5,0



Na základě 1 hodnocení
Žluté hráchové lusky, 5 kg, celé, neloupané, veganské, protein, přírodní, luštěniny, GiDeli
551,29 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
399,99 Kč-151,30Kč
80,00 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Cizrna 25kg92,76 Kč/1kg
2 319,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Půlky Loupaného Hrášku 500G Targroch319,98 Kč/1kg
311,10 Kč
-151,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
159,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Pantio - Barevná směs luštěnin čočka a fazole - 500g368,40 Kč/1kg
200,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Fazole Adzuki 1kg (2x500g)114,00 Kč/1kg
114,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Červené fazole "Kidneybohnen", 10 kg, sušené. Veganské, bohaté na bílkoviny a vlákninu. GiDeli
145,20 Kč/1kg
1 452,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Hrách žlutý půlený500 g PROBIO
110,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: Covitar

GymBeam - Fazole mungo 500 g
153,90 Kč/1kg
76,95 Kč
Prodejce: LAVONIO

GymBeam - Fazole Adzuki 500 g
130,02 Kč/1kg
65,01 Kč
Prodejce: LAVONIO

GiDeli Sušené bílé fazole 3 x 1 kg - s vysokým obsahem bílkovin a bez přídatných látek
166,66 Kč/1kg
754,90 Kč
-254,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

GiDeli Sušené bílé fazole 1 kg - s vysokým obsahem bílkovin a bez přídatných látek
259,99 Kč/1kg
464,44 Kč
-204,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

GiDeli Sušené bílé fazole 2 x 1 kg - s vysokým obsahem bílkovin a bez přídatných látek
175,00 Kč/1kg
580,33 Kč
-230,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
349,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Sušené cizrny 2 kg, nepražené, zdroj bílkovin, veganské, na hummus a falafel, GiDeli
217,70 Kč/1kg
435,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

GiDeli Sušené bílé fazole 5 kg - s vysokým obsahem bílkovin a bez přísad
140,00 Kč/1kg
1 190,59 Kč
-490,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

TRS, hnědé cizrna, 1 kg
88,06 Kč/1kg
88,06 Kč
Prodejce: CasteloStore

Rapunzel, červené čočky mung, částečně loupané, 500 g
788,78 Kč/1kg
394,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

GiDeli Sušené bílé fazole 4 x 5 kg - s vysokým obsahem bílkovin a bez přísad
100,00 Kč/1kg
2 439,57 Kč
-439,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Žito - celé 500g
155,90 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

GiDeli Sušené bílé fazole 3 x 5 kg - s vysokým obsahem bílkovin a bez přísad
106,67 Kč/1kg
2 003,59 Kč
-403,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Melvit Žlutá čočka 400 G
2 475 475,06 Kč/1kg
990,19 Kč
Prodejce: Katomix

