Ashoka Pani Puri 200 g – Křupavé plněné těstové kuličky, autentická indická svačina

143,42 Kč

717,10 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Prażynki Reksio Przysnacki o smaku solonym 95 g
Prażynki Reksio Przysnacki o smaku solonym 95 g
4 416,30 Kč/1kg
441,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Przysnacki Pražnki O Smaku Bekon 120 G
Przysnacki Pražnki O Smaku Bekon 120 G
3 663,75 Kč/1kg
439,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Chrupki orzechowe PRZYS 150 g
Chrupki orzechowe PRZYS 150 g
2 922,73 Kč/1kg
438,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Crunchips Nachos s příchutí chilli 100 G
Crunchips Nachos s příchutí chilli 100 G
4 257,50 Kč/1kg
425,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Patak's Pappadum Snack, jemně solené, 70 g – křupavá indická svačina
Patak's Pappadum Snack, jemně solené, 70 g – křupavá indická svačina
2 277,29 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Ashoka Pappadums Madras 112 g – Křupavé indické čočkové krekry, svačina a příloha
Ashoka Pappadums Madras 112 g – Křupavé indické čočkové krekry, svačina a příloha
1 042,59 Kč/1kg
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Valledoro Soepstengels Torinesi Grissini, 100 g, křupavé italské tyčinky
Valledoro Soepstengels Torinesi Grissini, 100 g, křupavé italské tyčinky
581,40 Kč/1kg
58,14 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Mediza Pražená kukuřice 100 g – Křupavá, aromatická svačina
Mediza Pražená kukuřice 100 g – Křupavá, aromatická svačina
634,70 Kč/1kg
63,47 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Treets Crispy Vegan Snack 187 g – Křupavá, rostlinná, lahodná
Treets Crispy Vegan Snack 187 g – Křupavá, rostlinná, lahodná
738,45 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Přírodní chléb naan 240g
Přírodní chléb naan 240g
445,29 Kč/1kg
106,87 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Fripsy, křupavé tyčinky s příchutí sýra, 50 g
Fripsy, křupavé tyčinky s příchutí sýra, 50 g
284 600,01 Kč/1kg
14,23 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Huober Organic Prinzess Pretzel křupavý preclík se sezamem 125g
Huober Organic Prinzess Pretzel křupavý preclík se sezamem 125g
349,36 Kč/1kg
43,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lajkonik Junior tyčinky 60 g
Lajkonik Junior tyčinky 60 g
999,57 Kč/1kg
69,97 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Bonduelle Crispy Maïs 3000g – Křupavá kukuřice jako svačina nebo přísada
Bonduelle Crispy Maïs 3000g – Křupavá kukuřice jako svačina nebo přísada
177,50 Kč/1kg
532,50 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Schwäbische Knusperbrezeln 175g | HUOBER
Schwäbische Knusperbrezeln 175g | HUOBER
272,97 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
47,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pikantní krevety VIF 100 g křupavá svačina
Pikantní krevety VIF 100 g křupavá svačina
476,18 Kč/1kg
91,78 Kč
-42%
52,38 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Käse Stangen aus Dinkel 75g | MOGLI
Käse Stangen aus Dinkel 75g | MOGLI
1 039,33 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Tamari - krekry 80g
Tamari - krekry 80g
1 626,25 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Křupavé grissini - špaldové 100g
Křupavé grissini - špaldové 100g
419,70 Kč/1kg
41,97 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Hellma 70103472 Snacks Pretzel Cracker 28 x 35 g
Hellma 70103472 Snacks Pretzel Cracker 28 x 35 g
664,10 Kč/1kg
650,82 Kč
Prodejce: somnia24

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Ashoka
ASHOKA – Pani Puri Pellets – 1 x 200 g
Odesíláme z Německa · Osobní kontakt v případě dotazů
Jsme německý prodejce Kaufland a za naše služby ručíme svým jménem.
