5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g481,82 Kč/1kg
216,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Nerano Choco Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g190,35 Kč/1kg
71,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kelloggs Crunchy Muesli Classic crunchy lahodné křupavé müsli 1500g194,91 Kč/1kg
292,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kölln 493848 Kölln Honig-Nuss Müsli 500,0 g251,70 Kč/1kg
125,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 6383374008 Kölln Schoko Müsli 1,7 kg
285,88 Kč/1kg
486,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Kölln 30293 Kölln Knusper Klassik Müsli 600,0 g
220,03 Kč/1kg
132,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln křupavé ovesné polštářky klasické 70 % celozrnné 300 g
357,20 Kč/1kg
107,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln Knusper Strawberry Yogurt Ovesné müsli s nižším obsahem cukru 380 g
298,00 Kč/1kg
113,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln Knusper čokoládovo-karamelové ovesné müsli, křupavé celozrnné, 450 g
253,11 Kč/1kg
113,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 459895 Kölln Haferklecks Knusper Müsli 750,0 g
384,76 Kč/1kg
288,57 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 252733 Kölln Schoko Glutenfrei Müsli 400,0 g
784,42 Kč/1kg
313,77 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 2891697 Kölln Chrunchy Choc Choc Hafer Müsli 400,0 g
673,77 Kč/1kg
269,51 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln müsli křupavé jogurtovo-malinové, 500g
342,00 Kč/1kg
171,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Kölln 928955 Kölln Krokant & Nuss Müsli 500,0 g
242,92 Kč/1kg
121,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Quaker Cruesli Cookies & Smetanové müsli 450 g – křupavá snídaně
472,69 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kölln Crispy Classic Ovesné müsli "50 % méně cukru", 500g
943,26 Kč/1kg
471,63 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Quaker Cruesli Müsli s rozinkami a oříšky, 450 g – křupavá snídaně
472,69 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kölln 252736 Kölln Bircher Müsli 500,0 g
866,62 Kč/1kg
433,31 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Kölln 2950807 Kölln Beere Apfel Müsli 400,0 g
1 190,77 Kč/1kg
476,31 Kč
Prodejce: Store-Germany

