nebo tělové pěny.
Proč je bambucké máslo GiDeli tou nejlepší volbou
Certifikováno jako veganské: Splňuje nejvyšší standardy odpovědnosti a čistoty.
Multifunkční: Skutečný multitalent pro každodenní péči od hlavy až k patě, vhodný pro všechny typy pleti.
Hladká textura: Navzdory nerafinované formě se naše bambucké máslo snadno zahřeje mezi dlaněmi a nanáší se hladce.
Údaje o produktu v kostce
Značka: GiDeli
Produkt: Bambucké máslo (Butyrospermum Parkii Butter)
Kvalita: třída A, nerafinované, ručně hnětené
Obsah: 1 kg v praktickém sáčku Doypack
Vlastnosti: Bohaté na vitamíny, antioxidační, 100% přírodní
Použití: obličej, tělo, vlasy, rty, nehty
Tipy k použití
Vezměte malé množství bambuckého másla a nechte ho krátce roztát mezi dlaněmi. Nyní tekutý olej jemně vmasírujte do pokožky nebo do konečků vlasů.
Pokyny pro skladování
Bambucké máslo uchovávejte na chladném, suchém a před světlem chráněném místě, mimo dosah přímého slunečního záření. Balení vždy dobře uzavřete, abyste zabránili oxidaci a trvale zachovali čerstvost přírodních tuků.
Upozornění
Pouze k vnějšímu použití: Bambucké máslo je určeno výhradně k aplikaci na pokožku a nesmí se požívat.
Vyhněte se kontaktu s očima: Pokud se produkt dostane do očí, důkladně je vypláchněte čistou vodou.
Bezpečnost dětí: Uchovávejte mimo dosah dětí, aby nedošlo k náhodnému požití.
Upozornění pro alergiky:Nevhodné pro osoby s alergií na ořechy. Tyto osoby by se měly vyvarovat použití nebo před použitím provést opatrný kožní test.
GiDeli – tradiční čistota pro vaši přirozenou krásu.
- Rozměry
- 1 kg
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Bambucké máslo
- Výrobce
- Kód EAN
- 5906168806261
- Rozměry
- 1 kg
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Bambucké máslo
- Výrobce
- Kód EAN
- 5906168806261
K tomu se hodí také

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Bambucké máslo 1 kg, nerafinované, třída A, ručně hnětené, přírodní tělové máslo GiDeli
469,99 Kč/1kg
490,87 Kč
-20,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
469,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Bambucké máslo 3 kg, nerafinované, třída A, ručně hnětené, přírodní tělové máslo GiDeli
316,66 Kč/1kg
1 016,31 Kč
-66,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
949,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Bambucké máslo nerafinované 200 g – 100% přírodní, čisté a bez přísad
535,05 Kč/1l
107,01 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL

Bambucké máslo 20 kg, nerafinované, třída A, ručně hnětené, přírodní tělové máslo GiDeli
240,00 Kč/1kg
5 227,98 Kč
-427,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 799,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Bambucké máslo 200g - Natur Planet
530,00 Kč/1l
106,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Sonello dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání Duo roleta Klemmrollo roleta s ochranou proti slunci okenní roleta na okna a dveře zebra roleta roleta s bočním vedením 30 cm x 130 cm Grey
550,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GF_Group

PURE CHEMICAL | Bambucké máslo | Nerafinované | Přírodní | Čisté | 1 kg
558,60 Kč/1l
558,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PURE_CHEMICAL

Bambucké máslo 5 kg, nerafinované, třída A, ručně hnětené, přírodní tělové máslo GiDeli
260,00 Kč/1kg
1 536,53 Kč
-236,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 299,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

VEVOR Sada na výrobu mýdla 1301 ml, silikonová sada na výrobu mýdla, sada na ruční výrobu mýdla, obdélníková silikonová forma na mýdlo s bambusovou krabičkou 278 x 142 x 93 mm
325,13 Kč/1l
422,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

Bio 100% Bambucké máslo, 160 g
2 101,88 Kč/1l
336,30 Kč
Prodejce: Emerosa

Bambucké máslo 10 kg, nerafinované, třída A, ručně hnětené, přírodní tělové máslo GiDeli
260,00 Kč/1kg
2 759,07 Kč
-159,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Lattafa Raghba EDP 100 ml + DEO ve spreji Sheikh Al Shuyukh 50 ml UNISEX
3 939,00 Kč/1l
393,90 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Lattafa Pride Fakhar Black EDP 100 ml M
5 616,30 Kč/1l
561,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Afnan Supremacy Not Only Intense Extrait de Parfum 100 ml M
12 683,80 Kč/1l
1 268,38 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Polštář 40x80 cm, sada 2 kusů, polštář do postele, 100% mikrovlákno, vhodný pro alergiky, sleepling Comfort 100
605,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sleepling

