Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 10 × 300 g – kachna s jablkem – paštika – 69 % vlhkosti
270,06 Kč
900,20 Kč / 1l
plus 118,64 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
30m 11s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 12x415 g – kousky masa s drůbeží – mokré krmivo pro psy – 81 % vlhkosti52,76 Kč/1l
262,75 Kč
Prodejce: Bult-Store

Další informace o reklamě
Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 12 × 800 g – hovězí maso – 81 % vlhkosti – mokré krmivo pro psy61,11 Kč/1l
586,63 Kč
Prodejce: Bult-Store

Další informace o reklamě
Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – hovězí – 1250 g – kousky masa – 81 % vlhkosti38,84 Kč/1l
48,55 Kč
Prodejce: Bult-Store

Další informace o reklamě
TufTuf | Krmivo pro psy s hovězím masem – sada mokrého krmiva, 24 plechovek po 800 g – mokré krmivo pro psy1 453,20 Kč/1l
1 162,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 10 × 500 g – kachní maso s jablky – 69 % vlhkosti – bez přísad
915,14 Kč/1l
457,57 Kč
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 20 × 100 g – kachní maso s jablky – mokré krmivo – krmivo pro psy
130,40 Kč/1l
260,80 Kč
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 20 × 300 g – kuře s mrkví – mokré krmivo – 63 % vlhkosti
73,02 Kč/1l
438,09 Kč
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 20 × 300 g – vepřové maso s bramborami – 66 % vlhkosti – mokré krmivo
73,02 Kč/1l
438,09 Kč
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 10 × 300 g – vepřové maso s bramborami – masová konzerva – 66 % vlhkosti
900,20 Kč/1l
270,06 Kč
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 10 × 100 g – vepřové maso s bramborami – 66 % vlhkosti – výživné
131,49 Kč/1l
131,49 Kč
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 10 × 300 g – kuře s mrkví – masová konzerva – 63 % vlhkosti
900,20 Kč/1l
270,06 Kč
Prodejce: Bult-Store

Krmivo pro psy s kachnou – mokré krmivo, sáček 500 g – krmivo s kachnou – krmivo s jablky – krmivo pro psy 500 g
83,42 Kč/1l
41,71 Kč
Prodejce: Bult-Store

TufTuf | Krmivo pro psy – kachna s jablkem – sada vlhkého krmiva, 40 sáčků po 300 g – krmivo pro psy
1 974,93 Kč/1l
592,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 20 × 300 g – konzerva s kachním masem a jablky – mokré krmivo – krmivo pro psy
73,02 Kč/1l
438,09 Kč
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Hydratační krmivo pro psy – 10 × 100 g – masová paštika z kachny – s jablkem – mokré krmivo
131,49 Kč/1l
131,49 Kč
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 20 × 300 g – hovězí maso s dýní – mokré krmivo – 67 % vlhkosti
73,02 Kč/1l
438,09 Kč
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 12 × 900 g – husa – Plnohodnotné krmivo pro psy – 63 % vlhkosti
41,69 Kč/1l
450,26 Kč
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 40 × 300 g – směs mas – 67 % vlhkosti – sáček
3 546,43 Kč/1l
1 063,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 10 × 100 g – hovězí maso s dýní – mokré krmivo – 67 % vlhkosti
131,25 Kč/1l
131,25 Kč
Prodejce: Bult-Store

