5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Bylinný ostropestřec mletý, neodstředěný 200 g204,45 Kč/1kg
40,89 Kč
Prodejce: medpak_shop

Další informace o reklamě
Mleté koření 500g Brat.pl201 999,99 Kč/1l
202,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Sušený kopr 250g Brat.pl276,92 Kč/1kg
72,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Oregano list sušený 200g Brat.pl411,21 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Oregano, 500g, sušené listy, přírodní, vhodné pro vegany, pro pizzu, těstoviny, kuchyňské bylinky, GiDeli
754,60 Kč/1kg
377,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Fuchs Professional listy libečku třené pikantní balení 250g
1 082,56 Kč/1kg
270,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional Petržel třená pikantní čerstvá 100g
1 736,90 Kč/1kg
173,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Euroma Laurierblad Vriesdroog 9g – Aromatický sušený bobkový list na dochucení
18 896,67 Kč/1kg
170,07 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Koriandr - mletý sypký 1kg
419,54 Kč/1kg
419,54 Kč
Prodejce: taleoo

Fuchs 380779002 Fuchs Oregano gerebelt Gewürz, 250,0 g
1 270,00 Kč/1kg
317,50 Kč
Prodejce: somnia24

UBENA 3676162007 UBENA Thymian gerebelt Gewürz, 300,0 g
1 214,20 Kč/1kg
364,26 Kč
Prodejce: somnia24

Řepka – sušené nasekané petrželové lístky, plechovka 500 g
1 089,60 Kč/1kg
544,80 Kč
Prodejce: Fuduu-Shop

Cherchi Rosmarino sušené 100 g – Aromatický rozmarýn na dochucení
1 838,80 Kč/1kg
183,88 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Pikantní koření - třené a sušené 25g
3 118,00 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Majoránka - třená sklenice 8g
11 228,75 Kč/1kg
89,83 Kč
Prodejce: taleoo

Intenson Švédské bylinky sušená směs bylinek, 100 g
1 402,00 Kč/1kg
146,69 Kč
-6,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
140,20 Kč
Prodejce: Katomix

Ostmann 251076003 Ostmann Italienische Kräuter Kräutermischung, 12,5 g
18 548,80 Kč/1kg
231,86 Kč
Prodejce: somnia24

Kamis Marináda na maso a drůbež 20 g
877,67 Kč/1kg
53,75 Kč
-51%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
26,33 Kč
Prodejce: Katomix

Sumak Kotányi 10 g
1 548,00 Kč/1kg
30,96 Kč
Prodejce: Katomix

Euroma Rozemarijn 32 g - Aromatický rozmarýn k dochucení masa a zeleniny
9 145,62 Kč/1kg
292,66 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
GiDeli Majorán – Prémiová kvalita – Sušený majorán (Origanum majorana)
Přineste do vaší kuchyně přirozenou chuť s majoránem GiDeli. Tento vysoce kvalitní přírodní produkt zaujme svou intenzivní, balzámickou vůní a sytě zelenou barvou. Pěstovaný v kontrolovaných podmínkách, tento majorán představuje ideální základ pro profesionální gastronomii, výrobu kořenových směsí a náročnou domácí kuchyni. Díky čistému složení bez jakýchkoli přísad náš produkt zajišťuje autentickou chuť a plnou vůni.
Vaše výhody na první pohled:
Maximální čistota: 100 % čistý majorán (Origanum majorana) – bez chemických přísad, konzervantů nebo barviv. Zcela přírodní produkt pro ty nejvyšší kulinářské požadavky.
Intenzivní aroma: Vyznačuje se bylinnou, balzámickou a mírně sladkou vůní, která potřebu umělých zvýrazňovačů chuti.
Rovnoměrná kvalita: Jemně nasekané, sušené listy s jednotnou velikostí. Rovnoměrná zrnitost usnadňuje dávkování a zajišťuje homogenní uvolňování aroma.
Stabilní senzorické vlastnosti: Šarže pocházející z kontrolovaných zdrojů zaručují opakovatelné výsledky a usnadňují standardizaci vašich receptů.
Univerzální možnosti použití
Majorán je klíčovou složkou mnoha receptů a nachází široké využití v různých oblastech:
Zpracování masa: Nezbytné pro výrobu uzenin, masových náplní a pokrmů s jehněčím nebo drůbežím masem.
Polévky a dušená jídla: Dodává výraznou chuť hustým dušeným pokrmům, omáčkám a pokrmům z luštěnin.
Středomořská kuchyně: Ideální pro bylinkové pečivo, jako je focaccia, nebo klasické středomořské zeleninové směsi.
Vegetariánská a veganská kuchyně: Obohacuje rostlinné pokrmy svou přirozenou chuťovou intenzitou a aromatickou komplexností.
Informace o produktu a kvalita
| Značka: | GiDeli |
| Produkt: | Majorán (Majoranae herba) |
| Složení: | 100 % sušené listy majoránu |
| Vlastnosti: | Bez genetické modifikace, vhodné pro vegany, čisté složení, intenzivně zelená barva |
| Skladování: | Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. |
Tipy pro použití: Pro optimální rozvinutí aroma, krátce promněte majorán mezi prsty nebo jej přidejte až ke konci doby vaření.
GiDeli – Kvalita z přírody. Vsaďte na prvotřídní bylinky pro vaše profesionální recepty!
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah světla
- Seznam přísad
- 100% Majoran
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- POSH sp z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Prodejní název
- Majoránský pás
- Výrobce
- Kód EAN
- 5906168815515
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah světla
- Seznam přísad
- 100% Majoran
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- POSH sp z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Prodejní název
- Majoránský pás
- Výrobce
- Kód EAN
- 5906168815515
K tomu se hodí také

