Tuftuf | Mokré krmivo – 12 × 900 g – 6 příchutí – 70 % masa – krmivo pro psy
450,26 Kč
41,69 Kč / 1l
plus 118,64 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Krmivo pro psy s hovězím masem – mokré krmivo v konzervě 400 g – krmivo s hovězím masem – krmivo v konzervách – mokré krmivo pro psy66,35 Kč/1l
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store

Další informace o reklamě
Krmivo pro psy – Mokré krmivo – Konzerva s hovězím masem – 415 g hovězího masa53,98 Kč/1l
22,40 Kč
Prodejce: Bult-Store

Další informace o reklamě
Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – drůbež – 1250 g – kousky masa v omáčce – krmivo pro psy38,77 Kč/1l
72,00 Kč
-32%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
48,46 Kč
Prodejce: Bult-Store

Další informace o reklamě
TufTuf | Krmivo pro psy s hovězím masem – sada mokrého krmiva, 24 plechovek po 800 g – mokré krmivo pro psy1 453,20 Kč/1l
1 162,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store

Krmivo pro psy – Mokré krmivo pro psy – Konzerva s hovězím masem – 415 g hovězího masa
41,06 Kč/1l
72,35 Kč
-76%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
17,04 Kč
Prodejce: Bult-Store

Krmivo pro psy – Mokré krmivo – Tyčinky s vepřovým masem – 900 g TufTuf
40,58 Kč/1l
36,52 Kč
Prodejce: Bult-Store

Bult | Mokré krmivo pro psy – 40 × 100 g – 75 % masa – 20 % jehněčího – mokré krmivo pro psy
7 278,80 Kč/1l
727,88 Kč
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 20 × 100 g – kachní maso s jablky – mokré krmivo – krmivo pro psy
130,16 Kč/1l
260,32 Kč
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 24 × 415 g – kousky masa – hovězí maso – mokré krmivo pro psy
1 190,60 Kč/1l
494,10 Kč
Prodejce: Bult-Store

Bult | Mokré krmivo pro psy – 20 × 500 g – 75 % masa – 20 % jehněčího – mokré krmivo pro psy
2 108,38 Kč/1l
1 054,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store

BULT – Krmivo pro psy s krůtím masem – Mokré krmivo v konzervě 400 g – Mokré krmivo pro psy – Mokré krmivo s krůtím masem – Mokré krmivo v konzervě
113,22 Kč/1l
61,79 Kč
-26%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
45,29 Kč
Prodejce: Bult-Store

Bult | Mokré krmivo pro psy – 12 × 400 g – 75 % masa – receptura bez obilovin – krmivo pro psy
138,46 Kč/1l
664,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

BULT | Krmivo pro psy s hovězím masem – sada 6 plechovek po 400 g – mokré krmivo pro psy
684,90 Kč/1l
273,96 Kč
Prodejce: Bult-Store

TufTuf | Krmivo pro psy s vepřovým masem – sada mokrého krmiva, 12 x 900 g tyčinek – mokré krmivo pro psy
498,13 Kč/1l
448,32 Kč
Prodejce: Bult-Store

Bult | Mokré krmivo pro psy s jehněčím masem – 12 × 800 g – bezobilná receptura – 75 % obsahu masa – mokré krmivo pro psy
1 025,51 Kč/1l
820,41 Kč
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 20 × 300 g – konzerva s kachním masem a jablky – mokré krmivo – krmivo pro psy
73,02 Kč/1l
438,09 Kč
Prodejce: Bult-Store

Wiejska Zagroda Monoprotein Mokré krmivo pro psy s hovězím masem 12x400g
651,33 Kč/1kg
293,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

BOZITA Monoproteinový pašteta z hovězího masa - mokrá krmiva pro psy - 800 g
396,16 Kč/1kg
336,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com