Cizrna - plechovka 400g
102,85 Kč/1kg
41,14 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
GiDeli Žluté hrách – Celé, neloupané hrách – Prémiová kvalita pro kuchyni a zásoby
Objevte všestrannost žlutého hrachu (Pisum sativum) – nezbytné základní potraviny, které zaujme svým vysokým nutričním profilem a přirozenou chutí. GiDeli Žlutý hrách je zcela přírodní produkt, který je dodáván přímo k vám, bez chemické úpravy a bez jakýchkoli konzervačních látek. Tato celá, neloupaná odrůda si zachovává plnou nutriční hodnotu a původní, výraznou chuť.
Vaše přírodní zdroj energie a vitality:
Vysoký obsah rostlinných bílkovin: Díky významnému podílu rostlinných bílkovin aktivně podporují zdravé stravování. Ideální alternativa masa pro sportovce, vegetariány a vegany.
Vláknina a nízký glykemický index: Vysoký obsah vlákniny zajišťuje dlouhotrvající pocit sytosti a podporuje zdravé trávení, stejně jako stabilní hladinu cukru v krvi.
Bohatý na životně důležité látky: Přírodní zdroj vitamínů skupiny B a esenciálních minerálů, jako je železo, fosfor a hořčík, které podporují metabolismus.
Čisté složení: 100 % přírodní, bez přísad, bez genetické modifikace a bez umělých aromat – jasná volba pro vaše zdravé stravování.
Všestranné využití v moderní kuchyni
Ať už tradiční nebo moderní, žlutý hrách je skutečný univerzál a skvěle se s ním pracuje:
Polévky a guláše: Klasická základna pro vydatné hráškové polévky, guláše nebo středomořské pokrmy.
Pyre a pasty: Po uvaření se hrášek snadno zpracuje na krémové pyré nebo výživné pomazánky.
Saláty a misky: Dodávají moderním proteinovým miskám a vydatným zeleninovým salátům příjemnou texturu a hloubku chuti.
Náplně: Ideální jako základ pro vegetariánské karbanátky nebo jako sytá složka v těstovinových plněných pokrmech.
Informace o produktu a kvalita
| Značka: | GiDeli |
| Produkt: | Žluté hrách (celé, neloupané, sušené) |
| Vlastnosti: | Veganské, bezlepkové, bohaté na bílkoviny, bohaté na vlákninu, neobsahuje GMO |
| Kvalita: | 100% přírodní, bez umělých přísad |
| Skladování: | Skladujte v chladu, suchu a chraňte před vlhkostí. |
GiDeli – Kvalita z přírody. Vsaďte na čisté potraviny pro vědomou a zdravou výživu!
- Seznam přísad
- 100% žluté hrách
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 1339 kJ / 320 kcal; Tuky: 2 g (z toho nasycené mastné kyseliny: 0,3 g); Sacharidy: 57 g (z toho cukry: 2,5 g); Vláknina: 25 g; Bílkoviny: 23 g; Sůl: 0,01 g
- Hmotnost
- 5000 g
- Potravinářský podnik
- POSH sp z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Prodejní název
- Žlutý hrách
- Výrobce
- Kód EAN
- 5906168818622
- Seznam přísad
- 100% žluté hrách
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 1339 kJ / 320 kcal; Tuky: 2 g (z toho nasycené mastné kyseliny: 0,3 g); Sacharidy: 57 g (z toho cukry: 2,5 g); Vláknina: 25 g; Bílkoviny: 23 g; Sůl: 0,01 g
- Hmotnost
- 5000 g
- Potravinářský podnik
- POSH sp z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Prodejní název
- Žlutý hrách
- Výrobce
- Kód EAN
- 5906168818622
K tomu se hodí také

Ovesné vločky Ganz, 30 kg, přírodní, krmivo pro koně, krmivo pro ptáky, drůbež, divoké ptáky, GiDeli
24,20 Kč/1kg
725,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Hořčičné semínko bílé 1kg Brat.pl
65,82 Kč/1kg
80,00 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
67,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Sójové kousky, 500 g
203,98 Kč/1kg
101,99 Kč
Prodejce: CasteloStore

GymBeam - Fazole Adzuki 500 g
130,02 Kč/1kg
65,01 Kč
Prodejce: LAVONIO

Čočka Müller's Mühle talířová, 500 g
122,28 Kč/1kg
61,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel, červené čočky mung, částečně loupané, 500 g
788,78 Kč/1kg
394,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Divella Polenta kukuřičná kaše 500 g ITÁLIE
95,16 Kč/1kg
48,53 Kč
Prodejce: foodperium

D'Amico Zwarte Kikkererwten 400 g – Černá cizrna, bohatá na bílkoviny a všestranná
166,55 Kč/1kg
66,62 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hrášek zelený poloviční 500g
155,08 Kč/1kg
77,54 Kč
Prodejce: taleoo

GymBeam - Cizrna vkvalitě - VanaVita 10 x 150 g
51,36 Kč/1kg
77,04 Kč
Prodejce: LAVONIO