Ostropestřec Mariánský Semena Ostropestřce Mariánského 1 Kg 100%
535,32 Kč/1l
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Chmelové šišky 500g
221 999,99 Kč/1l
222,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Ihrlich 1051 Schwedenbitter-Ansatz, 90,2 g
1 837,45 Kč/1kg
172,72 Kč
Prodejce: apohealth

Prémiový sumachový prášek - kořenící přípravek - sumach - ocet stromové ovoce - ocet stromové koření - 125g
1 436,72 Kč/1kg
179,59 Kč
Prodejce: allerFeinst

WIBERG 2836566002 WIBERG Kräuter der Provence getrocknet Gewürz, 220,0 g
1 203,28 Kč/1kg
451,23 Kč
Prodejce: somnia24

Mletý kořen pampelišky (Radix Taraxacum), prášek z pampelišky, jemně prosátý, bylinný čaj 900 g
1 611,17 Kč/1kg
1 450,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Bylinný ostropestřec mletý, neodstředěný 200 g
204,45 Kč/1kg
40,89 Kč
Prodejce: medpak_shop

Casale Paradiso Bouquet Garni / Kytice bylinek 30 gr.
7 179,33 Kč/1kg
215,38 Kč
Prodejce: artbook-service

Sense Senness Blatt 1 Kg 100% Přírodní Obchod
657,04 Kč/1l
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Řezaná kopřiva 1 kg Naturladen
657,04 Kč/1l
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Heřmánkový květ 100g Brat.pl
771,93 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Medvědí česnek list 200g Brat.pl
846,51 Kč/1kg
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Ostropestřec Mariánský Semena Ostropestřce Mariánského 1 Kg 100%



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
535,32 Kč/1l

Sušené Koření 1 Kg Natural Shop
973,51 Kč
Prodejce: SuperMerchant
973,51 Kč/1l

Gichtkraut Gichtkraut 1 kg přírodní
876,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
876,14 Kč/1l

Celé květy limetky 500 g 100 % Naturladen
851,79 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 703,58 Kč/1l

Labkraut 1 kg 100% přírodní
803,10 Kč
Prodejce: SuperMerchant
803,10 Kč/1l

Řezané listy kopřivy 1 kg Naturladen



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1l

Chaga Chaga Flash Prášek 500 G 100 % Přírodní
778,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 557,52 Kč/1l

Řezaná kopřiva 1 kg Naturladen



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1l

Sense Senness Blatt 1 Kg 100% Přírodní Obchod



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1l

Listy máty peprné 1 kg Naturladen
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
681,38 Kč/1l

Gichtkraut Gichtkraut 500 g přírodní
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 362,76 Kč/1l

Lila Echiness Kakadukraut, řezané, 1 kg, 100 %
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
681,38 Kč/1l

Fenkol Fenkolové Plody 1 Kg Natural Shop
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
632,70 Kč/1l

Řezaná Dubová Kůra Dubová Kůra 1 Kg 100% Přírodní
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
608,35 Kč/1l

Kamilleblüte Premium 200 G 100 %
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,75 Kč/1l

Bobkový list 50 g All Natural Shop
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 732,60 Kč/1l

Květ měsíčku lékařského 50 g Měsíček lékařský 100 % přírodní
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 732,60 Kč/1l

CITRONOVÁ TRÁVA 500 g Sušená, nakrájená, čerstvá kvalita
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 070,64 Kč/1kg

Knorr Rosół z Kury 6 saszetek 10g
404,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 748,33 Kč/1kg

Oregano list 500g Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
295,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,53 Kč/1kg