Už jen 5 ks za tuto cenu
7suns Pitch Black Immediate Bronzer – okamžitý bronzující balzám do solária pro extrémně tmavé opálení, 250 ml
625,42 Kč
2 501,68 Kč / 1l
plus 140,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Dostupná množstevní sleva:
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hawaiian Tropic | Hydratační balzám po opalování - 177 ml - s aloe - 24hodinová hydratace3 298,76 Kč/1l
583,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Další informace o reklamě
Linola Ochranný balzám 50 ml6 631,20 Kč/1l
331,56 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Balneum Intensiv krém 75 ml4 376,67 Kč/1kg
433,29 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Cerave Intenzivní hydratační krém 340 g1 417,91 Kč/1kg
482,09 Kč
Prodejce: apohealth

JWOWW Okamžitá Bronzující Emulze, Solární Opalovací Krém, 177 ml
7 420,79 Kč/1l
1 313,48 Kč
Prodejce: TanningParadise

7Suns Pitch Black Ultra Tmavý Bronzer Sada Na Opalování
3 787,75 Kč/1l
757,55 Kč
Prodejce: TanningParadise

Brown Sugar Black Hawaiian Honey bronzer do solária 400 ml
3 457,62 Kč/1l
1 383,05 Kč
Prodejce: TanningParadise

Asther Black Honey Mousse opalovací pěna 150ml
2 085,00 Kč/1l
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Urychlovač opalování na obličej Soleo Icon Face Accelerator 30 ml
6 716,00 Kč/1l
201,48 Kč
Prodejce: TanningParadise

Tělový krém po opalování Sunissime (The Beautifying After Sun Cream) 200 ml
638 429,97 Kč/1l
638,43 Kč
Prodejce: somnia24

Australian Gold Sinfully Black Bronzer pro opalování
10 610,67 Kč/1l
159,16 Kč
Prodejce: TanningParadise

7SUNS Kakao Nohy Intenzivní Tmavý Bronzer na Opalování pro Nohy 200 ml
2 744,90 Kč/1l
548,98 Kč
Prodejce: TanningParadise

7Suns 97organic Balzám Po Opalování Sada Na Opalování
2 605,90 Kč/1l
521,18 Kč
Prodejce: TanningParadise

Isdin Photoprotector Ped.Gel Cream Lsf 50 250 ml
2 565,06 Kč/1kg
690,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

7suns Jet Black After Tan Prolonger – balzám po opalování pro prodloužení opálení, 250 ml
2 223,68 Kč/1l
555,92 Kč
Prodejce: TanningParadise

Pro Tan Beaches & Crème Coconut urychlovač opálení do solária – hydratační tělový balzám s kokosovou vůní, 250 ml
3 586,20 Kč/1l
896,55 Kč
Prodejce: TanningParadise

Designer Skin ABROAD Bronzer bronzující balzám na opalování 400 ml
5 125,62 Kč/1l
2 050,25 Kč
Prodejce: TanningParadise

JWOWW Okamžitá Bronzující Pěna 177ml - Profesionální Samoopalovací Efekt S Hydratační Péčí
7 420,79 Kč/1l
1 313,48 Kč
Prodejce: TanningParadise

Uriage Bariesun Mineral Cream SPF50 (100 ml)
5 649,60 Kč/1l
564,96 Kč
Prodejce: somnia24

