5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Doppelherz systém L-ARGININ VITAL 3.000, 120 kapslí3 985,54 Kč/1kg
741,31 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Refigura pro kapsle pro aktivní metabolismus vegan, 160 kapslí10 540,27 Kč/1kg
2 318,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Další informace o reklamě
Detox Supermix125g3 512,00 Kč/1l
439,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Vitamaze Vitamin C 1000 mg vysoká dávka + zinek veganské tablety, 180 tablet
1 955,99 Kč/1kg
623,96 Kč
Prodejce: apohealth

Swedish Nutra Kolagen v prku - mosk - vlasy, ke, nehty, klouby - podporuje hladkou pokoku - rst vlas - pevnost neht - mosk - 500 ml
2 107,47 Kč/1kg
632,24 Kč
Prodejce: NutraBestBG

SinoPlaSan MSM prášek 99,9% methylsulfonylmethan, 600 g prášku
523,92 Kč/1kg
358,36 Kč
Prodejce: apohealth

aleavedis psyllium husksmleté, 200 g prášku
1 158,39 Kč/1kg
244,42 Kč
Prodejce: apohealth

Organické spirulinové pelety - 600 tablet (500 mg) - 4 000 mg vysoká dávka - Čistá řasa spirulina z kontrolovaného pěstování - Vegan - TRUE NATURE®
4 060,87 Kč/1kg
1 266,30 Kč
-48,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 218,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Maca 8000 Gold - 200 veganských kapslí - Vysoce dávkovaná: 24 000 mg prášku Maca na denní dávku - - TRUE NATURE®
13 337,79 Kč/1kg
1 267,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kolagen Pure Glow 100% čistý kolagen v prášku 500 g
1 558,50 Kč/1kg
779,25 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Kyselina L-askorbová 500g Brat.pl
154,30 Kč/1kg
79,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

EkaMedica Vitamin C CBC 100 % přírodní prášek 250 g
3 118,82 Kč/1kg
873,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Vitaler's Sulforaphan 400 µg – 120 tablet, veganský, 4měsíční doplněk stravy, bez konzervantů, čisté složení
8 568,98 Kč/1kg
185,09 Kč
Prodejce: medpak_shop

Wellnexis, 20 tablet, pro celkové zlepšení zdraví
1 036 109,95 Kč/1l
1 036,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

ALLPHARM Jablečný pektin v kapslích podporuje přirozené trávení, 90 kapslí
4 113,91 Kč/1kg
283,86 Kč
Prodejce: apohealth

Vitaler's Vitamin B12 100 µg – 120 tablet, veganské, bez konzervantů, čisté složení
6 420,83 Kč/1kg
138,69 Kč
Prodejce: medpak_shop

Doppelherz kolagenový prášek čistý 500 g
1 482,82 Kč/1kg
741,41 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

50 g liposomálního resveratrolového prášku; čistota 99 % (rostlinného původu)
10 302,40 Kč/1l
1 030,24 Kč
Prodejce: Anti-Aging-Shop