TufTuf | Krmivo pro psy s hovězím masem – sada mokrého krmiva, 20 sáčků po 500 g – mokré krmivo pro psy
1 693,92 Kč/1l
846,96 Kč
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – hovězí maso – 100 g – kousky masa – výživa pro psy
216,70 Kč/1l
21,67 Kč
Prodejce: Bult-Store
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tuftuf | Mokré krmivo – 12 × 900 g – 6 příchutí – 70 % masa – krmivo pro psy
Krmivo pro psy značky Tuftuf nabízí pestrou a vysoce kvalitní výživu pro vašeho čtyřnohého přítele. Díky směsi masa v 6 příchutích a 70 % podílu masa je toto mokré krmivo ideální pro psy všech plemen a velikostí. Přírodní suroviny zajišťují, že váš pes dostane všechny živiny, které potřebuje, aby zůstal zdravý a plný energie.
Přehled produktu:
Tuftuf nabízí lahodné mokré krmivo, které se dodává v praktickém balení po 12 tyčinkách à 900 g. Tato kombinace husy, krůty, kachny, vepřového, hovězího a drůbežího masa zajišťuje rozmanitost chutí a udržuje krmivo zajímavé. Každá tyčinka obsahuje 70 % masa a živočišných vedlejších produktů bez umělých přísad, což z ní činí vysoce kvalitní krmivo pro psy.
Hlavní vlastnosti a specifikace:
Toto mokré krmivo nabízí vyváženou výživu s mnoha přínosy pro zdraví vašeho psa. Zde jsou nejdůležitější vlastnosti a technické údaje:
- Rozmanité příchutě: Obsahuje 6 příchutí, včetně husy, krůty, kachny, vepřového, hovězího a drůbeže.
- Vysoký podíl masa: 70 % masa a živočišných vedlejších produktů (20 % husího masa), což zajišťuje stravu bohatou na bílkoviny.
- Bez umělých přísad: Neobsahuje umělá barviva ani konzervační látky, což zaručuje přirozenou stravu.
- Vysoká stravitelnost: Podporuje zdraví a pohodu vašeho psa.
- Optimální obsah vlhkosti: Obsahuje 63 % vlhkosti, což je ideální pro hydrataci vašeho psa.
- Hmotnost: 10 800 g
- Objem obsahu: 10 800 ml
- Druh krmiva: Mokré krmivo
- Registrační číslo: -
- Přísady: žádné
- Obsah vlhkosti: 63 %
- Model: Kombinace příchutí
- Verze produktu: Tyčinky
- Obsah balení: PSÍ KRMIVO VLHKÉ KRMIVO TYČINKY MIX Z 6 DRUHŮ MASA 12x900 g | TUFTUF
- Schválené druhy: Pes
- Pokyny k krmení: Pravidelně kontrolujte zdravotní stav a hmotnost svého psa.
- Složení krmiva: Maso a živočišné vedlejší produkty 70 % (z toho 20 % husího masa), rostlinné vedlejší produkty.
Složení mokrého krmiva je zvoleno tak, aby bylo nejen chutné, ale také podporovalo zdraví vašeho psa. Použití přírodních surovin zajišťuje dobrou stravitelnost a krmivo bohaté na bílkoviny dodává esenciální živiny.
Výhody a použití:Vysoce kvalitní krmivo pro psy od značky Tuftuf je ideální pro všechny psy, kteří potřebují pestrou stravu. Podporuje zdraví, dodává energii a díky vysokému obsahu omega-3 a omega-6 mastných kyselin zajišťuje lesklou srst.
Výhody produktu:
- Rozmanitost: 6 různých příchutí zajišťuje pestrost ve stravovacím plánu vašeho psa.
- Vysoce kvalitní suroviny: Přírodní suroviny bez umělých přísad pro zdravou výživu.
- Vysoký podíl masa: Podporuje udržení svalové hmoty a zvyšuje vitalitu.
- Příznivé pro zdraví: Bohaté na vitamíny a minerály, které posilují imunitní systém.
- Praktické balení: Tyčinky se snadno porcují a jsou ideální pro každodenní krmení.
Proč si vybrat tento produkt:Vyberte si mokré krmivo Tuftuf pro zdravou a vyváženou výživu vašeho psa. Díky 70 % obsahu masa a široké škále příchutí poskytnete svému psovi nejen živiny, ale také chutné jídlo, které mu udělá radost.
- Hmotnost
- 10800 g
- Objem
- 10.8 l
- Model
- hus
- Verze
- Sada 12 tyčinek po 900 g
- Obsah vlhkosti
- 63%
- Druh krmiva
- Mokré krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Hund
- Doplňkové látky
- Žádné
- Počet kusů
- 12
- Kód EAN
- 5905215142635
- Výrobce
- Tuftuf
- Schvalovací číslo
- -
- Hmotnost
- 10800 g
- Objem
- 10.8 l
- Model
- hus
- Verze
- Sada 12 tyčinek po 900 g
- Obsah vlhkosti
- 63%
- Druh krmiva
- Mokré krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Hund
- Doplňkové látky
- Žádné
- Počet kusů
- 12
- Kód EAN
- 5905215142635
- Výrobce
- Tuftuf
- Schvalovací číslo
- -
K tomu se hodí také