Nivea Sun Brýlantní opalovací balzám s posílením opálení, 200 ml.
1 652,45 Kč/1l
330,49 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
7suns Pitch Black Immediate Bronzer je intenzivní bronzující balzám do solária o objemu 250 ml, určený pro ty, kteří chtějí viditelně tmavší odstín ihned po první aplikaci. Díky technologii Immediate Bronzer poskytuje okamžitý efekt ztmavení, zatímco aktivní složky podporují postupné prohlubování barvy a rovnoměrnější výsledek bez nežádoucích map či šmouh.
Složení je navrženo tak, aby kromě výrazného bronzujícího účinku zároveň pečovalo o pokožku během opalování. MelanoBlend komplex podporuje přirozené procesy pigmentace a pomáhá dosáhnout sytějšího, déle působícího tónu. Olej buriti bohatý na beta-karoten a vitaminy A, C a E přispívá k lepšímu vzhledu pokožky, pružnosti a regeneraci. Extrakt z listů henny podporuje dlouhodobější pigmentaci a současně působí antioxidačně. Péči doplňuje kakaové máslo pro intenzivní hydrataci a hebkost a olej z černého rybízu, který napomáhá obnově kožní bariéry.
Textura je lehká, snadno se roztírá a rychle se vstřebává. Balzám má tmavě hnědou barvu a parfemaci kombinující dřevité tóny s vanilkou, medem a exotickým ovocem. Díky většímu balení je vhodný i pro pravidelné použití.
Použití: Aplikujte rovnoměrně na čistou a suchou pokožku před opalováním v soláriu. Po aplikaci otřete dlaně vlhčeným ubrouskem a po opalování si ruce i nehty důkladně umyjte teplou vodou a mýdlem. Přípravek neobsahuje UV filtry a nechrání před slunečním zářením. Vyhněte se kontaktu s očima. Pouze k vnějšímu použití.
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- aqua
- Výrobce
- 7suns
- Kód EAN
- 5905068131299
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- aqua
- Výrobce
- 7suns
- Kód EAN
- 5905068131299
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml
57 996,67 Kč/1l
4 748,63 Kč
-1 268,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 479,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BunkerBV

Cetaphil Hydratační krém, 456 ml Krém
1 441,18 Kč/1l
657,18 Kč
Prodejce: apohealth

Cavilon krém na dlouhodobou ochranu pokožky 3392g
7 883,91 Kč/1kg
725,32 Kč
Prodejce: apohealth

Deumavan ochranná mast neutrální tuba, 125 ml mastná mast
3 413,60 Kč/1l
426,70 Kč
Prodejce: apohealth

Hondrostrong Forte Krém - 500 ml, balení po 5 ks
6 298,00 Kč/1l
3 149,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Intact27

Bioderma Sébium Hydra, Ženy, Náročná kůže, Suchá pokožka, Mastná pleť, Krém, Uklidňující, Hydratující, Regenerační, All ages, 40 ml
8 600,00 Kč/1l
344,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Clarins One-Step, Pleťová voda na odstranění makeupu, Ženy, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev, AQUA/WATER/EAU. CYCLOPENTASILOXANE. CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) FRUIT WATER. ISOHEXADECANE....
5 030,95 Kč/1l
1 006,19 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Profumeriaideale

Intenzivně vyživující a hydratační krém (All Purpose Skin Cream) 118 ml
5 540,78 Kč/1kg
853,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Tabaibaloe Aloe Vera krém na obličej a tělo 300ml
526,67 Kč/1l
158,00 Kč
Prodejce: Pryor-Distribution

Anua PDRN Hydratační sprej s kyselinou hyaluronovou a PDRN 100 ml
7 378,30 Kč/1l
737,83 Kč
Prodejce: somnia24

RETTERSPITZ svalový krém na sportovní zranění, 100 g krém
2 934,96 Kč/1kg
390,35 Kč
Prodejce: apohealth

Suchá pleť Hydratační krém na obličej Pond's 184 g
1 766,25 Kč/1l
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Bioderma - Pigmentbio Cenný krém na tělo pro citlivé oblasti s rozjasňujícím účinkem 75 ml
625,15 Kč/1kg
625,15 Kč
Prodejce: apohealth

