Dragon Superfoods 181408, Prášek, Rýžový protein, 392 kcal, 6 g, 5,4 g, 2,5 g
138,12 Kč
690,60 Kč / 1kg
Cenový hit
v celostátním srovnání
plus 89,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Weider prémiová syrovátka, jahoda-vanilka, prášek, 2300g 990418 379,70 Kč/1l
3 675,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Aleavedis mleté psylliové slupky 400 g prášek906,37 Kč/1kg
382,49 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
LUTO Supplements D-mannóza v prášku 250 g1 746,52 Kč/1kg
436,63 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Další informace o reklamě
Almased Vitalkost bez laktózy, 500 g prášku1 123,73 Kč/1kg
654,01 Kč
Prodejce: apohealth

Mobiforte s hydrolyzátem a vitamínem C v prášku 3X300 g
1 571,37 Kč/1l
1 414,23 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke

Pediasure jahodový prášek 850g
1 512,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Prášek z rohovníku 200 g, Dragon Superfoods
312,08 Kč/1kg
66,16 Kč
Prodejce: BioCare

Organický sezamový proteinový prášek 500g
781,64 Kč/1kg
390,82 Kč
Prodejce: taleoo

Lamperts Maltodextrin 12 – sacharidový prášek bez příchuti, 1200 g
290,31 Kč/1kg
387,86 Kč
Prodejce: apohealth

BekunisIndické slupky psyllia, 500 g
754,41 Kč/1kg
395,31 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

MEDICALFOX GLUKO 75 prášek s příchutí pomeranče, 75 g prášku
2 300,67 Kč/1kg
172,55 Kč
Prodejce: apohealth

Nopálový prášek se semínky Chía 5:1 250g
2 314,16 Kč/1l
578,54 Kč
Prodejce: LaProve

Fortimel Multifibre 1,5 kcal Vanillegeschmack 4X200 ml
816,60 Kč/1l
653,28 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

GreenValley Šípkový prášek 300 g prášku
918,21 Kč/1kg
589,49 Kč
Prodejce: apohealth

Allcuraslupky z psyllia, 250 g slupek
890,00 Kč/1kg
235,85 Kč
Prodejce: apohealth

MEGAMAX Nutrition Protein 100 v prášku s vanilkovou příchutí, 30 g prášku
1 533,06 Kč/1kg
55,19 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

naturafit Protein 136 Vanilla prášek, 200 g prášku
1 372,71 Kč/1kg
329,45 Kč
Prodejce: apohealth

MEGAMAX sójový proteinový prášek s vanilkovou příchutí, 400 g prášku
962,12 Kč/1kg
466,63 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Aleavedis Ashwagandha prášek 300 g prášek
940,85 Kč/1kg
300,13 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Chi-Cafe proaktivní prášek 360 g
1 289,41 Kč/1kg
546,71 Kč
Prodejce: BioCare
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Druh produktu:
- Prášek
- Dílčí ingredience:
- Rýžový protein
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 392 kcal
- Obsah tuku (na 100 g):
- 6 g
- Obsah uhlohydrátů (na 100 g):
- 5,4 g
- Obsah cukru (na 100 g):
- 2,5 g
- Obsah vlákniny (na 100 g):
- 5,6 g
- Obsah bílkovin (na 100 g):
- 91 g
- Hmotnost:
- 200 g
- Seznam přísad
- Složení je uvedeno v popisu produktu.
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Mikovíniho 1623/5, Bratislava 831 02, SR
- Prodejní název
- Rýžový protein RAW
- Výrobce
- Smart Organic
- Doporučená spotřeba
- Dávkování je uvedeno v popisu produktu.
- Číslo produktu
- 181408
- Kód EAN
- 3800225475587
- Seznam přísad
- Složení je uvedeno v popisu produktu.
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Mikovíniho 1623/5, Bratislava 831 02, SR
- Prodejní název
- Rýžový protein RAW
- Výrobce
- Smart Organic
- Doporučená spotřeba
- Dávkování je uvedeno v popisu produktu.
- Číslo produktu
- 181408
- Kód EAN
- 3800225475587
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Feminol 2 - Kompletní Přípravek pro Těhotné ženy, 56 tablet + 56 kapslí
7 494,80 Kč/1l
749,48 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Norsan Omega 3 Arktis 200 ml BI8321
3 926,30 Kč/1l
785,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Alflorex 30 kapslí - Dlouhodobá expirace!
38 399 600,97 Kč/1kg
959,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4
19 989,90 Kč/1l
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Bach Original Bachovy květové esence č. 1–38 a RESCUE kapky v dekorativní kartonové krabičce, 40 lahviček
3 470,12 Kč/1kg
5 514,02 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke
![Obrázek produktu pro Glow25® Collagen Powder [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagenu s vitaminem C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnost - Neutrální](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Collagen Powder [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagenu s vitaminem C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnost - Neutrální
1 912,80 Kč/1kg
860,76 Kč
Prodejce: WR-Products

