5,0



Na základě 3 hodnocení
Cayennský pepř 10 kg, mletý chilli prášek, ostrý, pikantní, vhodný pro maso, ryby, univerzální
2 671,94 Kč
267,19 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
11h 41m 10s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tripack Guajillo Arbol uzené Chipotle Epazote 20g Mex. Oregano 20g10 161,43 Kč/1kg
1 422,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LaProve

Další informace o reklamě
Deggi Mirch, 100 gramů558,30 Kč/1kg
65,59 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
55,83 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Korejské červené pálivé papriky GOCHUGARE na kimči 500g - GOOD SPICE354,50 Kč/1l
177,25 Kč
Prodejce: PHRoyal

Další informace o reklamě
KKP Sambal Oelek chilli pasta 740 g133,60 Kč/1kg
148,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cayennský pepř 15 kg, mletý chilli prášek, ostrý, pikantní, vhodný pro maso, ryby, univerzální
233,33 Kč/1kg
3 949,96 Kč
-449,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Kotányi Paprika uzená ostrá mletá 22 g
113,12 Kč/1kg
28,28 Kč
Prodejce: Katomix

Chipotle, mleté a uzené jalapeňo chilli, 40 g
2 530,60 Kč/1l
126,53 Kč
Prodejce: PHRoyal

Hosan Paprika Chilli prášek Gochugaru 500 g
414,50 Kč/1kg
217,01 Kč
-9,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
207,25 Kč
Prodejce: Katomix

Kot Papryka ostra mielona 22 g
776,00 Kč/1kg
56,37 Kč
-58%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
23,28 Kč
Prodejce: Megasam24PL

CYK Mletá paprika ostrá 700 g
376,34 Kč/1kg
356,30 Kč
-89,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
267,20 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Mletá pálivá paprika chilli – 100 g
362,10 Kč/1l
36,21 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA

Ancho chilli prášek 9 g
8 000,00 Kč/1kg
72,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Sušené drcené chilli papričky, 100 g
990,00 Kč/1l
99,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Mletá sladká paprika Kamis 16 g
1 316,50 Kč/1kg
26,33 Kč
Prodejce: Katomix

Bio Chipotle Chili gemahlen 250g
2 346,84 Kč/1kg
586,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Celé sušené italské chilli papričky, 100 g
1 690,00 Kč/1l
169,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Papryka słodka Kamis 425 g
616,83 Kč/1kg
289,91 Kč
Prodejce: Katomix

Souq Pittige Harissa 190g – Pikantní severoafrická chilli pasta, univerzální použití
1 119,53 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Zelené jalapeňo chilli, granulované 40 g
2 023,40 Kč/1l
101,17 Kč
Prodejce: PHRoyal

