3,0



Na základě 1 hodnocení
St. Hubertus Waldmeister Tropfen, balení 24 lahviček po 20 ml, celkový objem 480 ml (likér s příchutí břečťanu)
253,56 Kč
528,25 Kč / 1l
Produkt vyžaduje
ověření věku
Před platbou vás přesměrujeme na ověření věku.
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
![Obrázek produktu pro Jägermeister likér Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje siřičitany]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f38527790e72c82228c4a0179424b21f.webp)
Další informace o reklamě
Jägermeister likér Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje siřičitany]1 302,78 Kč/1l
2 681,50 Kč
-401,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 279,86 Kč
Prodejce: AllYouNeed
![Obrázek produktu pro Likér Cointreau 0,7 l 700 ml (40 % obj.) – [Obsahuje siřičitany]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/dd5ef335135a00da0043501f52806f87.webp)
Další informace o reklamě
Likér Cointreau 0,7 l 700 ml (40 % obj.) – [Obsahuje siřičitany]2 083,96 Kč/1l
1 715,84 Kč
-257,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 458,77 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Naschkätzchen třešňový banán s jogurtem ovocný 750ml 6 balení170,76 Kč/1l
768,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Sambuca & Caffe Bussoni 35% 700ml576,43 Kč/1l
403,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

St. Hubertus Currant Drops Berry Liqueur Premium Shot 24 x 20ml
584,65 Kč/1l
280,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

St. Hubertus Tropfen, bylinný likér, balení 24 kusů po 20 ml, celkem 480 ml
535,71 Kč/1l
257,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Likér St. Hubertus Johannisbeer Tropfen, 15,3 % alkoholu obj., láhev 500 ml
410,14 Kč/1l
205,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kleiner Feigling Originální fíkový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
959,83 Kč/1l
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