Prostalis Forte - 180 Kapseln (3 x 60 Kapseln) - 3er Pack
18 564,81 Kč/1kg
2 005,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

GLura Doplňky stravy, sada 3 balení po 60 kapslí
2 500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMPERIUM-HERBALS

BAYER Priorin EXTRA doplněk na vlasy 60 kapslí
4 507,67 Kč/1kg
676,15 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Altrient C 1000mg gel - lipozomální doplněk stravy
1 629 999,92 Kč/1kg
1 630,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Altermedic

Concentrix, 180 kapslí
8 896,44 Kč/1kg
1 574,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

Priorin kapsle pro nutriční potřeby vlasového kořínku, 120 kapslí
13 288,62 Kč/1l
1 249,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

ArmoLipid, 60 tabletek
12 328 428,24 Kč/1kg
862,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

VigorPeak
2 310,26 Kč/1l
977,24 Kč
Prodejce: Natucap

Sanprobi IBS 20 kapsułek
25 385 500,64 Kč/1kg
507,71 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Prostalis - Komplex pro podporu zdraví prostaty (30 kapslí)
761,45 Kč/1kg
827,67 Kč
-66,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
761,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AltaShop

Femibion 1 rané těhotenství 28 tablet - Dlouhá doba použitelnosti!
12 061 555,37 Kč/1kg
542,77 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Orthomol Vital F, 30 granulí/kapky, 1 balení, KPG
2 587,27 Kč/1kg
1 725,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

RIVIERA Original Schwedenbitter, bylinný likér, 1000 ml
1 054,97 Kč/1l
1 054,97 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

VitroCap N kapsle vybrané mikroživiny pro oči, 90 kapslí
15 625,17 Kč/1kg
1 390,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

3x Nemanex - kapky na čištění těla 30 ml
44 245,67 Kč/1l
1 327,37 Kč
Prodejce: NewGenMarketing

4X Prostoxalen - kapsle Sabal Palm pro prostatu
3 445 669,84 Kč/1l
3 445,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

BioTech USA 100% Creatine Monohydrate 500 g / Kreatin monohydrát / Farmaceuticky čistý mikronizovaný kreatin monohydrát v prášku
1 390,62 Kč/1l
695,31 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Kapsle VOLT
33 000,00 Kč/1l
990,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: NoviluniumHerbalis

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet
9 220,46 Kč/1kg
1 991,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Pantovigar Vital, přípravek pro vlasy, 180 kapslí
14 613,55 Kč/1kg
2 265,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

beLIVELY NMN | NAD Booster | Anti-Aging | Longevity | Energie & Zellgesundheit | 30 kapslí | Bestager | Vegan
94 222,23 Kč/1l
848,00 Kč
Prodejce: beLIVELY

Doppelherz Kolagen 11 000 Plus systm Ampule 30X25 ml
1 081,55 Kč/1l
811,16 Kč
Prodejce: apohealth

ForceVital
2 775 779,33 Kč/1kg
854,94 Kč
Prodejce: Natucap
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
944,12 Kč
Prodejce: apohealth
8 582,91 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 196,58 Kč
Prodejce: apohealth
32 340,00 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 498,42 Kč
Prodejce: apohealth
7 417,92 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 191,45 Kč
Prodejce: apohealth
14 529,88 Kč/1kg

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
839,27 Kč
Prodejce: apohealth
1 509,48 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

Carmol kapky pro zlepšení stavu při nevolnosti, 160 ml roztoku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
476,34 Kč
Prodejce: apohealth
2 977,13 Kč/1l

Pure Encapsulations Magnesium Magnesiumglycinat kapsle, 180 ks.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 484,73 Kč
Prodejce: apohealth
6 873,75 Kč/1l

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 574,67 Kč
Prodejce: apohealth
8 896,44 Kč/1kg

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
984,93 Kč
Prodejce: apohealth
16 415,50 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 486,44 Kč
Prodejce: apohealth
7 432,20 Kč/1kg

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
1 991,62 Kč
Prodejce: apohealth
9 220,46 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Viacutan plus vet, 40 kapslí
386,64 Kč
Prodejce: apohealth
7 435,38 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 014,59 Kč
Prodejce: apohealth
9 973,22 Kč/1kg

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
982,00 Kč
Prodejce: apohealth
742,81 Kč/1kg

Dekristolvit D3 2000 I.U. tablety na podporu imunitního systému, 90 tablet



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
308,43 Kč
Prodejce: apohealth
5 819,43 Kč/1kg

Léčivá země - Imutox prášek 380g
262,97 Kč
Prodejce: apohealth
692,03 Kč/1kg