Nejprodávanější
Namdong Chicken Jjigae K-Noodles 84g – pikantní korejská instantní nudlová polévka
106,11 Kč
1 263,21 Kč / 1kg
plus 314,08 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Zupa grochowa błyskawiczna Amino 65g5 663,71 Kč/1kg
396,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Gulášová polévka Menzi připravená k podávání225,28 Kč/1kg
946,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g168,64 Kč/1kg
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
YumYum Instantní asijská nudlová polévka se zeleninovou příchutí 70g620,14 Kč/1kg
43,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Namdong Beef Jjigae K-Noodles 83g – pikantní korejská instantní nudlová polévka
1 278,43 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Zupa instant Vifon Pięć Smaków 70 g
303,00 Kč/1kg
45,01 Kč
-52%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
21,21 Kč
Prodejce: Katomix

INDOMIE Instantní nudle s kuřecím masem (5x70g)
969,86 Kč/1l
67,89 Kč
Prodejce: UJiaAsienmarkt

Zupa instant Vifon pikantna 70g
265,13 Kč/1kg
45,01 Kč
-52%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
21,21 Kč
Prodejce: Katomix

Kuřecí instantní nudle Indomie 350g – Rychlé, lahodné kuřecí nudle
501,14 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Amino Rosol instantní nudlová polévka s kuřecí příchutí 59 g
413,22 Kč/1kg
24,38 Kč
Prodejce: Katomix

Instantní polévka Miso - Wakame a tofu 4x10g
4 556,00 Kč/1kg
182,24 Kč
Prodejce: taleoo

WINIARY Instant polenta polévka 44 g
687,60 Kč/1kg
34,38 Kč
Prodejce: Katomix

Jemyjemy vývar s kuřecím masem a rýží 450 G
138,16 Kč/1kg
62,17 Kč
Prodejce: Katomix

Zupa instant Vifon Tom Yum krewetkowa 70 g
303,00 Kč/1kg
45,01 Kč
-52%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
21,21 Kč
Prodejce: Katomix

VIFON Pomidorowa Instantní nudlová polévka s příchutí rajčat 65 g
296,00 Kč/1kg
20,72 Kč
Prodejce: Katomix

Zupa instant rosół Vifon 65 g
296,00 Kč/1kg
20,72 Kč
Prodejce: Katomix

Vifon Instantní pečená kuřecí polévka 70 G
303,00 Kč/1kg
45,01 Kč
-52%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
21,21 Kč
Prodejce: Katomix

Knorr Zupa Pomidorowa Instant Łagodna 63 g
407,43 Kč/1kg
28,52 Kč
Prodejce: Katomix

Zupa pomidorowa z kurczakiem i ryżem JemyJemy 450 g
138,71 Kč/1kg
62,42 Kč
Prodejce: Katomix