Hlavní přednosti produktu
ASHOKA – Pani Puri Pellets
Země původu: Indie
Obsah balení: 1 x 200 g
Technické údaje
ZnačkaAshoka
VýrobceASHOKA
EAN/GTIN8901552031011
BarvaOranžová
Hmotnost balení0,21 kg
Počet kusů200 gramů
Informace o nebezpečném zbožíneplatí
Naše služby pro vás
Rychlé odeslání
Zpracování do 1 pracovního dne · Doručení službou DHL Paket
↩️
14denní lhůta na vrácení
Vrácení · Náklady na vrácení hradí prodávající
Originální zboží
100 % nové a v originálním balení · Odesíláno z Německa
Všechny názvy značek a ochranné známky jsou majetkem příslušných držitelů práv.


Ashoka Pani Puri 200 g - Křupavé, plněné kuličky z těsta pro autentickou indickou chuť. Ideální jako svačina nebo předkrm, snadno se připravuje a vychutnává. Perfektní na večírky, jako lehké občerstvení nebo předkrm. Složení: Pšeničná mouka 60%, tapiokový škrob, kukuřičný škrob, kukuřičná mouka, sůl, kypřící látka (E500), palmový olej. Nutriční hodnoty na 100 g: 344 kcal, 0 g tuku, 79 g sacharidů, 1,7 g cukru, 7,4 g bílkovin, 0,3 g soli. Zažijte nezaměnitelnou chuť Indie!
Seznam přísad
TARWE mouka 60%, tapiokový škrob, kukuřičný škrob, kukuřičná mouka, sůl, kypřící látka: E500, palmový olej.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1445 kJ / 344 kcal Tuk: 0,00 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,00 g Sacharidy: 79,00 g z toho cukry: 1,70 g Bílkoviny: 7,40 g Sůl: 0,30 g
Hmotnost
200 g
Potravinářský podnik
Asian Food Group, Klopsteen 6, 5443PA Haps, NL
Prodejní název
Ashoka Pani puri
Výrobce
Madavanilla
Počet kusů
1
Kód EAN
8901552031011

Seznam přísad
TARWE mouka 60%, tapiokový škrob, kukuřičný škrob, kukuřičná mouka, sůl, kypřící látka: E500, palmový olej.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1445 kJ / 344 kcal Tuk: 0,00 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,00 g Sacharidy: 79,00 g z toho cukry: 1,70 g Bílkoviny: 7,40 g Sůl: 0,30 g
Hmotnost
200 g
Potravinářský podnik
Asian Food Group, Klopsteen 6, 5443PA Haps, NL
Prodejní název
Ashoka Pani puri
Výrobce
Madavanilla
Počet kusů
1
Kód EAN
8901552031011
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro TRS Tandoori Masala, 100 g
TRS Tandoori Masala, 100 g
473,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
55,90 Kč
-15%
47,34 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 335
4 874,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder
Obrázek produktu pro Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 35
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Káva Starbucks NESS Creamy Vanilla
Káva Starbucks NESS Creamy Vanilla
5 241,61 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
293,53 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Sada 4 pomocných konferenčních stolků
Sada 4 pomocných konferenčních stolků
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
5 152,59 Kč
Prodejce: Abato_Versand
Obrázek produktu pro Jídelní set 5 dílů Flieks Seating Group, jídelní stůl se 4 židlemi, sada 4 čalouněných židlí Velvet, jídelní stůl obdélníkový, 117 cm, šedý
Jídelní set 5 dílů Flieks Seating Group, jídelní stůl se 4 židlemi, sada 4 čalouněných židlí Velvet, jídelní stůl obdélníkový, 117 cm, šedý
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 25
5 899,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop
Obrázek produktu pro Ortopedická matrace ze studené pěny se 7 zónami | 140x200 H2 & H3 - optimální zážitek ze spánku díky vynikajícímu rozložení tlaku
Ortopedická matrace ze studené pěny se 7 zónami | 140x200 H2 & H3 - optimální zážitek ze spánku díky vynikajícímu rozložení tlaku
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 2438
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Obrázek produktu pro ProfiCook PC-RK 1285, Černá, Stříbrná, 0,16 l
ProfiCook PC-RK 1285, Černá, Stříbrná, 0,16 l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 24
