Objevte intenzivně lesklou vlasovou masku Diamond Glass – profesionální péči o vlasy pro domácí použití!
- Maska pro maximální lesk, která zvyšuje hebkost a zářivost vlasů - Efekt proti krepatění - Vhodná pro všechny typy vlasů
[Použití] Naneste na vlhké vlasy a vmasírujte do délek a konečků. Nechte působit 5–10 minut a poté důkladně opláchněte. Následně se doporučuje použít kondicionér Diamond Glass, který uzavře vlasové vlákno.
Složení Voda [Aqua], propylenglykol, dimethicone, sorbitol, cetearylalkohol, behentrimoniumchlorid, behenylalkohol, isopentyldiol, peptid z ovsa setého (Avena sativa), extrakt z květu gardénie taitensis, extrakt z plodů lycium barbarum, extrakt z Malva sylvestris (sléz), olej z Juniperus virginiana, C13-15 alkan, glycerin, glukonamidopropylaminopropyl dimethikon, amodimethikon, fenoxyethanol, PEG-90M, CI 19140 [žluť 5], CI 16035 [Red 40], tetramethylacetyloctahydronaftalen, isopropylalkohol, kyselina citronová, olej z kůry Citrus aurantium, 1,2-hexandiol, kaprylylgl...
Diamantová skleněná maska 250 ml
589,42 Kč
2,36 Kč / 1l
plus 37,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
st 21. – po 26. října
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Další informace o reklamě
Hyaluronová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml
2 127,98 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 063,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
Další informace o reklamě
Olaplex 4-in-1 Moisture Mask 370 ml
2 778,38 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 096,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-36,38 Kč
108,82 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
BIOELIXIRE arganová maska s kyselinou hyaluronovou 300 ml
992,17 Kč/1l
297,65 Kč
Prodejce: somnia24
Bioelixire Arganové hydratační masky 500 ml
635,12 Kč/1l
317,56 Kč
Prodejce: somnia24
Kallos Kokosová maska 275 ml
530,91 Kč/1l
146,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Maska na vlasy (Hair Mask) 100 ml
1 835,00 Kč/1l
183,50 Kč
Prodejce: VISO
Obnovující maska na vlasy 300 ml
7 679,90 Kč/1l
767,99 Kč
Prodejce: somnia24
Postquam Vyživující Maska 500 Ml.
1 111,82 Kč/1l
555,91 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Postquam
Gliss Kur Total Repair Mask (400 ml)
1 763,77 Kč/1l
705,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS
Maska na vlasy pro intenzivní obnovu 200 ml
886,20 Kč/1l
177,24 Kč
Prodejce: MANADA
Wonder Vyživující pleťová maska, 100 ml
798,50 Kč/1l
151,95 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-72,10 Kč
79,85 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Herbatint Regenerační vlasová maska pro poškozené vlasy 200 ml
1 577,55 Kč/1l
346,38 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-30,87 Kč
315,51 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Kallos Serical Maska Frutta, 1000 ml
247 290,91 Kč/1kg
272,02 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Objevte intenzivně lesklou vlasovou masku Diamond Glass – profesionální péči o vlasy pro domácí použití!
- Maska pro maximální lesk, která zvyšuje hebkost a zářivost vlasů - Efekt proti krepatění - Vhodná pro všechny typy vlasů
[Použití] Naneste na vlhké vlasy a vmasírujte do délek a konečků. Nechte působit 5–10 minut a poté důkladně opláchněte. Následně se doporučuje použít kondicionér Diamond Glass, který uzavře vlasové vlákno.
Složení Voda [Aqua], propylenglykol, dimethicone, sorbitol, cetearylalkohol, behentrimoniumchlorid, behenylalkohol, isopentyldiol, peptid z ovsa setého (Avena sativa), extrakt z květu gardénie taitensis, extrakt z plodů lycium barbarum, extrakt z Malva sylvestris (sléz), olej z Juniperus virginiana, C13-15 alkan, glycerin, glukonamidopropylaminopropyl dimethikon, amodimethikon, fenoxyethanol, PEG-90M, CI 19140 [žluť 5], CI 16035 [Red 40], tetramethylacetyloctahydronaftalen, isopropylalkohol, kyselina citronová, olej z kůry Citrus aurantium, 1,2-hexandiol, kaprylylglykol, vonná látka [parfém], hexyl cinnamal, limonen, linalool.
Hmotnost
315 g
Objem
250000 ml
Složení
Voda [Aqua], propylenglykol, dimethikon, sorbitol, cetearylalkohol, behentrimoniumchlorid, behenylalkohol, isopentyldiol, peptid z ovsa setého (Avena sativa), extrakt z květů gardénie taitenské (Gardenia taitensis), extrakt z plodů kustovnice čínské (Lycium barbarum), extrakt z slézu lesního (Malva sylvestris)
Výrobce
NEQI
Kód EAN
4063528103185
Číslo produktu
DW37408
Hmotnost
315 g
Objem
250000 ml
Složení
Voda [Aqua], propylenglykol, dimethikon, sorbitol, cetearylalkohol, behentrimoniumchlorid, behenylalkohol, isopentyldiol, peptid z ovsa setého (Avena sativa), extrakt z květů gardénie taitenské (Gardenia taitensis), extrakt z plodů kustovnice čínské (Lycium barbarum), extrakt z slézu lesního (Malva sylvestris)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(1473)Počet hodnocení: 1473
5 999,99 Kč
Prodejce: hatservice
Nejprodávanější
Merax Manželská postel 140 x 200 cm Postel z masivu s čelem a roštovým rámem, vysoce kvalitní klasická postel Dřevěná postel Borovicový rošt, bílá barva
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(84)Počet hodnocení: 84
3 559,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-176,00 Kč
3 383,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX
WISFOR Dřevěný pojízdný věšák na kabáty s kolejnicí a policemi, věšák na kabáty s háčky a držákem na boty
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(142)Počet hodnocení: 142
1 716,89 Kč
6% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR
celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí
25 800,00 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(185)Počet hodnocení: 185
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Celimax Retinol Shot Tightening Serum For Firm Skin 30 ml
13 566,67 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(59)Počet hodnocení: 59
407,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Nejprodávanější
Sada kuchyňského nádobí Just Perfecto JL-28, 15 cm, litinová, s povrchovou úpravou imitující mramor
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(128)Počet hodnocení: 128
2 812,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lebula
Matrace 160x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace s jádrem H3/H4
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(1473)Počet hodnocení: 1473
5 099,99 Kč
Prodejce: hatservice
LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(177)Počet hodnocení: 177
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax
SONGMICS Klec pro malá zvířata, venkovní výběh s podlahovými panely, 143 x 73 x 46 cm, bílá
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(460)Počet hodnocení: 460
623,00 Kč
Prodejce: Jurhan
Ložnicová sestava Skříň do ložnice Noční stolek Komoda Helios III (bílá/Katult+šedá)
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(9)Počet hodnocení: 9
23 297,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24
Konferenční stolek VASAGLE, stolek do obývacího pokoje, 80 x 46 cm (Ø x V), mramor bílo-růžovo-černý
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(387)Počet hodnocení: 387
1 780,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Nejprodávanější
LED stropní svítidlo Stropní svítidlo 6067-8 100x80x17cm LED 148W dálkově ovládané světlo nastavitelná barva/jas stmívatelné bílý lakovaný kovový rám svítidla
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(110)Počet hodnocení: 110