WINIARY streetfood Nudle příchuť Sezamové kuře 75g
558,00 Kč/1kg
50,22 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Namdong Chicken Jjigae K-Noodles, 84g - Pikantní korejská instantní nudlová polévka s intenzivní kuřecí chutí. Rychlá a snadná příprava, ideální jako vydatné jídlo na cesty nebo doma. Se samostatným sáčkem chilli, který může být jemný nebo pálivý v závislosti na vaší chuti. Perfektní jako svačina nebo malé jídlo. Složení: pšeničné nudle, pikantní omáčka s česnekem, mrkev, sýrový prášek, sójová omáčka, jarní cibulka a chilli. Může obsahovat stopy žita, ječmene, ovsa, korýšů, vajec, celeru a hořčice. Výživové hodnoty na 100 g připraveného: 100 kcal, 4,2 g tuku, 0,5 g nasycených mastných kyselin, 13 g sacharidů, 0,6 g cukru, 0,7 g vlákniny, 1,9 g bílkovin, 0,71 g soli.
- Seznam přísad
- Složení: těstoviny 81% (PŠENIČNÁ MOUKA, modifikovaný škrob, slunečnicový olej, sůl, PŠENIČNÝ LEPEK, kypřící látky (E500i, E451i, E501i), barvivo E101), omáčka směs 16% (aromatická směs (aroma, E31, zvýrazňovač chuti), E31, 6E6E cukr, česnekový prášek, mrkev, sýrový prášek (SÝR, mléčný výrobek (obsahuje MLÉKO)), sójová omáčka v prášku (sójová omáčka (SÓJOVÉ ZBOJE, PŠENICE), sůl, maltodextrin), minerální sůl (draslík), zahušťovadlo E412, jarní cibulka, cibulový prášek, mořské řasy, sůl, pepř, paprika v prášku, regulátory kajenský pepř (E233%), chill E73% směs kyselosti (Chili paprička 2,5%, mletá paprika). Může obsahovat ŽITO, JEČMEN, OVES, KOLÍŠTY, VEJCE, CELER, HOŘČICI.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje (na 100 g připraveného produktu): Energie: 417 kJ (100 kcal) Tuky: 4,2 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,5 g Sacharidy: 13 g z toho cukry: 0,6 g Vláknina: 0,7 g Bílkoviny: 1,9 g Sůl: 0,71 g
- Hmotnost
- 84 g
- Potravinářský podnik
- Unilever Nederland, Postbus 160, 3000 AD Rotterdam, NL
- Prodejní název
- Kuřecí jjigae k-nudle Namdong
- Výrobce
- Namdong Chicken
- Kód EAN
- 8721201997488
- Seznam přísad
- Složení: těstoviny 81% (PŠENIČNÁ MOUKA, modifikovaný škrob, slunečnicový olej, sůl, PŠENIČNÝ LEPEK, kypřící látky (E500i, E451i, E501i), barvivo E101), omáčka směs 16% (aromatická směs (aroma, E31, zvýrazňovač chuti), E31, 6E6E cukr, česnekový prášek, mrkev, sýrový prášek (SÝR, mléčný výrobek (obsahuje MLÉKO)), sójová omáčka v prášku (sójová omáčka (SÓJOVÉ ZBOJE, PŠENICE), sůl, maltodextrin), minerální sůl (draslík), zahušťovadlo E412, jarní cibulka, cibulový prášek, mořské řasy, sůl, pepř, paprika v prášku, regulátory kajenský pepř (E233%), chill E73% směs kyselosti (Chili paprička 2,5%, mletá paprika). Může obsahovat ŽITO, JEČMEN, OVES, KOLÍŠTY, VEJCE, CELER, HOŘČICI.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje (na 100 g připraveného produktu): Energie: 417 kJ (100 kcal) Tuky: 4,2 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,5 g Sacharidy: 13 g z toho cukry: 0,6 g Vláknina: 0,7 g Bílkoviny: 1,9 g Sůl: 0,71 g
- Hmotnost
- 84 g
- Potravinářský podnik
- Unilever Nederland, Postbus 160, 3000 AD Rotterdam, NL
- Prodejní název
- Kuřecí jjigae k-nudle Namdong
- Výrobce
- Namdong Chicken
- Kód EAN
- 8721201997488
K tomu se hodí také

Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G
408,55 Kč/1l
265,56 Kč
Prodejce: Heartforcards

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sweet and sour hot 400ml
220,67 Kč/1l
88,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Polévkové kostky z humra Langbein
713,00 Kč/1kg
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Yama rybí vývar dashi no moto 1 kg
964,23 Kč/1kg
964,23 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

CHEF Houby tekutý koncentrát do polévek a omáček 1000ml
590,62 Kč/1kg
729,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zeleninový vývar - Klasický nálevový sáček 500g
542,98 Kč/1kg
271,49 Kč
Prodejce: taleoo

Namdong Beef Jjigae K-Noodles 83g – pikantní korejská instantní nudlová polévka
1 278,43 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Nong Shim Shin Ramyun ramen nudle, pikantní 120g
706,58 Kč/1kg
84,79 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Zupa pomidorowa z kurczakiem i ryżem JemyJemy 450 g
138,71 Kč/1kg
62,42 Kč
Prodejce: Katomix

Winiary - Žurek 49g
516,80 Kč/1kg
25,84 Kč
Prodejce: Katomix

NONGSHIM Kimchi Ramyeon 120g 5-pack
665,43 Kč/1kg
399,26 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Zimmermann Originální švábská polévka Maultaschen 400ml plechovka
233,89 Kč/1kg
107,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Žurek koncentrát 300 ml
201,53 Kč/1l
82,43 Kč
-26%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
60,46 Kč
Prodejce: Katomix