ROYAL CANIN Gastrointestinal High Fiber Loaf 12x200g
3 017,68 Kč/1kg
754,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Krmivo pro psy – Mokré krmivo – Konzerva s hovězím masem – 415 g hovězího masa
53,98 Kč/1l
22,40 Kč
Prodejce: Bult-Store

Mokré krmivo pro psy Dolina Noteci RAFI Adult bez obilovin 16x500g MIX chutí – kompletní krmivo pro dospělé psy, sáčky 500 g, sada různých chutí
668,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Royal Canin 9003579008690, Dospělý jedinec, 85 g
387,45 Kč/1kg
387,45 Kč
Prodejce: VISO

BRIT Mono Protein Rabbit - mokrá krmiva pro psy - 400 g
802,12 Kč/1l
320,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Dolina Noteci Rafi s telecím masem - mokrá krmiva pro psy - 500 g
286,25 Kč/1kg
145,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

BULT – Krmivo pro psy s kachnou – vlhké krmivo v tyčinkách 900 g – krmivo pro psy – vlhké krmivo pro psy – pamlsky pro psy
38,96 Kč/1l
35,06 Kč
Prodejce: Bult-Store

N&D DOG PUMPKIN Puppy Lamb & Blueberry 285g
169,73 Kč
Prodejce: VISO

Dolina Noteci Premium Dziczyzna - Mokra Karma dla Psa - 800g
388,34 Kč/1kg
349,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Perfecto Cat Classic rybí směs 2kg
65,89 Kč/1kg
131,77 Kč
Prodejce: boni-shop

ANIMAL ISLAND Hovězí/Kuřecí/Krůta/Ryba 40x85g
876,14 Kč/1kg
876,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

RINTI Kennerfleisch, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Droby, Hra, 800 g, Bez sóji
123,75 Kč/1kg
99,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Karma pełnoporcjowa dla psów dorosłych z wołowiną 1.24 kg
41,04 Kč/1kg
57,05 Kč
Prodejce: Katomix

Pedigree 40x 100g - Dospělý výběr v omáčce
194,26 Kč/1kg
777,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Animonda GranCarno Adult mit Lachs & Spinat - 800g
385,68 Kč/1kg
344,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Bozita 4263, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Jelen, 370 g
654,05 Kč/1kg
242,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Pedigree Biscrok Original krosse Hundekekse in Knochenform 500g
30,26 Kč/1kg
90,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Calibra VD Dog konz. Gastrointestinal & Pancreas Low Fat 400 g
2 063,41 Kč/1kg
949,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Dehner Premium krmivo pro psy, vlhké krmivo bez obilovin, pro starší psy, hovězí / jehněčí / brambory, 6 x 800 g konzervy (4,8 kg)
849,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Dog Life konz.Sensitive Rabbit 400g
317,71 Kč/1kg
142,97 Kč
Prodejce: VISO

Rinti Dog Kennerfleisch konzerva šunka 800g
163,75 Kč/1kg
131,00 Kč
Prodejce: STREFA

4VETS Natural Diabetes Dog - mokrá krmiva pro psy - 400 g
287,90 Kč/1kg
118,04 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Hill's Prescription Diet a/d Kuřecí, Vepřové, Krůtí (pták) Pro dospělé 156 g
2 040,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Propesko PES 1240g HOVĚZÍ, KUŘE
209,68 Kč/1kg
260,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Wolfsblut Adult Wide Plain, Dospělý jedinec, Kůň, 800 g, Bez cukru, Bez sóji
263,54 Kč/1kg
1 264,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SuperMerchant

