5,0



Na základě 1 hodnocení
Nejprodávanější
Podobné produkty

Další informace o reklamě
20 kg organického hnojiva na trávník 9+3+6 pro cca 400 m²71,46 Kč/1kg
1 429,14 Kč
Prodejce: boni-shop

Další informace o reklamě
BiobizzHeaven, 250 ml | Půdní kondicionér5 373,40 Kč/1l
1 343,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
BioBizz Fish-Mix 0,5 l růstové hnojivo pro půdu a Coco Grow2 153,10 Kč/1l
1 076,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
EcoDeco AloeGrow hnojivo pro pokojové rostliny 1000 ml, organické přírodní hnojivo z aloe pro zdravý růst341,88 Kč/1l
341,88 Kč
Prodejce: EcoDeco

gpi Gärtnerův biokrb Hnůj pro skot 4,5 kg
64,84 Kč/1kg
291,80 Kč
Prodejce: ichzapfe

SUBSTRAL® Naturen® 83090 SUBSTRAL® Naturen®Hornspäne 3,0 kg
257,74 Kč/1kg
773,22 Kč
Prodejce: M_plus_L

BiobizzGrow, 1 l | Tekuté hnojivo
581,99 Kč/1l
581,99 Kč
Prodejce: TR8

Univerzální hnojivo - granulované hnojivo z ovčí vlny, 450 g | ARIES
79,59 Kč/1kg
218,86 Kč
Prodejce: taleoo

ALGOFLASH NATURASOL Hnojivo pro jahody a bobuloviny, dlouhodobé působení, 1,5 kg, UAB
750,18 Kč/1kg
1 245,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Discountic

SUBSTRAL® Naturen® 84020 SUBSTRAL® Naturen® Gartenpflanzen Universaldünger 5,0 kg
156,75 Kč/1kg
783,75 Kč
Prodejce: somnia24

Hoštické hnojivo NPK s guánem 1 kg
132,65 Kč/1kg
132,65 Kč
Prodejce: VISO

Hnojivo ORGAMIN na buxusy 1,4kg
228,22 Kč/1kg
342,33 Kč
Prodejce: VISO

Hnojivo na zeleninu, ALGOFLASH NATURASOL, 1,5 kg, UAB, organické
753,47 Kč/1kg
1 250,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Discountic

Organické hnojivo Algoflash 1,5 kg
637,38 Kč/1kg
1 019,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

VERMAKTIV Stimul – přírodní hnojivo – Bylinky 1 l
2 500,00 Kč/1l
2 500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dermione

Veganské hnojivo 1 kg
30,04 Kč/1kg
207,27 Kč
Prodejce: taleoo

ALGOFLASH NATURASOL Trávníkové hnojivo AG3BIO250 3 odměrky přírodního anidu - 10 kg
139,50 Kč/1kg
1 394,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Tekuté organické biologické dusíkaté hnojivo pro citrusy a rostliny 1 kg
270,54 Kč/1kg
276,81 Kč
-6,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
270,54 Kč
Prodejce: PolisElectro

