4,9



Na základě 20 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové125,19 Kč/1l
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinuJednorázové120,37 Kč/1l
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinuJednorázové120,37 Kč/1l
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové304,74 Kč/1l
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

FruttaMax Malinový sirup 500mlJednorázové
379,00 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

Malinový sirup Teisseire 700 mlJednorázové
967,13 Kč/1l
676,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

SodaStream sirup malinový bez cukru 440mlJednorázové
343,18 Kč/1l
180,67 Kč
-29,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
151,00 Kč
Prodejce: Alky

Sirup Teisseire Blue Curacao 700 mlJednorázové
505,18 Kč/1kg
681,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Růžový sirup Teisseire 700 mlJednorázové
505,18 Kč/1kg
681,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

FruttaMax Lime Mint LIGHT sirup 500mlJednorázové
379,00 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream, Pepsi, Mirinda, 7up 440mlJednorázové
976,93 Kč/1l
429,85 Kč
Prodejce: esiteo

Sirupy pro Sodastream 7UP a MirindaJednorázové
775,68 Kč/1l
341,30 Kč
Prodejce: esiteo

Fruttamax Citrónově-limetkový sirup (500ml), 48803Jednorázové
379,00 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

Fruttamax Light Pomerančový sirup (500ml), 47874Jednorázové
379,00 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

Sirupy Fruttamax Peach Ice Tea , 500 ml, 2 kusyJednorázové
353,95 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

Malinový sirup s vitamínem C Herbapol 3,1 lJednorázové
134,33 Kč/1l
485,78 Kč
-69,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
416,41 Kč
Prodejce: Megasam24PL

FruttaMax Greyfruit Rose Light Sirup 500mlJednorázové
379,00 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

Třešňový sirup Teisseire 700 mlJednorázové
505,92 Kč/1kg
682,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

YO Sirup, ovocný sirup, malinová příchuť, ovocná, aromatická, chutná, kvalitní, 700 mlJednorázové
201,99 Kč/1l
141,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin woodruff sirup 0,7 LJednorázové
767,06 Kč/1l
536,94 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Popis produktu
Tento slush sirup s příchutí Modrá malina je koncentrát pro výrobu slush nápojů.
Je vhodný pro přípravu chlazených nápojů ve slush strojích.
Díky tekuté konzistenci se sirup rovnoměrně zpracovává a dávkuje.
Vhodný pro gastronomii i domácí použití.
Hlavní vlastnosti
- Příchuť: malina
- Bez AZO barviv a bez glycerinu
- 1litrová láhev – až 6 litrů hotového nápoje při poměru míchání 1:5
- Vyrobeno s cukrem
- Znovu uzavíratelná láhev
Použití
Míchací poměr 1:5 (1 díl sirupu, 5 dílů vody).
Směs se zpracovává ve slush stroji.
Pokud je požadován méně sladký výsledek, lze poměr upravit např. na 1:6.
Před použitím dobře protřepejte.
Upozornění
Různé příchutě lze kombinovat.
Tím lze vytvořit různé chuťové varianty.
Upozornění na AI
Texty a obrázky mohou být zcela nebo částečně vytvořeny pomocí AI.
- Příchuť
- Malina
- Objem
- 1.43 l
- Seznam přísad
- Cukr, voda, kyselina citronová, aroma, barvivo: E133
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty na 100 ml (připraveno k pití) Energetická hodnota 204 kJ / 48 kcal Tuky 0,1 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g Sacharidy 12 g z toho cukry 11,9 g Bílkoviny 0,1 g Sůl 0,0 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1430 g
- Potravinářský podnik
- Hopser Funfood
- Prodejní název
- Sirup Slush
- Výrobce
- Hopser Funfood
- Kód EAN
- 4260663356036
- Příchuť
- Malina
- Objem
- 1.43 l
- Seznam přísad
- Cukr, voda, kyselina citronová, aroma, barvivo: E133
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty na 100 ml (připraveno k pití) Energetická hodnota 204 kJ / 48 kcal Tuky 0,1 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g Sacharidy 12 g z toho cukry 11,9 g Bílkoviny 0,1 g Sůl 0,0 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1430 g
- Potravinářský podnik
- Hopser Funfood
- Prodejní název
- Sirup Slush
- Výrobce
- Hopser Funfood
- Kód EAN
- 4260663356036
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