Kashmiri chilli prášek 9 g
8 000,00 Kč/1l
72,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
GiDeli mletý kajenský pepř 10 kg – prémiový chilli prášek, ostrý, vyrobený ze 100% přírodního produktu
Mletý kajenský pepř GiDeli je vysoce kvalitní chilli prášek vyrobený ze 100% čistého kajenského pepře – bez konzervantů, barviv a umělých dochucovadel. Díky pečlivé zpracování si aroma dlouho zachovává svou svěžest a intenzitu. Ideální pro domácí kuchaře, gastronomii, restaurace, občerstvení a potravinářskou výrobu.
Balení: 10 kg kbelík – stabilní, znovu uzavíratelný, chrání před vlhkostí a ztrátou aroma.
HLAVNÍ VLASTNOSTI PRODUKTU NA POHLED
- 100% čistý mletý kajenský pepř – bez přísad
- Jemně mletý chilli prášek – rovnoměrné rozložení pálivosti
- Intenzivní pálivost – výrazná, pikantní, aromatická
- Sytá červená barva – vizuálně atraktivní v každém jídle
- Veganský a bezlepkový – vhodný pro všechny druhy stravování
- Přírodní produkt – bez umělých přísad
ČISTÝ KAYENSKÝ PEPŘ – PŘÍRODNÍ PRODUKT BEZ PŘÍSAD
Náš chilli prášek obsahuje výhradně mletý kajenský pepř. Bez umělých přísad, tento mletý červený pepř podtrhuje přirozenou chuť vašich jídel a zaručuje plnou kontrolu nad kvalitou každého pokrmu.
JEMNÉ MLÉNÍ PRO PERFEKTNÍ ROZLOŽENÍ CHUTI
Díky speciálně jemné struktuře prášku se mletý chilli rychle spojuje s ostatními ingrediencemi – ideální pro marinády, ruby, omáčky a kořenové směsi. Žádné hrudky, rovnoměrná pálivost v každém soustu.
UNIVERZÁLNÍ POUŽITÍ V KUCHYNI
- Masová jídla – Steaky, kuře, guláš, mleté maso
- Ryby a mořské plody – krevety, losos, tuňák
- Polévky a dušená jídla – Chili con Carne, gulášová polévka, rajčatová polévka
- Omáčky, dipy a marinády – BBQ omáčka, salsa, pikantní dipy
- Kořenové směsi – koření na maso, kari, koření na grilování
- Mezinárodní kuchyně – mexická, asijská, indická, fúzní
IDEÁLNÍ PRO MEXICKOU A ASIJSKOU KUCHYŇ
Cayennské pepře je nezbytné pro tacos, enchiladas, chili con carne, thajské kari, indické masaly a moderní fúzní pokrmy. Přineste do vaší kuchyně mezinárodní chutě!
HODNOTY NA 100 G
- Energie: 1050 kJ / 251 kcal
- Tuky: 3,3 g
- – z toho nasycené mastné kyseliny: 1,4 g
- Sacharidy: 64 g
- – z toho cukry: 2 g
- Vláknina: 25 g
- Bílkoviny: 10 g
- Sůl: 0,05 g
PODROBNÉ INFORMACE O PRODUKTU
- Značka: GiDeli – Taste by POSH
- Typ: Mletý cayennské pepře
- Forma: Prášek, jemně mletý
- Speciální vlastnosti: Bez konzervačních látek
- Skladování: Suché, chladné místo, chráněné před slunečním zářením
DOPORUČENÍ PRO POUŽITÍ
Vzhledem k intenzivní pálivosti používejte střídmě. Přidejte během nebo po vaření podle potřeby – okamžitě připraveno k použití a ideální pro vlastní kořenové směsi.
Objednejte si nyní GiDeli cayennské pepře – prémiová pálivost pro vaši kuchyni!
- Seznam přísad
- 100% kajenský pepř (mleté chilli papričky, Capsicum annuum)
- Alergeny
- Hořčice a výrobky z níCeler a výrobky z něj
- Hmotnost
- 10000 g
- Potravinářský podnik
- POSH Sp. z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój, Polen
- Prodejní název
- Mletý kajenský pepř
- Výrobce
- Kód EAN
- 5906168828348
- Seznam přísad
- 100% kajenský pepř (mleté chilli papričky, Capsicum annuum)
- Alergeny
- Hořčice a výrobky z níCeler a výrobky z něj
- Hmotnost
- 10000 g
- Potravinářský podnik
- POSH Sp. z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój, Polen
- Prodejní název
- Mletý kajenský pepř
- Výrobce
- Kód EAN
- 5906168828348
K tomu se hodí také

Tajin Clásico Salsa en Polvo - Chilli koření v prášku Kořenící sůl Směs koření 142g
1 873,31 Kč/1kg
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Chilli prášek, extra pikantní, 400 g
426,00 Kč/1kg
170,40 Kč
Prodejce: CasteloStore

Cayennský pepř 1 kg, mletý chilli prášek, ostrý, pikantní, vhodný pro maso, ryby. GiDeli
464,44 Kč/1kg
464,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Tabasco Scorpion Sauce 60 ml – pálivá chilli omáčka s intenzivním scorpion chilli
3 545,17 Kč/1l
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

TriPack Chilli Chipotle, Pasilla a Ancho Flor 100g
6 026,50 Kč/1l
602,65 Kč
Prodejce: LaProve

Korejské červené pálivé papriky GOCHUGARE na kimči 500g - GOOD SPICE
354,50 Kč/1l
177,25 Kč
Prodejce: PHRoyal