Substrát Pro Orchideje 5L Raselina Premium
35,88 Kč/1l
179,41 Kč
Prodejce: VISO

Síran hořečnatý 10 kg, hnojivo proti hnědnutí jehličnanů a tuj
72,68 Kč/1kg
726,78 Kč
Prodejce: boni-shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hnojivo z čedičové moučky 10 kg – přírodní půdní zlepšovač s ochranou proti slimákům
Naše 100% přírodní bazaltová moučka je minerální hnojivo a půdní zlepšovač v praktickém 10kg balení. Jemně mletá bazaltová hornina dodává důležité stopové prvky a zároveň zlepšuje strukturu půdy – ideální pro zeleninové záhony, ovocné stromy, trávníky, trvalky a vyvýšené záhony.
Hlavní výhody:
- Bohaté na minerály: Dodává křemík, hořčík, vápník, železo a další stopové prvky.
- Dlouhodobý účinek: Minerály se nevyplavují a trvale posilují půdu.
- Zlepšuje strukturu půdy: Zvyšuje schopnost půdy zadržovat vodu a její provzdušnění.
- Přirozená ochrana proti slimákům: Hrubá struktura a minerální účinek omezují výskyt slimáků a půdních škůdců.
- Šetrný k životnímu prostředí a bezpečný: Vhodný pro pěstování; při správném použití neškodný pro člověka a zvířata.
Doporučení pro použití:
- Aplikujte jako posyp nebo zapracujte do horní vrstvy půdy: cca 2–5 kg na 10 m², v závislosti na typu půdy a potřebách.
- Lze smíchat s kompostem nebo organickými hnojivy pro optimalizaci kombinace živin.
- Během vegetačního období je možné provést několik aplikací; jednorázová základní aplikace dlouhodobě zlepšuje zdraví půdy.
- U nově založených záhonů před výsadbou dobře zapracujte.
Oblasti použití: zeleninové a bylinkové zahrady, ovocné sady, okrasné rostliny, zakládání nových trávníků, vyvýšené záhony a rostliny v květináčích. Vhodné pro všechny zahradní půdy, zvláště vhodné pro písčité nebo vyčerpané půdy.
Bezpečnost a skladování: Skladujte v suchu. Produkt je bezprašný a snadno se s ním manipuluje. Při přímém kontaktu s kůží opláchněte; v případě požití vyhledejte lékařskou pomoc.
Sázejte na přírodní, udržitelnou a účinnou péči o půdu: S naším hnojivem z čedičového prášku dodáte svým rostlinám důležité minerální látky a zároveň je ochráníte před napadením hlemýždi – zcela bez chemických přísad.
- Hmotnost
- 10 kg
- Kód EAN
- 5905799008198
- Číslo produktu
- POD-10KG-BAZM
- Výrobce
- Nieznany producent
- Hmotnost
- 10 kg
- Kód EAN
- 5905799008198
- Číslo produktu
- POD-10KG-BAZM
- Výrobce
- Nieznany producent
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Monokalciumfosfát 1 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
348,26 Kč/1kg
348,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Vícesložkové hnojivo Inco Group granulát 1 kg 1 l
397,54 Kč/1kg
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Zahradnický perlit 10 l kypří seťové lůžko
243,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Koňský hnůj granulovaný 10,5 kg vhodný pro cca 50-100 m² ekologického pěstování
90,21 Kč/1kg
947,17 Kč
Prodejce: boni-shop

1000 semen levandule úzkolistá (Lavandula angustifolia) - Voňavý magnet pro zahradu a včely | Vytrvalá, mrazuvzdorná a aromatická rostlina
25 425,00 Kč/1kg
50,85 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

Monokalciumfosfát 2 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
217,70 Kč/1kg
435,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

15 semen hadího tykve „Gourd Sicilian Snake“ (Trichosanthes cucumerina) – exotická popínavá zelenina s dlouhými dekorativními plody
16 103,33 Kč/1kg
48,31 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

gpi Gärtnerův biokrb Hnůj pro skot 4,5 kg
64,84 Kč/1kg
291,80 Kč
Prodejce: ichzapfe

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Florovit přírodní granulované hnojivo pro kuřata 5 l
36,60 Kč/1l
183,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

LERAVA® chelát železa 200g - účinně bojuje proti nedostatku železa - hnojivo s obsahem železa pro všechny druhy rostlin - zajišťuje silnou zeleň - hnojivo s obsahem železa pro hortenzie
7 531,50 Kč/1kg
1 506,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sada semen ekologické zeleniny (10 odrůd) - sada semen ekologické zeleniny ideální pro terasu, balkon a zahradu
104 738,00 Kč/1kg
1 047,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kurzak sušené přírodní hnojivo 4L
18,75 Kč/1l
75,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Hnůj pro skot granulovaný 20 kg vhodný pro ekologické pěstování
43,95 Kč/1kg
1 098,83 Kč
Prodejce: boni-shop

PURE CHEMICAL | Perkarbonát sodný | 1 kg
267,75 Kč/1kg
267,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PURE_CHEMICAL

Clonex gel na řezání 50ml stimulátor kořenů a podpora růstu
33 080,00 Kč/1kg
1 654,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Waterdrop Vodní filtrační vložka, náhradní pro Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1 , kompatibilní s konvicí Brita® SÜD(12)
669,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect

Monokalciumfosfát 3 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
203,22 Kč/1kg
609,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Vápno k bělení stromů a keřů a jako hnojivo k odkyselení a hnojení půd chudých na vápník.
113,83 Kč/1kg
227,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko
12,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
499,04 Kč/1l
499,04 Kč
Prodejce: somnia24