Bult | Mokré krmivo pro psy – 500 g – plnohodnotné – s křepelkou – mokré krmivo pro psy
101,96 Kč/1l
88,59 Kč
-42%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 10 × 300 g – kachna s jablkem – paštika – 69 % vlhkosti
Objevte lahodné a zdravé krmivo pro psy od značky Tuftuf! Toto mokré krmivo pro psy kombinuje jemné kachní maso s čerstvým jablkem a zajišťuje tak chutné a výživné jídlo, které nadchne i ty nejvybíravější psy. Díky 69 % obsahu vlhkosti nabízí šťavnaté a masité jídlo, které je ideální pro zdravou výživu psů.
Přehled produktu:
Mokré krmivo pro psy TufTuf s kachnou a jablkem se dodává v praktických sáčcích po 300 g a obsahuje vysoce kvalitní přírodní suroviny. Díky 65 % obsahu masa a živočišných vedlejších produktů, včetně 4 % jemného kachního masa, a dalších cenných surovin, jako je rýže a mrkev, zajišťuje vyváženou výživu. Tato lahodná paštika je ideální pro výživu starších psů a díky přidanému čerstvému jablku podporuje posílení imunitního systému.
Hlavní vlastnosti a specifikace:
Toto mokré krmivo nabízí řadu výhod, díky nimž je vynikající volbou pro každého psa. Zde jsou jeho nejdůležitější vlastnosti:
- Vysoce kvalitní suroviny: 65 % masa a živočišných vedlejších produktů, včetně 4 % kachního masa, spolu s rýžovou moukou a mrkví zajišťují vyvážené a výživné jídlo.
- Vysoký obsah vlhkosti: Díky 69 % vlhkosti zůstává krmivo čerstvé a šťavnaté, což zvyšuje jeho přijatelnost u vybíravých psů.
- Zdravé složení: Receptura neobsahuje žádné přísady a obsahuje přírodní suroviny, které podporují dobré zdraví vašeho psa.
- Výživa přizpůsobená věku: Ideální pro mladé i starší psy, protože jemná konzistence paštiky usnadňuje žvýkání.
- Podpora zdraví: Kombinace kachního masa a jablek přispívá k posílení imunitního systému a podporuje lesklou srst a zdravou kůži.
- Hmotnost: 300 g
- Objem obsahu: 300 ml
- Druh krmiva: Mokré krmivo
- Registrační číslo: -
- Přísady: Žádné
- Obsah vlhkosti: 69 %
- Varianta: Kachna s jablkem
- Verze produktu: Sáček
- Obsah balení: TufTuf mokré krmivo pro psy Kachna s jablkem, sáčky 10x300 g mletého masa
- Schválené druhy: pes
- Pokyny k krmení: Uchovávejte mimo dosah dětí.
- Složení krmiva: Maso a živočišné vedlejší produkty 65 % (z toho kuře 4 %), rýžová mouka, mrkev 4 %, tymián 0,5 %, řepkový olej 0,5 %, vývar.
Toto vlhké krmivo pro psy se vyrábí v Polsku, což zaručuje vysoké standardy kvality a čerstvost. Kombinace kachního masa a jablek nabízí nejen vynikající chuť, ale také podporuje trávení a celkové zdraví vašeho psa. Je to ideální volba pro každodenní čerstvé a zdravé krmení psů.
Výhody a použití:Mokré krmivo TufTuf je nejen chutné, ale nabízí také řadu zdravotních výhod. Skvěle se hodí jako každodenní hlavní krmivo nebo jako psí pamlsek a pomáhá podporovat zdraví vašeho psa. Jemná konzistence je ideální zejména pro výživu starších psů, protože se snadno žvýká a tráví.
Výhody produktu:
- Vysoce kvalitní suroviny: Obsahuje 65 % masa a živočišných vedlejších produktů, včetně kachního masa, což z něj činí vysoce kvalitní krmivo pro psy.
- Zdravá kůže a lesklá srst: Řepkový olej dodává psovi důležité mastné kyseliny, které podporují zdraví kůže.
- Podpora imunitního systému: Přidání čerstvého jablka posiluje imunitní systém a má pozitivní vliv na zrak.
- Snadná stravitelnost: Ideální pro psy každého věku, zejména pro starší jedince a psy s citlivým žaludkem.
- Praktické balení:Sáčky s krmivem pro psy se snadno používají a zaručují čerstvost při každém krmení.
Proč si vybrat tento produkt:Vyberte si mokré krmivo pro psy TufTuf a dopřejte svému miláčkovi lahodné a výživné jídlo, které díky přírodním surovinám zajišťuje zdravou výživu pro psy. Vaše volba podporuje nejen pohodu vašeho psa, ale také zdraví a vitalitu, kterou si zaslouží.
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 0.3 l
- Model
- Kachna s jablky
- Verze
- Sada 10 sáčků po 300 g
- Obsah vlhkosti
- 69%
- Druh krmiva
- Mokré krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Hund
- Doplňkové látky
- Žádné
- Návod k použití
- Uchovávejte mimo dosah dětí.
- Kód EAN
- 5903802473919
- Výrobce
- Tuftuf
- Schvalovací číslo
- -
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 0.3 l
- Model
- Kachna s jablky
- Verze
- Sada 10 sáčků po 300 g
- Obsah vlhkosti
- 69%
- Druh krmiva
- Mokré krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Hund
- Doplňkové látky
- Žádné
- Návod k použití
- Uchovávejte mimo dosah dětí.
- Kód EAN
- 5903802473919
- Výrobce
- Tuftuf
- Schvalovací číslo
- -
K tomu se hodí také