KKP Sambal Oelek chilli pasta 740 g
133,60 Kč/1kg
148,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Větrný mlýn Sambal Oelek SCHARF Chilli pasta 370 g
289,19 Kč/1kg
115,87 Kč
-8,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
107,00 Kč
Prodejce: LAVONIO

Trinidad Scorpion 10g Extrémně pálivá chilli paprička
3 037,80 Kč/1l
151,89 Kč
Prodejce: PHRoyal

Conimex Sambal Manis, jemná chilli pasta, 200g
583,85 Kč/1kg
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Jalapenos Enteros ganz - 220 g - La Costena
188,14 Kč/1kg
51,92 Kč
-20%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,39 Kč
Prodejce: LAVONIO

Chilli kajenský pepř 200g Brat.pl
180,77 Kč/1kg
47,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

TriPack Chili Chipotle, Guajillo Chilli Tree 100g
4 841,70 Kč/1l
484,17 Kč
Prodejce: LaProve

Crushed Chillies 100g
573,00 Kč/1kg
57,30 Kč
Prodejce: CasteloStore

TriPack Chilli Chipotle, Guajillo & Ancho 100g
1,18 Kč/1kg
118,16 Kč
Prodejce: LaProve
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kajenský pepř
S kajenským pepřem jsem velmi spokojená, dodání bylo velmi rychlé a proběhlo podle očekávání. Ráda si ho objednám znovu, rozhodně ho doporučuji, moc děkuji
Ohodnoceno dne 20. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Tripack Guajillo Arbol uzené Chipotle Epazote 20g Mex. Oregano 20g
1 422,60 Kč
Prodejce: LaProve
10 161,43 Kč/1kg

Carolina Reaper prášek s 2 200 000 SHU 2,5 g ve fosforeskující lebce, která svítí ve tmě.
964,39 Kč
Prodejce: LaProve
385 756,01 Kč/1l

TriPack Chilli Chipotle, Pasilla a Ancho Flor 100g
602,65 Kč
Prodejce: LaProve
6 026,50 Kč/1l

Chilli Chocolate Habanero (8g) uzené v ampulce a chobotnicový PLA držák (8x6x6cm)
591,80 Kč
Prodejce: LaProve
73 975,00 Kč/1kg

TriPack Chili Chipotle, Guajillo Chilli Tree 100g
484,17 Kč
Prodejce: LaProve
4 841,70 Kč/1l

Korejské červené pálivé papriky GOCHUGARE na kimči 500g - GOOD SPICE
177,25 Kč
Prodejce: PHRoyal
354,50 Kč/1l

Pikantní chilli vločky – 500 g
159,59 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
319,18 Kč/1l

Nitě chilli papriček - 40g - Krásná barva
126,53 Kč
Prodejce: PHRoyal
1 265,30 Kč/1l

Chilli vločky z krupice 100g SUPER HOT
75,82 Kč
Prodejce: PHRoyal
1 516,40 Kč/1l

KKP Sambal Oelek chilli pasta 740 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
148,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
133,60 Kč/1kg

Deggi Mirch, 100 gramů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,59 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
55,83 Kč
Prodejce: CasteloStore
558,30 Kč/1kg

Crushed Chillies 100g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
57,30 Kč
Prodejce: CasteloStore
573,00 Kč/1kg

Chilli prášek, extra pikantní, 400 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
170,40 Kč
Prodejce: CasteloStore
426,00 Kč/1kg

Pikantní chilli vločky – 250 g
82,86 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
331,44 Kč/1l

Trinidad Scorpion 10g Extrémně pálivá chilli paprička
151,89 Kč
Prodejce: PHRoyal
3 037,80 Kč/1l

Pálivý pepř 250g
52,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
52 000,00 Kč/1l

Chilli kajenský pepř 200g Brat.pl
47,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
180,77 Kč/1kg

Carolina Reaper chilli mleté 10g světový rekord 17
151,89 Kč
Prodejce: PHRoyal
3 037,80 Kč/1l

Chile piri piri 100g Brat.pl
81,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
810,00 Kč/1l

Pikantní chilli vločky – 200 g
67,45 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
337,25 Kč/1l