Biobizz Worm-Humus, 40 l | Půda na výsadbu
15,71 Kč/1l
628,39 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Fungicid MAGNICUR ENERGY 15 ml
162,53 Kč
Prodejce: VISO

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

AGRO NPK 11-7-7 se zeolitem 3 kg AGRO 000301
58,30 Kč/1kg
174,89 Kč
Prodejce: VISO

FISCHER 85898 FISCHER řetězový zámek na kolo, délka: 900 mm, černý
688,60 Kč
-173,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
515,55 Kč
Prodejce: TR8

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 ot/min, Hliník, Černá, Oranžová, Střídavý proud
1 194,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Herní židle Ergonomická - bederním polštářem + opěrka hlavy - Výškově nastavitelná - černá a bílá
2 253,99 Kč
-54,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 199,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Urbanico-Stav

Kryt + 2x ochranné sklo pro Samsung Galaxy A15 4G / 5G pancéřové pouzdro černé
347,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MSMTECHNOLOGIES
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Ekologické pelety z ovčí vlny 5 kg na cca 50 - 100 m²



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 054,97 Kč
Prodejce: boni-shop
210,99 Kč/1kg

20 kg organického hnojiva na trávník 9+3+6 pro cca 400 m²
1 429,14 Kč
Prodejce: boni-shop
71,46 Kč/1kg

Hnojivo pro květiny na záhony, balkony a hroby 500g
65,75 Kč
Prodejce: boni-shop
131,50 Kč/1kg

Hobliny z rohoviny 1-6 mm Organické dusíkaté hnojivo (10 kg na 100 m2) - Organifer
1 274,99 Kč
Prodejce: Organifer
127,50 Kč/1l

Taška pro psy, cestovní taška s hands-free, přepravní box, s bočními kapsami, taška pro kočky, s nastavitelným ramenním popruhem, grafitová, XL: 30x50x32 cm
978,00 Kč
Prodejce: TEXCORP
1 956,00 Kč/1kg

Taška pro psy, cestovní taška, přepravní box, s bočními kapsami, taška pro kočky, s nastavitelným popruhem přes rameno, grafitová, D: 25x43x27 cm
827,00 Kč
Prodejce: TEXCORP
2 067,50 Kč/1kg

Zahradnické potřeby Sphagnum Moss Moisturizing Nutritionhnojivo pro orchideje Phalaenopsis
979,30 Kč
Prodejce: Ladenza
8 160,83 Kč/1kg

Moučka bazaltová, přírodní minerální hnojivo proti slimákům a mšicím, zlepšuje půdu, 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
417,00 Kč
Prodejce: TD_STONES
41,70 Kč/1kg

Yokuchi Gen X 400ml - kompletní hnojivo pro rostliny YOKUCHI
364,91 Kč
Prodejce: SuperMerchant
912,27 Kč/1kg

BottosStart 12-20-15 - 25 kg hnojiva na trávník
2 107,00 Kč
Prodejce: PRATOERBOSOSHOP
84,28 Kč/1kg

200LED rostlinná žárovka E27 30W Grow light lampa 85?265V pro růst kvetoucích rostlin
819,30 Kč
Prodejce: Zanjo24
11 071,62 Kč/1kg

Rychle působící kořenový prášek pro rostliny a květiny – hnojivo podporující růst řízků pro lepší zakořenění
713,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
12 508,77 Kč/1kg

Koše na hnojiva pro bonsaje,Přenosné koše na hnojiva,Koše na hnojiva s víkem,Koše na hnojiva z pletiva,Plastové koše na hnojiva,Koše na hnojiva
394,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
3 126,98 Kč/1kg

Síran železitý Clario Chemická kvalita, mech, slimáci, hnojivo na trávu 5kg, 5000g
314,39 Kč
Prodejce: MBKSklep
62,88 Kč/1l

EcoDeco AloeGrow hnojivo pro pokojové rostliny 1000 ml, organické přírodní hnojivo z aloe pro zdravý růst
341,88 Kč
Prodejce: EcoDeco
341,88 Kč/1l

Organické hnojivo Schacht speciálně pro zeleninu 2 kg balení včetně odměrky hnojivo granule
369,27 Kč
Prodejce: Krocoworld
184,64 Kč/1kg