1,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g516,65 Kč/1kg
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Lékořice Hexenbesen cukrová lékořice s cukrářskou náplní 300g292,87 Kč/1kg
87,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Salmiak Rocks kousky lékořice s cukrářskou náplní salmiak 1000g274,25 Kč/1kg
274,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Lékořice Hexenbesen cukrová lékořice s cukrářskou náplní 1000g298,96 Kč/1kg
298,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Venco Drop Toppers Mírné & Salmiak 215 g
667,07 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Venco školní křída
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Venco Piramides jemně sladké 235 g
587,62 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Venco Černobílé sušenky s mořskou solí 285 g
484,53 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lékořicová sušenka, 175 g
359,66 Kč/1kg
69,18 Kč
-9%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
62,94 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Venco - Salmiakrondo's - 1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Venco - Limburger Kätzchen lékořice - 1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Odenwälder lékořicové bonbony proti kašli s příchutí lékořice 150g
535,33 Kč/1kg
80,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Venco Medový lékořicový bonbón
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Italiano Siciliaanse zachte dropstaafjes 200 g – autentická zachte kapka
610,50 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Matthijs Salmiak tyčinky 1 kg
404,59 Kč/1kg
404,59 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Venco - Lékořicové mince - 1kg
393,93 Kč/1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Slaná lékořice - Twists 100g
825,30 Kč/1kg
82,53 Kč
Prodejce: taleoo

Venco Engelse Drop Zacht Zoet 200g – jemné, sladké lékořicové bonbóny, klasické
717,10 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Matthijs - Lékořice Bielzen - 1kg
404,59 Kč/1kg
404,59 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Cukrovinky Haribo 160g
259,20 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Směs lékořicových bonbónů, která splní všechna vaše přání. Venco Drop
Toppers Veelzijdig & Zacht nabízí pestrou škálu měkkých
lékořicových specialit, které nadchnou svým rozmanitým
složením. V jednom sáčku se snoubí vše, co
milovníci lékořice milují: klasická měkká lékořice, barevné bonbóny se
sladkým jádrem a ovocné varianty s lékořicovou příchutí. Každý úchop
do směsi je malým překvapením – někdy jemně sladký, jindy
intenzivně aromatický, jindy ovocně trpký. Měkká konzistence zajišťuje
příjemný pocit při žvýkání, který osloví zejména milovníky jemných
textur. Barevně pestrá a chuťově
rozmanitá, tato směs je ideální ke sdílení – nebo
k vychutnání úplně sama. Ať už na cestách, doma nebo v kanceláři: tato
směs se hodí prostě vždy.
- Seznam přísad
- Složení: cukr, glukózový sirup, škrob, glukózovo-fruktózový sirup, PŠENIČNÁ MOUKA, melasa, želatina, salmiaková sůl, extrakt z lékořice, kyselina mléčná, plně hydrogenovaný kokosový tuk, karamelizovaný cukr, látky udržující vlhkost (glycerin, sorbitol), přírodní aroma
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 346,00 kcal, 1 467,00 kJ; tuky: 0,60 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 0,50 g; sacharidy: 81,00 g; z toho cukry: 61,00 g; bílkoviny: 3,10 g; sůl: 0,10 g;
- Hmotnost
- 225 g
- Potravinářský podnik
- Cloetta Deutschland GmbH Neutorcenter 46395 Bocholt Deutschland
- Prodejní název
- Lékořice pro dospělé – ne pro děti.
- Výrobce
- Venco
- Číslo produktu
- 1018529
- Kód EAN
- 8713800255984
- Seznam přísad
- Složení: cukr, glukózový sirup, škrob, glukózovo-fruktózový sirup, PŠENIČNÁ MOUKA, melasa, želatina, salmiaková sůl, extrakt z lékořice, kyselina mléčná, plně hydrogenovaný kokosový tuk, karamelizovaný cukr, látky udržující vlhkost (glycerin, sorbitol), přírodní aroma
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 346,00 kcal, 1 467,00 kJ; tuky: 0,60 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 0,50 g; sacharidy: 81,00 g; z toho cukry: 61,00 g; bílkoviny: 3,10 g; sůl: 0,10 g;
- Hmotnost
- 225 g
- Potravinářský podnik
- Cloetta Deutschland GmbH Neutorcenter 46395 Bocholt Deutschland
- Prodejní název
- Lékořice pro dospělé – ne pro děti.
- Výrobce
- Venco
- Číslo produktu
- 1018529
- Kód EAN
- 8713800255984
K tomu se hodí také