6x sirup pro SodaStream Isotonic 440mlJednorázové
247,16 Kč/1l
652,49 Kč
Prodejce: esiteo

Pepsi bez cukru s příchutí třešní 440 mlJednorázové
346,00 Kč/1kg
178,26 Kč
-5,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
173,00 Kč
Prodejce: Alky

Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
304,74 Kč/1l
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,52 Kč/1l
266,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05lJednorázové
2 374,68 Kč/1l
593,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Hamdard Rooh Afza 800 mlJednorázové
105,90 Kč/1l
84,72 Kč
Prodejce: CasteloStore

Darbo ovocný sirup s malinovou příchutí a vysokým obsahem ovoce 500mlJednorázové
672,54 Kč/1l
336,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Teisseire Nápojový sirup Orange Spritz 0% 600ml - Koktejly (1 balení)Jednorázové
609,51 Kč/1kg
423,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Mango sirup bez cukru 440 mlJednorázové
430,68 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

NOVINKA Oshee Drop In Set 3x500ml Magnesium Vitamins Zero Sugar HydrationJednorázové
357,41 Kč/1l
536,11 Kč
Prodejce: esiteo

Herbapol Sirup s pomerančovou příchutí 420 mlJednorázové
76,83 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Darbo ovocný sirup z granátového jablka k míchání se sodou 500mlJednorázové
482,56 Kč/1l
241,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Neera Detoxikační balíček - Sedmidenní kůra + AktivátorJednorázové
1 065 659,95 Kč/1kg
1 065,66 Kč
Prodejce: Katomix

Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 gJednorázové
165,30 Kč/1l
99,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fruttamax Višňový sirup (500ml), 47878Jednorázové
379,00 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

Van Gilse – originální cukrový sirup – 600 gVratné
176,85 Kč/1l
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Johns Natural Cordial Lime Juice Sirup Flasche mit 0,7 litruJednorázové
138,31 Kč/1l
96,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bacanhakokosový sirup 400 ml - francouzská příchuť v každé lahviJednorázové
834,55 Kč/1l
333,82 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Le Sirop de Monin LAVENDEL 0,7lJednorázové
942,30 Kč/1l
659,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sirup s příchutí třešní, ovocný, aromatický, chutný, jemný, 600 mlJednorázové
209,62 Kč/1l
125,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sonnentor Bio Chai Sirup 250mlJednorázové
0,92 Kč/1l
230,00 Kč
Prodejce: Covitar

YO Sirup, ovocný sirup, malinová příchuť, ovocná, aromatická, chutná, kvalitní, 700 mlJednorázové
201,99 Kč/1l
141,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

APERITIVOSIRUP PRO NÁPOJE A KOKTEJLY 500 ml - HOLLINGERJednorázové
472,26 Kč/1l
369,47 Kč
-133,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
236,13 Kč
Prodejce: taleoo

Tymbark Jablečno-bezový sirup, 500 ml, sirup na nápoje, 2 kusyJednorázové
328,65 Kč/1l
328,65 Kč
Prodejce: esiteo

Monin, sirup malinový, ideální pro koktejly, ovocná, jemná, lahodná chuť, objem 1000 mlJednorázové
267,60 Kč/1l
267,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nestlé Nesquik Schoko sirup, 300ml FlascheJednorázové
411,78 Kč/1kg
182,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pediacid - Omega 3, 125 ml SIR
3 952,64 Kč/1l
662,00 Kč
-167,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
494,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Riemerschmid Maracuja, 700 mlJednorázové
930 942,89 Kč/1l
651,66 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1kg
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

PUSHAIR malinový a šípkový koncentrát 500mlJednorázové
290,00 Kč/1kg
145,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
95% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
95%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%5% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
5%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. listopadu 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Objem 1 l
Skvělá věc na zmrzlinu, šťávy a dokonce i na pečení. Dobrá vůně, dobrá chuť
Ohodnoceno dne 29. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sirup Slush
Objem 1 l
Kvalita je skvělá, chutná jako v lunaparku.
Ohodnoceno dne 26. srpna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrý produkt
Objem 1 l
Velmi dobrý produkt a velmi chutný
Ohodnoceno dne 7. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 14. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 14. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 14. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 14. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Monin Mojito, sirup s příchutí máty, přírodní aroma máty, čerstvá a jemná chuť, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
267,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
267,16 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l

Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml +125 lžičkových brček 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(79)Počet hodnocení: 79
508,75 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
339,17 Kč/1l