5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Paluszki Beskidzkie delikatne 200 g2 091,75 Kč/1kg
418,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Prażynki Reksio Przysnacki o smaku solonym 95 g4 422,20 Kč/1kg
442,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Przysnacki Pražnki O Smaku Bekon 120 G3 668,67 Kč/1kg
440,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Křupavé snacky s příchutí zelené cibulky 140 g3 144,57 Kč/1kg
440,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Schnitzer 4599, 100 g, 439 kcal, 1847 kJ
784,70 Kč/1kg
78,47 Kč
Prodejce: taleoo

Podpłomyki Kupiec pizza 70 g
492,43 Kč/1kg
72,99 Kč
-52%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
34,47 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Orzechy nerkowca TOPS 200 g
555,24 Kč/1kg
138,81 Kč
Prodejce: Katomix

Beskidzkie Paluszki Sezam 100 g
292 700,01 Kč/1kg
56,97 Kč
-48%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
29,27 Kč
Prodejce: Katomix

Pikantní krevety VIF 100 g křupavá svačina
476,18 Kč/1kg
91,78 Kč
-42%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
52,38 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Podpłomyki Kupiec zelená cibule 70 g
644,71 Kč/1kg
73,72 Kč
-38%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
45,13 Kč
Prodejce: Katomix

Mitsuba 114673, Rýžové krekry, Sůl, 100 g, Vietnam
1 167,70 Kč/1kg
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

VOLLKORN-DINKELSTICKS, NATÜRLICH150 g - ENVOY
2 203,80 Kč/1kg
330,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Pistacje prażone solone Kresto 100 g
1 109,30 Kč/1kg
145,98 Kč
-35,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,93 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Bonduelle Crispy Maïs150 g – Křupavákukuřice, bezlepková a veganská
707,40 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Vollkorn Sticks - Dinkel 100g
419,70 Kč/1kg
41,97 Kč
Prodejce: taleoo

Inproba Cassave Kroepoek, do křupava pečený na slunečnicovém oleji, 135 g
592,15 Kč/1kg
79,94 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Paluszki z sezamem Lubella - chrupiąca przekąska 70 g
257,86 Kč/1kg
18,05 Kč
Prodejce: Katomix

Huoberpreclík dětský špaldový křupavý preclík 125g
389,12 Kč/1kg
48,64 Kč
Prodejce: taleoo

GymBeam –arašídové máslo v košíčcích, 12 x 39 g
1 596,50 Kč/1kg
683,30 Kč
Prodejce: LAVONIO

Crisco Shortening 450g vegetariánský
613,64 Kč/1kg
355,28 Kč
-79,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
276,14 Kč
Prodejce: AdultShopOne
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Hlasitost:
- 85 g
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 540 kcal
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 2254 kJ
- Energetická hodnota (na porci):
- 135 kcal
- Energetická hodnota (na porci):
- 564 kJ
- Typ balení:
- Kapsička
- Země původu:
- Nizozemí
- Seznam přísad
- 45 % rýže, slunečnicový olej, cukr, tapiokový škrob, maltodextrin, sůl, cibule v prášku, česnek v prášku, koření, extrakt z kvasnic, sójová omáčka (voda, sójové boby, sůl, pšenice), barvivo (extrakt z papriky), chilli v prášku, rafinovaný sójový olej, aroma, olej z limetky
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 2218 kJ/536 kcal; tuky: 29,6 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 2,7 g; sacharidy: 61,8 g; z toho cukry: 14,6 g; bílkoviny: 3,6 g; sůl: 1,26 g; vláknina: 4 g;
- Hmotnost
- 85 g
- Potravinářský podnik
- Mitsuba P.O. Box 43464 2504-AL The Hague Niederlande
- Prodejní název
- Rýžové sušenky s indickým kořením
- Výrobce
- Mitsuba
- Číslo produktu
- 114689
- Kód EAN
- 8711299018899
- Seznam přísad
- 45 % rýže, slunečnicový olej, cukr, tapiokový škrob, maltodextrin, sůl, cibule v prášku, česnek v prášku, koření, extrakt z kvasnic, sójová omáčka (voda, sójové boby, sůl, pšenice), barvivo (extrakt z papriky), chilli v prášku, rafinovaný sójový olej, aroma, olej z limetky
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 2218 kJ/536 kcal; tuky: 29,6 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 2,7 g; sacharidy: 61,8 g; z toho cukry: 14,6 g; bílkoviny: 3,6 g; sůl: 1,26 g; vláknina: 4 g;
- Hmotnost
- 85 g
- Potravinářský podnik
- Mitsuba P.O. Box 43464 2504-AL The Hague Niederlande
- Prodejní název
- Rýžové sušenky s indickým kořením
- Výrobce
- Mitsuba
- Číslo produktu
- 114689
- Kód EAN
- 8711299018899
K tomu se hodí také

Wilthagen Knabbelspek naturel 150g – křupavá, pikantní slaninková přesnídávka
849,53 Kč/1kg
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Bifi Minis balení 10 ks 100g – Pikantní mini salámové svačinky bohaté na bílkoviny
1 700,70 Kč/1kg
170,07 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Máslové sušenky - Galettes 130g
599,62 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 5 x 2 kusy 200g
377,15 Kč/1kg
75,43 Kč
Prodejce: taleoo