1 150,57 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, bílá barva, Obrázek vytvořený pomocí AI
Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, bílá barva
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 25
9 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro TEFAL Optigrill Optigrill Black GC7058
TEFAL Optigrill Optigrill Black GC7058
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 749
4 364,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Kontaktní gril Tefal OptiGrill GC705D
Kontaktní gril Tefal OptiGrill GC705D
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 486
3 891,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Tristar BP-6285, 300 W, 230 V, 50 - 60 Hz, Type F (CEE 7/4), Nerezová ocel, Čína
Tristar BP-6285, 300 W, 230 V, 50 - 60 Hz, Type F (CEE 7/4), Nerezová ocel, Čína
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
2 439,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Green_Country
Obrázek produktu pro Palačinkovač, palačinky, jupka a pita chléb 2300W 265°C
Palačinkovač, palačinky, jupka a pita chléb 2300W 265°C
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
3 137,41 Kč
Prodejce: mk-tronic
Obrázek produktu pro Brašna dívky školní batoh školní taška batoh děti batoh 3 kusy set pro školu a volný čas
Brašna dívky školní batoh školní taška batoh děti batoh 3 kusy set pro školu a volný čas
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 10
1 119,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce
Obrázek produktu pro Obdélníkový jídelní stůl Tribesigns pro 6-8 osob, 200 cm dřevěný stůl ve venkovském stylu s robustními kovovými nohami a dřevěnou deskou (pouze stůl)
Obdélníkový jídelní stůl Tribesigns pro 6-8 osob, 200 cm dřevěný stůl ve venkovském stylu s robustními kovovými nohami a dřevěnou deskou (pouze stůl)
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 38
4 399,99 Kč
100Kč poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: Tribesigns
Obrázek produktu pro GOURMETmaxx Kompaktní rýžovar a parní hrnec, objem 1 litr, včetně parního koše, nádoby na vaření, lžíce na rýži a odměrky, s funkcí udržování teploty, ideální pro malé rodiny a jednotlivce, vhodný do myčky, Obrázek vytvořený pomocí AI
GOURMETmaxx Kompaktní rýžovar a parní hrnec, objem 1 litr, včetně parního koše, nádoby na vaření, lžíce na rýži a odměrky, s funkcí udržování teploty, ideální pro malé rodiny a jednotlivce, vhodný do myčky
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 95
729,92 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
Obrázek produktu pro TZS First Austria FA-5130, 6 l, Černá, Nerezová ocel, Plast, Nerezová ocel, 1000 W, 220–240, 320 mm
TZS First Austria FA-5130, 6 l, Černá, Nerezová ocel, Plast, Nerezová ocel, 1000 W, 220–240, 320 mm
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 39
4 264,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro MODFU Obdélníkový lesklý konferenční stůl s LED osvětlením pro obývací pokoj, ložnici, vedlejší stůl se zásuvkou, bílý
MODFU Obdélníkový lesklý konferenční stůl s LED osvětlením pro obývací pokoj, ložnici, vedlejší stůl se zásuvkou, bílý
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 17
2 895,99 Kč
Prodejce: MODFU
Obrázek produktu pro Thai Dancer tamarindová pasta se sladkokyselou příchutí 250ml
Thai Dancer tamarindová pasta se sladkokyselou příchutí 250ml
322,56 Kč/1kg
87,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Obývací část U-forma Cord NOEMI 145x300 cm, rohová sedačka U-forma černá s funkcí spaní a lůžkem, pohovka XXL, pohovka U-forma, čalouněný roh - PS 135
Obývací část U-forma Cord NOEMI 145x300 cm, rohová sedačka U-forma černá s funkcí spaní a lůžkem, pohovka XXL, pohovka U-forma, čalouněný roh - PS 135
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