Venco Drop Toppers Mírné & Salmiak 215 g
667,07 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Venco Černobílé sušenky s mořskou solí 285 g
484,53 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Venco Piramides jemně sladké 235 g
587,62 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Venco školní křída
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Venco - Salmiakrondo's - 1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

XL Lékořice Willy extra měkká lékořice s příchutí lékořice 300g
293,40 Kč/1kg
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cloetta Lakrisal 3 balení po 75 g
1 414,80 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Keltská lékořice extra silná slaná lékořice kousky bez cukru 175g
578,57 Kč/1kg
101,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g
178,25 Kč/1kg
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Venco Droptoppers Salmiak & Mint 340g – lékořicové bonbony s mátovým tónem
594,26 Kč/1kg
202,05 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Venco - Limburger Kätzchen lékořice - 1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lékořice Red Band mince aromatické intenzivní bez barviv 500g
157,14 Kč/1kg
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
177,42 Kč/1kg
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sladká lékořice - Twists tyčinky 100g
748,20 Kč/1kg
74,82 Kč
Prodejce: taleoo

Rádiem řízená sada zásuvek EMOS, 3 bezpečnostní zásuvky s dálkovým ovládáním, 3ks, 230V, 1000W, zvýšená ochrana proti dotyku, P0069
923,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

Venco Dropsport lékořicové kapky 180g – sladká, slaná a kořeněná lékořice
589,50 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Venco Medový lékořicový bonbón
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

20x Katjes 6848477008 Katjes Katjes-Kinder Lakritz 210,0 g
186,57 Kč/1kg
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Akumulátorový rázový utahovák PARKSIDE PERFORMANCE® 20 V "PPDSSA 20-Li A1", bez baterie a nabíječky
3 440,00 Kč
-561,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 878,13 Kč
Prodejce: Axshop

Beige L, Hernia Inguinal Hernia Belt Podpůrný pás pro redukovatelnou tříselnou kýlu Hernia Truss Na obou stranách
1 113,82 Kč
-282,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
831,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
409,39 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Lékořice bruselská Měkká lékořice ve tvaru Männeken Pis 300g
330,60 Kč/1kg
99,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Lékořicoví šneci Minis kořeněné rolované provázky 100 kusů
289,38 Kč/1kg
376,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Děrovaná stěna s 25 háčky a držáky 120x2x60cm
837,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Red Band Black Jewellery Silná lékořice Premium Stand-up Pouch 200g
223,90 Kč/1kg
44,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
347,77 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Bron lékořice Kruisdrop s mentolovými kousky lékořice bez cukru 1000g
416,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Italiano – bonbóny z lékořice se salmiakem – 24 rolí
406,41 Kč/1kg
812,81 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%100% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
100%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
516,65 Kč/1kg

Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,12 Kč/1kg

Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
235,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
235,95 Kč/1kg

Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(8)Počet hodnocení: 8
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,42 Kč/1kg

Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,77 Kč/1kg

Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
858,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,60 Kč/1kg

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,73 Kč/1kg

Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
388,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,90 Kč/1kg

Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
281,88 Kč/1kg

Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(11)Počet hodnocení: 11
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg

Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 100,44 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 834,07 Kč/1kg

Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
217,33 Kč/1kg

Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
504,47 Kč/1kg

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg

Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,43 Kč/1kg

Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,25 Kč/1kg

Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
365,83 Kč/1kg