Instant nudlová polévka s příchutí kimchi 120 g
565,27 Kč/1kg
84,79 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Vermicelli Suppe
204,90 Kč/1l
81,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prymat Barszcz czerwony instant 48 g
0,38 Kč/1kg
18,38 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
17,55 Kč
Prodejce: Katomix

Kuřecí polévka s nudlemi 30g
1 942,67 Kč/1kg
58,28 Kč
Prodejce: taleoo

Nissin Demae Ramen, Instantní nudlová polévka, 100 g, 100 g, Hovězí, CE, Plastová taška
24,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Instantní nudle Bibimmyeon od společnosti Choi, s příchutí pšeničných nudlí a koření sýra Gouda, 123 g
407,64 Kč/1kg
50,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuřecí instantní nudle Indomie 350g – Rychlé, lahodné kuřecí nudle
501,14 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Zeleninový vývar - bez tuku 162g
789,51 Kč/1kg
127,90 Kč
Prodejce: taleoo

Vifon Zloty instantní nudlová polévka s příchutí kuřete 70 g
246,88 Kč/1kg
45,01 Kč
-56%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
19,75 Kč
Prodejce: Katomix

JARMINO Hovězí kostní vývar (6x 350 ml)
2 428,57 Kč/1l
850,00 Kč
Prodejce: JARMINO

Zupa instant rosół Vifon 65 g
296,00 Kč/1kg
20,72 Kč
Prodejce: Katomix

Zeleninový vývar - bez kvasnic s jedlou solí 264g
346,63 Kč/1kg
91,51 Kč
Prodejce: taleoo

Hello Pho polévka rýžové nudle s hovězí příchutí 70g
1 054,71 Kč/1kg
85,88 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
73,83 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nong Shim Capagetti korejské klasické instantní nudle 140g
704,29 Kč/1kg
98,60 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Amino Instantní gulášová polévka s vepřovým masem a paprikou 59 g x 6 kusů



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
395,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 591,00 Kč/1kg

Knorr Bulion z Kury 18 kostek 10 g
447,83 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 487,94 Kč/1kg

Zupa grochowa błyskawiczna Amino 65g
396,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 663,71 Kč/1kg

Instantová rajčatová polévka Amino 61 g
395,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 591,00 Kč/1kg

Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
265,56 Kč
Prodejce: Heartforcards
408,55 Kč/1l

Gulášová polévka Menzi připravená k podávání



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
946,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,28 Kč/1kg

Drůbeží koncentrát CHEF je vhodný do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
613,14 Kč/1kg

CHEF Houby tekutý koncentrát do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
729,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
590,62 Kč/1kg

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,64 Kč/1kg

Koncentrát hovězího vývaru CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
613,14 Kč/1kg

Hrnec na hrachovou polévku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
603,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,63 Kč/1kg

Menzi bramborová polévka s masovými kuličkami a brambory 4200 g
647,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
154,21 Kč/1kg

Jemyjemy Okurkový koláč s vepřovým masem 450 G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
424,22 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
942,71 Kč/1kg

Zimmermann Originální švábská polévka Maultaschen 400ml plechovka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
107,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
233,89 Kč/1kg

Zimmermann polévka se slaninovými knedlíčky připravená ke konzumaci masový vývar 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
96,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
210,85 Kč/1kg

Vermicelli Suppe



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
81,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
204,90 Kč/1l

Nissin Demae Ramen, Instantní nudlová polévka, 100 g, 100 g, Hovězí, CE, Plastová taška



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
24,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nissin Soba Classic, Instantní nudlová polévka, 109 g, Soba, 5 min, 193 kcal, 810 kJ



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
38,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
39,55 Kč/1kg

Nissin Soba Chili, Instantní nudlová polévka, 111 g, Čili olej, 5 min, 194 kcal, 812 kJ



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
32,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
32,58 Kč/1kg

Kuřecí polévkové pasty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
220,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
552,27 Kč/1kg