Sikaflex-403 Tank&Silo betongrau 600ml Spezialdichtstoff - ideal für die professionelle Fugenabdichtung in Landwirtschaft und Industrie
338,92 Kč
564,87 Kč / 1l
plus 249,90 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
ROMEX ROMPOX-ECOFINE Pflasterfugenmörtel 1K grau 25kg1 966,46 Kč/1kg
49 161,59 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 10 Liter2 486,14 Kč/1l
24 861,40 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Sikaflex-402 Connection Hochleistungsdichtstoff 290 ml Betongrau - dauerhafte Haftung und Flexibilität16 245,93 Kč/1l
4 711,32 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer307,90 Kč/1kg
6 157,98 Kč
Prodejce: bauschnell

Sikaflex® Tank N 1-komponentiges Fugenabdichtungssystem betongrau 600ml
605,53 Kč/1l
363,32 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Schwarz
938,71 Kč/1l
291,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sikaflex-11 FC PurformPolyuretanKleb- und Dichtstoff Betongrau 300 ml
885,63 Kč/1l
265,69 Kč
Prodejce: bauschnell

Sikaflex PRO-3 Purform betongrau 300ml Fugendichtstoff aufPolyuretanBasis
4 344,37 Kč/1l
1 303,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Beko Glättemittel für Dichtstoffe 500 ml
338,90 Kč/1l
169,45 Kč
Prodejce: bauschnell

Prima Dispersionsabdichtung hellgrau 5kg - für eine sichere Abdichtung unter Fliesen
149,74 Kč/1kg
748,70 Kč
Prodejce: bauschnell

Sikaflex 291i 300ml Kartusche grau
4 305,00 Kč/1l
1 291,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

KNAUF Fugenfüller Leicht 5kg Spachtelmasse
37,66 Kč/1kg
188,28 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Silikon Do Akvária, Bezbarevný, 280 Ml - Sil Akw Bez
1 732,11 Kč/1l
484,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sopro FlächenDicht flexibel FDF Grau 5 KG Eimer
204,56 Kč/1kg
1 022,81 Kč
Prodejce: bauschnell

vdw 840 plus 1K-Fugenmörtel 12,5kg Steingrau
87,45 Kč/1kg
1 093,09 Kč
Prodejce: bauschnell

AKURIT Spachtelmörtel SK leicht 20kg Klebemörtel - perfekte Haftung für Profi & Heimwerker
798,74 Kč/1kg
15 974,77 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF Gigamit Leicht-Armier-Unterputz 25kg
20,28 Kč/1kg
507,07 Kč
Prodejce: bauschnell

Prima Acryl weiß 310ml Kartusche
468,00 Kč/1l
145,08 Kč
Prodejce: bauschnell

BAUMIT Garten- und LandschaftsbauBeton GALA 44 ALL IN 30kg
6,42 Kč/1kg
192,74 Kč
Prodejce: bauschnell

Sikaflex 291i Wood 300ml
4 196,50 Kč/1l
1 258,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sikaflex-403 Tank&Silo, betonově šedý, 600 ml, speciální tmel
Sikaflex 403 Tank & Silo – těsnicí hmota pro nádrže
- Stavebně schválený systém pro utěsnění spár pro skladovací a plnicí plochy zařízení na výrobu bioplynu a JGS.
- Přejízdný
- Přípustná celková deformace v zařízeních podle schválení 15 %
- Přípustná celková deformace 20 % (u všech ostatních aplikací)
- Odolný proti odpadní vodě z domácností, kejdě, hnoji, pevnému hnoji, drůbežímu trusu a výluhům ze silážování
- Dobré mechanické vlastnosti a vysoká odolnost proti roztržení díky polyuretanové technologii
- Odolný vůči mnoha chemikáliím
- Aplikace na beton podle schválení se systémovým základním nátěrem Sika® Primer-115. Mimo schválení lze použít také Sika® Primer-3 N.
Těsnicí hmota se používá k utěsnění:
- zemědělských sil
- zemědělských skladovacích a plnicích ploch
- zemědělských stájí
- kanalizačních systémů pro domácí a komunální odpadní vody
- Podlahových spár, u nichž je vyžadována velmi vysoká chemická odolnost
- Rozměry
- 600 ml.
- Hmotnost
- 720 g
- Objem
- 0.6 l
- Kód EAN
- 7612895843919
- Číslo produktu
- 735439
- Výrobce
- Sika Deutschland GmbH
- Rozměry
- 600 ml.
- Hmotnost
- 720 g
- Objem
- 0.6 l
- Kód EAN
- 7612895843919
- Číslo produktu
- 735439
- Výrobce
- Sika Deutschland GmbH
K tomu se hodí také

Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²
553,18 Kč/1kg
6 085,00 Kč
Prodejce: Uniqstone

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibilní těsnicí kaše pro hydroizolaci 35 kg šedá A+B
104,95 Kč/1kg
3 673,08 Kč
Prodejce: MasterBau

weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen
67,27 Kč/1l
2 018,20 Kč
Prodejce: bauschnell

MAPEI® KERAPOXY Easy Design 2K 3 kg 700 průsvitná epoxidová pryskyřice pro spárování obkladů a dlažeb
573,05 Kč/1kg
1 719,15 Kč
Prodejce: Eoshop

1 kg voděodolného tmelu 1000 g – neviditelné utěsnění, rychleschnoucí a přetírací, do koupelny, kuchyně, na zahradu a do exteriéru, odolný vůči vysokým teplotám
603,73 Kč/1l
603,73 Kč
Prodejce: GrowExpert

