5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Agrarzone organické granulované krmivo pro drůbež 20 kg54,30 Kč/1kg
1 086,01 Kč
Prodejce: Agrarzone

Další informace o reklamě
30 kg Pšenice čištěná Krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež Krmná pšenice Krmivo pro ptáky Sklizeň 2023 DML960,03 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Další informace o reklamě
Agrarzone ekologické krmivo pro nosnice Moučka pro nosnice 20 kg48,27 Kč/1kg
965,32 Kč
Prodejce: Agrarzone

Další informace o reklamě
Agrarzone Organic Krmivo pro nosnice a křepelky speciál 20 kg51,89 Kč/1kg
1 037,74 Kč
Prodejce: Agrarzone

Leimüller Bio krmivo pro slepice – müsli 25 kg
44,45 Kč/1kg
1 111,26 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone organické granulované krmivo pro nosnice proti roztočům 20 kg
51,89 Kč/1kg
1 037,74 Kč
Prodejce: Agrarzone

Leimüller Krmivo pro slepice Drůbeží müsli 5 kg
97,47 Kč/1kg
487,36 Kč
Prodejce: Agrarzone

Krmivo pro mladé slepice Leimüller, 25 kg
36,07 Kč/1kg
901,82 Kč
Prodejce: Agrarzone

Leimüller Krmivo pro kuřata Kükenstarter 25 kg
39,00 Kč/1kg
974,96 Kč
Prodejce: Agrarzone

Leimüller – krmivo pro slepice bez krevet, 25 kg
38,86 Kč/1kg
971,52 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone krmné zrno pro kachny 20 kg
36,31 Kč/1kg
726,12 Kč
Prodejce: Agrarzone

Leimüller Krmivo pro kachny – zrní 5 kg
102,35 Kč/1kg
511,74 Kč
Prodejce: Agrarzone

Slunečnicový koláč Agrarzone BIO 20 kg
51,89 Kč/1kg
1 037,74 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone bio sójové pokrutiny 20 kg
80,85 Kč/1kg
1 617,07 Kč
Prodejce: Agrarzone

Leimüller Krmivo pro alpaky Müsli 20 kg
54,84 Kč/1kg
1 096,86 Kč
Prodejce: Agrarzone

Krmivo pro holuby 25 kg, bohaté na bílkoviny, olejnatá semena, obiloviny, chov a sport, přírodní, GiDeli
40,65 Kč/1kg
1 016,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Krmivo pro nosnice Leimüller Classic 25 kg
36,07 Kč/1kg
901,82 Kč
Prodejce: Agrarzone

Leimüller Pelety pro kachny 5 kg
102,35 Kč/1kg
511,74 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone Bio kukuřičná drť hrubá 20 kg
40,22 Kč/1kg
804,40 Kč
Prodejce: Agrarzone

Řepná melasa 1000 kg Krmná melasa pro skot Energetický doplněk krmiv
9,90 Kč/1kg
9 900,00 Kč
Prodejce: FRANCLEAN
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Leimüller Hühner Fitness: Babiččina zahrada pro vaše slepice
Hledáte to nejlepší pro své milované nosnice? Pak se nechte okouzlitnaším krmivem Leimüller Hühner Fitness Müsli! Toto jedinečné zrnové krmivo je každodenním zdrojem přirozené kondice, silné imunity a spolehlivé snášky.
Představte si, že vaše slepice zobají čerstvé pochoutky přímo z barevné zeleninové zahrady. Přesně tento pocit se skrývá v našem Fitness Müsli! Hned po otevření pytle ucítíte mimořádně svěží a aromatickou vůni, která podtrhuje vysokou kvalitu našich vybraných regionálních surovin.
Díky pravému petrželku, pórku, červené řepě a mrkvi dodáváme vašim zvířatům nejen důležité přírodní vitamíny, ale také neodolatelně chutné krmivo, které stimuluje přirozenou chuť k jídlu. Tato pestrá směs zajišťuje, že se vaše slepice stravují optimálně a jako v přírodě.
Zvláštním highlightem je extra porce oregana a cenných bylin. Tyto přírodní pomocníci cíleně podporují zdravou střevní flóru, která je základem silné imunity, maximálního vstřebávání živin a tím i přirozené kondice a vysoké snášky vašich slepic.
Pro vitální slepice a perfektní vejce jsme mysleli na vše. Přiložený mušlový grit jepřírodním zdrojem vápníku, který nejen podporuje zdravou strukturu kostí, ale také významně přispíváke stabilním a tvrdým skořápkám vajec. S touto směsí podporujete zdraví a pohodu svých slepic tím nejpřirozenějším způsobem.
Přirozená kondice: Extra oregano a cenné bylinkycíleněpodporujízdraví střev vašich slepic. Zdravé střevo maximalizuje příjem živin, posiluje obranyschopnost a vytváří tak základ pro přirozenou kondici, vitalitu a vysokou snášku vašich slepic.
Jako v babiččině zeleninové zahradě: petržel, pórek, červená řepa a mrkev nejenže dělají naše krmivo neodolatelně chutné, ale také dodávají důležité vitamíny a minerály. Tato pestrá směs napodobuje přirozenou stravu a stimuluje slepicím chuť k jídlu.
Nejvyšší čistota: Každézrno prochází přísnou kontrolou kvality a je několikrát čištěno, až je téměř bezprašné. Naše krmivo je samozřejmě 100% bez geneticky modifikovaných organismů – zcela přírodní, bez chemikálií a kontrolované společností SLK GmbH.
- Hmotnost
- 25000 g
- Obsah vlhkosti
- 12 %
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Kuřata
- Kód EAN
- 9120101915711
- Číslo produktu
- 54336
- Výrobce
- Leimüller
- Schvalovací číslo
- R101Z853O
- Hmotnost
- 25000 g
- Obsah vlhkosti
- 12 %
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Kuřata
- Kód EAN
- 9120101915711
- Číslo produktu
- 54336
- Výrobce
- Leimüller
- Schvalovací číslo
- R101Z853O
K tomu se hodí také