St. Hubertus Tropfen, bylinný likér, 30 % alkoholu, láhev 500 ml
408,64 Kč/1l
204,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Likér Lubelska, příchuť lískových oříšků, objem 200 ml
189,63 Kč/1l
193,85 Kč
-61,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
132,74 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Beckschulte svařený vinný likér 18 % obj.
879,14 Kč/1l
471,26 Kč
-31,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
439,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Likér Krupnik Quitte, objem 100 ml
103,27 Kč/1l
86,87 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,29 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Northofer likér z černého rybízu 15% obj. 700ml
444,10 Kč/1l
336,69 Kč
-25,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
310,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Likér Lubelska, příchuť lískových oříšků, objem 90 ml
48,19 Kč/1l
96,80 Kč
-25%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,29 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Likér Lubelska Gruszkówka, objem 200 ml
1 916,44 Kč/1l
172,48 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Krupnik MALINA Malinový likér 16 % obj. alkoholu 500 ml
370,50 Kč/1l
259,35 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Likér Wyborowa Zitrone, objem 200 ml
206,90 Kč/1l
193,85 Kč
-49,02 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
144,83 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Likér Soplica, příchuť limonády, objem 200 ml
931,65 Kč/1l
186,33 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Lubelský grapefruitový likér, objem 90 ml
103,27 Kč/1l
86,87 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,29 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Likér Lubelska Limonade s marakujiou, objem 200 ml
862,40 Kč/1l
172,48 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
St. Hubertus Waldmeister Tropfen 24x20ml, balení likéru 480ml
Likér St. Hubertus Waldmeister Tropfen kombinuje jedinečnou chuť máty s jemným likérem a vytváří ovocně sladkou pochoutku. Praktické mini lahvičky jsou ideální pro oslavy, večírky nebo jako dárek a jsou perfektní pro sdílení. Balení s 24 jednotlivými porcemi nabízí dostatečnou zásobu pro mnoho příjemných chvil.
Charakteristika produktu
- Zelený mátový likér s aromatickou chutí
- 24 praktických mini lahviček po 20 ml
- Obsah alkoholu: 15 % obj.
- Ideální pro oslavy, večírky a společenské příležitosti
- Perfektní jako vychlazený shot nebo pro kreativní koktejly
- Celkový obsah: 480 ml
Chvíle radosti
Ať už na narozeninách, festivalech, grilovačkách nebo jako speciální shot po jídle – likér St. Hubertus Waldmeister Tropfen díky své charakteristické mátové chuti přináší ovocně svěží chvíle a snadno se podává.
Výhody
- Intenzivní mátová chuť
- Praktické lahvičky s jednotlivými porcemi po 20 ml
- Ideální pro sdílení a přenášení
- Připraven k podávání a dobře vychlazený je obzvláště osvěžující
- Perfektní pro večírky a oslavy
- Balení s 24 mini lahvičkami
Technické údaje
Značka: St. Hubertus
Produkt: Likér Waldmeister Tropfen
Obsah: 24 × 20 ml (480 ml)
Obsah alkoholu: 15 % obj.
Typ produktu: Likér z bezinky
Často kladené otázky
Kolik lahviček je v balení?
Balení obsahuje 24 malých lahviček, každá o objemu 20 ml.
Jaký je obsah alkoholu?
Likér z bezinky má obsah alkoholu 15 % obj.
Jak chutná tento likér?
Nabízí typickou sladkou a aromatickou chuť bezinky.
Jak by se měl tento likér podávat?
Nejlépe vychlazený jako shot, nebo jako přísada do kreativních koktejlů a nápojů.
Underbergstraße 3
47495 Rheinberg
Likér St. Hubertus s příchutí lesní poupěte (24 x 0,02 l) je aromatický bylinný likér s typickou chutí lesního poupěte. Díky praktickému balení v mini lahvičkách se ideálně hodí na večírky, akce nebo k podávání v pohostinství. Likér zaujme svou intenzivní zelenou vůní lesního medu, která spojuje sladce svěží tóny s jemnou bylinkovou kořenitostí. Na patře je jemný, příjemně sladký a aromatický s typickou, nezaměnitelnou chutí. Díky malé velikosti porce je obzvláště praktický pro přímou konzumaci, jako party shot nebo jako kreativní základ pro míchané nápoje.
Nevystavujte láhve dlouhodobě (slunečnímu) světlu, uzavřené láhve skladujte v chladu a temnu.
Právní upozornění: Od 18 let! Tento produkt obsahuje alkohol a nesmí být prodáván osobám mladším než zákonem stanovený minimální věk. nezletilým osobám není možné. Svou objednávkou potvrzujete, že máte zákonem stanovený minimální věk. S tímto výrobkem prosím zacházejte zodpovědně. Další informace najdete na kenn-dein-limit.info. Nepřijímáme žádnou záruku, že dodaný výrobek bude zcela identický s obrázkem zobrazeným v online nabídce. To platí zejména pro číslované láhve, ročníky a pro změny vzhledu lahví a obalů, které podléhají změnám ze strany dodavatele. Obrázky jsou pouze ilustrační, podstatné vlastnosti produktu jsou uvedeny v popisu produktu. Název značky je majetkem držitele práv. Použití názvu značky slouží pouze k identifikaci zboží a označení kvality a v žádném případě nepředstavuje porušení práv duševního vlastnictví.
Lihovar/distributor: Hubertus Kräuterspirituosen GmbH, 47495 Rheinberg
- Skladování a použití
- Skladujte ve svislé poloze, v suchu a na místě chráněném před světlem.
- Objem
- 0.48 l
- Seznam přísad
- Neobsahuje žádné složky vyžadující prohlášení
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1630 g
- Obsah alkoholu
- 15 % vol.
- Potravinářský podnik
- St. Nikolaus Kräuterspezialitäten GmbHUnderbergstraße 3 47495 Rheinberg
- Prodejní název
- Bylinný likér
- Výrobce
- Hubertus Kräuterspirituosen
- Země původu
- Německo
- Kód EAN
- 4038500002428
- Skladování a použití
- Skladujte ve svislé poloze, v suchu a na místě chráněném před světlem.
- Objem
- 0.48 l
- Seznam přísad
- Neobsahuje žádné složky vyžadující prohlášení
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1630 g
- Obsah alkoholu
- 15 % vol.
- Potravinářský podnik
- St. Nikolaus Kräuterspezialitäten GmbHUnderbergstraße 3 47495 Rheinberg
- Prodejní název
- Bylinný likér
- Výrobce
- Hubertus Kräuterspirituosen
- Země původu
- Německo
- Kód EAN
- 4038500002428
K tomu se hodí také