Hydroizolační sada Tekutá fólie 20kg Těsnicí páska 20mb Základní nátěr 5L Rohož 2mb Level+ SET45
494,40 Kč/1l
2 472,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Remmers KIESOL C injekční krém pro hydroizolaci suchých stěn a horizontální izolaci, 550 ml
3 234,73 Kč/1kg
1 779,10 Kč
Prodejce: ARO

CERESIT CR 65 Vodotěsný nátěr 25 kg
26,43 Kč/1kg
660,84 Kč
Prodejce: MasterBau

Sopro Designfuge Solitär F20 Pflastergrau 25kg
83,70 Kč/1kg
2 092,54 Kč
Prodejce: bauschnell

Dewepro 314860
43,76 Kč/1kg
875,20 Kč
Prodejce: bauschnell

SAKRET Flexible Dichtungsschlämme FDS 15kg
131,39 Kč/1kg
1 970,87 Kč
Prodejce: bauschnell

Schlüter DITRA 25 D30M Verbundentkopplungsmatte 30,2x0,995m
338,49 Kč/1m
10 222,47 Kč
Prodejce: bauschnell

Sikaflex-521 UV černá 300ml kazeta
380,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

vdw 850 plus 2K-Fugenmörtel 25kg selbstverdichtend Natur
86,62 Kč/1kg
2 165,46 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter
62,44 Kč/1l
1 873,24 Kč
Prodejce: bauschnell

sada 3 spárovacích tužek šedé barvy, voděodolná spárovací hmota pro obnovu a opravu spár, rychleschnoucí, ideální pro koupelny, kuchyně a WC, H0126
38 909,33 Kč/1l
291,82 Kč
Prodejce: Trendhaus-Hamburg

Zpevňovač spár 5 litrů, ochrana a impregnace spár
426,04 Kč/1l
2 130,19 Kč
Prodejce: boni-shop

Lepidlo na svařování za studena dvousložkové lepidlo na kov plast keramiku extra silné opravné lepidlo 150 °C 2 tuby - GlueStar
1 395,00 Kč/1kg
299,00 Kč
-20,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
279,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Netscroll

Pružný těsnicí nátěr OS925 černý 5 kg
316,42 Kč/1kg
1 582,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Utěsnění Wasser Stop Šedá 750 Ml
772,80 Kč/1kg
579,60 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Tmel, krém na opravu stěn, tmel na opravu stěn
2 490,00 Kč/1l
249,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

INF Šest balení fixů na spáry: Vodotěsný marker pro obnovu dlaždic Bílý
2 728,57 Kč/1m
382,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

Bitumenové lepidlo na střešní šindele
1 203,65 Kč/1kg
240,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ManufakturMartinshof

Sada Dryzone Horizontalsperre (18 m) – injekční krém proti vlhkým stěnám a vzlínající vlhkosti – bariéra proti vlhkosti pro zdivo
639,16 Kč/1m
11 504,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

MEM Bitumen Primer Primer 5l
3 593,32 Kč/1m
898,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

DEKAseal 8936
3 755,61 Kč/1l
1 164,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Baufan výplň otvorů a trhlin bílá 350g 101421
1 036,40 Kč/1kg
362,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sikagard 6220 S - 500ml
644,85 Kč/1kg
212,80 Kč
Prodejce: SABTRADE

Verk 11354 Podložka na řezání a stříhání A5 modrá
345,00 Kč/1kg
69,00 Kč
Prodejce: LED21

ROMEX ROMPOX-ECOFINE Pflasterfugenmörtel 1K beige 12,5kg
103,30 Kč/1kg
1 291,20 Kč
Prodejce: bauschnell
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
49 165,63 Kč
Prodejce: bauschnell
1 966,63 Kč/1kg

KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
48 573,19 Kč
Prodejce: bauschnell
3 238,21 Kč/1kg

PCI Nanocret FC Betonspachtel 25 kg Sack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 167,22 Kč
Prodejce: bauschnell
46,69 Kč/1kg

PCI Epoxigrund 390 2K Spezial-Grundierung 1kg
27 231,17 Kč
Prodejce: bauschnell
27 231,17 Kč/1kg

PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 10 Liter
24 861,40 Kč
Prodejce: bauschnell
2 486,14 Kč/1l

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
24 833,25 Kč
Prodejce: bauschnell
993,33 Kč/1kg

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
14 982,30 Kč
Prodejce: MasterBau
27 240,54 Kč/1l

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
14 861,47 Kč
Prodejce: MasterBau
2 251,74 Kč/1l

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 873,24 Kč
Prodejce: bauschnell
62,44 Kč/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Minerální tmelová hmota pro hydroizolaci stěn a podlah 25 kg, šedá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
1 159 919,94 Kč/1l

Baumit Nivelliermasse Nivello Quattro 25kg
13 601,98 Kč
Prodejce: bauschnell
544,08 Kč/1kg

weber.tec 946 Injektionscreme 10 l



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
12 171,28 Kč
Prodejce: bauschnell
1 217,13 Kč/1l

Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
1 678,55 Kč
Prodejce: bauschnell
55,95 Kč/1l

SCHOMBURG Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci, 5 l, bílá



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
9 641,83 Kč
Prodejce: MasterBau
1 928,37 Kč/1l

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
9 809,72 Kč
Prodejce: bauschnell
326,99 Kč/1m

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + stříkačka Těsnění sklepů Horizontální bariéra
7 853,62 Kč
Prodejce: MasterBau
2 379,88 Kč/1l

SADA 6 x 550 ml Schomburg Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 370,32 Kč
Prodejce: MasterBau
2 233,43 Kč/1l

Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 085,00 Kč
Prodejce: Uniqstone
553,18 Kč/1kg

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
6 157,98 Kč
Prodejce: bauschnell
307,90 Kč/1kg