Vitaworld Arthro Complex | 120 kapslí | glukosamin, MSM, kyselina hyaluronová a lysin | veganské produkty
5 422,34 Kč/1kg
407,76 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
GiDeli Vitamin C prášek – Čistý L-askorbát potravinářské kvality
Vysoce čistý L-askorbát ve formě jemného prášku, který podporuje imunitní systém, tvorbu kolagenu a ochranu buněk. Prášek GiDeli Vitamin C je ideální volbou pro všechny, kteří hledají vysoce kvalitní a nefalšovaný doplněk stravy pro svou každodenní výživu. Náš produkt je vyroben ze 100 % čistého L-askorbátu, zcela bez umělých přísad, plnidel nebo zvýrazňovačů chuti. Díky své vynikající rozpustnosti je to skutečný všestranný produkt pro různé aplikace.
Vaše výhody na první pohled:
100 % čistý L-askorbát: Získáte produkt v kompromisní čistotě a potravinářské kvalitě. Bez přísad, konzervačních látek nebo syntetických separačních prostředků.
Imunitní systém a ochrana buněk: Vitamin C je esenciální antioxidant, který posiluje imunitní obranu a přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.
Podpora tvorby kolagenu: Vitamin C hraje klíčovou roli v přirozené syntéze kolagenu, což je zásadní pro normální funkci pokožky, kostí, chrupavek a cév.
Vynikající rozpustnost: Jemný prášek se okamžitě a bez zbytků rozpouští ve vodě, ovocných džusech nebo smoothie, což umožňuje přesné a snadné použití.
Univerzální produkt: Ať už jako doplněk do potravin, k prodloužení trvanlivosti ovoce nebo jako ingredience do domácích kosmetických produktů, možnosti použití jsou téměř neomezené.
Použití a oblasti použití
Díky své vysoké čistotě a jemné struktuře lze prášek GiDeli Vitamin C velmi flexibilně používat:
Doplněk stravy: Malé množství rozmíchané ve vodě nebo džusu podporuje každodenní vitalitu a optimálně uspokojuje potřeby organismu.
Smoothies a nápoje: Ideální doplněk k čerstvým džusům, který podporuje přirozený obsah vitamínů.
V kuchyni: Perfektní jako antioxidant, který chrání nakrájené ovoce před zhnědnutím, nebo k obohacení pokrmů.
Kosmetika a péče: Vhodné pro výrobu čerstvých pleťových sér nebo peelingů, které podporují strukturu pleti.
Informace o produktu a kvalita
| Značka: | GiDeli |
| Produkt: | Vitamin C prášek (čistá L-kyselina askorbová) |
| Složení: | 100 % L-kyselina askorbová |
| Vlastnosti: | Vhodné pro vegany, bez lepku, neobsahuje GMO, potravinářská kvalita |
| Skladování: | Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. |
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou a pestrou stravu.
GiDeli – Kvalita z vášně. Věřte čistým živinám pro vaši každodenní imunitu a uvědomělý životní styl!
- Seznam přísad
- 100% kyselina L-askorbová
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- POSH sp z o.o. ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Prodejní název
- Doplňky stravy, vitamín C v prášku
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Doporučená spotřeba
- Denně užívejte jednu dávku (např. 1000 mg) rozpuštěnou ve vodě nebo džusu
- Kód EAN
- 5906168807053
- Seznam přísad
- 100% kyselina L-askorbová
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- POSH sp z o.o. ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Prodejní název
- Doplňky stravy, vitamín C v prášku
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Doporučená spotřeba
- Denně užívejte jednu dávku (např. 1000 mg) rozpuštěnou ve vodě nebo džusu
- Kód EAN
- 5906168807053
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Vitamaze Vitamin C 1000 mg vysoká dávka + zinek veganské tablety, 180 tablet
1 955,99 Kč/1kg
623,96 Kč
Prodejce: apohealth

Bestway 58142, Proužek pro testování vody, Zásaditost, Chlór , pH, 42 g, 95 mm, 160 mm, 42 mm
104,37 Kč
Prodejce: Bambule

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,66 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

MED MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g – HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
8 282,40 Kč/1kg
2 167,43 Kč
-96,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 070,60 Kč
Prodejce: Katomix

XL LED hvězda se zemním hrotem Ø 60 cm světelná hvězda bateriová světelná hvězda In-Outdoor
387,00 Kč
Prodejce: Proki

29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
578,42 Kč/1m²
149,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: TVSHOP

Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
3 788,99 Kč
-889,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE

Bestway 58475, Filtrační médium, Bílá, Polyetylen, 780 g, Krabice, 366 mm
4 491,77 Kč/1m²
289,27 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: VISO

Intex 26676, Čerpadlo pískového filtru, Šedá, Bílá, Plast, 32200 l, AC, 220 - 240 V
22 455,24 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Intex 26720, 12706 l, Rámový bazén, Děti a dospělí, Žebřík, Modrá, Šedá, 61,7 kg
13 627,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: vidaXL