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Asad, Pánské, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
4 064,30 Kč/1l
406,43 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Tribesigns stojan na květiny, pětiúrovňový stojan na rostliny s 10 S-háčky, 180 cm vysoký kovový stojan na květiny pro vnitřní balkón obývací pokoj (hnědý)
2 629,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tribesigns

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
7 034,80 Kč/1l
703,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Nusuk Ateeq Extrait de Parfum 100 ml M
6 330,00 Kč/1l
633,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Záclona s univerzální stuhou (300 x 145 cm, vzor: Monique) – záclona z voálového žakáru s průsvitným krajkovým vzorem, propouští světlo, nenáročná na údržbu
248,88 Kč/1m
435,54 Kč
Prodejce: Bestlivings

PURE CHEMICAL | Bambucké máslo | Nerafinované | Přírodní | Čisté | 25 kg
232,31 Kč/1l
5 807,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PURE_CHEMICAL

PURE CHEMICAL | Ricinový olej | nerafinovaný | lisovaný za studena | přírodní z Indie | 1 litr
340,47 Kč/1l
340,47 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml UNISEX
6 127,17 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Home Deluxe - Sada koupelnového nábytku - WANGEROOGE bílá - velká - včetně umyvadla a kompletního příslušenství - šířka umyvadla: cca 60 cm I Koupelnový nábytek Umyvadlo Sada koupelnového nábytku
8 020,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, bílá barva
9 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
55% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
55%18% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
18%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%27% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
27%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 31. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobře
Jsem spokojený
Ohodnoceno dne 6. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Přijel včas. Dobré služby.
Ano, jsem spokojen s kvalitou
Ohodnoceno dne 4. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jsem spokojen, i když na vůni je třeba si zvyknout.
Nejdřív jsem si říkala: bééé, to smrdí jako nějaký minerální olej, ale po chvíli pátrání na internetu, jak do toho zakomponovat lepší vůni, jsem bambucké máslo zahřála a smíchala s kokosovým olejem a esenciálním olejem dle vlastního výběru, naplnila do šroubovací sklenice (čisté) a pak nechala vychladit v lednici.Konzistence se mi zdá mnohem jednodušší na vyndávání a nanášení, a protože jsem bambucké máslo použila úplně poprvé, jsem s ním opravdu spokojená, protože díky němu je moje pokožka opravdu hladká a méně napjatá (suchý typ pleti). Všem mohu jen doporučit, aby nepoužívali všechny ty chemikálie, které jsou téměř ve všech ostatních přípravcích péče o pleť, a vaše tělo vám za to určitě poděkuje.
Ohodnoceno dne 19. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobře
Ano, jsem spokojená. Používám to na vlasy. (Mám afro vlasy.) Děkuji vám.
Ohodnoceno dne 12. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špatně zpracované! Ruce pryč!
Špatně zpracované! Žluklý a kyselý zápach! Tohle nepatří do toho, k čemu se to má používat, pokud nemáte rádi kyselé mléko a odporný zápach! Prodejce přijímá vrácení, ale musíte si ho zaplatit sami do výše kupní ceny 40 €!
Ohodnoceno dne 25. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
zkažený olej. kyselý, hořký, bledý zápach.
nechutný
Ohodnoceno dne 7. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Měsíčkové máslo na popraskaná chodidla
1 046,54 Kč
Prodejce: SuperMerchant
10 465,40 Kč/1l

SHEA Butter Mango 60 ml s mangovým máslem a rakytníkovým olejem a vitaminem E
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 762,17 Kč/1l

Aromatické tělové máslo – levandule a pačuli
827,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 364,14 Kč/1l

Alfaparf Žluté kudrlinky Leave In Buttercreme 500 ml
349,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
699,86 Kč/1l

Bodyotics Hořčíkové tělové máslo – noční hořčíkový krém pro ženy, pro pohodlí během těhotenství, po porodu a v menopauze (uklidňující levandulová vůně, 8 oz / 237 ml)
698,95 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Hroznové bambucké máslo 60 ml s hroznovým olejem a vitaminem E
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 762,17 Kč/1l

Sol de Janeiro Delicia Drench Body Butter 75 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
515,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
6 866,67 Kč/1l

Avon Planet Spa Hydratační máslo na tělo 200 ml
311,54 Kč
Prodejce: TinaBeauty
1 557,70 Kč/1l

Zklidňující a hydratační tělový krém s minerály z Mrtvého moře (Body Butter) 200 ml
360,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 804,95 Kč/1l

Keramická nádoba na máslo Víceúčelová velkokapacitní bezpečná ekologická nádoba na máslo
1 164,00 Kč
Prodejce: Zanjo24