17 560,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: e-zimpaz
Obrázek produktu pro Odpařovací ochlazovač vzduchu, oscilační chladicí box se 2 boxy na led / 2,11 galonovou nádrží na vodu, 3 rychlosti větru, tichý provoz, chladicí ventilátor bez ventilátoru, zvlhčovač vzduchu pro použití v interiéru, domácí kanceláři a koleji
Odpařovací ochlazovač vzduchu, oscilační chladicí box se 2 boxy na led / 2,11 galonovou nádrží na vodu, 3 rychlosti větru, tichý provoz, chladicí ventilátor bez ventilátoru, zvlhčovač vzduchu pro použití v interiéru, domácí kanceláři a koleji
1,6Průměrné hodnocení: 1,6 z 5Počet hodnocení: 5
4 823,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund
Obrázek produktu pro AVANA silikonová forma na čokoládu na 6 tabulek čokolády nepřilnavý povrch bez BPA silikonová forma na čokoládu hnědá (forma 2)
AVANA silikonová forma na čokoládu na 6 tabulek čokolády nepřilnavý povrch bez BPA silikonová forma na čokoládu hnědá (forma 2)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 45
219,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop
Obrázek produktu pro Žulový dřez – dřez – kuchyňský dřez – 86 x 43,5 cm – černá metalíza – vestavný dřez – odolný proti poškrábání, elegantní, prostorově úsporný, se sifonem, Cascada 40
Žulový dřez – dřez – kuchyňský dřez – 86 x 43,5 cm – černá metalíza – vestavný dřez – odolný proti poškrábání, elegantní, prostorově úsporný, se sifonem, Cascada 40
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 74
3 444,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: moderno-kitchen
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Flieks čalouněná postel 180x200cm s funkcí nabíjení (USB a Type-C), manželská postel pro mladé s led diodou, úložný prostor postel box spring postel s úložným prostorem, povlečení, šedá barva
Flieks čalouněná postel 180x200cm s funkcí nabíjení (USB a Type-C), manželská postel pro mladé s led diodou, úložný prostor postel box spring postel s úložným prostorem, povlečení, šedá barva
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 128
12 349,75 Kč
-450,00 Kč
11 899,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop
Obrázek produktu pro Homann Snack Sauce Holland Classic krémová s pikantní příchutí 875ml
Homann Snack Sauce Holland Classic krémová s pikantní příchutí 875ml
191,59 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
167,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Flieks Čalouněná postel 90x200 cm, Hydraulická postel Boxspring s úložným prostorem a lamelovým rámem, Jednolůžková postel s úložným prostorem Postel pro mládež Borovice Funkční postel Velvet
Flieks Čalouněná postel 90x200 cm, Hydraulická postel Boxspring s úložným prostorem a lamelovým rámem, Jednolůžková postel s úložným prostorem Postel pro mládež Borovice Funkční postel Velvet
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 7
6 661,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop
Obrázek produktu pro okwish Čalouněná dětská postel 90×200 cm, jednolůžko s čelem,lamelovým roštem a čelem, knoflíkové čalounění, samet, růžová, bez matrace
okwish Čalouněná dětská postel 90×200 cm, jednolůžko s čelem,lamelovým roštem a čelem, knoflíkové čalounění, samet, růžová, bez matrace
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 40
4 329,99 Kč
Prodejce: OKWISH
Obrázek produktu pro ML-Design Mezirám s šňůrou na prádlo, ocel 60,5x54,5 cm Bílý, spojovací rám pro pračku a sušičku, mezirám s výsuvnou šňůrou na prádlo
ML-Design Mezirám s šňůrou na prádlo, ocel 60,5x54,5 cm Bílý, spojovací rám pro pračku a sušičku, mezirám s výsuvnou šňůrou na prádlo
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 37
1 414,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ECD-Germany
Obrázek produktu pro Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille  60,0 g, 1 St.
Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
3 263,67 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
195,82 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro ArmoLipid, 60 tabletek
ArmoLipid, 60 tabletek
12 328 428,24 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 161
862,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Chrupki orzechowe PRZYS 150 g
Chrupki orzechowe PRZYS 150 g
438,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 922,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Paluszki Beskidzkie delikatne 200 g
Paluszki Beskidzkie delikatne 200 g
417,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 089,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Yildriz Knoflook Turkish Kebab 265g – Pikantní česnek, ideální na grilování
Yildriz Knoflook Turkish Kebab 265g – Pikantní česnek, ideální na grilování
461,66 Kč
Doprava zdarma10% od 2 ks
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Snyder’s Pieces – medová hořčice s cibulí, balení 110 g
Snyder’s Pieces – medová hořčice s cibulí, balení 110 g
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
67,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
616,09 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Paluszki Beskidzkie z solą 240 g
Paluszki Beskidzkie z solą 240 g
330,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 375,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Snyder’s Pieces – křupavé preclíkové kousky s příchutí sýra Cheddar, 110 g
Snyder’s Pieces – křupavé preclíkové kousky s příchutí sýra Cheddar, 110 g
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
67,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
617,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Maretti Bruschette Chips Slow Roasted Garlic 150g
Maretti Bruschette Chips Slow Roasted Garlic 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
59,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
394,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pretzel Pieces Smokey Bacon Cheddar pikantní lahodná svačinka 160g
Pretzel Pieces Smokey Bacon Cheddar pikantní lahodná svačinka 160g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
93,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cräx sýrové sušenky sýrové křupky máslové listové těsto sýrové sušenky 100g
Cräx sýrové sušenky sýrové křupky máslové listové těsto sýrové sušenky 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
124,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 245,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pretzel Pieces Medová hořčice a cibule slaná příchuť 160g
Pretzel Pieces Medová hořčice a cibule slaná příchuť 160g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
93,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Granforno Grissini Pizza s olivovým olejem 125g balení 12 ks
Granforno Grissini Pizza s olivovým olejem 125g balení 12 ks
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
634,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
5 074,72 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Roland Bretzeli se sezamovými semínky křupavé, lahodné a zlatavě hnědé v troubě 100g
Roland Bretzeli se sezamovými semínky křupavé, lahodné a zlatavě hnědé v troubě 100g
114,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 144,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Roland Bretzeli Rozmarýn aromatický křupavý a jemně kořeněný 100g
Roland Bretzeli Rozmarýn aromatický křupavý a jemně kořeněný 100g
114,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 141,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Roland Swiss Twist Švýcarské sýrové tyčinky z listového těsta 100g
Roland Swiss Twist Švýcarské sýrové tyčinky z listového těsta 100g
75,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
751,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Roland Swiss Twist sýrové tyčinky z listového těsta s mákem 100g
Roland Swiss Twist sýrové tyčinky z listového těsta s mákem 100g
103,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 035,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Roland Stöckli Sezam křupavý a jemný s jemnou sezamovou příchutí 125g
Roland Stöckli Sezam křupavý a jemný s jemnou sezamovou příchutí 125g
87,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
696,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Roland Swiss Twist Alpská sůl křupavá jemná s příchutí soli 100g
Roland Swiss Twist Alpská sůl křupavá jemná s příchutí soli 100g
75,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
754,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Grissini Natur 125G
Grissini Natur 125G
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
467,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 743,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Další, Sůl, Rozmarýn, Pšeničná mouka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Další, Sůl, Rozmarýn, Pšeničná mouka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
326,46 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fonzies The Original, kukuřičný snack se sýrem 100g sáček
Fonzies The Original, kukuřičný snack se sýrem 100g sáček
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 9
342,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 424,10 Kč/1kg