Mokré krmivo pro psy Dolina Noteci RAFI Adult bez obilovin 16x500g MIX chutí – kompletní krmivo pro dospělé psy, sáčky 500 g, sada různých chutí
668,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

ROYAL CANIN Gastrointestinal High Fiber Loaf 12x200g
3 017,68 Kč/1kg
754,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Krmivo pro psy – Mokré krmivo – Konzerva s hovězím masem – 415 g hovězího masa
54,07 Kč/1l
22,44 Kč
Prodejce: Bult-Store

BRIT Mono Protein Rabbit - mokrá krmiva pro psy - 400 g
802,12 Kč/1l
320,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Dolina Noteci Rafi s telecím masem - mokrá krmiva pro psy - 500 g
286,25 Kč/1kg
145,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

RINTI Kennerfleisch, Dospělý jedinec, Kachna, 800 g, Bez sóji
163,75 Kč/1kg
131,00 Kč
Prodejce: STREFA

BULT – Krmivo pro psy s kachnou – vlhké krmivo v tyčinkách 900 g – krmivo pro psy – vlhké krmivo pro psy – pamlsky pro psy
39,03 Kč/1l
35,13 Kč
Prodejce: Bult-Store

Dolina Noteci Premium Dziczyzna - Mokra Karma dla Psa - 800g
388,34 Kč/1kg
349,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Perfecto Cat Classic rybí směs 2kg
65,89 Kč/1kg
131,77 Kč
Prodejce: boni-shop

ANIMAL ISLAND Hovězí/Kuřecí/Krůta/Ryba 40x85g
876,14 Kč/1kg
876,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

N&D DOG PUMPKIN Puppy Lamb & Blueberry Mini 140g
139,97 Kč
Prodejce: VISO

Karma pełnoporcjowa dla psów dorosłych z wołowiną 1.24 kg
43,17 Kč/1kg
60,01 Kč
Prodejce: Katomix

Pedigree 40x 100g - Dospělý výběr v omáčce
194,63 Kč/1kg
778,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Animonda GranCarno Adult mit Lachs & Spinat - 800g
385,68 Kč/1kg
344,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Bozita 4263, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Jelen, 370 g
654,05 Kč/1kg
242,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Pedigree Biscrok Original krosse Hundekekse in Knochenform 500g
30,26 Kč/1kg
90,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Calibra VD Dog konz. Gastrointestinal & Pancreas Low Fat 400 g
2 063,41 Kč/1kg
949,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Dehner Premium krmivo pro psy, vlhké krmivo bez obilovin, pro starší psy, hovězí / jehněčí / brambory, 6 x 800 g konzervy (4,8 kg)
849,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Dog Life konz.Sensitive Rabbit 400g
317,71 Kč/1kg
142,97 Kč
Prodejce: VISO

Rinti Dog Kennerfleisch konzerva šunka 800g
163,75 Kč/1kg
131,00 Kč
Prodejce: STREFA

Royal Canin Veterinary VHN Dog Hypoallergenic 200g mokrá paštika pro psy s potravinovými intolerancemi
1 337,80 Kč/1kg
334,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

4VETS Natural Diabetes Dog - mokrá krmiva pro psy - 400 g
287,90 Kč/1kg
118,04 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Hill's Prescription Diet a/d Kuřecí, Vepřové, Krůtí (pták) Pro dospělé 156 g
2 040,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Propesko PES 1240g HOVĚZÍ, KUŘE
209,68 Kč/1kg
260,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Wolfsblut Adult Wide Plain, Dospělý jedinec, Kůň, 800 g, Bez cukru, Bez sóji
97,07 Kč/1kg
465,94 Kč
Prodejce: Dragtek-com