Agrarzone ekologické krmivo pro nosnice Moučka pro nosnice 20 kg
48,27 Kč/1kg
965,32 Kč
Prodejce: Agrarzone

Leimüller Bio krmivo pro slepice – müsli 25 kg
44,45 Kč/1kg
1 111,26 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone organické granulované krmivo pro nosnice proti roztočům 20 kg
51,89 Kč/1kg
1 037,74 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone Bio krmná směs pro kuřata 20 kg
44,66 Kč/1kg
893,23 Kč
Prodejce: Agrarzone

Leimüller Krmivo pro slepice Premium 6 obilovin 25 kg
35,68 Kč/1kg
892,05 Kč
Prodejce: Agrarzone

Leimüller Krmivo pro slepice Drůbeží müsli 5 kg
97,47 Kč/1kg
487,36 Kč
Prodejce: Agrarzone

25 kg Prémiová moučka pro nosnice PLUS s oreganem - krmivo pro kuřata, husy a kachny
36,68 Kč/1kg
917,02 Kč
Prodejce: boni-shop

30 kg Pšenice čištěná Krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež Krmná pšenice Krmivo pro ptáky Sklizeň 2023 DML
960,03 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Krmivo pro mladé slepice Leimüller, 25 kg
36,07 Kč/1kg
901,82 Kč
Prodejce: Agrarzone

Leimüller Premium krmivo pro slepice 25 kg s peletami Immun Plus – krmivo pro nosnice pro silný imunitní systém – účinná ochrana proti roztočům a kokcidiím
35,81 Kč/1kg
895,34 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone organický granulovaný startér pro kuřata 20 kg
55,51 Kč/1kg
1 110,15 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone Organic Krmivo pro nosnice a křepelky speciál 20 kg
51,89 Kč/1kg
1 037,74 Kč
Prodejce: Agrarzone

Leimüller Krmivo pro slepice Drůbeží müsli 25 kg
36,07 Kč/1kg
901,82 Kč
Prodejce: Agrarzone

Leimüller Krmivo pro kuřata Kükenstarter 25 kg
39,00 Kč/1kg
974,96 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone organické krmivo pro nosnice Immune Plus 20 kg
48,27 Kč/1kg
965,32 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone bio krmivo pro kachny a husy 20 kg
44,66 Kč/1kg
893,23 Kč
Prodejce: Agrarzone

Leimüller Anti-Stress krmivo pro slepice proti roztočům 25 kg – speciální zrnité krmivo s meduňkou a hořčíkem
36,07 Kč/1kg
901,82 Kč
Prodejce: Agrarzone

Leimüller Krmivo pro kuřata Kükenstarter 5 kg
97,47 Kč/1kg
487,36 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone müsli pro kuřata 20 kg
31,57 Kč/1kg
631,40 Kč
Prodejce: Agrarzone