Orlane Hydratation Soin Super Hydratant Global Cream 50ml
58 299,00 Kč/1l
2 914,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Palmer's Cocoa Butter Massage Cream for Stretch Marks, Krémová, Ženy, Proti striím, Pružnost, Univerzální pleť, 125 g, Tuba
1 807,36 Kč/1l
225,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Hegron Wazelina ochronna, 300g
691 400,02 Kč/1kg
241,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Nivea Cellular Luminous 630 Serum 2w1 na przebarwienia i zmarszczki, 30ml
16 402,00 Kč/1l
492,06 Kč
Prodejce: TR8

Roche-Posay Lipikar Baume AP+ Max 200 ml
466 999,98 Kč/1l
467,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Creme Fraiche de Beauté denní pleťový krém 3-In-1 Cream & Make-Up Remover & Mask pro ženy 100 - NUXE
4 639,00 Kč/1l
463,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Topicrem Ultra Hydratant Body Milk 500 ml
890,00 Kč/1l
445,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Pleťové sérum v ampulích s kyselinou hyaluronovou Power Serum (Hyaluronic Acid Ampoules) 7 x 2 ml
64 642,86 Kč/1l
905,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Forever Aloe MSM Gel (118 ml) – zklidňující gel s aloe vera a MSM
5 000,00 Kč/1l
590,00 Kč
Prodejce: NaturEden

Medik8 Total Moisture denní krém na obličej 50 ml
28 180,00 Kč/1l
1 409,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Eucerin Tělový krém proti pigmentovým skvrnám 200 ml
3 009,35 Kč/1l
601,87 Kč
Prodejce: apohealth

Dávkovač pleťového mléka Linola 500 ml
1 640,00 Kč/1l
820,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zahnco24

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace
1 789,95 Kč/1l
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Kativa Brazilian Straightening Kit sada s keratinem pro narovnání vlasů 225 ml
1 376,40 Kč/1l
309,69 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

CeraVe Nawilżający balsam dla skóry suchej i bardzo suchej z pompką, 454g
1 001 419,95 Kč/1kg
500,71 Kč
Prodejce: apohealth

Hydratační balzám Dexyane (Anti-Scratching Emollient Balm), 200 ml
646 429,97 Kč/1l
646,43 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Cetaphil | Hydratační krém - 48 g - bez vůně - intenzivní hydratace - citlivá pleť
714,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
14 895,62 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 500 ml, balení po 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
3 081,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 162,00 Kč/1l

Steplex Forte krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 103,33 Kč/1l

Topicrem Ultra Hydratant Body Milk 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
445,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
890,00 Kč/1l

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Facial Care Set pro smíšenou/mastnou pleť bez očního krému
3 736,22 Kč
Prodejce: lithuaniashop
13 018,19 Kč/1kg

OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
594,80 Kč
Prodejce: apohealth
3 991,95 Kč/1kg

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 789,95 Kč/1l

Celerit bělící krém na pigmentové skvrny, 25 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
344,00 Kč
Prodejce: apohealth
9 052,63 Kč/1kg

Krém Seno+ pro zpevnění a zvětšení objemu 200 ml - Zpevňující krém pro zvýšení objemu, s obsahem kolagenu a bambuckého másla, hydratuje a redukuje strie
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Vaseline | Hydratační mast - 368 g - Kakaové máslo - Hojivé želé - Péče o pleť
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
706,49 Kč/1l

Hydratační krém Pond's pro suchou pleť 111 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
23 635,45 Kč/1l

Suchá pleť Hydratační krém na obličej Pond's 184 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 766,25 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
4 359,52 Kč/1kg

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
5 248,99 Kč
Prodejce: PerfumTraders
34 993,27 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 200 ml, balení po 2 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 399,00 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 371,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 855,00 Kč/1l

Farmona Olejový krém na masáž těla a poprsí 500 ml
266,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
533,98 Kč/1l

Mustela Hydra Bébé, 300 ml, Hypoalergenní, Dermatologicky testováno, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 143,10 Kč/1l

MARY KAY Hydratační hydratační krém pro normální suchou pleť 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
674,52 Kč
Prodejce: lithuaniashop
7 935,53 Kč/1kg