Toping s příchutí jahoda 1 x 200 g
249,50 Kč/1kg
49,90 Kč
Prodejce: Labeta

Pantio - Barevná směs luštěnin čočka a fazole - 500g
368,40 Kč/1kg
200,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Červené čočkové kuličky, 165 g | BOHLSENER MÜHLE
367,39 Kč/1kg
60,62 Kč
Prodejce: taleoo

GiDeli bílé fazole 25kg - originální balení
100,00 Kč/1kg
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Červené čočky TRS, 1 kg
93,46 Kč/1kg
93,46 Kč
Prodejce: CasteloStore

Ovesné vločky Ganz, 25 kg, přírodní, krmivo pro koně, krmivo pro ptáky, krmivo pro drůbež, krmivo pro divoké ptáky, GiDeli
25,55 Kč/1kg
638,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

TRS Mung Dal, 1 kg
113,69 Kč/1kg
113,69 Kč
Prodejce: CasteloStore

GymBeam - Fazole mungo 500 g
153,90 Kč/1kg
76,95 Kč
Prodejce: LAVONIO

GiDeli Sušené bílé fazole 5 kg v kbelíku - s vysokým obsahem bílkovin a bez přísad
140,00 Kč/1kg
871,08 Kč
-171,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

GymBeam - Rote Linsen 500 g
122,06 Kč/1kg
61,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

TRS - loupaná cizrna 500gr
82,54 Kč/1kg
48,49 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,27 Kč
Prodejce: CasteloStore

Hrách v půlce skořápky 1kg Brat.pl
39,02 Kč/1kg
40,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Sójové boby 1kg (2x500g)
59,41 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Rapunzel Bio Lupinenschrot 6 x 250g
574,91 Kč/1kg
862,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

TRS Toor Dal 1Kg
162,99 Kč/1kg
162,99 Kč
Prodejce: CasteloStore
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Cizrna 25kg
2 319,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
92,76 Kč/1kg

Mapei Kerapoxy 112 2Kg
860,27 Kč
Prodejce: MasterBau
430,14 Kč/1kg

Jeera celá 1kg
436,27 Kč
-60,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
376,04 Kč
Prodejce: CasteloStore
376,04 Kč/1kg

Tofu czosnkowe naturalne 250 g
495,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 981,96 Kč/1kg

Pohanka 5kg Brat.pl
432,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
85,45 Kč/1kg

Hořčičné semínko bílé 1kg Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
80,00 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
67,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
65,82 Kč/1kg

TRS Chana Dal 2 kg
170,50 Kč
Prodejce: CasteloStore
85,25 Kč/1kg

TRS Žlutý dělený hrách 2 kg
169,51 Kč
-24,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
145,17 Kč
Prodejce: CasteloStore
72,59 Kč/1kg

TRS Mung Dal 2Kg
265,60 Kč
Prodejce: CasteloStore
132,80 Kč/1kg

Sójové boby 5kg Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
229,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
45,54 Kč/1kg

Müllers Mühle cizrnová mouka na vaření, pečení a zjemnění 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TRS Chickpeas 2 Kg
242,50 Kč
Prodejce: CasteloStore
121,25 Kč/1kg

Sójové kousky, 500 g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
101,99 Kč
Prodejce: CasteloStore
203,98 Kč/1kg

PLANETzelená čočka 1kg
229,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
229,00 Kč/1kg

Hořčičné semínko bílé 500g Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
51,00 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
45,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
89,46 Kč/1kg

černé fazole 500 g -PLANETA
205,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
411,98 Kč/1kg

Pohankové kroupy 1kg Brat.pl
206,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
203,73 Kč/1kg

Chlebové tyčinky s rýžovým olejem -truffle-
578,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 509,03 Kč/1kg

Čočka Müller's Mühle talířová, 500 g
61,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
122,28 Kč/1kg

Müllers Mühle Bulgur medium ideální příloha rychlá příprava 500g
69,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
138,70 Kč/1kg