Heuland Erlebnis Lesní podestýlka s kukuřicí 40 litrů
608,23 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone Kbelík na napájení drůbeže s nožičkami, červený, 10 l
604,98 Kč/1kg
846,97 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone Eco napáječka pro kuřata s nožičkami 1,5 l
389,28 Kč
Prodejce: Agrarzone

20 kg Pšenice čištěná Krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež Krmná pšenice Krmivo pro ptáky Sklizeň 2023 DML
41,14 Kč/1kg
822,84 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Agrarzone bio sójové pokrutiny 20 kg
80,85 Kč/1kg
1 617,07 Kč
Prodejce: Agrarzone

Leimüller – pelety pro kachny, 25 kg
36,07 Kč/1kg
901,82 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone Mobilní kurník „The Egg Palace“ z plastu
403,98 Kč/1kg
24 077,21 Kč
Prodejce: Agrarzone

Zemědělská zóna Bio pšenice 20 kg
39,83 Kč/1kg
796,64 Kč
Prodejce: Agrarzone

Leimüller Krmivo pro zvěř 1 bez jablečných výlisků 20 kg – krmivo pro srnce, jeleny a srnčí mláďata
40,22 Kč/1kg
804,40 Kč
Prodejce: Agrarzone

belviona Domeček pro malá zvířata odolný proti povětrnostním vlivům s asfaltovou střechou, drátěným pletivem a otevřenou podlahou, 212x52x85 cm
3 505,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: dibea
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lněný olej pro koně, krmivo pro koně, doplňkové krmivo 5 litrů - Horselen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
629,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
125,80 Kč/1l

Leimüller Krmivo pro slepice Premium 6 obilovin 25 kg
892,05 Kč
Prodejce: Agrarzone
35,68 Kč/1kg

Agrarzone organické krmivo pro mini prasata peletované 20 kg
892,90 Kč
Prodejce: Agrarzone
44,64 Kč/1kg

Agrarzone bio sójové pokrutiny 20 kg
1 617,07 Kč
Prodejce: Agrarzone
80,85 Kč/1kg

Agrarzone organické granulované krmivo pro nosnice proti roztočům 20 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 037,74 Kč
Prodejce: Agrarzone
51,89 Kč/1kg

Leimüller Bio krmivo pro slepice – müsli 25 kg
1 111,26 Kč
Prodejce: Agrarzone
44,45 Kč/1kg

Agrarzone organické granulované krmivo pro drůbež 20 kg
1 086,01 Kč
Prodejce: Agrarzone
54,30 Kč/1kg

Agrarzone Organic Krmivo pro nosnice a křepelky speciál 20 kg
1 037,74 Kč
Prodejce: Agrarzone
51,89 Kč/1kg

Leimüller Pelety pro alpaky 25 kg
1 048,10 Kč
Prodejce: Agrarzone
41,92 Kč/1kg

Slunečnicový koláč Agrarzone BIO 20 kg
1 037,74 Kč
Prodejce: Agrarzone
51,89 Kč/1kg

Agrarzone ekologické krmivo pro nosnice Moučka pro nosnice 20 kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
965,32 Kč
Prodejce: Agrarzone
48,27 Kč/1kg

Leimüller krmivo pro slepice 25 kg Fitness Müsli – jedinečné krmivo pro nosnice s oreganem a mušlovým gritem – bez geneticky modifikovaných organismů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
901,82 Kč
Prodejce: Agrarzone
36,07 Kč/1kg

Agrarzone ekologické krmivo pro ovce a kozy 20 kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
901,93 Kč
Prodejce: Agrarzone
45,10 Kč/1kg

Leimüller – pelety pro mini prasata, 25 kg
974,96 Kč
Prodejce: Agrarzone
39,00 Kč/1kg

Leimüller – krmivo pro slepice bez krevet, 25 kg
971,52 Kč
Prodejce: Agrarzone
38,86 Kč/1kg

Leimüller Mini krmivo pro prasata, moučnaté, 25 kg
974,96 Kč
Prodejce: Agrarzone
39,00 Kč/1kg

Leimüller Krmivo pro kuřata Kükenstarter 25 kg
974,96 Kč
Prodejce: Agrarzone
39,00 Kč/1kg

Agrarzone Bio krmná směs pro kuřata 20 kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
893,23 Kč
Prodejce: Agrarzone
44,66 Kč/1kg

Agrarzone bio krmivo pro kachny a husy 20 kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
893,23 Kč
Prodejce: Agrarzone
44,66 Kč/1kg

Agrarzone organické krmivo pro nosnice Immune Plus 20 kg
965,32 Kč
Prodejce: Agrarzone
48,27 Kč/1kg