DAX PES 1240g ZVĚŘINA kousky
190,32 Kč/1kg
236,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Vet Expert Intestinal Mokré veterinární krmivo pro psy s jehněčím 400g Poruchy trávení
369,17 Kč/1kg
184,57 Kč
-33,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
151,36 Kč
Prodejce: VISO

Reno PES 415g HOVĚZÍ konzerva kousky
515,66 Kč/1kg
214,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BRIT Mono Protein Lamb 24x400g
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 468,40 Kč/1kg

PIPER 11802838 konzerva pro psy - krůtí/brokolice 800g
2 524,69 Kč
Prodejce: superbrandshop

TufTuf | Krmivo pro psy – směs příchutí – sada mokrého krmiva, 24 plechovek po 800 g – konzervy pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 162,56 Kč
Prodejce: Bult-Store
1 453,20 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s jehněčím masem – sada 6 plechovek po 400 g – mokré krmivo pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
161,50 Kč
Prodejce: Bult-Store
403,75 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s příchutí králíka – sada 6 plechovek po 400 g – konzervy pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
161,50 Kč
Prodejce: Bult-Store
403,75 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s hovězím masem – sada mokrého krmiva, 6 plechovek po 400 g – plechovka krmiva pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
161,50 Kč
Prodejce: Bult-Store
403,75 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy – zvěřina – sada 6 plechovek po 400 g – krmivo ze zvěřiny pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
161,50 Kč
Prodejce: Bult-Store
403,75 Kč/1l

Krmivo pro psy s králíkem – mokré krmivo v konzervě 800 g – mokré krmivo pro psy – mokré krmivo s králíkem – mokré krmivo 800 g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
48,55 Kč
Prodejce: Bult-Store

Krmivo pro psy s hovězím masem – mokré krmivo v konzervě 400 g – krmivo s hovězím masem – krmivo v konzervách – mokré krmivo pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
26,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,47 Kč/1l

Krmivo pro psy s jehněčím masem – mokré krmivo v konzervě 400 g – krmivo pro psy s jehněčím masem – mokré krmivo s jehněčím masem – krmivo pro psy v konzervách



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
26,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,47 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 6 × 800 g – zvěřina – 77 % vlhkosti – konzervy pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
294,41 Kč
Prodejce: Bult-Store
61,34 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 12 × 400 g – hovězí maso – 81 % vlhkosti – mokré krmivo



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
328,50 Kč
Prodejce: Bult-Store
68,44 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s příchutí králíka – sada mokrého krmiva, 12 plechovek po 800 g – krmivo pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
583,23 Kč
Prodejce: Bult-Store
729,04 Kč/1l

Krmivo pro psy – Mokré krmivo – Konzerva s hovězím masem – 415 g hovězího masa



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
22,44 Kč
Prodejce: Bult-Store
54,07 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – drůbež – 1250 g – kousky masa v omáčce – krmivo pro psy



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
72,00 Kč
-32%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
48,55 Kč
Prodejce: Bult-Store
38,84 Kč/1l

Krmivo pro psy – Mokré krmivo pro psy – Konzerva s drůbeží – 415 g krmiva pro psy s drůbeží



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
49,21 Kč
-54%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
22,44 Kč
Prodejce: Bult-Store
54,07 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – hovězí – 1250 g – kousky masa – 81 % vlhkosti



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
48,55 Kč
Prodejce: Bult-Store
38,84 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s drůbežím masem – sada 6 plechovek po 415 g – mokré krmivo pro psy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
134,18 Kč
Prodejce: Bult-Store
323,33 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s hovězím masem – sada 6 plechovek po 415 g – hovězí maso pro psy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
134,18 Kč
Prodejce: Bult-Store
323,33 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – jehněčí – 1250 g – kousky masa – mokré krmivo



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
48,55 Kč
Prodejce: Bult-Store
38,84 Kč/1l