St. Hubertus Currant Drops Berry Liqueur Premium Shot 24 x 20ml
584,65 Kč/1l
280,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Berentzen Minis Party Tumbler s 9 různými likéry 480ml
905,00 Kč/1l
488,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

St. Hubertus, likér s příchutí lékořice, 24 lahviček po 20 ml, celkem 480 ml
527,19 Kč/1l
253,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Likér St. Hubertus Johannisbeer Tropfen, 15,3 % alkoholu obj., láhev 500 ml
410,14 Kč/1l
205,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

St. Hubertus Tropfen, bylinný likér, balení 24 kusů po 20 ml, celkem 480 ml
535,71 Kč/1l
257,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kleiner Feigling Originální fíkový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
959,83 Kč/1l
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gorenje GS643C90X, Stojací, Plná velikost (60 cm), Stříbrná, Dotyk, 3 košík/košíky, Vrchní
15 352,68 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je C.
Prodejce: Dragtek-com

Puschkin Party Shooter
955,29 Kč/1l
458,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Underberg 44 %
19 934,50 Kč/1l
398,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dirty Harry 21,5% Vol.
475,54 Kč/1l
237,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er
958,13 Kč/1l
229,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Apple iPad , 25,9 cm (10.2"), 2160 x 1620 px, 32 GB, iPadOS, 490 g, Šedá
Zrepasovaný
3 383,62 Kč
Prodejce: JANADO

St. Hubertus, kapky s mátou, 24 x 20 ml, balení likéru, celkový objem 480 ml
527,19 Kč/1l
253,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mountfield Ibiza oválný – 3,20 x 6,00 x 1,50 m – šedý, tloušťka stěny 0,75 mm, se skimmerem a otvory pro protiproud, spodní lišty, BEZ horních lišt P1/P3
28 521,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

St. Hubertus Tropfen, bylinný likér, 30 % alkoholu, láhev 500 ml
408,64 Kč/1l
204,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%100% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
100%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
229,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
958,13 Kč/1l

Chartreuse zelený 55% bylinný likér



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
2 497,49 Kč
-374,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 123,45 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 033,50 Kč/1l
![Obrázek produktu pro Jägermeister likér Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje siřičitany]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f38527790e72c82228c4a0179424b21f.webp)
Jägermeister likér Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje siřičitany]



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 681,50 Kč
-401,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 279,86 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 302,78 Kč/1l

Little Coward Magic Mango Premium Liqueur The Party Shot 12er



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
959,83 Kč/1l

Jägermeister likér s 56 různými bylinami 3000ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
2 637,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
879,17 Kč/1l

Little Coward Coco Biscuit Premium Liqueur The Party Shot 12er



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
959,83 Kč/1l

Krugmann spark plug liqueur shot s příchutí vodky energy 2cl 12 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
461,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 923,29 Kč/1l

Berentzen Minis Party, sada 6 lahviček, objem 20 x 20 ml
394,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
986,32 Kč/1l

Krugmann Schöne Möpse krémový likér shot s ananasem a kokosem 2cl 8 kusů



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
279,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 744,31 Kč/1l

Likér 43 Cuarenta y Tres Original | 31 % obj. | 0,7 l



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
472,36 Kč
Prodejce: AllYouNeed
674,80 Kč/1l

Jägermeister bylinný likér s pomerančem – sicilské pomeranče, 24 x 0,04 l
941,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
981,06 Kč/1l

Berliner Luft peprmintový likér 18% obj. 3000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 527,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
509,14 Kč/1l

Originální vikingská medovina Nydam medový likér Originál ze země Vikingů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
501,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 002,44 Kč/1l

Little Coward The Original Premium Liqueur Party Shot Big Box 60s



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 151,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
959,43 Kč/1l

Schladerer Gretchen Sour Cherry Gin
869,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 242,80 Kč/1l

Little Coward Cherry Banana Premium Liqueur The Party Shot 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
272,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
544,14 Kč/1l

Benediktin DOM bylinný likér Palath Fiscanensis 700ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
790,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 129,09 Kč/1l

Naschkätzchen jahoda s jogurtem a ovocnou příchutí 750ml 6-pack
768,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
170,76 Kč/1l

Averna Amaro Siciliano s hořkosladkou chutí 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
660,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
660,70 Kč/1l

Bacardi Tails Classic Mojito 14,9% obj. 1000ml
701,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
701,46 Kč/1l