D.F. Salmiak Snoepjes 200g – Klasické slané lékořicové sladkosti, intenzivní chuti

79,46 Kč

397,30 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g
Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g
516,65 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
213,12 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sallos černá měkká klasická měkká lékořice vhodná pro vegetariány 200g
Sallos černá měkká klasická měkká lékořice vhodná pro vegetariány 200g
178,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g
Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g
478,50 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Venco Dropstaafjes 180g – sladké lékořicové tyčinky, klasická chuť
Venco Dropstaafjes 180g – sladké lékořicové tyčinky, klasická chuť
589,50 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Venco Boerderijdrop 235g – Klasický sladký a slaný lékořicový požitek z Holandska
Venco Boerderijdrop 235g – Klasický sladký a slaný lékořicový požitek z Holandska
587,62 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Venco Dropmix Gemengd lékořicová směs 440 g – sladká a slaná lékořice
Venco Dropmix Gemengd lékořicová směs 440 g – sladká a slaná lékořice
422,86 Kč/1kg
186,06 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Klene Zakgeld Lékořice 210g – Sladká lékořicová specialita, klasická chuť
Klene Zakgeld Lékořice 210g – Sladká lékořicová specialita, klasická chuť
682,95 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Klene Salmiakriksen Zacht Slaná lékořice 210g – jemné kousky salmiakové lékořice
Klene Salmiakriksen Zacht Slaná lékořice 210g – jemné kousky salmiakové lékořice
682,95 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Slaná lékořice - Twists 100g
Slaná lékořice - Twists 100g
825,30 Kč/1kg
82,53 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Klene Pinpassen Lékořice 210g – Sladké lékořicové bonbóny s intenzivní chutí
Klene Pinpassen Lékořice 210g – Sladké lékořicové bonbóny s intenzivní chutí
682,95 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Venco Droptoefjes lékořicové bonbóny 250g - sladké a kořeněné kousky lékořice
Venco Droptoefjes lékořicové bonbóny 250g - sladké a kořeněné kousky lékořice
552,36 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 5
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Jahnke Salmiak slaná lékořice 21 ks. 125g
Jahnke Salmiak slaná lékořice 21 ks. 125g
414,24 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
51,78 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro Odenwälder lékořicové bonbony proti kašli s příchutí lékořice 150g
Odenwälder lékořicové bonbony proti kašli s příchutí lékořice 150g
535,33 Kč/1kg
80,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Venco Engelse Drop Zacht Zoet 200g – jemné, sladké lékořicové bonbóny, klasické
Venco Engelse Drop Zacht Zoet 200g – jemné, sladké lékořicové bonbóny, klasické
717,10 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Venco Medový lékořicový bonbón
Venco Medový lékořicový bonbón
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Klene Dubbelzoute Dobbelstenen Suikervrij 110g – slané kostky lékořice bez cukru
Klene Dubbelzoute Dobbelstenen Suikervrij 110g – slané kostky lékořice bez cukru
1 255,36 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Walkers Liquorice Toffees 750 g – sladké, jemné lékořicové bonbóny na svačinu
Walkers Liquorice Toffees 750 g – sladké, jemné lékořicové bonbóny na svačinu
574,99 Kč/1kg
431,24 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Venco Dropruiten Lékořice 200g – sladké a slané kousky lékořice z Holandska
Venco Dropruiten Lékořice 200g – sladké a slané kousky lékořice z Holandska
717,10 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Venco - Limburger Kätzchen lékořice - 1kg
Venco - Limburger Kätzchen lékořice - 1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

D.F. Salmiak Snoepjes, 200 g – Klasické slané lékořicové sladkosti s intenzivní chutí. Ideální pro svačinu a sdílení, ideální pro milovníky slané lékořice. Lákavě sladké a kořeněné, tyto holandské salmiakové bonbóny nabízejí jedinečný chuťový zážitek. Složení: cukr, extrakt z kořene lékořice, chlorid amonný, želatina, modifikovaný bramborový škrob. Nutriční hodnoty na 100 g: 1638 kJ (385 kcal), tuky 0 g, sacharidy 95,7 g (z toho cukry 94,5 g), bílkoviny 0,6 g, sůl 0 g.
Seznam přísad
Složení: Cukr, extrakt z kořene lékořice, chlorid amonný, želatina, modifikovaný bramborový škrob.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1638 kJ (385 kcal) Tuk: 0,0 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,0 g Sacharidy: 95,7 g z toho cukry: 94,5 g Vláknina: 0,1 g Bílkoviny: 0,6 g Sůl: 0,0 g
Hmotnost
200 g
Potravinářský podnik
Fortuin Dockum BV, Antwoordnummer 452, 9100 Dokkum, NL
Prodejní název
D.F. Salmiac bonbóny
Výrobce
Salmiak
Počet kusů
1
Kód EAN
8710559020603