Pretzel Pieces Cinnamon Brown Sugar suess knusprig und aromatisch 160g
588,00 Kč/1kg
94,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wasa Delicate Thin Crackers křupavé jemně kořeněné paprikové 150g
593,27 Kč/1kg
88,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Snack a Jacks Rijstwafels BBQ Paprika 103g – Křupavé rýžové koláčky
1 340,68 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Krambals Bruschetta Garden Grill chlebové chipsy 70 g
528,57 Kč/1kg
37,00 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tarallini, středomořské sušenky, 200 g - Gilli
478,50 Kč/1kg
95,70 Kč
Prodejce: italia-genuss

6x Plasmon il Biscotto dei Grandi 300g + Italská gurmánská vláknina 400g
59,37 Kč/1kg
161,03 Kč
-54,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
106,87 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Alka Slon mačkané preclíky Rajčata bylinky preclík 70g
614,29 Kč/1kg
43,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Pšeničná mouka na bagety, certifikovaná Demeter, 1 kg
63,30 Kč/1kg
63,30 Kč
Prodejce: taleoo

Sušenky Sfogle Lime and Pepe 150g - Gran Pavesi
488,57 Kč/1kg
146,57 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Bramborové lupínky s příchutí zelené cibulky 250 g
485,22 Kč/1kg
131,01 Kč
Prodejce: Katomix

Nawarra Rollos Schaumroellchen Cocos
410,45 Kč/1kg
82,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Schär 8008698039946, Chocolate snacks, Čokoláda, 52 g, Gluten, Laktóza, Palmový olej, Konzervant, Pšenice, 2080 kJ, 496 kcal
1 559,00 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Casa Rinaldi, křupavé sušenky Taralli s extra panenským olivovým olejem, 200 g | Italské křupky z oblasti Apulie
412,25 Kč/1kg
82,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX křupavé vepřové kůžičky smažené a ochucené balení 50g
1 057,20 Kč/1kg
52,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Crisco Shortening 450g vegetariánský
613,64 Kč/1kg
355,28 Kč
-79,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
276,14 Kč
Prodejce: AdultShopOne

Patak's Pappadum Snack, jemně solené, 70 g – křupavá indická svačina
2 277,29 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
2 932,72 Kč/1kg
366,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Leev Linzenwafels Paprika 117g – Křupavé, pikantní čočkové oplatky svačina
1 362,48 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Směs krekerů, 350 g
175,66 Kč/1kg
61,48 Kč
Prodejce: Katomix

funny fresh Kruspers Sour Cream Style lahodně ochucený vegetariánský 120g
516,08 Kč/1kg
61,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Havlik solené tyčinky české 90 g
181,78 Kč/1kg
16,36 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mitsuba 114674, Rýžové krekry, Wasabi, 100 g, 425 kcal, 1795 kJ, Blistr
1 167,70 Kč/1kg
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Amor di Pane křupavé tyčinky s olivovým olejem a sezamovou příchutí 125g
322,08 Kč/1kg
41,87 Kč
Prodejce: LAVONIO

funny fresh preclík mini preclík rafinovaný s mořskou solí 160g
315,25 Kč/1kg
50,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sýrové tyčinky 100g
1 001,10 Kč/1kg
100,11 Kč
Prodejce: taleoo

Hellma 70101516 Mini preclíkové sušenky - cca 70 sáčků
513,16 Kč/1kg
538,82 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Chrupki orzechowe PRZYS 150 g
438,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 926,60 Kč/1kg

Paluszki Beskidzkie delikatne 200 g
418,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 091,75 Kč/1kg

Yildriz Knoflook Turkish Kebab 265g – Pikantní česnek, ideální na grilování
461,66 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg

Paluszki Beskidzkie z solą 240 g
330,41 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 376,71 Kč/1kg

Granforno Grissini Pizza s olivovým olejem 125g balení 12 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
634,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
5 074,72 Kč/1kg

Grissini Natur 125G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
467,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 743,92 Kč/1kg

Pražená kukuřice s chilli 500g Brat.pl
205,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
399,21 Kč/1kg

Nawarra Rollos Schaumroellchen Cocos



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
82,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
410,45 Kč/1kg

Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Další, Sůl, Rozmarýn, Pšeničná mouka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
326,46 Kč/1kg

Roland Murten Bretzeli Classic, Sůl, 100 g, 1 kusů, 390 kcal, 1630 kJ
77,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
770,50 Kč/1kg

Fiore Mio Pizzini snack tyčinky s rajčaty a olivovým olejem 100g
57,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
570,90 Kč/1kg

VÝPRODEJ! Tyčinky s rýžovým olejem – Classic – minimální trvanlivost do 24.03.2026
540,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 278,73 Kč/1kg

Grilované pražené fazole 200g Brat.pl
179,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
857,10 Kč/1kg

Fonzies The Original, kukuřičný snack se sýrem 100g sáček



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(9)Počet hodnocení: 9
342,41 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 424,10 Kč/1kg

Otevřít Potraviny 4018077895074, e500, e500ii, e524, sůl, droždí, Solené preclíky Složení: pšeničná mouka, ječný sladový výtažek, řepkový olej, kypřící prášek, 401 kcal, 70 g, 2,5 g, 12 g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
72,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,00 Kč/1kg

TUC Mini Sour Cream Onion křupavá mini sušenka 120g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
70,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
586,25 Kč/1kg

TUC Sweet Chilli Cracker mírně pikantní, křupavý a aromatický 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
39,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
390,40 Kč/1kg

Dr. Kargs Red Pepper Cracker s ovocnou pikantností z papriky 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
74,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
822,56 Kč/1kg

funny-frisch Salzstangen Sticks 4262 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
50,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
254,40 Kč/1kg

Snyder’s Pieces – medová hořčice s cibulí, balení 110 g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
67,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
616,09 Kč/1kg