Kurník s výběhem
3 668,23 Kč
Prodejce: metragmbh

Pompka tłokowa Double Quick III 48cm INTEX 68615
383,70 Kč
Prodejce: MarkeT4you

Drátěný světelný řetěz 5 m se 100 mikrodiodami - teplá bílá - světelný drát pro venkovní použití
311,21 Kč
Prodejce: Special-trends

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Vitamin C 5 kg, prášek, čistá L-kyselina askorbová, 100% čistota, vhodné pro vegany, podporuje imunitní systém, značka GiDeli
214,88 Kč/1kg
1 074,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Vitamin C 3 kg, prášek, čistá L-kyselina askorbová, 100% čistota, vhodné pro vegany, podporuje imunitní systém, značka GiDeli
261,32 Kč/1kg
783,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Swedish Nutra Kolagen v prku - mosk - vlasy, ke, nehty, klouby - podporuje hladkou pokoku - rst vlas - pevnost neht - mosk - 500 ml
2 107,47 Kč/1kg
632,24 Kč
Prodejce: NutraBestBG

SinoPlaSan MSM prášek 99,9% methylsulfonylmethan, 600 g prášku
523,92 Kč/1kg
358,36 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamin C 10 kg, prášek. Čistá L-kyselina askorbová, 100% čistota, vhodné pro vegany. Podporuje imunitní systém. GiDeli
203,26 Kč/1kg
2 032,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Organické spirulinové pelety - 600 tablet (500 mg) - 4 000 mg vysoká dávka - Čistá řasa spirulina z kontrolovaného pěstování - Vegan - TRUE NATURE®
4 060,87 Kč/1kg
1 266,30 Kč
-48,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 218,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Vitamin C 20 kg, prášek. Čistá L-kyselina askorbová, 100% čistota, vhodné pro vegany. Podporuje imunitní systém. GiDeli
203,31 Kč/1kg
4 066,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 ot/min, Hliník, Černá, Oranžová, Střídavý proud
1 193,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Kolagen Pure Glow 100% čistý kolagen v prášku 500 g
1 558,50 Kč/1kg
779,25 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

LED pavilon pro akce 3,6 x 3,6 m DomeShelter zahradní pavilon včetně solárního panelu Pavilon designový zahradní stan kempinkový pavilon párty stan s osvětlením - antracitový
3 790,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Vibrační masážní přístroj InnovaGoods 5 v 1 s infračerveným zářením - proti celulitidě a pro pevnější pokožku - 5 vyměnitelných nástavců
750,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

tepro Toronto Click Gril Tepro 1164
4 642,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
1 149,47 Kč
Prodejce: Schramas

Trendyplants - Yucca Rostrata - Modrá pečená juka - Odolná - Výška 90-110 cm - Velikost květináče Ø38cm
5 500,72 Kč
Prodejce: Trendyplants
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 5 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Linex Forte 28 kapsul - Prosilněná Formule pro Zdravou Bakteriální Flóru



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(77)Počet hodnocení: 77
531,89 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
17 729 667,11 Kč/1kg

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
940,45 Kč
Prodejce: apohealth
8 549,55 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 191,93 Kč
Prodejce: apohealth
32 214,32 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 492,59 Kč
Prodejce: apohealth
7 389,06 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 436,84 Kč
Prodejce: apohealth
6 682,98 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 031,98 Kč
Prodejce: apohealth
15 402,69 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 186,82 Kč
Prodejce: apohealth
14 473,41 Kč/1kg

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Almased mandlovo-vanilková příchuť v prášku, 500 g prášku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
707,47 Kč
Prodejce: apohealth
1 137,41 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 006,76 Kč
Prodejce: apohealth
9 934,46 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 568,55 Kč
Prodejce: apohealth
8 861,86 Kč/1kg

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
981,10 Kč
Prodejce: apohealth
16 351,67 Kč/1kg

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
836,01 Kč
Prodejce: apohealth
1 503,62 Kč/1kg

Pure Encapsulations Magnesium Magnesiumglycinat kapsle, 180 ks.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 467,03 Kč
Prodejce: apohealth
6 791,81 Kč/1l

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
978,18 Kč
Prodejce: apohealth
739,92 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
261,95 Kč
Prodejce: apohealth
689,34 Kč/1kg