Bluebell Premium 100 g okvětních lístků chrpy Jedlé květiny
267,93 Kč
5 358,60 Kč / 1l
plus 170,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Jedlá želatina 280 Bloom 100g4 622,90 Kč/1kg
462,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Hřebíček, 4 balení po 250 g859,36 Kč/1kg
244,69 Kč
-29,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,84 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Sada: badyán 120g a skořicové tyčinky 120g5 573,60 Kč/1l
278,68 Kč
Prodejce: PHRoyal

Další informace o reklamě
Nature's FinestCejlonská skořice prášek, 100 g139,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Jedlé okvětní lístky růží 250 g Sušené voňavé květy značky Royal
3 408,20 Kč/1l
170,41 Kč
Prodejce: PHRoyal

Kardamom zelený, prémiová kvalita, 100 g
3 052,80 Kč/1l
305,28 Kč
Prodejce: DODOCAKES

Růžové poupata 500 g Sušené jedlé květy Růžové poupata Sušená růže
9 742,20 Kč/1l
487,11 Kč
Prodejce: PHRoyal

Muškátový květ, 1. třída 15 g
1 516,40 Kč/1l
75,82 Kč
Prodejce: PHRoyal

Sušený rozmarýn, 200 g
1 194,00 Kč/1l
119,40 Kč
Prodejce: DODOCAKES

Bobkový list, 500 g
461,76 Kč/1kg
230,88 Kč
Prodejce: DODOCAKES

Kotanyi Rozmarýn nasekaný 16 g
1 450,50 Kč/1kg
29,01 Kč
Prodejce: Katomix

Mleté muškátové květy 25 g
1 516,40 Kč/1l
75,82 Kč
Prodejce: PHRoyal

Růžové poupata 250 g Sušené jedlé květy Růže Sušená růžová poupata
5 358,60 Kč/1l
267,93 Kč
Prodejce: PHRoyal

Jedlé okvětní lístky růží, 500 g, sušené jedlé květy, čerstvé a voňavé, velké
7 309,00 Kč/1l
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal

Nasekaná bazalka 30 G
1 516,40 Kč/1l
75,82 Kč
Prodejce: PHRoyal

Koriandr, semena, 500 g
1 193,40 Kč/1l
119,34 Kč
Prodejce: DODOCAKES

Vyzkoušejte! - Kořenové květy 50g | SONNENTOR
2 497,60 Kč/1kg
124,88 Kč
Prodejce: taleoo

Kamis Vavřínové listy 5 G
2 706,00 Kč/1kg
27,06 Kč
Prodejce: Katomix

Sušený oregano, 500 g
908,16 Kč/1kg
454,08 Kč
Prodejce: DODOCAKES

Sušená bazalka PREMIUM, intenzivní aroma, 50 g
1 211,64 Kč/1kg
66,64 Kč
Prodejce: DODOCAKES
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dodejte svým pokrmům nádech elegance: okvětní lístky chrpy Bluebell Premium (100 g) jsou 100% přírodní, sušené jedlé okvětní lístky s intenzivní zářivě modrou barvou. Pečlivě vybrané a zpracované v PREMIUM kvalitě zajišťují ušlechtilý, přírodní vzhled a jemnou vůni – ideální, pokud chcete jídla a nápoje nejen připravit, ale také stylově naaranžovat.
Ať už jako ozdoba na dorty, cupcakes a dezerty, jako rafinovaný doplněk do čajů a nálevů nebo jako dekorativní tečka na limonády, koktejly a nealkoholické koktejly: tyto okvětní lístky chrpy udělají z každého receptu opravdový zážitek. Ideální také k dochucení bylinkových a čajových směsí a pro kreativní gurmánskou kuchyni – od salátů až po speciální ozdoby na talíře.
100% přírodní okvětní lístky chrpy (Centaurea cyanus), bez umělých přísad a bez barviv – pro skutečnou, nefalšovanou dekoraci, která zanechá dojem.
- Objem
- 0.05 l
- Seznam přísad
- v popisu produktu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- 350 kcal/100 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- Royal Brand
- Prodejní název
- okvětní lístky chrpy
- Výrobce
- Biogo
- Kód EAN
- 5905858613042
- Objem
- 0.05 l
- Seznam přísad
- v popisu produktu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- 350 kcal/100 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- Royal Brand
- Prodejní název
- okvětní lístky chrpy
- Výrobce
- Biogo
- Kód EAN
- 5905858613042
K tomu se hodí také

Celý 1 kg přírodního prémiového aromatického a kořeněného muškátového oříšku
14 623,00 Kč/1l
731,15 Kč
Prodejce: PHRoyal

Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
412,18 Kč/1kg
412,18 Kč
Prodejce: somnia24

Wiberg Wok omáčka Teriyaki omáčka tradiční japonské chuti 800g
385,26 Kč/1kg
308,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr® 708445006 Knorr® Wild Sauce 1,0 kg, 1 St.
723,03 Kč/1kg
723,03 Kč
Prodejce: somnia24

LOFBERGS Inferno Mletá káva 450g Soft
551,60 Kč/1kg
248,22 Kč
Prodejce: Zyrafka

Bio skořice cejlonská, mletá, 1 kg
915,81 Kč/1kg
915,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Lacroix Umami-Paste
1 656,00 Kč/1kg
115,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr omáčka z divokých hub jako suchá směs pro 6000ml balení
270,74 Kč/1l
1 624,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kurkumový prášek 3 kg, Curcuma, zlaté mléko, jemně mletý, přírodní, veganský, GiDeli
216,66 Kč/1kg
667,76 Kč
-17,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
649,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Vanilkové tyčinky 16 ks 12-14cm Vanilková tyčinka GROSS
5 573,60 Kč/1l
278,68 Kč
Prodejce: PHRoyal