Kölln Müsli čokoláda 30 % w. Cukr, 450 g
553,76 Kč/1kg
249,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kölln Knusper Hafer Müsli Ritter Sport Flakes Edice s omezenou dostupností 380g
Ovesné müsli Kölln Knusper "Ritter Sport Knusperflakes" kombinuje křupavé celozrnné ovesné vločky s kukuřičnými vločkami a jemnými kousky mléčné čokolády. Tato edice s omezenou dostupností, inspirovaná oblíbenou čokoládou Ritter Sport Knusperflakes, přináší křupavý a čokoládový začátek dne. Müsli je ideální s mlékem, jogurtem nebo rostlinnými alternativami a zaujme vyváženou kombinací obilovin a čokolády.
Charakteristika produktu
Křupavé müsli obsahuje 39 % celozrnných ovesných vloček, 12 % kukuřičných vloček a 10 % kousků mléčné čokolády. Křupavá receptura kombinuje jemné ovesné vločky s čokoládovými kousky a kukuřičnými vločkami a vytváří tak rozmanitou snídani nebo svačinu. Tato edice s omezenou dostupností přináší chuť čokolády Ritter Sport Knusperflakes do misky s müsli.
Chvíle potěšení
Ať už jako snídaně s mlékem nebo jogurtem, jako posyp na dezerty nebo jednoduše jako svačina – ovesné müsli Kölln Knusper "Ritter Sport Knusperflakes" díky své křupavé textuře a čokoládové chuti přináší zvláštní potěšení.
Často kladené otázky
Co činí toto müsli výjimečným?
Kombinuje müsli Kölln Knusper s chutí čokolády Ritter Sport Knusperflakes v edici s omezenou dostupností.
Jaký je podíl celozrnných ovesných vloček?
Müsli obsahuje 39 % celozrnných ovesných vloček.
Obsahuje müsli čokoládu?
Ano, obsahuje 10 % kousků mléčné čokolády.
Jak se dá toto müsli podávat?
Je chutné s mlékem, jogurtem nebo rostlinnými alternativami a také se hodí jako posyp na dezerty.
Westerstraße 22-24
D-25336 Elmshorn
Spojení ovesné síly a čokoládové chuti – V našich nových čokoládových cereáliích kombinujeme kvalitní ovesné vločky Kölln s kukuřičnými vločkami a jemnou čokoládou Ritter Sport, čímž vytváříme chuťový zážitek, který vás nadchne. Dvě příchutě a jedno slib: čokoládová radost na první sousto.
Kölln Knusper ovesné cereálie Knusperflakes – vznikají, když se ovesné vločky Kölln setkají s Ritter Sport! Perfektní kombinace pro každou misku cereálií. Nové cereálie Kölln Knusper kombinují křupavé ovesné vločky, kukuřičné vločky a kousky mléčné čokolády z nejkvalitnější čokolády Ritter Sport, čímž vytvářejí křupavou čokoládovou pochoutku.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Ovesné vločky (39 %), cukr, kukuřice (12 %), palmový olej, pšeničná mouka, ovesné vločky (5 %), glukózo-fruktózový sirup, kakaový prášek s nízkým obsahem tuku^, kakaová hmota^, ovesná mouka (1,5 %), kakaové máslo^, sušené odtučněné mléko, sušené plnotučné mléko, laktóza, máslové máslo, extrakt z ječného sladu, emulgátory (lecithiny sójové), sůl. ^Certifikováno organizací Rainforest Alliance. Může obsahovat mandle, lískové ořechy, kešu a pekanové ořechy.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota: 440 kilokalorií (kcal) Energetická hodnota: 1842 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 65 g Sacharidy, z toho cukry: 21 g Tuky: 15 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 6,1 g Vláknina: 6,1 g Bílkoviny: 8,6 g Sůl: 0,35 g
- Hmotnost
- 380 g
- Potravinářský podnik
- Peter Kölln GmbH & Co. KGaAWesterstraße 22-24 D-25336 Elmshorn
- Prodejní název
- Křupavé müsli s 39 % celozrnných ovesných vloček, 12 % kukuřičných vloček a 10 % kousků mléčné čokolády
- Výrobce
- Peter Kölln
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- KOE/10361400
- Kód EAN
- 4000540003611
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Ovesné vločky (39 %), cukr, kukuřice (12 %), palmový olej, pšeničná mouka, ovesné vločky (5 %), glukózo-fruktózový sirup, kakaový prášek s nízkým obsahem tuku^, kakaová hmota^, ovesná mouka (1,5 %), kakaové máslo^, sušené odtučněné mléko, sušené plnotučné mléko, laktóza, máslové máslo, extrakt z ječného sladu, emulgátory (lecithiny sójové), sůl. ^Certifikováno organizací Rainforest Alliance. Může obsahovat mandle, lískové ořechy, kešu a pekanové ořechy.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota: 440 kilokalorií (kcal) Energetická hodnota: 1842 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 65 g Sacharidy, z toho cukry: 21 g Tuky: 15 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 6,1 g Vláknina: 6,1 g Bílkoviny: 8,6 g Sůl: 0,35 g
- Hmotnost
- 380 g
- Potravinářský podnik
- Peter Kölln GmbH & Co. KGaAWesterstraße 22-24 D-25336 Elmshorn
- Prodejní název
- Křupavé müsli s 39 % celozrnných ovesných vloček, 12 % kukuřičných vloček a 10 % kousků mléčné čokolády
- Výrobce
- Peter Kölln
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- KOE/10361400
- Kód EAN
- 4000540003611
K tomu se hodí také

Kölln Knusper Ovesné müsli, bílá křupavá čokoláda, limitovaná edice, 380g
299,74 Kč/1kg
113,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 6383374008 Kölln Schoko Müsli 1,7 kg
285,88 Kč/1kg
486,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Kölln 349978 Müsli s čokoládou a sušenkami 500,0 g
589,00 Kč/1kg
294,50 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Kölln křupavé ovesné polštářky klasické 70 % celozrnné 300 g
357,20 Kč/1kg
107,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

NESTLE CINI-MINIS Cerealien 625g
342,85 Kč/1kg
214,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 30293 Kölln Knusper Klassik Müsli 600,0 g
220,03 Kč/1kg
132,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Power Granola - Ořechy a semínka 350g
676,54 Kč/1kg
236,79 Kč
Prodejce: taleoo

Kölln 2891697 Kölln Chrunchy Choc Choc Hafer Müsli 400,0 g
673,77 Kč/1kg
269,51 Kč
Prodejce: somnia24

NESTLE NESQUIK DUO Cereálie 325g
462,28 Kč/1kg
150,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládový polštářek - lískooříšková náplň 300g
480,17 Kč/1kg
144,05 Kč
Prodejce: taleoo

Treets Choco Peanut müsli s arašídy a kukuřičnými lupínky 400g balení
269,15 Kč/1kg
107,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Einhorn Cup Cakes
263,05 Kč/1kg
110,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120985005 Čokoládová tyčinka Bueno 30 kusů x 43 g
615,67 Kč/1kg
794,22 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