Seznam přísad
Složení: Cukr, extrakt z kořene lékořice, chlorid amonný, želatina, modifikovaný bramborový škrob.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1638 kJ (385 kcal) Tuk: 0,0 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,0 g Sacharidy: 95,7 g z toho cukry: 94,5 g Vláknina: 0,1 g Bílkoviny: 0,6 g Sůl: 0,0 g
Hmotnost
200 g
Potravinářský podnik
Fortuin Dockum BV, Antwoordnummer 452, 9100 Dokkum, NL
Prodejní název
D.F. Salmiac bonbóny
Výrobce
Salmiak
Počet kusů
1
Kód EAN
8710559020603
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Skyr sojowy Alpro Mango 150 g
Skyr sojowy Alpro Mango 150 g
254,63 Kč/1kg
75,29 Kč
-45%
40,74 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g
Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g
244,13 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
213,12 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Klene Puur Zoet Lékořice 180g – sladké lékořicové bonbóny, přírodní chuť
Klene Puur Zoet Lékořice 180g – sladké lékořicové bonbóny, přírodní chuť
885,61 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Venco - Salmiakrondo's - 1kg
Venco - Salmiakrondo's - 1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
177,42 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 8
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g
Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g
214,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
858,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Matthijs Salmiak tyčinky 1 kg
Matthijs Salmiak tyčinky 1 kg
404,59 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
404,59 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g
Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g
235,95 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
235,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro 20x Katjes 6848477008 Katjes Katjes-Kinder Lakritz 210,0 g
20x Katjes 6848477008 Katjes Katjes-Kinder Lakritz 210,0 g
186,57 Kč/1kg
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Otevřené potraviny 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
Otevřené potraviny 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 13
540,74 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
504,47 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g
Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g
516,65 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Barkleys Lékořicové pastilky lékořice s příchutí salmiaku 20g
Barkleys Lékořicové pastilky lékořice s příchutí salmiaku 20g
2 070,50 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 4
41,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Salmiakdragees pastilky salmiak s cukrovou polevou 1000g
Salmiakdragees pastilky salmiak s cukrovou polevou 1000g
306,03 Kč/1kg
306,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g
Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g
178,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g
Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g
365,83 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lékořice Hexenbesen cukrová lékořice s cukrářskou náplní 300g
Lékořice Hexenbesen cukrová lékořice s cukrářskou náplní 300g
292,87 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
87,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro De Bron lékořice Kruisdrop s mentolovými kousky lékořice bez cukru 1000g
De Bron lékořice Kruisdrop s mentolovými kousky lékořice bez cukru 1000g
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 4
416,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lékořice Hexenbesen cukrová lékořice s cukrářskou náplní 175g
Lékořice Hexenbesen cukrová lékořice s cukrářskou náplní 175g
351,31 Kč/1kg
61,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g
Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g
281,88 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Jahnke Salmiak slaná lékořice 21 ks. 125g
Jahnke Salmiak slaná lékořice 21 ks. 125g
414,24 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
51,78 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)
Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)
1 834,07 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 100,44 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Cloetta Lakrisal 3 balení po 75 g
Cloetta Lakrisal 3 balení po 75 g
1 414,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Rheila Salmiak pastilky Extra silné pastilky Bez laktózy 90g
Rheila Salmiak pastilky Extra silné pastilky Bez laktózy 90g
1 431,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
128,79 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Kuhbonbon jahodová lékořice jednotlivě balené měkké karamely 200g
Kuhbonbon jahodová lékořice jednotlivě balené měkké karamely 200g
367,65 Kč/1kg
73,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lékořicoví medvídci s mátou peprnou a lékořicí bez želatiny 1000g
Lékořicoví medvídci s mátou peprnou a lékořicí bez želatiny 1000g
187,20 Kč/1kg
187,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trimex Turecké pepřové bonbony salmiak (sáček 100 g)
Trimex Turecké pepřové bonbony salmiak (sáček 100 g)
375,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
37,52 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g
Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
516,65 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,12 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g
Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
235,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
235,95 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 8
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,77 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g
Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
858,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g
Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g
Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
388,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g
Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g
Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
281,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g
Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)
Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 100,44 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 834,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g
Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
217,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
504,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g
Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g
Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,43 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g
Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g
Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
365,83 Kč/1kg