Bulion Grzybowy Z Borowikami Winiary 60 G (6 kostek)
621,67 Kč/1kg
37,30 Kč
Prodejce: Katomix

Mary Rose – práškový čaj matcha 1 kg – zelený čaj z Hangzhou – intenzivní umami aroma – ideální do latté, smoothie a na pečení – energie, soustředění
695,00 Kč/1kg
695,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Lanýžový krém, 160 g
1 875,00 Kč/1kg
300,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Hovězí koncentrát Oscar je vhodný do polévek a omáček 200ml
1 332,48 Kč/1kg
359,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lacroix vývar z korýšů pro polévky a omáčky 400ml
247,85 Kč/1l
99,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Passierte Tomaten - aus Spanien DEMETER 400g | NATURATA
230,67 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Develey Kouřová jemná barbecue omáčka pro profesionály (875ml láhev)
198,88 Kč/1l
174,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bylina řebříček 1 kg 100% přírodní
657,04 Kč/1l
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Develey 184629, Curry sauce, 250 ml
2 642,60 Kč/1l
660,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Kamis koření na kuře ve směsi koření ve staropolském stylu 25 G
902,00 Kč/1kg
53,66 Kč
-49%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
27,06 Kč
Prodejce: Katomix

Jemná omáčka - Tmavá omáčka 21g
1 229,05 Kč/1kg
25,81 Kč
Prodejce: taleoo

Ubena Virginia směs koření na maso 450g
636,27 Kč/1kg
286,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Sójová omáčka klasická sladká asijská kořenící omáčka 150 ml
1 832,40 Kč/1l
274,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Nopal v prášku (Opuntia ficus-indica) 200g
1 232,30 Kč/1l
246,46 Kč
Prodejce: LaProve

Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
217,98 Kč/1kg
114,20 Kč
-5,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
108,99 Kč
Prodejce: Katomix

Guanciale Wangen, zralé, cca 1,7 kg - Pernigotti
756,88 Kč/1kg
1 286,70 Kč
Prodejce: italia-genuss

Šafránová vlákna z Íránu
294 499,99 Kč/1l
294,50 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Bourbonské vanilkové lusky (5 ks - 12-13 cm) 100% přírodní z Madagaskaru, špičková gurmánská kvalita
15 477,50 Kč/1kg
123,82 Kč
Prodejce: Vaynilla

Želatina na vaječnou tlačenku 1 x 20 g
645,00 Kč/1kg
12,90 Kč
Prodejce: Labeta

WIBERG 1093833007 WIBERG Pfeffer schwarz geschrotet Gewürz, 515,0 g
935,95 Kč/1kg
687,92 Kč
Prodejce: somnia24
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Knorr Omáčka Cafe de Paris krémová velkoobjemové balení pro gastronomii 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 653,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 653,55 Kč/1kg

Vanilková pasta 1 Kg / 1000G Vanilleschotenextrakt Horeca
1 877,01 Kč
Prodejce: PHRoyal
37 540,20 Kč/1l

Fazole Tonka 500G (fazole Tonka) Fazole Tonka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 218,75 Kč
Prodejce: PHRoyal
24 375,00 Kč/1l

Růžové poupata 1 kg Sušené jedlé květy Růže Růžové poupata Sušené
901,81 Kč
Prodejce: PHRoyal
18 036,20 Kč/1l

Šafránové nitě SARGOL IRANIAN SAFRAN 10g ČERVENÉ NITĚ



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
684,41 Kč
Prodejce: PHRoyal
13 688,20 Kč/1l

Vanilkový extrakt trojitý koncentrovaný 110 ml bez cukru a konzervačních látek
487,35 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 430,45 Kč/1l

Bylina řebříček 1 kg 100% přírodní



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1l

Fazole Tonka 200G (fazole Tonka) Fazole Tonka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
536,11 Kč
Prodejce: PHRoyal
10 722,20 Kč/1l

Růžové lístky 1 kg Jedlé sušené voňavé květy Přírodní Zdravé Královské
584,87 Kč
Prodejce: PHRoyal
11 697,40 Kč/1l

Přírodní badyán 1 kg, čerstvý, celý, značka Royal
560,49 Kč
Prodejce: PHRoyal
11 209,80 Kč/1l

Cejlonská skořice tyčinky 500G Čerstvé aromatické koření
487,35 Kč
Prodejce: PHRoyal
9 747,00 Kč/1l

Roleski Musztarda Sarepska 175 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
402,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 340,57 Kč/1kg

Psyllium Husk250g
339,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
1 356,00 Kč/1kg

Skořicová tyčinka 1 kg Sušené skořicové tyčinky Kvalitní skořicové tyčinky značky Royal



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Mletá cejlonská skořice 1 kg, sladká, originální, aromatická, pravá, 1000 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Hřebíček, 4 balení po 250 g
244,69 Kč
-29,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,84 Kč
Prodejce: CasteloStore
859,36 Kč/1kg

1 kg vybraných aromatických bobkových listů
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Přírodní badyán 500 g, čerstvý a celý, značka Royal
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Vanilkové tyčinky 16 ks 12-14cm Vanilková tyčinka GROSS



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
278,68 Kč
Prodejce: PHRoyal
5 573,60 Kč/1l

Tonka fazole 100g (Tonka fazole)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
304,04 Kč
Prodejce: PHRoyal
6 080,80 Kč/1l