NESTLE COOKIE CRISP Cerealien 625g
1 242,53 Kč/1kg
776,58 Kč
Prodejce: Store-Germany

Lucky Charms (10 x 422 g)
570,90 Kč/1kg
240,92 Kč
Prodejce: kimport

Snídaňové cereálie Kellogg's Coco Pops 330 g – křupavé čokoládové rýžové vločky
628,42 Kč/1kg
207,38 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kukuřičné vločky s tmavou čokoládou – kukuřičné vločky s čokoládovou polevou, 250 g | TURTLE
857,80 Kč/1kg
214,45 Kč
Prodejce: taleoo

Marshmallow Crunchies – cereálie z celozrnné ovesné a rýžové mouky s marshmallows, 300g | TURTLE
445,50 Kč/1kg
133,65 Kč
Prodejce: taleoo

Flieks Čalouněná postel 180x200 cm s lamelovým roštem, hydraulická postel Boxspring s rámem postele a čelem, úložná postel Funkční postel Dvoulůžko Velvet
8 899,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop

Merax Postel Boxspring 140x200 cm se zásuvkami bez podstavné desky, čalouněná postel s lamelovým kovovým rámem a velkým úložným prostorem, funkční dvoulůžko, béžová barva
11 325,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Tefal OptiGrill + GC7128, Černá, Nerezová ocel, Obdélníkový, 30 x 20 mm, PTFE, Hliník
3 656,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Alky

300 x 140 bambusový plot pro ochranu soukromí, balkonová sluneční clona, rohož pro ochranu soukromí, zahradní plot
308,25 Kč/1m
924,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EinsPreis

Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g
1 118,17 Kč/1kg
458,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Adventní kalendář 2025
1 552,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: md-premium-e-commerce

NEW BABY Plastové skládací pískoviště NEW BABY ZÁMEK 170 cm
2 114,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MIMULO

Aga Domácí ventilátor 41 cm Bílý
1 499,00 Kč
Prodejce: Aga24

Krunchy – Čokoládové banánové kousky, 450 g | BARNHOUSE
400,48 Kč/1kg
182,34 Kč
Prodejce: taleoo

Fairy, Original All-in-1 tablety do myčky nádobí, 100 kusů
665 200,02 Kč/1kg
532,16 Kč
Prodejce: Di-Life

Skye Decor Nástěnné zrcadlo půlměsíc SAM1163
3 124,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sterling

Granitový dřez - Dřez - Kuchyňský dřez - Černý s tečkami - 76 x 43 cm - Vestavný dřez - Odolný proti poškrábání, elegantní, úsporný, včetně sifonu, Lagoon 160
2 170,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: moderno-kitchen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
top
super
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Granola kokosowo-ciasteczkowa 400 g
518,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 102,81 Kč/1kg

Kaszka gryczana biała ekspandowana 4 x 100 g
426,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 066,85 Kč/1kg

Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
364,91 Kč
Prodejce: SuperMerchant
973,09 Kč/1kg

MALINÁ GRANOLA KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
461,69 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 308,45 Kč/1kg

JABLEČNÉ ROLETY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 30 g - BOB SCHNECKE
402,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 405,67 Kč/1kg

Nerano Cinnamon Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
389,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 039,49 Kč/1kg

GRANOLA COCONUT KETO200 g - DIET-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
477,23 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 386,15 Kč/1kg

Jablečno-skořicové müsli 1kg Brat.pl
316,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
309,26 Kč/1kg

Dr. Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc křupavé müsli balení 420g
139,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
332,60 Kč/1kg

KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,48 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 132,40 Kč/1kg

SCHWARZE JOHANNISBEERE GRANOLA KETO200 g - DIÄT-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
419,92 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 099,60 Kč/1kg

Lion Wildcrush Cerealien 600g
702,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 171,25 Kč/1kg

Lizis Granola s nízkým obsahem cukru 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
626,84 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 205,46 Kč/1kg

Weetabix Alpen müsli bez cukru 560 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
728,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 300,11 Kč/1kg

Kellogg Company Tresor Choco Roulette, Ucpávky, 410 g, Čokoláda, Matice



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
901,12 Kč
-134,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
766,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 868,61 Kč/1kg

Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
216,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
481,82 Kč/1kg

Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
458,45 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 118,17 Kč/1kg

Nerano Choco Smiles Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,08 Kč/1kg

Nerano Choco Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,35 Kč/1kg

Nerano Honey Rings Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
189,47 Kč/1kg