DAX PES 1240g ZVĚŘINA kousky
190,32 Kč/1kg
236,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Vet Expert Intestinal Mokré veterinární krmivo pro psy s jehněčím 400g Poruchy trávení
369,17 Kč/1kg
184,57 Kč
-33,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
151,36 Kč
Prodejce: VISO
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BRIT Mono Protein Lamb 24x400g
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 468,40 Kč/1kg

PIPER 11802838 konzerva pro psy - krůtí/brokolice 800g
2 524,69 Kč
Prodejce: superbrandshop

TufTuf | Krmivo pro psy – směs příchutí – sada mokrého krmiva, 24 plechovek po 800 g – konzervy pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 162,56 Kč
Prodejce: Bult-Store
1 453,20 Kč/1l

Krmivo pro psy – Mokré krmivo – Konzerva s hovězím masem – 415 g hovězího masa



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
22,40 Kč
Prodejce: Bult-Store
53,98 Kč/1l

Krmivo pro psy – Mokré krmivo pro psy – Konzerva s drůbeží – 415 g krmiva pro psy s drůbeží



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
49,21 Kč
-54%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
22,40 Kč
Prodejce: Bult-Store
53,98 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy – směs příchutí – sada mokrého krmiva 12 x 900 g tyčinek – směs krmiva pro psy



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
448,32 Kč
Prodejce: Bult-Store
498,13 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s drůbežím masem – sada 6 plechovek po 415 g – mokré krmivo pro psy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
133,93 Kč
Prodejce: Bult-Store
322,72 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s hovězím masem – sada 6 plechovek po 415 g – hovězí maso pro psy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
133,93 Kč
Prodejce: Bult-Store
322,72 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s jehněčím masem – sada 6 plechovek po 400 g – mokré krmivo pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
161,21 Kč
Prodejce: Bult-Store
403,02 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s příchutí králíka – sada 6 plechovek po 400 g – konzervy pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
161,21 Kč
Prodejce: Bult-Store
403,02 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s hovězím masem – sada mokrého krmiva, 6 plechovek po 400 g – plechovka krmiva pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
161,21 Kč
Prodejce: Bult-Store
403,02 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 12x415 g – kousky masa s hovězím – 81 % vlhkosti – mokré krmivo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
262,75 Kč
Prodejce: Bult-Store
52,76 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 12x415 g – kousky masa s drůbeží – mokré krmivo pro psy – 81 % vlhkosti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
262,75 Kč
Prodejce: Bult-Store
52,76 Kč/1l

TufTuf | Mokré krmivo pro psy s příchutí zvěřiny – sada mokrého krmiva pro psy, 24 plechovek po 415 g – krmivo pro psy v plechovkách



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
514,55 Kč
Prodejce: Bult-Store
1 239,88 Kč/1l

Krmivo pro psy – Mokré krmivo pro psy – Konzerva zvěřiny – 415 g zvěřiny



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
22,40 Kč
Prodejce: Bult-Store
53,98 Kč/1l

Krmivo pro psy – Mokré krmivo – Konzerva s jehněčím masem – 415 g jehněčího masa



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
22,40 Kč
Prodejce: Bult-Store
53,98 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – krůtí – 900 g – Plnohodnotné jídlo – Mokré krmivo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
38,71 Kč
Prodejce: Bult-Store
43,01 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo s příchutí husy – 900 g – Plnohodnotná hostina – Mokré krmivo pro psy – Masová klobása



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
38,71 Kč
Prodejce: Bult-Store
43,01 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo s kachnou – 900 g – Plnohodnotné hlavní jídlo – Mokré krmivo pro psy – Masová rolka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
38,71 Kč
Prodejce: Bult-Store
43,01 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy – zvěřina – sada 6 plechovek po 400 g – krmivo ze zvěřiny pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
161,21 Kč
Prodejce: Bult-Store
403,02 Kč/1l